Jak povolit zvukové nahrávání na iPhone

Proč nahrávat obrazovku bez zvuku na iPhone

V iOS 11 byly přidány funkce nahrávání z obrazovky. S jeho pomocí můžete nahrávat a přenášet obrázky z mobilního zařízení. Nejprve to bylo provedeno pro striming a práci se sociálními sítěmi, stejně jako nastavení a práce z.

Chcete.li začít nahrávat video z obrazovky, potřebujete:

 • Přejděte do nastavení a vyberte „Ovládací bod“;
 • V nabídce, která se otevírá, vyberte „Nakonfigurovat ovládací prvky“;
 • Jdeme do nabídky otevřené. Bazovo na obrazovce je baterka, časovač, kalkulačka a kamera. Chcete.li otevřít video z obrazovky telefonu, musíte do seznamu ovládacích prvků přidat „nahrávání obrazovky“;
 • Tlačítko ovládání je přidáno do nabídky ovládání. Musíte opustit formulář nastavení na hlavní obrazovce. tlačítko „Domů“. V kontrolním bodě (vytáhněte pravý dolní úhel), přidá se nová funkce nahrávání obrazovky mobilního telefonu;
 • Při kliknutí na klíč se obrazovka mobilního telefonu začne nahrávat.

Chcete.li vypnout nahrávku, musíte tento klíč znovu uložit v hlavní nabídce. Ve výchozím nastavení je obrázek zaznamenán v 50 fps (dost pro hladké přehrávání videa s malými nedostatky). Po stažení videa jej můžete zpracovat v libovolném editoru (řez, zrychlení, zpomalte, aplikujte další zvuk atd.).

Rekk nahrávací hovory

Kromě nahrávacích hovorů převádí REKK zaznamenané telefonní konverzace v textu. Pohodlné vyhledávání podle čísla, názvu a textu vám pomůže rychle najít potřebné informace v konverzaci a zvláštní odkaz na záznam zvuku. Sdílejte soubor se svými kolegy. V REKK můžete zanechat poznámky pro zvukové nahrávky a také odesílat konverzace v nejpopulárnějších aplikacích, jako jsou. IMessage, Viber a WhatsApp. Pro vaše pohodlí může aplikace udržovat umístění, odkud byl hovor uskutečněn.

Aplikace nabízí několik způsobů, jak zaznamenat odchozí hovor, takže si můžete samostatně vybrat nejpohodlnější způsob nahrávání.

Mějte na paměti, že abyste mohli Rekk psát hovory, musíte konferenci pro operátora připojit.

Jak napsat hlas na iPhone pomocí hlasových poznámek

Hlasové poznámky. Toto je předem nahrazená aplikace pro zaznamenávání hlasu na zařízení iOS. To vám umožní zachytit váš hlas na iPhone prostřednictvím vybudovaného mikrofonu. Tato část vám ukáže, jak zachytit hlas na iPhone pomocí aplikace Voice Memos.

zvukové, nahrávání, iphone

Krok 1 Otevřete aplikaci Voice Memos na iPhone.

Krok 2 Stisknutím červeného záznamu ikony níže spusťte nahrávání hlasu. Pokud chcete zastavit nahrávání hlasu, můžete pouze stisknout ikonu Stop.

Krok 3 Nyní si můžete poslechnout soubor nahrávání hlasu a upravit jej. Poté klepnutím na adresu připraveného uložení záznamu na iPhone.

Krok 3 Vezměte prosím na vědomí, že pokud chcete nahrávání obrazovky iPhone, můžete použít jeho funkci nahrávání obrazovky k zachycení videa iPhone se zvukem.

Rekordér FONELAB Screen vám umožňuje zachytit videa, zvuk, online atd. D. Na Windows / Mac a můžete snadno nakonfigurovat velikost, upravit video nebo zvuk a mnoho dalšího.

 • Zapište si videa, zvuk, webovou kameru a vytvářejte snímky obrazovky na Windows / Mac.
 • Před uložením.
 • Je bezpečné a snadno se používat.

Nahrávání telefonních konverzací

Pokud je úkol zapnout rekordér na iPhonu způsoben potřebou zaznamenávat nejen hlas, ale i telefonické konverzace, musíte použít řešení třetích stran. software nebo hardware. V obou případech však všechno není tak jednoduché. Skutečnost je taková, že obchod s aplikacemi má mnoho aplikací, z větší části placených a také nebezpečných, údajně to umožňuje to udělat, ale správně si uvědomit takovou příležitost, alespoň kvůli uzavřeným zásadám iOS a Apple, alespoň pokud my mluvit o její plné a stabilní práci. Určitě nebudeme takový software doporučit pro použití, ale pokud si přejete, můžete se seznámit s jejich funkcemi v dalším materiálu. Učinit další rozhodnutí o svém vlastním strachu a riziku.

Přečtěte si více: Jak napsat telefonní konverzaci na iPhone jako alternativu, kterou můžete použít externí rekordéry, ale tento přístup nelze nazvat racionální a rozhodně není k dispozici.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

Jak používat hlasový rekordér na iPhone

Pro většinu uživatelů má aplikace Slavikophone pouze dvě základní funkce:

Tato funkce je však pouze malou součástí všech možností dotyčného softwaru, protože aplikace Slavikon poskytuje uživatelům několik způsobů, jak pracovat s přijatými zvukovými soubory.

Majitel iPhone tedy může snížit konec nebo začátek hlasového záznamu. Za tímto účelem je třeba provést následující akce:

 • Zadejte softwarovou aplikaci.
 • Vyberte zvukový soubor, který musí být řezán.
 • Klikněte na nabídku Možnosti, zobrazí se odznakem tří bodů stojící v řadě.
 • Vyberte funkci „Zapsat se“.
 • Pomocí speciálních posuvníků upravte nahrávku podle potřeby.
 • Klikněte na možnost „Cut“.
 • Nezapomeňte udržovat změny.

Když uživatel dokončí úpravy zvukového souboru, poté po kliknutí na kartu „Ready“ budou informace zaznamenané v rekordéru obřezány v souladu s výsledky redakční kanceláře majitele iPhone.

Také odstranění fragmentů od začátku a konce záznamu hlasu může uživatel vyříznout celé kusy ze středu zvukového souboru. Chcete.li to provést, postupujte podle prezentovaných pokynů kroku.pomocí:

 • Otevřete program nahrávání.
 • Vyberte hlasovou položku.
 • Klikněte na nabídku Možnosti, zobrazí se odznakem tří bodů stojící v řadě.
 • Vyberte funkci „Zapsat se“.
 • Pomocí speciálních posuvníků určete oblast, která je třeba vymazat.
 • Klikněte na možnost „Odstranit“.
 • Nezapomeňte udržovat změny.

Na konci této operace musí uživatel kliknout na kartu Ready. Pokud byly správně provedeny všechny fáze pokynů kroku.skvrny, pak se na vnitřní paměti smartphonu Apple zachová hlasový záznam s fragmentem řezu.

Funkčnost aplikace zde však nekončí. Pokud tedy uživatel během záznamu hlasového souboru udělal chybu, pak vlastník přenosného gadgetu může tento segment souboru přepsat. Chcete.li to provést, musíte provést následující akce:

 • Otevřete program nahrávání.
 • Vyberte hlasovou položku.
 • Klikněte na nabídku Možnosti, zobrazí se odznakem tří bodů stojící v řadě.
 • Vyberte funkci „Zapsat se“.
 • Pomocí speciálních posuvníků určete oblast, která je třeba vymazat.
 • Klikněte na možnost „Vyměňte“.
 • Rettle zájem zájmu.
 • Nezapomeňte udržovat změny.

Když uživatel dokončí výměnu segmentu zvukových souborů, poté po kliknutí na kartu „Ready“ budou informace zaznamenané v rekordéru obřezány v souladu s výsledky redakční kanceláře majitele iPhone iPhone.

Na konci seznamu softwarových příležitostí stojí za to říct o velmi užitečné funkci: obnovení vzdáleného zvukového souboru. Chcete.li to provést, měli byste provést následující pokyny k kroku:

 • Otevřete aplikaci „diktafon“.
 • Klikněte na kartu „Nedávno odstraněný“.
 • Najděte záznam zájmu.
 • Klikněte na kartu „Obnovit“.
 • Vyberte možnost „Obnovit položku“.

Poté se vzdálený zvukový soubor znovu objeví v aktivních hlasových záznamech aplikace Slavorrtophone.

Jak zapnout hlasový rekordér na iPhone

Chcete.li začít zaznamenávat zvukový soubor pomocí standardní aplikace „rekordéru“, musíte provést řadu následujících jednoduchých akcí:

Poté začne aplikace zaznamenat zvukový soubor. To bude pokračovat, dokud uživatel nezastaví záznam nebo paměť nekončí na zařízení.

Jak zastavit záznam na rekordéru

Chcete.li přestat psát zvukový soubor pomocí standardního rekordéru, musíte na spodní části displeje stisknout červený čtverec v černém kruhu.

Uživatel také může aplikaci dát pauzu. Chcete.li to provést, klikněte na kartu „Suspend“ (ikona se dvěma vertikálními červenými pruhy).

Jak přehrávat hudbu a nahrávat video iPhone pomocí rekordéru Fonelab Screen

Chcete.li vyfotit obrazovku iPhone na PC nebo Mac, FoneLab Screen Recorder, důrazně vám doporučujeme. Můžete mít dotazy o tom, proč byste si to měli vybrat. V další části to jasně prohlásíme.

Rekordér FONELAB Screen je jedním z nejvýkonnějších nástrojů, které vám pomohou zaznamenat video, zvuk systému, mikrofon a dokonce i webová kamera. Kromě toho můžete přidat anotace, včetně textu, rybářské linky pro oříznutí, tvar, kreslení atd. D., K vašemu videu při nahrávání.

Níže je ukázka toho, jak nahrávat obrazovku iPhone pomocí hudby.

Rekordér FONELAB Screen vám umožňuje zachytit videa, zvuk, online atd. D. Na Windows / Mac a můžete snadno nakonfigurovat velikost, upravit video nebo zvuk a mnoho dalšího.

 • Zapište si videa, zvuk, webovou kameru a vytvářejte snímky obrazovky na Windows / Mac.
 • Před uložením.
 • Je bezpečné a snadno se používat.

Krok 1 nepochybně jej můžete snadno nahrát z oficiálního webu a poté jej podle pokynů na obrazovce nainstalujte. Poté klepnutím na dvakrát spusťte na počítači.

Krok 2 Napište video na kameru iPhone bez správné hudby. Pak zrcadlo iPhone pro PC nebo Mac nebo přeneste video do počítače. Pak si můžete vybrat přehrávání videa na iPhone nebo počítačovém přehrávači přímo.

Krok 3 Můžete vidět jeho integraci na počítačové ploše. K dispozici jsou 4 možnosti, musíte stisknout videorekordér zde a poté kliknout na objednávku na levé straně a vybrat obrazovku iPhone na ploše jako nahrávací oblast.

Pokud také potřebujete zaznamenat systémový zvuk, mikrofon nebo webovou kameru, můžete je podle toho zapnout. Poté kliknutím na tlačítko Rec začnete nahrávat.

Krok 4 hudba a přehrávání videa současně. Klepnutím na ikonu Grey Square zastavíte nahrávání. Kromě toho můžete přesunout posuvníky na začátku nebo koncovém bodě a oříznout video a odstranit zbytečné části po nahrávání.

Krok 5 Můžete uložit zaznamenaná videa v požadované složce.

Latitude, ale v neposlední řadě, rekordér FoneLab je užitečný pro zachycení obrazovky na počítači, takže můžete vytvořit video tutoriál, nahrávat online schůzky, zvuk zvuku, hraní nahrávání a mnoho dalších. Je to mocné, ale pohodlné používat. Proč si ne stahovat a zkusit hned teď!

Rekordér FONELAB Screen vám umožňuje zachytit videa, zvuk, online atd. D. Na Windows / Mac a můžete snadno nakonfigurovat velikost, upravit video nebo zvuk a mnoho dalšího.

Jak poslat položku z rekordéru pro iPhone do počítače nebo jiného zařízení?

Zvukový záznam můžete přenášet z rekordéru na jiné mobilní zařízení pomocí zprávy MMS pomocí tlačítka „Sdílet“.

Jeden mmm je asi 7. Při přenosu souboru na jiný iPhone by měl být použit Messenger iMessage. pak bude možné se úplně vyhnout finančním výdajům.

Odeslání záznamu PC je obtížnější, ale stále má několik účinných způsobů.

Prostřednictvím E.MAIL

Tato metoda přinese výsledek za dvě podmínky:

Chcete.li odeslat nahrávání, stiskněte stejné tlačítko „Sdílet“ a vyberte možnost Mail.

Poté v poli „WHO“ uveďte poštovní adresu, na kterou máte přístup, a odešlete dopis.

zvukové, nahrávání, iphone

Řekni přesně, kdy zpráva přijde, nemůžete. Nejčastěji doručení trvá pár minut, ale může se natáhnout na hodiny. Otevřete některou ze dvou poštovních schránek na PC: ten, který používá aplikaci pošty, nebo ten, do kterého jste poslali dopis. V prvním případě by se zpráva měla vyhledat ve složce „Odeslaná“ ve druhé. v „příchozích“.

Jakmile najdete správný dopis, uložte zvukový záznam obsažený v něm na počítači.

Přes iTunes

Pokud správně provedete synchronizaci iPhone s iTunes, budou záznamy rekordéru přeneseny do PC pevného disku. Jak provádět synchronizaci?

Запустите iTunes, подключите гаджет к PC и проследуйте в меню управления устройством, нажав на иконку с изображением смартфона.

В блоке «Настройки» выберите раздел «Музыка».

Поставьте галочку «Включить голосовые записи». Это очень важно: чаще всего именно из-за отсутствия этой галочки пользователям не удаётся скопировать записи с диктофона на PC.

Нажмите «Синхронизировать» и запустите обмен данными.

Когда все 5 шагов синхронизации завершатся, выйдите из меню управления устройством и найдите в медиатеке запись с диктофона. Abyste neudělali celý seznam skladeb, můžete okamžitě přejít na sekci „Voice Records“ v bloku „Musical Playlists“.

Najděte záznam z rekordéru, o který vás zajímáte, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a klikněte na bod „Zobrazit v systému Windows“.

Takže se ocitnete v této složce na tvrdém disku, kde jsou uloženy všechny hlasové nahrávky ve formátu ALAC.

Tuto složku najdete také procházkou po cestě C: Users1Musicitunesitunes Media. Říká se tomu „hlasové poznámky“.

Pět nejlepších aplikací pro nahrávání zvuku na iPhone

Nezáleží na tom, proč chcete nahrávat zvukový iPhone. Vše, co potřebujete, je dobrá aplikace pro nahrávání iPhone. Zde můžete získat uspokojivý výsledek.

Zvukový rekordér a editor

 • Spusťte a zastavte zvukový záznam iPhone pomocí hlavní obrazovky 3D Touch.
 • Zaznamenejte zvukový záznam do textu díky technologii převodu řeči na text.
 • Aplikace pro volání iPhone může zaznamenávat příchozí a odchozí telefonní hovory.
 • Před zaznamenáním telefonních hovorů potřebujete měsíční předplatné.
 • Nelze exportovat soubor zvuku s jinými vlastnostmi.
 • Není možné převrátit zvukový záznam na iPhone.

Italk Recorder

 • Získejte zvukové e.e.e.e.laikové záznamy.
 • Podpora obecného přístupu k souborům iTunes.
 • Najděte požadovaný zvukový záznam pomocí vyhledávače postaveného.

Hlasový záznam pro

 • Export a import z Disku Google, Dropbox, ICLOD a další cloudové úložiště.
 • Žádný časový limit. (Jen se ujistěte, že váš iPhone je dostačující pro skladování a výdrž baterie.)
 • Přidejte poznámky, fotografie a záložky do svých zvukových nahrávek.

Zvukové poznámky

 • Soubory pro nahrávání zvuku iPhone do počítače prostřednictvím sloučenin Wi-Fi.
 • Pozastavte se automaticky kvůli příchozímu telefonnímu hovoru.
 • Nabídněte nastavitelnou kvalitu zvuku na výstupu.
 • Iphone Recorder Free Version of Application reprodukuje nahrávací soubory tichým hlasem.
 • Toto je druh zmatení při nahrávání zvuku s iPhone pomocí zvukových poznámek.

Rekordér plus

 • Pozastavte a pokračujte v záznamu zvuku.
 • Nahrávání a přehrávání zvukového iPhone na pozadí.
 • Exportujte zvukové soubory iPhone ve formátech MP3, CAF, WAV a M4A s nízkou, střední a vysokou kvalitou zvuku.

Jak nahrávat volání iPhone?

Většina majitelů operačního systému Android si je vědoma, že můžete zaznamenat telefonní rozhovor se standardními funkcemi operačního systému bez instalace dalších aplikací. Majitelé zařízení na iOS však neměli štěstí. Na iPhone stále nejsou žádné postavené.ve funkci záznamu hovorů. S největší pravděpodobností se Apple tímto způsobem chce chránit před odpovědností za nezákonné zaznamenávání hovorů, protože v některých zemích je uživatel povinen varovat partnera, že píše hovor.

V každém případě má App Store mnoho aplikací pro nahrávání hovorů. Mnoho z nich pracuje pomocí služby konferenční služby. Práce této funkce je poskytována mobilním operátorem, takže je důležité nezapomenout ji připojit před nastavením rekordéru volání na váš iPhone. Níže jsou nejoblíbenější řešení pro zaznamenávání hovorů iOS v Rusku od domácích a zahraničních vývojářů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS