Jak povolit tichý režim na iPhone

Tichý mód

Tichý režim je aktivován přepínáním páky na boční plochu zařízení. Mnoho instinktu se již dlouho vyvinulo a samotná ruka sáhne po tomto přepínači, když přijdete do kina, na schůzku nebo na jakémkoli jiném místě, kde potřebujete pozorovat ticho.

povolit, tichý, režim, iphone

V tichém režimu jsou všechny signály, oznámení a zvuk v aplikacích a hrách odpojeny. Zároveň iPhone nadále vibruje příchozími hovory a zprávami, včetně obrazovky. Vibrace mohou být v nastavení deaktivovány, ale abyste mohli zakázat iOS pro probuzení obrazovky, musíte použít následující režim.

povolit, tichý, režim, iphone

Co je to bezhlučný režim pro iPhone

Tichý režim je hlavní funkcí, se kterou byste měli být obeznámeni. Díky tomu je neslyšitelná nebo tichá oznámení, takže váš telefon je odpojen. Oznámení mohou být z volání, zpráv, chatovacích aplikací, e.nařízení, sociálních aplikací atd. D. Všechny typy oznámení jsou odpojeny. Obrazovka zařízení se však rozsvítí pokaždé, když obdržíte oznámení. Zobrazí se také bannery oznámení, ale zvukový signál nebude slyšet.

Váš iPhone zpravidla vibruje v režimu bez zvuku, ale můžete jej zakázat výběrem „zvuku“ „zvuk“. Vypněte přepínač „Vibrace ve zvukovém režimu“.

Tip pro profesionály: iOS 13 a novější verze nabízejí speciální funkci známou jako „odpojení neznámých předplatitelů“. Chcete.li to povolit, přejděte na „Nastavení“ „telefon“. Zapněte přepínač a deaktivujte neznámé předplatitele.

Jak povolit a deaktivovat bez zvukového režimu

Chcete.li povolit nebo deaktivovat tichý režim, otevřete řídicí centrum na vašem iPhone nebo iPad. Kliknutím na ikonu zvonu ji zapnete. Když je ikona zvonu červená, znamená to, že váš telefon je ve zvukovém režimu. Kliknutím na ikonu znovu vypnete režim bez zvuku. Jako alternativu snižte objem volání na minimum.

„Nerušit“ režim

Jak vidíte, použití mechanického spínače má mnoho omezení. Apple proto poskytuje jiný způsob zapnutí režimu bez jakéhokoli zvuku na iPhone. A dokonce i bez projevu upozornění a dalších rušivých faktorů, aby se maximalizoval stav blokování a znovu neodváděl pozornost majitele. například na důležité schůzce, během tříd nebo zatímco majitel medituje.

Název této funkce poskytl reproduktor. režim „nerušit“. Nejjednodušší způsob, jak jej aktivovat pomocí ovládacího panelu. Chcete.li to provést, proveďte přejetím zdola nahoru, od spodního okraje displeje (v iPhone X bylo všechno přepraveno, mělo by být přejetí z pravého horního úhlu provedeno).

Dále snadno klepněte na ikonu s půlměsícem a zapnete/deaktivujte. V aktivovaném stavu bude ikona zvýrazněna.

Můžete také jít přímo z ovládacího panelu do rychlého nastavení. Chcete.li to provést, nedotýkejte se ikony, ale stiskněte ji s určitým úsilím. Systém zobrazí nabídku s různými možnostmi. aktivovat se po určitou dobu, zatímco jste na stejném místě nebo na období plánované události.

Další způsob, jak dát iPhone do tichého režimu. prostřednictvím nastavení. V nabídce zařízení je přidělena speciální položka. Je vhodné v tom, že vám umožňuje přesněji změnit parametry režimu.

Například můžete zařízení vložit do neustále klidného režimu. Pokud potřebujete zadat konkrétní časové rámce, použijte přepínač „naplánovaný“ a poté zadejte období. V noci tak pohodlně odpojte oznámení.

Kromě toho můžete určit seznam kontaktů, z nichž telefon přitahuje vaši pozornost. Chcete.li to provést, vyberte příslušný bod a označte „zvolený“.

Podrobnější nastavení naleznete v oficiálním certifikátu Apple: https: // podpora.Jablko.com/ru-ru/ht204321.

Kromě účinnějšího vypnutí signálů se režim „Neobtěžujte“ rozhoduje o tom, jak vypnout zvuk na iPhone, pokud tlačítko nefunguje. je aktivován bez ohledu na klíče.

Nedostatek zvuku na iPhone

Každý uživatel čelí problémům vnitřního systému jeho jít dolů. Problém nastavení objemu není výjimkou. Existuje řada důvodů:

 • Problém sítě a přijetí hovorů.
 • Poškozený hardwarový systém.
 • Znečištění dynamiky.
 • Přehřátí zařízení.
 • Poškozený reproduktor a mikrofon.

Většina problémů spojených se změnou objemu je rychle vyřešena pomocí několika manipulací.

povolit, tichý, režim, iphone

Výjimkou je poškození dynamického nebo hardwarového systému. Zvuk často nefunguje při volání na modelech iPhone 7. V takových případech bude muset být telefon poskytnut odborníkům.

Reset nastavení zvuku

Poté, co není zvuk, je nutné začít resetovat nastavení zvuku smartphonu. Vynucené odstavení iPhone rychle vyřeší problémy, které vzniklo.

Chcete.li tuto techniku ​​použít, musíte současně stisknout tlačítko napájení a zvýšit objem. Pak se objeví bod „spánek“, který se pohybuje doprava. O několik minut později gadget upustí nastavení zvuku a znovu zapne.

Obecný reset nastavení

V některých případech nemusí jednoduchý reset nastavení zvuku vyřešit problém nedostatku zvuku. K tomu často dochází, když zvuk při volání zmizel na iPhone. Pokud dojde k takovému selhání, měli byste zcela resetovat nastavení celého telefonu.

Před propuštěním by měla být vytvořena další záloha iPhone, aby se zachovala důležité informace.

Poté musíte kliknout na položku „Základní“ v nastavení smartphonu a přejděte na tlačítko „Vymazat obsah a nastavení“. Tato metoda se stane kardinálním řešením problému.

Opětovné načtení gadgetu po resetu

Další nastavení

Pokud existují problémy se zvukem, především, musíte se pokusit problém vyřešit sami. To následuje:

 • Zkontrolujte smartphone, zda není přítomnost tichého režimu. Pošlete přepínač do režimu „volání“ a vypněte funkci, která neruší.
 • Zkuste zapnout zvuková tlačítka ovládání hlasitosti.
 • Přejděte na nastavení telefonu a zkuste ručně přepínat zvuk. Několikrát stiskněte vibrační tlačítka a přepněte tlačítka.
 • Zkontrolujte připojení zahraničních zařízení přes Bluetooth.
 • Změňte hlasitost prostřednictvím řídicího centra.
 • Zkuste zavolat na mobilní zařízení.

Pokud manipulace nepomáhají vyřešit problém, mělo by to resetovat nastavení smartphonu. Pokud reproduktor nefunguje na iPhone, doporučuje se gadget připsat specialistovi.

Někdy dochází k absenci zvuku z nejzřetelnějších důvodů. Mnoho problémů v interním telefonním systému dochází v důsledku poškození SIM karty.

Jak nakonfigurovat zvuk na iPhone

Aplikace „Nastavení“ umožňuje majiteli smartphonu značky Apple nejen zahrnout nebo deaktivovat speciální režim, který ovlivňuje zvukovou práci, ale také provádět změny všech parametrů týkajících se hovoru.

 • Po otevření „Nastavení“ musíte přejít do sekce „Zvuky, hmatové signály“.
 • Zde jsou zobrazeny všechny existující možnosti změny zvukových charakteristik.
 • V horní části obrazovky se objeví 2 posuvníky navrhující zapnout vibrace během přijetí hovoru.
 • Uživatel může funkci vypnout úplně nebo ji aktivovat pouze v případě hovoru nebo při práci v tichém režimu.
 • Níže je podlouhlé stupnice zodpovědné za objem signálu při přijímání hovoru nebo oznámení. Pokud je kruh vlevo, pak je zvuk minimální. Ve správné poloze to bude stejně hlasité, jak vám umožní dělat samotný iPhone.

Měnit objem signálu v závislosti na vaší poloze. Na ulici je lepší zapnout maximální ukazatele a aktivovat vibrace a doma můžete dělat se středním objemem.

Nezapomeňte také povolit možnost „ovládat tlačítka“. Umožňuje změnit ukazatele hlasitosti bez otevření aplikace „Nastavení“. Když je možnost zapnutá, musíte pouze stisknout uživatele na horní nebo dolní houpačku nastavení hlasitosti, abyste nastavili požadovanou hodnotu.

V dolní části části „Zvuky, hmatové signály“ jsou parametry nainstalovaných vyzváněcích tónů. Pokud nejste spokojeni s výchozími zvuky, lze je změnit. Současně se nejenom nejen volání, ale také signál SMS zpráv, dopisy z e.mailu a dokonce i varování. Zkuste přiřadit každé oznámení každému jedinečnému vyzvánění, abyste rychle navigovali v příchozích oznámeních.

Tichý režim je deaktivován, ale žádný zvuk?

Správa tichého režimu na iPhone teoreticky je jednoduše. pomocí přepínače. Ve skutečnosti je však všechno trochu komplikovanější. Znahavý režim pro iPhone je deaktivován, ale stále neslyšíte zvuk příchozího hovoru? Může pro to existovat několik důvodů.

Možná máte aktivní režim „Nerušit“. Můžete blokovat číslo, které vám volá, takže nezůstanete zvuk. Nejprve zkontrolujte vše a pak se znovu podívejte na nastavení.

Nenechte si ujít Apple Novinky-odběr našeho telegramového kanálu, stejně jako na kanálu YouTube.

Přepínač hovor/tiše je na iPhone vlevo. S tím můžete ovládat zvuky reprodukované prostřednictvím reproduktoru iPhone.

Jak vypnout zvuk na iPhone

Zvuk můžete odstranit na iPhone pouze pár doteků. Majitel mobilního zařízení stačí pro několikrát stisknout dolní houpačku nastavení hlasitosti. Jakmile měřítko na obrazovce dosáhne nulové značky, zvuk se vypne.

Je důležité oddělit 2 typy zvukových signálů do iPhone: při přehrávání multimediálních souborů a při přijímání oznámení. Po odstranění svazku například při sledování videa na YouTube se signál volání nevypne. Pro úplné odmítnutí zvuku musíte provést operaci na hlavní obrazovce.

Kromě použití fyzických tlačítek se nastavení zvuku provádí pomocí stupnice objemu ze stavové linky. Snižte upozornění na závěs nebo otevřete speciální nabídku a poté posuvník přesuňte na nulovou značku.

Jak povolit funkci „Nerušit“ na iPhone?

Poté, co se uchýlil k této možnosti, majitel gadgetu zcela vypne displej a všechny druhy zvuků. Výjimkou budou pouze výzvy kontaktů ze seznamu vyvolených. Chcete.li zahrnout režim „Nezastavit“, je možné použít dva způsoby: automaticky nakonfigurovat podle daného plánu nebo ručně navštívit „bod správy“.

Možnost Inkluze můžete zavolat dvěma prsty se dvěma prsty z horního okraje obrazovky a vybrat „Crescent“ (snímek obrazovky vlevo) nebo v „Nastavení“, vyberte odpovídající položku (snímek obrazovky vpravo):

Pokud je funkce v aktivním stavu, pak se ve stavové lince zobrazí malý půlměsíc. Rozvrh může naznačovat určitou dobu, kdy volání se zprávami automaticky tlumí. Zahrnutí určitého přepínače přepínače umožní kontaktům ze seznamu volebních volebních volání při opakovaných volání na tři minuty. Režim je obvykle aktivní pouze pomocí blokované obrazovky, ačkoli určitá nastavení lze také během používání iPhone zakázáno.

Hlavní rozdíly v uvedených funkcích jsou určeny scénáři jejich aplikace. Pokud je mobilní zařízení v tašce nebo kapse, je vhodnější použít tichý režim, protože to nebude rozptýleno světelnou obrazovkou. Zároveň si majitel telefonu zůstává vědom příchozích hovorů. Jeho aplikace bude obzvláště důležitá při sledování filmů v kině, na výstavě, koncertu a podobně.

Pokud vlastník iPhone potřebuje v praxi maximální koncentraci, pak je vhodnější použít druhou metodu, která může plně chránit před nepříjemnými hovory.

Možností není rušit

Jaká je možnost „Nerušit“?

Tato funkce neblokuje každý zvuk, vibrace, světelné signály, aby osvobodil uživatele od každého rušivého faktoru. Pokud jste tuto funkci zapnuli, smartphone provede příchozí hovory se zprávami, ale dává různé zvukové signály, oznámení o světle nebo vibracích zastaví.

 • Zároveň, pokud máte alarm na kartě „Hodiny“, začne volat i s touto součástí možnosti;
 • Slušný počet lidí zahrnuje tuto funkci před spaním, aby je nikdo nerušil, dokonce i náhlé volání.

Jak zadat tento režim?

 • Chcete.li vstoupit do režimu „Nerušit“, musíte spustit prst ve spodní části displeje. Tím se vstoupí do parametrů správy iPhone;
 • Poté musíte kliknout na štítek „půlměsíce“. Toto tlačítko, které je umístěno v horní části tohoto panelu, zapne možnost „Nerušit“. Pokud má bílou barvu, aktivovali jste tuto funkci. Chcete.li tento režim odstranit, musíte stisknout tuto zkratku (tlačítko by mělo brát bílou barvu);
 • Kromě toho můžete zadat tuto možnost, pokud přejdete do „Nastavení“, poté vybereme kartu „Neurčit“ “. Přepínáme přepínač do režimu „OFF“ do režimu „VCL“;
 • Na této kartě je také další zkratka podobná půlměsíci umístěným na slunci. Tento štítek se nazývá „Nightshift“. Říká se tomu „Noční režim“.

Denní zahrnutí a vypnutí této možnosti v určitou dobu

Pokud se rozhodnete tuto možnost zahrnout několikrát denně, pak je v tomto případě vhodné naprogramovat smartphone tak, aby tuto funkci na stroji zahrnovalo v určité denní době. Současně musíte přejít na „Nastavení“ a poté vybrat kartu „Nerušit“. Poté přesuneme přepínač přepínače přes tým „naplánovaný“ z režimu „OKL“ do režimu „VKL“. Poté vyberte čas „z“ a „před“.

Například můžete dát čas tohoto režimu s 8.00. 5.00. Toto je pracovní doba a smartphone vás neodvádí od práce.

Dává povolení potřebným předplatitelům, aby vám během této možnosti zavolali

Podle továrního nastavení mají předplatitelé, které jste identifikovali v „zvolené“ možnosti, příležitost vám zavolat režim. Pokud s těmito nastaveními nejste spokojeni, přejděte na „Nastavení“, vyberte příkaz „Nerušit režim“ a poté karta „Povolit volání z“.

Můžete si vybrat následující příkazy „Všechny“, „Nikdo“, „Vybrané“, „Všechny kontakty“.

Dáváme povolení volat určité předplatitele

Podle továrního nastavení vám tato možnost umožňuje zavolat vybrané předplatitele s obdobím 3 minut. Tato funkce je nakonfigurována pro nouzové situace. Tuto funkci však lze vypnout. Pro tohle:

 • Musíte přejít na „Nastavení“ a vybrat kartu „Nerušit“;
 • Najděte přepínač přepínače přes kartu „Opakované hovory“. Zkontrolujeme, zda je v režimu „VCL“, zahrnout jej. Nebo v režimu „off“, abyste jej vypnuli.

Závěr: Jak jsme zjistili, režim „bez zvuku“ na iPhone a „režim se neobtěžují“ poněkud pohodlné možnosti. Doporučuji vám, abyste je zahrnuli podle plánu a máte zajištění zdravého spánku. Také s jejich kompetentním používáním vás nikdo v práci rozptyluje. Úspěch!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS