Jak resetovat heslo na iPadu

Jak upustit uzamčený iPad bez hesla

Závěr Pokud nevíte, jak resetovat iPad, když jste zapomněli heslo, podívejte se na tuto příručku a najdete způsoby, jak obnovit blokovaný iPad Pro / Air / Mini bez hesla pomocí 4.

„Jak jsem hloupý, zapomněl jsem své heslo a teď je můj iPad blokován.“. Jak upustit uzamčený iPad bez hesla? ““

Pokud se také setkáte se stejnou situací popsanou výše, chcete resetovat nastavení iPadu bez použití hesla, obdržíte pomoc z tohoto článku. Obecně musíte restartovat iPad, pokud jste čelit následujícímu:

Než prodáte nebo poskytnete použitý iPad, musíte smazat všechna existující data na iPadu, ale je zablokováno a neznáte heslo. Zapomněli jste heslo. Váš iPad je deaktivován nebo neodpovídán, pak jej musíte přesunout do nastavení továrny, chcete resetovat nastavení a vyřešit některé problémy se softwarem na iPadu.

Instalace hesla na iPadu. Jeden z nejlepších prostředků pro ochranu vašeho soukromí. Někdy to však může být obtížné, protože pokud jste své heslo nepoužívali po nějakou dobu, můžete zapomenout na své heslo. Blokování iPhone lze aktivovat opakovaným zadáním nesprávného hesla. Pokud je váš iPad blokován a neznáte správné heslo, relaxujte, přečtěte si a najdete čtyři efektivní způsoby, jak obnovit nastavení továrny iPad bez hesla.

Ipad je blokován vaší chybou (zapomenuté heslo)

PC má záložní kopii vašeho iPadu bez hesla

Pokud se iPad dříve připojil k iTunes, můžete jej zkusit odemknout tím, že heslo pomocí procedury obnovy:

 • K počítači, kde byl iPad dříve spuštěn, připojte zařízení a spusťte program iTunes.
 • Stiskněte pravou klávesu myši na ikoně zařízení v levém sloupci. Vyberte příkaz „Obnovit“, který označuje nejčerstvější záložní kopii.

Ipad nikdy nebyl připojen k iTunes

Pokud se objeví během připojení: „iTunes se nepodařilo spojit s iPadem, protože zařízení je chráněno kódem-paralelní. Je nutné zadat kód parolu na iPad před použitím zařízení s iTunes “, pak za účelem odemčení tabletu musíte provést následující akce:

 • Odpojte USB od iPadu.
 • Vypněte zařízení kliknutím a držením několika sekund „napájení“, dokud není vidět červený běžec. Přesunout. Počkejte, až se iPad vypne.
 • Držte tlačítko „Domů“, připojte kabel k tabletu. Ipad by se měl zapnout.
 • Klíč „Domů“ musí být udržován stisknut, dokud se neobjeví zobrazení tabletu: „Připojte se k iTunes“.
 • Když se zdá, že iTunes je iPad v režimu obnovy, stiskněte tlačítko OK a obnovení.

Pokud tímto způsobem nemůžete odemknout iPad, můžete jej zkusit „obnovit“ v nouzovém režimu DFU.

 • Připojte iPad k počítači. Otevřete iTunes.
 • Po dobu 3 sekund podržte tlačítko „Spánek/probuzení“.
 • Bez uvolnění klíče „Spánek/probuzení“ stiskněte a podržte tlačítko „Domů“ po dobu 10 sekund.
 • Držte tlačítko „Domů“, uvolněte horní klíč „Sleep/Awakening“. Počítač by měl detekovat nové „Apple Mobile Device (režim DFU)“ a nainstalovat na něj ovladač.
 • Jakmile jsou provedeny 4 body, iTunes najde iPad a lze jej odemknout úplnou aktualizací softwaru.

POZORNOST! Je důležité vědět, že po obnově vašeho iPadu budou všechny informace o zařízení odstraněny!

Další pomoc

Pokud nemůžete aktualizovat nebo obnovit zařízení v režimu obnovy nebo není možné povolit režim obnovy kvůli rozbitým nebo potopeným tlačítkům, kontaktujte podporu Apple. Poté postupujte podle pokynů pro nastavení služby pro iPhone, iPad nebo iPod Touch.

Téměř všichni uživatelé Apple mohou upadnout do nepříjemné situace, kdy byl jejich tablet záměrně nebo náhodně zablokován. Nejběžnějším důvodem je zapomenuté heslo. Pokud má iPad heslo na ochranu před outsidery, pak po několika pokusech o nesprávný vstup se na displeji objeví velmi „smutná“ zpráva, která upozorňuje, že iPad je blokován: „Zakázáno: Připojte se k iTunes“.

Jedním ze způsobů, jak se pojistit před zapomněním, je zřízení iPadu tak, aby se po provedení 10 nesprávných pokusů o čištění paměti provedly. Samozřejmě ztratíte všechna svá data, ale iPad bude odemčen a při připojení k iTunes budete mít příležitost obnovit data ze záložní kopie.

Ve výchozím nastavení je tato funkce čištění deaktivována. Chcete.li zahrnout tento parametr, měl by být vytvořen následující algoritmus akcí: Přejděte na nastavení hesla a umožněte funkce vymazat data.

Ale co dělat, když váš iPad již byl blokován? Správné rozhodnutí bude odemknutí pomocí nejbližších specialistů na služby. Ale můžete se pokusit tento problém vyřešit sami.

Další metody řešení problému

Existují i ​​jiné způsoby, jak vrátit přístup k iPadu. Například se můžete uchýlit k použití speciálních programů určených k odemčení odpojeného mobilního zařízení na OS iOS. Nejslavnějším programem tohoto druhu je Tenorshare 4ukey. To vám umožní odstranit zapomenuté heslo jedním kliknutím. Ale existuje velmi důležitá nuance. to odstraní nejen heslo, ale všechny informace na zařízení. Uživatel však má příležitost obnovit vzdálená data. Taková příležitost je k dispozici, pokud uložila zálohy v iTunes nebo iCloud.

Stojí za to dodat, že na mnoha fórech majitelů technologie Apple se můžete dozvědět o jiných způsobech odemknutí gadgetu. Mělo by však být pochopeno, že ve většině případů všechny metody naznačují, že jsou bezvýznamné a neúčinné. Například někteří doporučují odemknout iPad prostřednictvím nouzového volání nebo smazat soubor s heslem. V praxi takové akce nevedou k odemknutí zařízení nebo k zachování důležitých osobních údajů. Optimální možností obnovy přístupu jsou proto stále programy iTunes a iCloud.

Rovněž stojí za zmínku, že pro Apple není problém obnovy hesla. Navíc se to vztahuje nejen pro uživatele, kteří zapomněli heslo, ale i pro hackery, kteří ho neznali. Zařízení iOS vám umožňují obnovit přístup i obcházení ochranného systému. Majitelé této techniky proto mohou doporučit použití jednoduchých nenáročných hesel, která si nemusíte pamatovat celé hodiny, a v případě, že neztrácí čas na jejich restaurování. Komplexní kombinace postav nepřinesou správný účinek, ale zároveň budou velmi rychle zapomenut.

Pokud máte problémy, které nejste schopni vyřešit, přijďte do našeho servisního centra.

Funkce použití režimu obnovy

Pokud nelze tyto tři uvedené metody použít, je nutné použít další algoritmus pro odemknutí tabletu v případě ztráty hesla:

 • Vypnout zařízení;
 • Stiskněte tlačítko Domů a připojte iPad k nástroji iTunes, aniž byste odstranili prst z uzavřeného tlačítka;
 • Výsledkem je, že iTunes uvidí zařízení a hlásí, že tablet pracuje v režimu obnovy;
 • Po stisknutí tlačítka OK bude přístroje obnoveno, ale zároveň budou ztraceny aplikace, které nastavíte a osobní údaje.
resetovat, heslo, ipadu

Často kladené otázky

Je možné odemknout uzamčený iPad?

Ano, můžete odemknout uzamčený iPad. Ačkoliv neexistuje obnovení hesla pro iPad, určitě odemkne blokovaný iPad a odstraní existující heslo. Metoda odstranění stávajícího hesla. Obnovte tovární nastavení iPad.

Jak odemknout iPad bez počítače nebo iTunes?

Chcete.li odemknout iPad bez počítače nebo iTunes, musíte použít www.Icloud.com. Kroky jsou podobné poslední metodě popsané v tomto příspěvku a stačí zadat web WWW.Icloud.com pomocí prohlížeče na mobilním telefonu odemkněte iPad.

Jak odemknout odpojený iPad bez hesla iCloud?

Bez hesla iCloud můžete použít řešení 1, 2 a 3 k odemknutí iPadu pomocí AiseESoft iPhone Unlocker nebo iTunes. Kromě toho se můžete obrátit na tuto zprávu a opravit zapomenuté heslo ICLOD.

To vás může vést k šílenství, když jste zapomněli heslo pro iPad, protože nemáte příležitost získat přístup ke svému iPadu. Tato stránka představuje 4 způsoby, jak odemknout blokovaný nebo odpojený iPad pomocí iTunes, Computer a iCloud. Bez ohledu na to, jak žalovat, budou data a nastavení iPadu vymazána. Takže jen vypracovejte dobrý zvyk zálohování zálohy.

Jaké je nejlepší řešení pro odemknutí iPadu?

Neváhejte a zanechte své komentáře.

Hodnocení: 4.9/5 (na základě hlasů 211) Přihlaste se k odběru v

resetovat, heslo, ipadu

Jak vymazat iPad? Tento článek vám ukazuje nejlepší způsob, jak vymazat iPad Pro / Air2 / Mini 4 a obnovit tovární nastavení továrny.

Verizon upřednostňuje blokování smartphonů v prvních dnech po nákupu. Sdíleli jsme několik způsobů, jak vám pomoci odemknout telefon Verizon iPhone nebo Android, abyste použili jiného operátora.

Nástroje pro odemknutí iPhone zálohování umožňují obnovit zálohy iTunes, když jste zapomněli hesla. Představíme vám 5 nejlepších programů pro odemknutí rezervních kopií iPhone (zdarma a placené), které vám pomohou dešifrovat heslo pro zálohování iPhone pro iPhone.

Zanechte svůj komentář a připojte se k naší diskusi

Odemkněte iPhone

Chcete.li opravit obrazovku blokované iPhone, může vám funkce čištění hesla pomoci. A můžete také snadno vyčistit Apple ID nebo heslo obrazovky.

Odstraňte zapomenuté heslo pomocí iTunes

Chcete.li odemknout iPhone nebo iPad, můžete zařízení obnovit připojením k systému, pokud máte nainstalovanou aktualizovanou verzi iTunes. Můžete obnovit tovární nastavení zařízení. Ale setkáte se s hrozným vedlejším účinkem, který o sobě můžete uhodnout. Všechna vaše data budou ztracena navždy.

Stáhněte a nainstalujte iTunes do svého systému a připojte iPhone nebo iPad, které je třeba odemknout.

Vyberte zařízení pomocí ikony zařízení v iTunes.

V části „Shrnutí“ najdete několik různých možností, vyhledejte „Obnovit iPad“ nebo „Obnovit iPhone“. A klikněte na to.

Potvrďte zobrazení zobrazení a vybíjejte nastavení iPhone nebo iPad.

Jak resetovat blokovací heslo na iPhone/iPad

Heslo pro blokování obrazovky iPhone/iPad můžete resetovat prostřednictvím iTunes zavedením zařízení do režimu obnovy (režim obnovy).

Připojujeme kabel Lightning/USB k počítači.

Vypněte iPhone/iPad a podržte tlačítko napájení.

Po čekání, až zařízení vypne zařízení, upíráme tlačítko Domů a pokračujeme v držení a v tuto chvíli připojíme kabel k gadgetu.

Udržujeme, dokud se na černém pozadí neobjeví obraz ikony iTunes a White Cable. Tady:

Mezitím iTunes otevře dialogové okno, které informuje o potřebě obnovit gadget, aby s ním interagovala.

Souhlasíme s návrhem. klikněte na tlačítko OK a poté „Obnovit iPhone/iPad“. Dialogové okno se znovu objeví:

Souhlasíme a zahájíme proces obnovy, který nebude trvat moc času. Pokud je na vašem zařízení aktivována funkce „Najít iPhone/iPad“, budete muset zadat do ID a hesla Apple na obrazovku gadgetu nebo v iTunes.

Pokud ne, vyberte první možnost. Po uvedení všech potřebných informací a dostaneme pannu, odemčený iPad.

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, nebo jste neuspěli, a v komentáři níže není vhodné řešení, položte otázku prostřednictvím naší formuláře nápovědy. Je to rychlé, jednoduché, pohodlné a nevyžaduje registraci. V této sekci najdete odpovědi na své vlastní a další otázky.

Jak resetovat blokovací heslo na iPhone/iPad

Heslo pro blokování obrazovky iPhone/iPad můžete resetovat prostřednictvím iTunes zavedením zařízení do režimu obnovy (režim obnovy).

Připojujeme kabel Lightning/USB k počítači.

Vypněte iPhone/iPad a podržte tlačítko napájení.

Po čekání, až zařízení vypne zařízení, upíráme tlačítko Domů a pokračujeme v držení a v tuto chvíli připojíme kabel k gadgetu.

Udržujeme, dokud se na černém pozadí neobjeví obraz ikony iTunes a White Cable. Tady:

Mezitím iTunes otevře dialogové okno, které informuje o potřebě obnovit gadget, aby s ním interagovala.

Souhlasíme s návrhem. klikněte na tlačítko OK a poté „Obnovit iPhone/iPad“. Dialogové okno se znovu objeví:

Souhlasíme a zahájíme proces obnovy, který nebude trvat moc času. Pokud je na vašem zařízení aktivována funkce „Najít iPhone/iPad“, budete muset zadat do ID a hesla Apple na obrazovku gadgetu nebo v iTunes.

Pokud ne, vyberte první možnost. Po uvedení všech potřebných informací a dostaneme pannu, odemčený iPad.

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, nebo jste neuspěli, a v komentáři níže není vhodné řešení, položte otázku prostřednictvím naší formuláře nápovědy. Je to rychlé, jednoduché, pohodlné a nevyžaduje registraci. V této sekci najdete odpovědi na své vlastní a další otázky.

Řekněte mi, v procesu aktualizace, když je staženo asi 350. 500 megabajtů, iPad se odpojí od iTunes! Antivirus se vypnul, také BrandMauer, Internet Explorer vytvořil výchozí prohlížeč, výsledek je stejný! Co jiného lze udělat pro odemknutí iPadu, dítě zapomnělo heslo.

Nechte to vypnout. Itunes stahování z internetu 1.6 GB, nechte ho stáhnout. Poté obnovuje pomocí již staženého, ​​spusťte znovu zotavení.

Ahoj) Mám problém. Pravděpodobně horší ne kde. Držím v rukou iPhone 6. Včera jsem šel s dívkou a když jsem skóroval heslo, viděla ji. A změnil jsem to. Pak jsme šli do klubu, odletěli a šli domů. Po změně hesla jsem se otevřel pouze pomocí dotyku IDI. V ranní nabíjení se So. Připojeno k nabíjení. Šel otevřít Smski požádá o heslo), ale nepamatuji si to. Vyzkoušel jsem několik možností. Karoche, jsem omezen na zadávání hesel každých 60 minut. Jezdil jsem svůj problém do hledání. Ukázalo se, že můžete udělat hodně prostřednictvím iTunes. Ale kurva se ukázalo, že jsem přeinstaloval počítač před 2-3 dny. Právě nainstaloval iTunes. Když připojím zařízení, požádá o potvrzení z iPhone. Co nemohu udělat) Neexistuje žádná kopie rezervy. Takže ICould je spojen z účtu bratra. Z fotografie však existuje mnoho informací. Kontakty. Korespondence na wattspap. Smski a co je nejdůležitější, můj oblíbený herní střet klanů, který není svázán s herním centrem), takže to zasáhlo nic), jak to potěší: Zavolal jsem dívku, že to bylo kvůli ní. Slíbila zasranou noc. Za její náklady: D

Umar, noc s dívkou, hodnota obrázků a střet klanů: D lol, neměli byste být tak paranoidní. Například nikdy jsem do telefonu nevložil heslo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS