Jak pracovat na Instagramu na počítači

Jak jít na Instagram z počítače: webová verze, aplikace, emulátor

Každý pravděpodobně musel Instagram používat z počítače alespoň jednou v životě. nezáleží na tom, zda pro pracovní cíle nebo pro líné posouvání pásky mezi cíli.

Mobilní aplikace má maximální spektrum schopností. Některé úkoly by však byly stále pohodlnější při provádění z počítače, například ve webové verzi Instagramu ke stažení obrázků přímo, aniž by je předtím odeslaly do telefonu.

Testoval jsem různé způsoby spuštění Instagramu na počítači. oficiální a neoficiální, takže v článku vám podrobně řeknu o všech jejich plusech, minusů a nástrahách.

pracovat, instagramu, počítači

Správa účtů Instagramu prostřednictvím počítače

Prostřednictvím počítače můžete nakonfigurovat vše související s účtem. Upravte profil, změňte fotografie, uživatelské jméno, nakonfigurujte bezpečnost.

Jak upravit profil Instagramu prostřednictvím počítače

Klikněte na profil fotografií v pravém horním rohu a přejděte na stránku účtu. Poté klikněte na „Upravit profil“.

Zde můžete změnit jméno a uživatele, přidat další web, změnit e.mail. Všechno je stejné jako na telefonu.

Můžete také změnit fotografii profilu, ale je načtena bez ořezávání a zpracování, takže je lepší to udělat v aplikaci.

Obecné nastavení Instagramu

Můžete jít do obvyklého nastavení Instagramu v úctyhodném profilu.

Můžete změnit své heslo, povolit nebo zakázat oznámení, opustit účet.

Nejužitečnější funkce jsou kontroly aktivity a připojené aplikace třetích stran. Můžete vidět, na které stránky nebo aplikace je váš účet na Instagramu připojen.

Můžete deaktivovat jakoukoli aplikaci. Na PC je realizováno ještě pohodlnější než v mobilní verzi. V přihlašovací aplikaci, skryté daleko v nastavení.

pracovat, instagramu, počítači

Doporučujeme vám zkontrolovat seznam aplikací, ve kterých jste přihlášeni alespoň jednou za šest měsíců.

Jak se přihlásit a odhlásit se z počítače

Chcete.li zobrazit pásky ostatních uživatelů, včetně vašich přátel a dokonce i celebrit, musíte být schopni se přihlásit k odběru jejich stránek. Mimochodem, někdy existuje potřeba opačné akce, když se chceme od někoho odhlásit. Předplatné umožňuje nejen zobrazit zprávy ostatních lidí, ale také nechat své komentáře tam. Podívejme se krok za krokem, jak to udělat:

 • Jdeme na oficiální web aplikace nebo okamžitě na náš účet.
 • Prostřednictvím vyhledávací linky najdeme uživatele, kterého potřebujeme (zpravidla, podle názvu je nejjednodušší způsob).
 • Jakmile se výsledky vyhledávání objevily na obrazovce, jdeme na stránku tohoto uživatele.
 • Po návštěvě jeho profilu najdeme tlačítko „Přihlásit se“, které vám umožní provést potřebnou akci.

Jak vidíte, dokonce i nováček to může udělat bez problémů.

Důležité: Automatický přístup k profilu se ve všech případech neobjevuje. Pokud je uzavřený účet, pak od svého majitele musíte nejprve počkat na příslušné potvrzení.

Reverzní proces je podobný, když se chceme odhlásit ze stránky někoho jiného. Jen na stránce s profilem této osoby musíte najít tlačítko „Odhlásit“, po kterém bude předplatné zastaveno. To znamená, že přístup ke zprávám, fotografiím a zprávám s touto osobou bude omezený.

Jak odstranit publikaci z počítače?

Chcete.li smazat příspěvek z Instagramu pomocí počítače, proveďte následující:

Instagram oficiálně potvrdil celosvětové testování této funkce. Chcete.li zjistit, zda je přidán k vašemu účtu, otevřete Instagram v prohlížeči a najděte známý symbol plus v pravém horním rohu. Pokud ano, použijete novou verzi webu.

Tato aktualizace je obrovskou úlevou pro všechny obchodníky, sociální sítě a jen obyčejné podnikatele. Nyní nemusíte házet hotový obsah v telefonu pokaždé, když chcete zveřejnit nový příspěvek.

Jak odpovídat na Instagramu z počítače?

Stejně tak je vyřešen problém s prací v přímém Instagramu z počítače: nainstalujte emulátor Android, stáhněte si Instagram, zadejte svůj účet. Ve výchozím nastavení se na vašem monitoru zobrazí hlavní karta se zpravodajským zdrojem. Klikneme na „letadlo“ zpravo nahoře, přejděte na přímé:

Pokud jste již hovořili s osobou, kterou potřebujete, vyberte si ten správný chat, jako je na smartphonu. Pokud potřebujete vytvořit nový chat, klikněte na „Nová zpráva“.

Vyplňujeme sloupec „komu“ a vybíráme jednoho nebo několik partnerů. Začněte zavedení uživatele Nicku a systém okamžitě začne zobrazovat výsledky vyhledávání:

pracovat, instagramu, počítači

Jak jste již pochopili, můžete provádět korespondenci na Instagramu z počítače stejným způsobem jako od smartphonu. s těmi lidmi, kteří nejsou v seznamech vašich přátel, a dokonce i s uzavřenými účty od vás.

Flume

Flume je k dispozici pouze pro Mac OS a podporuje všechny nástroje Instagram. Další funkce z počítače však jsou k dispozici pouze ve verzi Pro popis. Zpočátku byla aplikace v obchodě Mac App Store. Kvůli porušení pravidel sociální sítě byla odstraněna, ale uživatelé nadále pracují se starými verzemi programu.

Instmsk dělá proces publikování fotografií jednoduchým a rychlým a je jedním z nejpopulárnějších nástrojů pro práci s Instagramem. Program neomezuje formát obrazu: Nastavení obdélníku a čtverce je k dispozici samostatně. Různé filtry, pracovat se značkami, podpora několika účtů. Po jídle se kvalita neztratí. Minulost může sdílet s přáteli ve spolužácích. V kontaktu s. Zdroj je flexibilní, nepřetíží a šetří provoz.

Komunikace na Instagramu prostřednictvím počítače

Díky neustálému vývoji sociální sítě mají uživatelé Instagramu příležitost komunikovat s ostatními lidmi. Může existovat několik metod komunikace:

 • Prostřednictvím celkového chatu, který se může skládat z 2-15 lidí;
 • Osobní zprávy prostřednictvím omezeného chatu se dvěma lidmi stojí za zmínku, že na Instagram můžete napsat absolutně jakoukoli osobu;
 • Používání komentářů k příspěvkům jiných uživatelů.

Bohužel pro mnohé jsou takové metody komunikace k dispozici pouze prostřednictvím aplikace. Metody rozšiřování funkcí prostřednictvím prohlížeče vám přirozeně poskytnou další příležitosti, ale nevztahují se na přímé. Na základě toho je otázka, jak otevřít přímý na Instagramu na počítači, stále relevantní. Nyní existuje několik způsobů, jak otevřít svůj vlastní profil na PC se všemi funkcemi.

pracovat, instagramu, počítači

Nezapomeňte také na možnost komentářů. Pokud odpovídáte komentářům k publikaci pro vás, pak klasické rozšíření funkcí prohlížeče a oficiální stránky vám snadno poskytne tuto příležitost. Pokud je hlavním cílem přítomnost přímého na počítači nebo notebooku, zvažte možnosti, jak napsat, aby Instagram nasměroval z počítače.

Jak nahrát fotografie na Instagram z počítače přes prohlížeč

Pokud stále potřebujete publikovat příspěvek na Instagramu pomocí stacionárního počítače nebo notebooku, proveďte několik jednoduchých akcí:

 • Přejděte na oficiální web Instagram.com prostřednictvím jakéhokoli pohodlného prohlížeče: prohlížeč Google Chrome, Opera nebo Yandex. Poté zadejte svůj účet a získejte přístup ke svému osobnímu účtu.
 • Otevřete další okno. vývojářská konzole. pomocí kombinace Ctrlshifti (pro prohlížeč Google Chrome) nebo stisknutím pravého klíče myši a výběrem možnosti „zobrazit kód“.
 • V novém okně musíte přejít z obvyklého režimu na „mobilní“. Toho lze provést stisknutím ikony smartphonu a tablet v levém horním rohu konzoly vývojáře.
 • Nyní si můžete vybrat požadované zařízení ze seznamu Drop.down v horním řádku a také nastavit pohodlné měřítko a rozlišení.
 • Po zapnutí režimu na samém dolní části pásky Instagramu se ikona fotoaparátu objeví. Klikněte na něj a vyberte nezbytný obrázek pro novou publikaci. Pokud se ikona najednou neobjeví, doporučujeme vám aktualizovat stránku.

Chcete.li nahrát fotografie na Instagram z počítače, můžete také použít službu SMMPLANNER Online Service. V něm můžete naplánovat vydání příspěvku s fotografií, videem nebo v Storis. Přečtěte si více. V článku „Jak nahrát fotografie na Instagramu z počítače online“ na blogu SMMPLANNER (https: // smmplanner.com/blog/Kak-Vylozhit-V-V-SSTAGRAM-S-KOMPYUTERA-ONLAJN/.).

Jak psát SMS na Instagram prostřednictvím služeb na propagaci

Weby pro propagaci Instagramu sociální sítě jsou vynikajícím řešením pro prohlížení zpráv a odesílání nových SMS. Každá služba vyžaduje zavedení přihlášení a hesla, takže existuje riziko. Chcete.li zabránit ztrátě účtu, po uvolnění a dokončení změňte přihlášení a heslo na účet.

Jak psát zprávy na Instagramu na počítači prostřednictvím služeb třetích stran, které chcete propagovat? Nejprve si musíte vybrat program vhodný pro vás. Existuje několik služeb:

Pokud potřebujete používat Instagram a pravidelně používat program, je lepší nainstalovat oficiální verzi nebo emulátor, pokud potřebujete pravidelně používat Instagram.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS