Jak povolit noční režim na Huawei

Jak vytvořit temné téma na Huawei P20 Lite?

Chcete.li aplikovat temné téma pro Huawei P20, stačí si jej stáhnout z trhu Play, v obchodě Appgallery Company nebo jen online, z jakéhokoli pohodlného webu. Pití aplikace ze sítě je nutné ji umístit do složky „Témata“ do paměti telefonu.

Jak povolit tmavý režim v Huawei P20 Lite?

 • Pro první kliknutí na nastavení.
 • Pak jděte na displej a jas.
 • Nyní stačí kliknout na tento modrý bod a aktivovat nebo deaktivovat tmavý režim.
 • Pamatujte, že tmavý režim vám pomůže uložit nabíjení baterie a užít si ho.

Jak vytvořit tmavý režim na Huawei?

Jdeme do „Nastavení“ smartphonu. Najděte část „Baterie“. Existuje položka „Inte Wee in Dark tóny“. aktivujeme ji a jsme připraveni.

 • Zapněte režim vývojáře na Android
 • Přejděte do nastavení. pro vývojáře nebo nastavení. systém. navíc. pro vývojáře.
 • V seznamu najděte položku „Napodobujte anomálii“ a klikněte na ni
 • Zapněte „monochromatický režim“.

Jak deaktivovat noční režim Redmi?

Přejděte do nastavení stisknutím tří bodů napravo a vyberte bod stejného názvu; Zde najděte položku „Noční režim“ a klikněte na „Ne“. Poté by měl být noční režim odpojen a aplikace může být odstraněna.

Pokud již používáte Android 10, můžete ručně změnit nastavení tématu pro Dark Mode. Otevřete aplikaci „Nastavení“, přejděte na parametry „obrazovky“ a přeložte přepínač „Temného tématu“ do aktivní pozice. To bude malovat většinu intenzivních.

Co znamená noční režim?

Noční režim. Režim zabezpečení, ve kterém jsou aktivovány pouze část senzorů. Noční režim může pracovat pouze s otevřením, rozkladem a senzory pohybu.

Chcete.li to provést, vytáhněte panel oznámení dvakrát dolů a stiskněte a podržte ikonu Gear. Po několika sekundách může být uvolněno a začne se točit. Ikona vedle zařízení se zobrazí. pak je zapnutý tuner UI. Nyní, když je tuner uživatelského rozhraní zapnutý, je nutné nainstalovat Enabler Nočního režimu z Google Play.

Jak vytvořit temné téma na Honor a Huawei

Je to zdarma a trvá několik sekund času. Zvažte krok za krokem, jak zahrnout temné téma na Honor a Huawei:

 • V části „Témata“ vyberte Deep Black nebo druhé, které se mi líbily;
 • Zapínáme Wi-Fi nebo přenos mobilních dat;
 • Stáhněte si Deep Black (ke stažení, musíte kliknout na „Stáhnout“ vedle názvu);
 • OTEVŘENO;
 • Níže stiskněte tlačítko „Instalace“.

Po několika sekundách se displej změní na vyladění barev na vybrané.

Pro optimalizaci provozu zařízení je nutné znovu načíst. Pak se všechny textury a stylizované ikony okamžitě budou moci ponořit. Design telefonu může být změněn neomezený početkrát.

Pokud vám toto rozhodnutí nevyhovuje, je možné podat další aplikaci třetí strany pro černé téma. Ale všichni hodně váží, a to ovlivní práci telefonu. Brzdění bude zvláště patrné, pokud RAM 3 GB a méně.

Laura Kalibekova (písemné články: 90)

Další editor. Autorovy texty obsahují užitečné informace o technice značek. Provádí podrobné recenze a akcie s návštěvníky stránky. Zobrazit všechny poznámky autora →

Jak povolit noční režim pro Android?

Chcete.li aktivovat noční téma, mělo by být spuštěno „Nastavení“ a poté přejít do části „Navíc“, ve které byste měli vybrat položku „Special Opportunitive“. Na samém dolní části této sekce by měl být přepínač aktivován naproti „inverzi květinu“, v důsledku toho bude celá intereela operačního systému Android tmavá.

Jak správně nakonfigurovat kameru na telefonech Huawei a Honor

Fotoaparát na smartphonu z Huawei má typická nastavení s možností nastavení v závislosti na preferencích uživatele. Po aktualizaci EMUI se nastavení Camera Honor a Huawei výrazně rozšířila. Stačí zapnout umělou inteligenci a pořídit fotografii obvyklým způsobem. Zařízení nezávisle vybere světlo a další kritéria pro skutečně vysoce kvalitní fotografii.

Obnovení standardních nastavení

Pokud jste si najednou všimli, že kvalita fotografie se výrazně zhoršila, pak si kameru přizpůsobte pouze po standardním nastavení. Chcete.li tuto akci aktivovat, proveďte jednoduchý algoritmus:

Po provedení těchto akcí se schopnosti kamery vracejí na standard. Podobně uživatel nastaví přední linii po přepnutí procesu natáčení na něj.

Nastavení hlavní kamery

Téměř všechny gadgety mají dvě čočky. Ale prémiové možnosti mají více než dva. Pouze velmi nízká cena se vyrábí s jedním objektivem. Správné nastavení kamery na Huawei a Honor poskytuje:

Je mnohem obtížnější konfigurovat „portrét“ a „noc“, protože mají zvláštní schopnosti. Režim „portrét“ je nastaven na přední a hlavní.

Je pozoruhodné, že používání smartphonů z Huawei a vytváření skvělých fotografií během nočního natáčení. Fotoaparát zpočátku funguje v automatickém režimu, ve kterém telefon nezávisle zjistí citlivost gadgetu do světla. Uživatel však může hodnoty upravit samostatně a zjistit, co vyjde jako výsledek.

V případě potřeby může každý uživatel použít přiblížení. Chcete.li jej aktivovat, klikněte na ikonu, která je umístěna vpravo.

Vezměte prosím na vědomí, že se doporučuje fotografovat v nočním režimu pomocí stativu. Uživatel musí telefon opustit více času při fotografování v noci v nehybném stavu, aby byla fotografie jasná a ne rozmazaná.

Mějte na paměti, že je nemožné získat smartphone s fotoaparátem, který je na iPhone, protože iPhone nezávisle nastavují režimy. Uživatel Androidu však může volně experimentovat.

Pokud máte dotazy nebo zbývají stížnosti. Dej nám vědět

Položit otázku

Nastavení přední části

Nastavení selfie netrvá moc času a úsilí, protože to funguje v několika režimech. „foto“ a „portrét“. „Fotografie“ obsahuje typická nastavení nezbytná pro chladný rám. „Portrét“ je zaměřen na krásné zobrazení konkrétního uživatele. Střelba portrétu umožňuje:

Použití každé příležitosti je relevantní po provedení následujících akcí:

Formát je aktivován okamžitě poté, co uživatel nastaví nezbytné parametry. V případě potřeby je způsob jejich práce kontrolován v reálném čase. Pro třídní selfie zapněte „fotografii“ bez změny automatického nastavení.

Kvalita fotografie se stane mnohem vyšší, pokud nastavíte světlo předem. Profesionální fotografové doporučují používat denní světlo. A je lepší, pokud je vystaven zezadu nebo před odstraněným objektem.

Zapnutí blesku

Je zajímavé, že Flash funguje v několika formátech a uživatel sám si vybere konečný výsledek. Pro aktivaci potřebujete:

Zajímalo by mě, že provozní režim může být nakonfigurován tak, aby automaticky. Telefon samostatně rozhoduje, v jakém případě je racionalita použít blesk nebo když je potřeba chybějící. Ale pokud jej systém automaticky nezahrnuje, ale uživatel je pravdivý, že je to nutné, může jej zapnout na vlastní pěst během natáčení sám.

Ale vezměte v úvahu, že blesk kazí kvalitu v důsledku použití hluku. Je nutné jej použít pouze jako poslední možnost.

Jaké modely mají temné téma

Vzhledem k možnostem, jak povolit temné téma na Honor 8A nebo zařízení jiného modelu, rozhodněte o verzi operačního systému na vašem smartphonu. Poprvé se tento typ designu objevil na EMUI 9.0, který do října 2019 stál na většině čestných mobilních zařízení. Bez aktualizace byly ponechány pouze staré modely a telefony z rozpočtové linie, které mají cenu až 10 000. Na takových zařízeních nemůžete provést změny standardního způsobu.

Na chytrých telefonech s EMUI 10 můžete zaručit, že vytvoříte zajímavý styl designu. Pokud vaše čest ještě nebyla aktualizována na nejnovější verzi, udělejte tuto práci. Pokud zařízení odmítá aktualizovat, nemusíte zoufalství. Dokonce i na starých zařízeních můžete vložit tmavé integs pomocí aplikace „motivu“ nebo instalaci vhodného softwaru z trhu Play. Příklady byly zváženy výše.

Doporučená temná témata

Vynikající katalog témat, které najdete na 4PDA zde na tomto odkazu.

Testoval jsem hlubokou černou. Vypadá to docela dobře, takže to jistě nechám na pár dní. Jediný negativní, který se podařilo všimnout. Informace z oznámení na temném pozadí jsou psány černobílými písmeny.

Mimochodem, pokud váš smartphone s nejnovější aktualizací EMUI 8.0, poté jsou soubory pro EMUI 9 vhodné i pro vás.

P.S. Byly tam otázky? Zeptejte se jich v komentářích k článku. Budu rád mluvit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS