Jak povolit režim vývojáře na Samsung

Režim vývojáře Galaxy S9 a jak jej povolit?

Režim vývojáře není nějaká super tajná funkce a způsob, jak jej zapnout, není „tajemstvím za sedmi pečetí“. Aktivace vývojářského režimu navíc nemusí získat root-right, instalaci firmwaru třetích stran a další hanbu. Všechno se dělá velmi jednoduché. hned z nabídky Galaxy S9.

A ano, také to neovlivňuje záruku. To je jen pro případ 🙂

Nyní, když jsou všechny formality vyřešeny a nebojí se o výkon vaší Galaxy S9, můžete bezpečně přejít k hlavní věci. zapnout režim vývojáře. Tady je instrukce:

 • Otevřete nastavení Galaxy S9 a vyhledejte bod „telefonní informace“.
 • Najdeme „Informace o PO“ a přejděte do této nabídky.
 • Máme zájem o linku. „číslo montáže“.
 • Začneme to mnohokrát stisknout.
 • Fráze „kroky, dokud nebudou zapnuty parametry vývojáře, budeme pravidelně povzbuzováni: 4“, „Nyní jste jeden krok od vývojáře“ a T.D. Co, souhlasíte, motivuje 🙂
 • Dále, pokud je váš Samsung Galaxy S9 chráněn heslem, bude ho muset zadat.
 • Všechno!

Co se stane poté? Vidíme, že v nastavení se objevila další nabídka. „Parametry vývojáře“.

A pokud to pečlivě prostudujete, můžete najít spoustu užitečných. Nebudeme nás všechny uvádět, ale stále budeme věnovat pozornost některým bodům:

 • Zálohovací heslo. Nikdo nemůže získat přístup k vašim datům!
 • Simulace umístění. skryté a nahrazení vašich souřadnic (užitečné ve hrách, aplikacích atd.D.).
 • Emulace barevného prostoru. Hledal černobílý režim pro jejich galaxii S9? Nemáš zač!
 • Neukládejte operace v aplikacích-úroveň „inkognito“ na 80. Úrovni 🙂

A mnoho dalších funkcí. Pro případ, varujte. pamatujte na všechno, na co kliknete.

A pak jsme měli příběh. muž zapnul hovno displeje v režimu vývojáře a zapomněl, kde to všechno bylo aktivováno. A nebylo by se ptát: jak to vypnout? Ne, právě to vzal a odhodil svůj Galaxy S9 do továrního prostředí. To je samozřejmě také dobrý způsob, jak se vypořádat s problémy, ale V tomto případě bylo „odstranění všeho a všeho“ zjevně zbytečné 🙂

Hráli dost? Chtěl vypnout režim vývojáře? Není nic jednoduššího:

Možná to je všechno. Byly tam otázky? Chtěl bych sdílet osobní zkušenosti? Máme komentáře (vše dospělým způsobem:))-nezapomeňte psát! Budeme poslouchat, řekněme poděkování a, je to možné, pokusíme se vyřešit váš problém.

P.S. A pokud pokyny pomohly, můžete také dát „jako“. Není to pro vás těžké, ale budeme potěšeni 🙂

Proč musím zapnout režim vývojáře?

Můžete mít spravedlivou otázku: Proč musíte aktivovat režim vývojáře na vaší Galaxy S6? Za prvé, existuje několik důvodů. Řízením nastavení vývojáře můžete provést zobrazení smartphonu při nabíjení zařízení neblokuje při nabíjení zařízení. Můžete také aktivovat světlice OEM, získat přístup ke statistice procesorů, povolit ladění USB a mnoho dalších užitečných funkcí.

Hlavní výhodou tohoto režimu je, že vám umožní přerozdělit některé systémové zdroje, takže můžete omezit počet aplikací působících v pozadí. Získáte tedy vyšší výkon a větší stabilitu telefonu.

Režim vývojáře Android. General Review

 • „Chybová zpráva“. tlačítko je neaktivní s normálním provozem zařízení.
 • „Heslo pro zálohování“. schopnost chránit úplné záložní kopie dat smartphonu nebo tabletu. Heslo je zadáno ručně a vytvořeno uživatelem.
 • „Nepři vypněte obrazovku“. Aktivace této akce povede k konstantnímu podsvětí obrazovky v procesu nabíjení zařízení.
 • „Vyberte středu“. K dispozici jsou dvě pracovní prostředí: Dalvik a Art. Ten je nový a je navržen tak, aby zvýšil úroveň produktivity aplikace a zařízení obecně.
 • „Povolte časopis HCI Bluetooth Transactions“. Tým slouží k uložení všech balíčků HCI Bluetooth v souboru.
 • „HDCP kontrola“. Tento příkaz slouží k výběru procedury kontroly HDCP (systém ochrany proti kopírování)
 • „Statistiky procesů (pracovní aplikace)“. Implementace této operace umožní statistiku zanedbaných procesů.

Jaké problémy mohou nastat v aktivním režimu?

Pokud ne bezmyšlenkovitě aktivujte všechny možné skryté možnosti, ale vědět, kde stisknout, pak neexistují prakticky ne. Někdy jsou chvíle, kdy je funkčnost aplikací, které umožňují elektronické platby, omezena na používání mobilní banky. V tomto případě stačí vypnout režim vývojáře na Galaxy S8. Můžete to jen udělat znovu posunutím přepínače naproti možnosti do polohy vypnutí.

P.S. Již podle převládající tradice vás vyzýváme, vážení čtenáři, na dvě akce. klikneme na tlačítka sociálních sítí a, pokud existují otázky, nezapomeňte se jich v komentářích zeptat!

povolit, režim, vývojáře, samsung

Jak povolit ladění USB na Samsung?

V nastavení smartphonu se přesuneme na „Parametry vývojáře“ a aktivujeme spínač poblíž položky „ladění USB“.

Bude existovat zpráva, která informuje, že ladění USB je určeno pouze pro účely rozvoje. Může být použit k kopírování dat mezi počítačem a zařízením, čtení dat deníku a instalaci aplikace na zařízení bez oznámení výstupu.

Ještě větší zrychlení a optimalizace

Pokud jde o zrychlení hardwaru a GPU pro položení obrazovky, tato položka je považována pouze za rychlá grafická jádra a pouze pro 2D.Aplikace.

Ve skutečnosti tomu tak není vždy, plus všechno, kromě všech druhů PUBG Mobile a dalších 3 měřených her pro Android. Které se snažíte zrychlit, ve skutečnosti je skutečnost, že vždy máte procesor jako takový, který pracuje s integrací a zpracováním na pozadí, takže můžete získat určité zvýšení výkonu posunutím části funkčnosti na GPU.

No, a pokud opravdu nemáte paměť ani kapacity, ale chcete hrát na svém oblíbeném telefonu, to znamená, že má smysl snížit počet procesů na pozadí. To samozřejmě ovlivní některá oznámení (například pošta), ale zvýší rychlost práce obecně, a zejména ve třech rozměrenských aplikacích.

Jak povolit ladění USB na Androidu

Povolit ladění USB na zařízení Android. Přejděte do nabídky „pro vývojáře“, najděte položku „Ladění pomocí USB“ nebo „Debuging USB“ a aktivujte ji!

Přirozeně nikdo nezruší užitečnost tohoto parametru, ale pro bezpečnost stojí za to odpojit režim ladění USB, když jej nepoužíváte.

Fiktivní umístění. Není žádným tajemstvím, že telefony a tablety na Androidu mohou sledovat rozpoznáním vaší aktuální polohy. Ale jistě jen málo lidí ví, že v Androidu existuje funkce, která vám umožní komunikovat služby a aplikace falešné umístění zařízení. Jinými slovy, měli byste aktivovat funkci a po výběru programu, pro který se zobrazí nesprávné umístění vašeho zařízení.

Zakázat absolutní úroveň. Pokud se podíváte, pak v síti můžete narazit na mnoho otázek týkajících se změny hlasitosti kolonií Bluetooth, náhlavních souprav a dalších zařízení pomocí velitele Android. Z neznámých důvodů to nefunguje vždy, zvuk se stává hlasitějším a pak tišší. Pokud se potýkáte s podobným problémem a chcete se ho zbavit, nezapomeňte aktivovat funkci „odpojení absolutní úrovně“. Jinak byste se neměli dotknout tohoto parametru, abyste mohli pokračovat v normálním fungování zařízení.

Vizuální odpověď. Po aktivaci této funkce uvidíte na obrazovce malé body, což vám umožní zjistit, kde přesně to bylo stisknuté. Užitečné v několika případech: vývojáři, pro lidi, kteří mají problémy s pohyby bodů, a také v době nahrávání videa z obrazovky zařízení pro větší jasnost.

V tomto článku jsme se pokusili vysvětlit, co je „režim vývojáře“, jak jej zapnout, deaktivovat a jaké užitečné funkce lze použít, aniž by se bála poškodit smartphone/tablet. V nastavení vývojářů samozřejmě existuje mnoho dalších parametrů, ale většina z nich má praktický význam pro běžné uživatele, ale je určena především pro lidi, kteří vyvíjejí programy.

povolit, režim, vývojáře, samsung

Jak otevřít nabídku „pro vývojáře“ na sérii Samsung Phone A a Galaxy

Nabídka části „Pro vývojáře“ v nastavení smartphonu s verzí Android OS verze 8.0 obsahuje 53 pozic. Obsahuje například body jako:

 • Zobrazit a správa pracovních aplikací
 • Odemknutí továrny
 • Ladění USB
 • Vždy se zeptejte s připojením USB
 • Rychlý přechod z Wi-Fi na dav. Přenos dat
 • Vždy povolte skenování roaming wi-fi
 • Zvukové kódy Bluetooth
 • Režim zvukového kanálu Bluetooth
 • Zobrazit kliknutí při zadávání textu
 • Zrychlit GPU
 • A t.D.

Výrobci telefonů byli vývojáři skrytí z nějakého důvodu. Protože byl tento režim vytvořen s cílem ladit připojení a pracovní aplikace, změny v prvcích kreslení na obrazovce a nastavení vizualizace hardwaru, takže tyto úkoly by neměly být k dispozici běžným uživatelům. Režim vývojáře není obtížné aktivovat.

A ačkoli po zapnutí této funkce uvidíte velké množství skrytých schopností. musíte pochopit, že nejmenší změny v těchto nastaveních mohou negativně ovlivnit provozovatelnost telefonu.

povolit, režim, vývojáře, samsung

Jak zakázat režim vývojáře Android a odstranit položku nabídky „pro vývojáře“

Otázka, jak deaktivovat režim vývojáře Android a vytvořit odpovídající nabídku, která není zobrazena v „Nastavení“, častěji než otázka jeho začlenění.

Standardní Android 6 a 7 bodů „pro vývojáře“ mají přepínač VCL pro vývojářský režim, ale když je vývojář vypnutý, samotný bod nezmizí z nastavení.

Chcete.li jej odstranit, postupujte podle následujících akcí:

 • Přejděte na Nastavení. aplikace a zapněte zobrazení všech aplikací (na Samsung to může vypadat jako několik karet).
 • Najděte aplikaci „Nastavení“ v seznamu a klikněte na ni.
 • Otevřete položku „úložiště“.
 • Klikněte na „Otřete data“.
 • Zároveň uvidíte varování, že všechna data, včetně účtů, budou smazána, ale ve skutečnosti bude vše v pořádku a váš účet Google a další nikam nechodí.
 • Po vymazání aplikací „Nastavení“ zmizí položka „pro vývojáře“ z nabídky Android.

Na některých modelech telefonů a tabletů není k dispozici položka „Data Estele“ pro aplikaci „Nastavení“. V tomto případě odstraníte režim vývojáře z nabídky pouze resetováním telefonu do tovární nastavení se ztrátou dat.

Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, uložte všechna důležitá data mimo zařízení Android (nebo je synchronizujte s Googlem) a poté přejděte na „Nastavení“. „Obnovení, resetování“. „Resetování nastavení“, pečlivě si přečtěte varování o tom, co Přesně představuje resetování a potvrďte začátek obnovy továrních nastavení, pokud souhlasíte.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS