Jak psát instagramové příběhy na iPhonu

Jak přidat historii někoho jiného na svou stránku na Instagramu

Jedna z nejnovějších aktualizací zásad Instagramu zavádí možnost přeposílat příspěvky jiných lidí na svůj profil. Tato možnost umožňuje propagovat jiné účty (autor je automaticky označen), sdílet užitečný, zábavný obsah, odhalovat osobní momenty. Je to užitečný nástroj pro propagaci, pokud víte, jak ho správně používat.

Zjištění, jak můžete do svého příběhu na Instagramu přidat příběh z cizího profilu. Existuje několik způsobů, ke každému z nich existuje samostatný průvodce krok za krokem.

Udělejte průlom ve svém blogu na Instagramu pomocí služby multi-linking z https://hipolink.net/en Hypolink! Metoda je zdarma, propagace je rychlá. První předplatitelé přicházejí již 10 minut po zveřejnění odkazu!

příběhy, iphonu

Proč se kvalita videí na Instagramu zhoršuje, když je publikujete

Kvalita stopis závisí na technických vlastnostech telefonu a možných chybách při nahrávání. Uživatel by se měl podívat do nastavení svého chytrého telefonu a poté zkontrolovat, zda na této sociální síti nejsou závady systému.

Možné problémy, proč Instagram storis kazí kvalitu:

  • nastavení jsou nesprávná;
  • pomalé připojení k internetu;
  • Instagram není aktuální. uživatel si musí nainstalovat automatickou aktualizaci;
  • jsou spuštěny jiné aplikace, které spotřebovávají hodně energie telefonu (to ovlivňuje kvalitu obrazu a rychlost přenosu dat).

Aplikace může mít například nastavení pro profesionální verzi. Mnoho lidí také rádo používá spoustu filtrů, samolepek a popisků k designovým příběhům.

Pokud má uživatel zastaralý smartphone, nebude možné stáhnout vysoce kvalitní obsah. Pokud však bylo nastavení nastaveno nesprávně, stačí je upravit a získat kvalitní snímky a videa.

Možnosti vytváření příběhů

Zachycení v aplikaci

Příběh můžete vytvořit přímo prostřednictvím fotoaparátu v aplikaci Instagram. To platí zejména v případě, že potřebujete použít masku. Příběh můžete nahrát klepnutím na tlačítko v dolní části (podržením tlačítka nahrajete video nebo kliknutím na tlačítko vyfotíte). U některých modelů iPhonů nebo Androidu může být kvalita horší než u běžného fotoaparátu, takže si na tento detail dejte pozor.

Použití fotografií a videí z galerie telefonu

Chcete-li použít již pořízené fotografie a videa, přejeďte nahoru. Tím se otevře galerie s nejnovějšími soubory.

Vyberte požadovaný soubor a kliknutím na něj jej nahrajte do svých Příběhů.

Fotografie a videa lze měnit dvěma prsty.

Jak překrýt hudbu na Instagram Stories pomocí iPhonu

Spuštění aplikace pro iPhone, která umí přehrávat hudbu na pozadí. Může to být buď oficiální aplikace (Zvukové záznamy), nebo standardní aplikace Hudba pro iOS atd.д.;

Přehrajte skladbu, kterou chcete přidat do videa Příběhy;

Otevřete aplikaci Instagram a klepněte na ikonu „“ v dolní části obrazovky.

Pořízení fotografie (stisknutím a podržením kruhového tlačítka) s právě přehrávanou hudbou.

Pokud chcete nahrát storis pod určitou část skladby, vraťte se na obrazovku přehrávání skladby, např. pomocí Control Point, a nastavte požadované umístění.

Zveřejnění živé fotografie (Živé fotografie na Instagramu z iPhonu)

Otevřete aplikaci Fotografie, přejděte na kartu Alba, vyberte možnost Živé fotografie a stiskněte tlačítko Vybrat v pravém horním rohu.

příběhy, iphonu

Vyberte jednu nebo více živých fotografií a klikněte na tlačítko Sdílet v levém dolním rohu. V zobrazené nabídce vyberte možnost „Uložit jako video“.

Poznámka: musíte použít „čisté“ živé fotografie bez použití jakýchkoli efektů (smyčka, kyvadlo atd.).д.).

Aplikace Fotografie vytvoří video z vybraných živých fotografií.

Otevření aplikace Instagram. Klepněte na znaménko plus v dolní nabídce aplikace. Vyberte výsledné video z živých fotografií, které jste vytvořili dříve.

Klikněte na tlačítko „Další“ v pravém horním rohu. Přidání titulku k videu. Můžete zde také přidávat informace o poloze, označovat osoby, sdílet je prostřednictvím sociálních sítí a další.

Jak přidat příběh na Instagram z počítače

Ukážu vám dvě možnosti. prostřednictvím služby automatického odesílání příspěvků a přímo na stránkách Instagramu.

Některé služby pro automatické publikování na sociálních sítích podporují publikování příběhů na Instagramu. Zkuste to:

Ve většině služeb však funkce publikování příběhu slouží pouze k nahrání fotografie nebo videa. Z výše uvedeného seznamu pouze Parasite a SMMplanner podporují více či méně pokročilé rozvržení: přidejte text nebo gif, podívejte se, jak bude příběh vypadat po odeslání.

Poznámka! Abyste se ujistili, že velikost obrázku nezměníte, mějte náš přehled o velikosti obrázků na sociálních sítích.

Jak natáčet a upravovat Cool Stories na iPhonu?

Ahoj. Článek z minulého týdne o tom, proč jsou Instagram Stories budoucností sociálních médií, vyvolal mnoho ohlasů a otázek. Můj scénář používání „příběhů“ na Instagramu zahrnuje přípravu materiálu předem. To znamená, že natočíte sekvenci s nějakým nápadem, dále ji upravíte a překryjete hudbou přímo ve smartphonu. Vše v nejlepší tradici „mobilního natáčení“. Na Instagramu jsem byl bombardován dotazy, jak tato videa natáčet, zpracovávat a na co je upravovat.

Někdo může říct, že „příběhy“ nestojí za to, abyste jim věnovali tolik pozornosti, ale zde je skvělý příklad toho, proč to stojí za to.

Význam natáčení a střihu v předstihu spočívá v tom, že vám materiál zůstane v dobré kvalitě a možná ho později použijete pro jiné projekty. Z historie zmizel, ale „zdroj“ zůstal.

Zde je několik mých tipů, jak celou věc zprovoznit na příkladu iPhonu.

Pro pořizování fotografií je vhodné použít stativ nebo trojnožku. Není to podmínkou. Zajímavý příběh lze také natočit rukou dolů. Ale teď mluvíme o uměleckém přístupu.

Jeden s dostatkem peněz. Máme pro vás srovnávací recenzi skvělého monopodu od Xiaomi od Saši Pobivance. Mám tři z nich. Levné, kompaktní a dobře sestavené příslušenství.

Tento monopod má nevýhodu: ve větrném počasí se jeho držák kýve a lopata jako iPhone 7 Plus se může kývat, ale velmi často pomáhá stabilizace iPhonu. Existují dražší možnosti, například od společnosti Manfrotto. Kompletní sada vás vyjde přibližně na 100, ale vše závisí na vašem rozpočtu.

Další výhodou použití monopodu s iPhonem 7 Plus je, že při natáčení můžete použít druhý fotoaparát s jinou ohniskovou vzdáleností, což vám dává větší volnost při rámování a rámování záběrů. Zatímco s hlavním fotoaparátem můžete něco vyfotit z ruky, s druhým objektivem je to bez stabilizace opravdu těžké.

Jeden „příběh“ na Instagramu trvá 15 sekund. Může se zdát, že to nestačí. Máte dvě možnosti: pokusit se vměstnat děj do 15 vteřin (obtížné), nebo rozdělit vyprávění do několika 15vteřinových úseků, třeba i do nekonečna. Vybírám první možnost a snažím se dělat rychlé náčrty.

Do 15 sekund se optimálně vejde 5 miniscén po 3 sekundách. Můžete pořídit několik zpomalených záběrů, které budou působivější. Nebo můžete pořídit dlouhé video a několikanásobným zrychlením z něj udělat „časosběrné“. Mimochodem, pro slow-mo a zejména timelapse je monopod nepostradatelný.

[creativ_media type=“YouTube“ url=“https://www.YouTube.com/watch?v=3rkAyH_eRqUfeature=youtu.být“]

Nejdůležitější otázkou je, kde to všechno sešít dohromady. Můžete to udělat na počítači, můžete to udělat na chytrém telefonu. V počítači je to snadné, Final Cut v systému macOS nebo Adobe Premier v jakémkoli systému Windows, případně v tomtéž systému macOS. Ale jak to udělat na smartphonu?

Hlavním problémem je, že většina mobilních editorů videa neumí pracovat s vertikálním videem a výsledkem je, že obraz oříznou do čtvercového tvaru. Ani iMovie v systému iOS se nenaučila dělat mnoho důležitých funkcí a chceme „mobilní“ a urychlit přehrávání a slow-mo dělat a dokonce zahrnout funkci „reverzní“. Pro iOS doporučuji použít podmíněný bezplatný program Carve Video Editor. Cinematic Filters. Infuse Labs LLC. Je podmíněně zdarma, protože když exportujete soubor, bude označen logem společnosti, abyste odstranili reklamy v aplikaci, musíte si koupit verzi pro za 5. Koupil jsem si ho, protože ho používám každý den.

V nastavení Carve Video Editor. Cinematic Filters. Infuse Labs LLC je možnost orientace videa. Existují poměry 16:9 a 9:16, druhý z nich je vhodný pro vertikální videa. Zde můžete zvolit rozlišení až do 4K, formát souboru a počet snímků za sekundu.

Carve Video Editor. Cinematic Filters. Infuse Labs LLC není lineární střihač, ale pouze jedna stopa pro video a druhá pro zvuk. Víc nepotřebujete.

Nebudu se zabývat podrobnostmi a funkcemi aplikace, je to velmi jednoduché, stáhněte si ji a vyzkoušejte sami. Dal jsem vám odpověď na základní otázku, jak a na co připojit video přímo z iPhonu. Nyní je vše ve vašich rukou!

Pokusím se vám na příkladu ukázat, jaké „příběhy“ můžete na svém smartphonu vytvořit, takže zůstaňte naladěni.

Jak vytvářet příběhy na Instagramu

Stopy lze vytvářet prostřednictvím Instagramu nebo aplikací třetích stran, případně můžete nahrát fotografie a videa z počítače a předem je upravit. Všechny způsoby vytváření a nahrávání storis lze vysvětlit.

Chcete-li do svých Příběhů přidat dříve pořízená videa a fotografie, musíte přejít do režimu příběhů, stisknout levé tlačítko pro přechod do galerie a vybrat požadované soubory. Příběhy tak můžete natáčet nejen fotoaparátem v aplikaci, ale také jakýmkoli dostupným fotoaparátem v telefonu, který používáte.

Onlypult publikuje v. Instagram, TikTok, a další sociální média. Snadné úpravy příspěvků a spolupráce.

Jak natočit storis na Instagramu?

Instagram umožňuje natáčet a upravovat Příběhy přímo v aplikaci. Chcete-li vytvořit příběh, klikněte na ikonu fotoaparátu v levém horním rohu aplikace nebo otevřete fotoaparát přejetím doprava.

Fotoaparát Instagram má několik režimů a funkcí. Pojďme se s nimi seznámit.

příběhy, iphonu

Jakmile přepnete na vytvoření storis, aktivuje se normální režim fotoaparátu. Jedním krátkým stisknutím středového kulatého tlačítka vytvoříte fotografii, dlouhým stisknutím. video, které trvá 15 sekund. Pokud podržíte tlačítko a posunete ho nahoru. Kamera se přiblíží k objektu.

Pod tlačítkem pro focení a natáčení videa se nachází nabídka s dalšími režimy fotoaparátu.

Bumerang. analogie živé akce, tj. krátká smyčková videa složená ze série záběrů. Snímky pořízené jeden po druhém se přehrávají od začátku do konce a v opačném pořadí. Boomerangy už nejsou tak populární jako v době svého vzniku, ale uživatelé stále rádi natáčejí krátká videa a přicházejí s novými nápady.

Superzoom umožňuje pořizovat dramatická třísekundová videa s využitím přiblížení fotoaparátu k objektu a speciální hudby. Instagram vám nabízí řadu možností fotografování, od romantických až po tragické. Stačí si jen vybrat ten správný.

Zpětné natáčení vytváří video s přehráváním v opačném směru, takže můžete svůj obsah zpestřit zajímavým nápadem.

Volné ruce umožňují fotografovat bez mačkání displeje. Jedno video se natáčí po dobu 15 sekund.

Text. Režim, který umožňuje vkládat do příběhu textové informace. K dispozici je několik možností písma: moderní, neonové, psací stroj, tučné. Písma lze přepínat dotykem na název písma v horní části obrazovky. Barvu pozadí můžete změnit dotykem tlačítka s aktuální barvou vlevo dole.

Živé vysílání umožňuje vysílat příběhy v reálném čase, komunikovat se sledujícími a získávat okamžitou zpětnou vazbu. Živé vysílání může trvat maximálně jednu hodinu a uživatelé během této doby vidí na obrazovce živého vysílání komentáře a lajky. Spuštění živého vysílání je snadné. Stačí zvolit požadovaný režim a zobrazí se tlačítko Live. Předplatitelé, kteří jsou právě online (lze je sledovat v režimu živého vysílání), budou upozorněni na zahájení vysílání.

Během živého vysílání ji můžete připnout na obrazovku. Možnost komentovat pro všechny můžete vypnout kliknutím na položku nabídky a výběrem možnosti „Vypnout komentáře“. Živé vysílání umožňuje vysílat s jiným uživatelem.

Chcete-li vysílání ukončit, stiskněte tlačítko „Finish“ a potvrďte akci. Kliknutím na tlačítko „Uložit“ stáhnete živý přenos bez lajků a komentářů. Tato funkce zajišťuje, aby se videozáznam neztratil. Přímý přenos je možné sledovat na instagramu jako záznam po dobu dalších 24 hodin, stejně jako běžný storis.

Nezapomeňte: pokud se vám nepodaří uložit minulé živé vysílání, bude po 24 hodinách smazáno a nebude možné ho obnovit.

Další funkce Storytelling. přidat masky. Masky. Virtuální obličejové filtry, které dělají příběh barevnějším a zábavnějším.

Masky jsou k dispozici téměř ve všech režimech snímání. Stačí kliknout na smajlíka vpravo od tlačítka nahrávání a zvolit příslušný. Masky se mohou měnit spolu s otáčením kamery, okolím nebo výrazem obličeje.

Jak znovu zveřejnit příspěvek na Instagramu?

Storis umožňuje publikovat příspěvky z vašeho profilu na Instagramu, abyste získali více pozornosti. Chcete-li to provést, musíte kliknout na ikonu letadla pod příspěvkem a vybrat možnost „Doplnit historii“.

Pokud je váš účet označen, můžete znovu zveřejnit příběh z profilu jiné osoby. Když se tak stane, dostanete v soukromých zprávách upozornění na zmínku ve storisu a také aktivní odkaz „Přidat to do svého příběhu“. Kliknutím na odkaz se otevře okno pro úpravu storis.

Jak upravit příspěvek na Instagramu?

Jakmile jste příběh zachytili, je čas ho upravit. Úpravy jsou k dispozici pro fotografie i videa.

Jak přidat filtry na instagram?

Chcete-li zobrazit a použít filtry, přejeďte prstem doleva a vyberte ten, který se vám líbí.

Jak přidávat hashtagy do Příběhů Instagramu?

Hashtag. je speciální značka, která spojuje obsah uživatele se stejnou skupinou. Instagram používá hashtagy nejen jako prostředek navigace a vyhledávání, ale také k propagaci. Dalo by se říct, že hashtagy. Jedná se o klíčová slova vašeho příspěvku, příspěvků a profilu na Instagramu.

Existuje několik způsobů, jak přidávat hashtagy do příběhů.

První způsob: Klikněte na ikonu nálepky v horní části obrazovky a vyberte možnost „#hashtag“. V tomto případě byste měli zadat hashtag bez symbolu #, Instagram vám nabídne několik populárních nebo často používaných hashtagů.

Druhý způsob: Hashtag můžete zadat pomocí nástroje Text. V tomto případě je třeba zadat hashtag se symbolem # a Instagram vám také nabídne výběr populárních nebo často používaných hashtagů.

Někteří uživatelé se uchylují k trikům, jak do svých příspěvků vložit více hashtagů. Použijte dvě metody najednou, napište více hashtagů v textu, skryjte hashtagy do špatně viditelné části obrazovky (úplně dole nebo nahoře v příběhu) nebo zalijte text hashtagu barvou pozadí, aby nebyl pro uživatele viditelný a nedráždil je při procházení.

Jak zveřejnit fotografii nebo video na Instagramu bez spuštění aplikace

Počínaje aktualizací s indexem „8.2“ Instagram pro iPhone nyní umožňuje publikovat obrázky z jiných aplikací.

To je možné díky integraci klienta s funkcí Share. Kliknutím na ikonu Instagram se spustí klient sociální sítě se stránkou připravenou k publikování. Není však již možné použít filtr a zpracovat obrázek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS