Jak psát z mikrofonu do počítače

Top-15 nejlepších programů pro nahrávání zvuku a hlasu na počítači

4.5 hodnocení: 2 (vaše 🙂

Rozhodli jsme se provést hlasové hraní válců nebo chceme ukázat světu své hlasové dovednosti? Bez ohledu na to, jaký účel jste potřebovali program zvukového nahrávání. Nyní existuje mnoho placených i svobodných softwaru, který se s tímto úkolem vyrovná bez problémů. Jak nedělat chybu? Tento článek vám pomůže učinit správnou volbu.

Hlasový záznam pomocí stereofonního mixéru

V systému Windows 10 lze standardní záznam hlasové nahrávat. pomocí všech schopností zvukové karty, která je vybavena stacionárním počítačem nebo notebookem. Tento nástroj se nazývá. „Stereo Miksher“ nebo „Stereo Mix“. Ve výchozím nastavení je tato možnost ve velké většině případů deaktivována.

Chcete.li zaznamenat zvuk z mikrofonu v systému Windows 10, budete muset tento nástroj aktivovat kliknutím na pravé tlačítko myši v obrazu Dynamics (v panelu Oznámení Windows je tato ikona)). V kontextové nabídce z dostupných nástrojů vyberte „Záznam zařízení“.

Mikrofon by se měl zobrazit v seznamu zařízení zaznamenávání zvuku. Klikněte na prázdné okno a ze seznamu Drop.down Vyberte „Zobrazit deaktivované zařízení“. Pokud se po krátké analýze zobrazí stereofonní mixér, musíte jej zapnout. Stačí na něj kliknout na PKM a vybrat „Zapněte“.

Jak zapnout stereofonní mixér na počítači

Poznámka! Některé počítače používají nestandardní verze zvukových karet, například Realtek. Místo „stereo mixu“ tedy lze použít další zařízení pro nahrávání zvuku.

psát, mikrofonu, počítače

Jak nahrávat zvuk pomocí programů

Chcete.li vytvořit vysoce kvalitní zvukové nahrávání a zpracování zvukových materiálů, měli byste používat software třetí strany. Nejenže zachytí hlas a obsah z reproduktorů, ale také nakonfiguruje vlastnosti souboru, odřízne zbytečné výňatky, zlepší zvuk a ušetřete v pohodlném formátu.

Fotoaparát obrazovky

Pokud potřebujete současně zachytit interní zvuk a hlas, zpracovávejte skladbu s dobrou možností, bude program kamery na obrazovce.

Chcete.li zaznamenat zvuk z obrazovky, postupujte podle jednoduchého algoritmu kroku.pomocí:

Jeden. Spusťte software a klikněte na „nahrávání obrazovky“. Vyberte fragment pro střelbu monitoru. Umístěte zaškrtnutí na položku „Zvukový záznam“ a připojte se k mikrofonu.

psát, mikrofonu, počítače

Uveďte požadované zdroje zvukových záznamů

Po nastavení klikněte na červené tlačítko. Po pěti sekundách začne střelba. Pro pauzu použijte příkaz F8. Proces můžete opustit stisknutím ikony „Stop“ na spodním panelu nebo držením horkého klíče F10. Poté, co můžete soubor uložit na PC nebo upravit materiál.

Nasadit „Upravit“

V další fázi můžete snížit stopu. Můžete také zadat přesný čas ořezávání do odpovídajících polí.

Klikněte na „Další“

V části „Hudba“ můžete nahrávat komentáře slunečního světla. Poté, co můžete nakonfigurovat objem každé stopy.

Nahrávání komentářů může začít z jakékoli okamžiku

Klikněte na „Uložit video“. Můžete připravit hudební video pro prohlížení PC, převést jej na DVD-Disk nebo publikovat na internetu.

Po výběru profilu můžete zadat kvalitu a rozlišení rámce

Stáhněte si software zdarma kliknutím na tlačítko níže. Software pracuje na slabých PC a notebookech a je vhodný pro začínající uživatele.

Audacy

Použijte audio editor Audacy. Umožní vám zabavit data ze záznamu a sloupců a poté provést základní úpravy. Stáhněte si zdarma z oficiálního webu a proveďte několik akcí:

Jeden. Chcete.li zachytit zvukově dedikované ty, které jsou reprodukovány uvnitř PC, nainstalujte na horním panelu „Windows Wasapi“. Pro zvukové nahrávky z připojeného zařízení. „Mikrofon“.

Možnosti jsou uvedeny na obrázku

Klikněte na funkci záznamu zvuku nebo zavolejte na možnost držením r na klávesnici. Chcete.li tento proces dokončit, znovu se ponořte do ikony „Stop“.

Dále můžete zpracovat zvukovou stopu: Vystřihněte zbytečné fragmenty, aplikovat pluginy, upravit zvuk atd.D.

Katalog dostupných pluginů

Klikněte na „Soubor“. „Export“. Zadejte název zvuk a zadejte složku.

Stojí za zmínku, že program se vyznačuje matoucí integrací a může se zdát, že je pro začátečníky obtížné pro začátečníky.

Zvukové nahrávání Windows na počítači

Klikněte na ikonu zvuku v zásobníku pomocí pravého tlačítka myši a v nabídce vyberte „Záznam“ (nebo „zvuková zařízení“).

S vysokou mírou pravděpodobnosti v okně, která se otevře na kartě „nahrávání“, najdete pouze mikrofon, což však neznamená, že jiná záznamová zařízení nejsou k dispozici. Klikněte na PKM pro prázdné okno a v nabídce vyberte „Zobrazit zařízení Disabbed“. Pokud se seznam jeví jako „stereo mixér“ nebo „co slyšíte“, úžasné, použijeme jej pouze k zvuku. Klikněte na něj PKM, v nabídce, vyberte První „Zapněte“ a poté „Použijte ve výchozím nastavení“.

Po zachování nastavení začněte standardní dodatek „Zvukový záznam“ nebo „nahrávání hlasového záznamu“ (v systému Windows 10).

Jak to používat, věříme, že nemusíte vysvětlovat, veškerá práce zde přichází k stisknutí jednoho tlačítka. Zvuk bude zaznamenán z reproduktorů, pokud potřebujete nahrávat zvuk na počítači z mikrofonu, místo stereofonního mixéru v nastavení zvukového okna musíte ve výchozím nastavení vybrat mikrofon. Přirozeně by měl být připojen k počítači.

Nejlepší způsob nahrávání zvuku na PC

Zachycení WidsMOB je více než univerzální stolní audiomagnetický pro záznamové snímky, zvukové soubory a videa. To vám umožní zaznamenat systémový zvuk, stejně jako hlas mikrofonu. Navíc můžete nakonfigurovat videa i zvuková nastavení, vybrat zvukové nahrávky nebo dokonce snadno sdílet sociální sítě s webovými stránkami.

Zapište systémový zvuk a hlas mikrofonu jedním kliknutím na PC.

Nastavte parametry zvuku, jako je zvukový kanál, hlasitost zvuku atd. D.

Zachyťte zvukové soubory z streamování online obsahu, zvuku systému atd. D.

Nabízejte rozsáhlé přizpůsobitelné parametry a úpravy pro zaznamenávání zvukových souborů.

Jak nahrávat zvuk na PC bez ztráty kvality

Krok 1: Po instalaci spusťte rekordér v počítači. Vyberte tlačítko obrazovky záznamu pro nahrávání hlasových a zvukových souborů. Můžete přejít do nastavení dialogového okna pro nastavení výstupu, formátu a horkých klíčů.

Krok 2: Odpojení a deaktivaci funkce nahrávání videa a webové kamery. Klikněte na ikonu zvukového rekordéru. Vyberte postavený zvuk nebo systémový zvuk a nastavte hlasitost. Před zaznamenáním zvuku na PC můžete upravit objem a mikrofon.

Krok 3: Až budete připraveni nahrávat zvuk, můžete kliknout na tlačítko Rec a spustit záznam zvuku, například hudební soubory z streamování online vysílaných webů. Když dokončíte záznam zvuku na PC, stiskněte tlačítko Stop a uložte na pevný disk.

Krok 4: Chcete.li rychle získat přístup k zvukovým záznamům, přejděte do okna Media Library. Můžete poslouchat zvukový soubor a smazat poznámky. Pokud chcete sdílet zvukový záznam, vyberte jej, vyberte cílový kanál a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak připojit mikrofon

Ve stolním počítači jsou nejméně dva konektory mikrofonů: na předním panelu s ikonou mikrofonu a na zadní růžové (oranžové) barvě:

Přední (vlevo) a záda (vpravo) počítačové panely. Lineární vchod je užitečný pro digitalizaci kazet z magnetofonu.

Připojte se na stolní počítač pouze v zadním konektoru, zvuk bude čistší kvůli menšímu rušení.

V notebookech, místo samostatného vchodu do mikrofonu, to lze kombinovat, jako v telefonech. Chcete.li zkontrolovat, zda konektor notebooku obsahuje vstup do mikrofonu, připojte telefonní sluchátko a podívejte se na zvukový indikátor v nastavení Windows (více o tom). Pokud to reaguje na zvuk, kupte si adaptér. Google v online obchodech na vyžádání „3.5mm stereo zvukový samec na 2 ženské náhlavní soupravy Mic Y Splitter Cable Adapter „:

Věnujte pozornost zástrčce: Měly by existovat čtyři kontakty

Existují také reverzní adaptéry spojující telefonní sluchátko s PC.

Voice rekordéru s obrazovkou Videosolo ve vysoce kvalitě na Windows a Mac

Rekordér obrazovky Videosolo. Jako první rekordér třídy na trhu vás, pokud to zkusíte.Přestože podle vlastního jména spontánně najdete výhradně zařízením pro záznam obrazovky, je to ve skutečnosti multifunkční rekordér, který zahrnuje funkci zvukového záznamu prostřednictvím mikrofonu a zvukovou kartu systému.Můžete snadno zapnout oba nebo jednu z nich jedním kliknutím myši.Navíc je kvalita výstupu vynikající a uživatelé si mohou vybrat formáty výstupu.

V následujících minutách vám řeknu, jak napsat hlas do počítače pomocí rekordéru Videosolo Screen.

# Krok 1.Připojte mikrofon a spusťte rekordér

Pokud máte externí mikrofon, připojte jej k odpovídajícímu konektoru v počítači a ujistěte se, že mikrofon je aktivován v počítači.

Po stažení rekordéru obrazovky Videosolo pomocí výše uvedeného tlačítka musíte nainstalovat několik kliknutí s myší v souladu s pokyny.Poté jej spusťte na počítači.

# Krok 2.Otevřete „zvukový rekordér“ a zapněte mikrofon

V hlavní integraci klikněte na „Audio Recorder“.Nejprve musíte zapnout mikrofon a přesunout posuvníky níže, abyste upravili hlasitost zvuku.Pokud chcete během záznamu mikrofonu zaznamenat systémový zvuk z výstupních zařízení, můžete zapnout první tlačítko, aby váš počítač mohl současně zachytit zdroje zvuků.Chcete.li získat nejlepší kvalitu výstupu, zapište si zvuk mikrofonu v klidném prostředí.

Tipy: Před zaznamenáním zvuku do verze MAC musíte nainstalovat zvukový zvuk kvůli některým omezením systému MAC.Proces lze provést během několika minut.

# Krok 3.Prevence kvality a výstupu zvuku

Než začnete nahrávat hlas, musíte provést nastavení zvuku kliknutím na ikonu ve formě zařízení.Vložte do výstupního pole, kde si můžete vybrat zvukový formát (WMA, MP3, M4A a AAC.) A kvalita (od „nejmenšího“ do „bez ztráty“) na vaši žádost.Uložte nastavení kliknutím na „OK“.

Poznámka: Verze MAC má více znějících formátů na výběr (MP3, M4A, WMA, CAF, FLAC, OGG a Opus).

# Krok 4.Spusťte zvukový záznam a uložte jej

Po úplné přípravě stiskněte „Rec“ a začněte psát hlas z mikrofonu.Když dokončíte řeč, stačí kliknout na ikonu Stop a dokončete záznam.Po předběžném prohlížení jej uložte na určité místo na počítači.Nyní si můžete snadno užít zaznamenaný zvukový soubor na místě, kde jste jej umístili.

Jak napsat zvuk na počítač

Windows má výchozí funkci pro zaznamenávání zvuku na počítači. Pokud nevíte, jak jej používat, pečlivě si přečtěte níže uvedené vedení.

Chcete.li to provést, postupujte podle následujících akcí v závislosti na verzi používané Windows.

Jak nahrávat zvuk v systému Windows 7/8

Krok 1 Připojte mikrofon k počítači. Pokud nemáte mikrofon, přejděte na metodu 2.

Krok 2 Spusťte záznam zvuku na Windows.

  • V systému Windows 7 můžete spustit veškeré příslušenství a poté kliknout na záznamové zařízení.
  • V systému Windows 8 přejděte na začátek všech aplikací pro příslušenství Windows, poté najděte zvukový rekordér a klikněte na něj.

POZNÁMKA: Jako alternativu můžete přejít na začátek nabídky a typ zvukového rekordéru v vyhledávacím poli a poté klikněte na Enter na klávesnici. Klikněte na Zvukový rekordér v důsledku vyhledávání.

Krok 3 Klepněte na tlačítko Start nahrávat.

Krok 4 Pokud chcete dokončit, stačí kliknout na „Zastavte záznam“ a zastavte.

Zvukový záznam lze uložit pouze ve formátu s expanzí.WMA.

Jak nahrávat zvuk na PC s Windows 10

Jako poslední vydání systému Windows, operační systém Windows 10 přichází s mnoha funkčními funkcemi a programy a programy. Jedním z nich je hlasový rekordér, který vám může pomoci zaznamenat zvuky, přednášky nebo jiné události.

Krok 1 Prezentace hlasového rekordéru.

Krok 2 Stiskněte tlačítko záznamu na levém panelu.

Krok 3 Stisknutím tlačítka STOP dokončete nahrávání. Poté se tento zvuk objeví na levém panelu pod prvkem „dnes“.

Vyberte soubor záznamu, můžete jej přehrát a zkontrolovat, zda je to vaše potřeby.

Nevýhody zvukového rekordéru Windows

  • Chcete.li zahájit postup, budete potřebovat mikrofon připojený k počítači.
  • Zvukový soubor můžete uložit pouze ve formátu.WMA.
  • Zaznamenaný zvuk má špatnou kvalitu.
  • Nemůžete nahrát webovou kameru, video a mnohem více současně.

Co dělat, pokud nemáte mikrofon? Nebo chcete soubor uložit do jiného formátu?

Pokračujte v přesunu a najděte další řešení.

Možné problémy

Hlavním problémem, ke kterému dochází při pokusu o opravu hlasu s vybudovaným prostředkem, je absence vhodné aplikace. Chyba je opravena stažením programu z Microsoft Store. Také pro správný záznam nezapomeňte zahrnout do nastavení Stereomiccher.

Pokud metody vytvořené.nepomáhají.kontaktujte pomoc programů od vývojářů třetích stran. Potěší vás nejen vysokou kvalitou zvuku, ale také s širokými možnostmi zvuku.

Někdy problémy nesouvisejí s nastavením, ale s mikrofonem. V tomto případě se doporučuje spustit „Parametry“ (kombinace klíčů „Win“ I “) a poté se vydat na cestu„ Systém/zvuk “.„Na kartě„ vstup “pod hlavičkou“ zobrazíte tlačítko „Eliminace problémů“, které musíte kliknout na opravu chyb.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS