Jak resetovat iPhone, když jste zapomněli Apple ID

Co dělat, když jsem zapomněl/a Apple ID? Jak se odhlásit z iCloudu, iTunes a App Storu bez hesla!

Někdy se stane, že zapomeneme vlastní heslo Apple ID. Co dělat, když zapomenete Apple ID ? Na internetu je mnoho způsobů, co dělat, když vás tato situace dostihne, ale ne všechny články nabízejí snadné způsoby. Pokud použijete metodu, která nebyla dříve ověřena jinými osobami, je možné, že údaje Apple ID už nikdy nezískáte zpět. V tomto článku vám řekneme, jaké jsou nejjednodušší, nejspolehlivější a bezplatné způsoby. Zvažte nejoblíbenější způsoby.

Zde jsou tři způsoby, jak si zapamatovat své Apple ID, které se mohou mírně lišit.

Poznámka: Formát hesla Apple ID. Jak všichni víme, Apple ID má vlastní formát hesel. Musí mít 8 znaků, obsahovat malá i velká písmena a alespoň jednu číslici. Je to z důvodu zvýšení bezpečnosti, aby v případě ztráty hesla nebylo možné se do něj tak snadno nabourat. Apple ID je užitečné i proto, že pokud zapomenete heslo k iCloudu, můžete ho pomocí Apple ID snadno obnovit.

Ale nejprve. zálohování

Pokud vám záleží na datech, která máte ve smartphonu, nezapomeňte si je před jakoukoli další činností zálohovat. Pokud smartphone automaticky zkopíruje vaše data na iCloud a vy máte čerstvou kopii, tento krok přeskočte.

Chcete-li vytvořit místní zálohu, připojte iPhone k počítači, se kterým byl smartphone dříve synchronizován. To je opravdu důležité, protože iOS vyžaduje pro připojení k neznámému počítači přístupový kód. což bez znalosti hesla nelze.

V počítači otevřete iTunes (nebo Finder, pokud máte macOS Catalina nebo novější) a otevřete část s požadovaným iPhonem. Ujistěte se, že na iCloudu není žádná čerstvá kopie a že je v počítači dostatek volného místa, a klikněte na tlačítko „Zálohovat nyní“.

Dále vyberte, zda chcete zálohu chránit heslem. Nebojte se, nemusíte zadávat stejné heslo jako v telefonu, ale budete vyzváni k vytvoření nového.

Poté stačí počkat na dokončení zálohování. Doba trvání postupu závisí na tom, kolik dat je v iPhonu uloženo a jaká je rychlost přenosu dat (závisí na šířce pásma konektoru počítače a použitého kabelu Lightning na USB).

Aplikace 4uKey

Pokud používáte starší verzi iOS nebo gadget nebyl před uzamčením připojen k internetu, nebude možné jej výše uvedeným způsobem resetovat. po několikanásobném zadání nesprávného hesla se zobrazí zpráva „iPhone odpojen“. Připojit k iTunes“, možnost vymazat iPhone se nezobrazí.

V takovém případě můžete použít užitečný nástroj Tenorshare 4uKey k obejití zámku a nastavení nového přístupového kódu. Aplikace je k dispozici pro Windows a macOS a je kompatibilní se všemi současnými iPhony, iPady a iPody i s nejnovějšími verzemi iOS a iPadOS.

Stáhněte si Tenorshare 4uKey z oficiálních webových stránek a aktivujte licenci.

Připojte smartphone k počítači pomocí kabelu a spusťte software.

V hlavní nabídce aplikace klikněte na tlačítko „Spustit odemykání“.

Ujistěte se, že software správně detekuje váš smartphone nebo tablet, a klikněte na tlačítko „Začít“.

Zobrazí se pokyny k přepnutí zařízení do režimu obnovení. V případě potřeby změňte typ smartphonu v horní liště a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Aplikace se poté připraví na stažení aktuální verze systému iOS. Mluvíme o oficiálním firmwaru společnosti Apple: nemusíte své zařízení útěkem z vězení ani jinak ohrožovat. Vyberte vhodnou složku pro uložení souboru a stiskněte tlačítko „Stáhnout“. Stahování může trvat několik minut: počkejte, až se dokončí, a nepokoušejte se smartphone zapnout.

Po dokončení stahování stiskněte tlačítko „Press unlock“. Nedotýkejte se iPhonu ani jej neodpojujte od počítače, dokud nebude proces dokončen a smartphone nebude restartován (v takovém případě se zobrazí uvítací obrazovka v různých jazycích).

To je vše: zařízení můžete znovu nakonfigurovat. Budeš moci vytvořit nový přístupový kód, přidat Face ID nebo Touch ID a obnovit soubory a nastavení ze zálohy.

Pokud máte stále otázky ohledně fungování softwaru, pomůže vám video výše.

Použitý iPhone: Požádejte předchozího majitele, aby iPhone aktivoval

Někteří lidé se často rozhodnou místo nákupu nového telefonu koupit telefon od jiných lidí. Jinými slovy, koupě použitého telefonu je stejně běžná jako koupě nového. Ačkoli to vypadá naprosto jednoduše, je to také znepokojující.

Stejně jako u zařízení iDevices, jako je iPhone, nemusí mít nový uživatel přístup k tomuto používanému zařízení. Tato zařízení jsou obvykle uzamčena heslem, které se skládá z 6 až 4 číslic. Noví uživatelé mohou získat pokyny a vyžádat si klíč k heslu od předchozího uživatele. Jakmile heslo získají, mohou iPhone snadno odemknout nebo získat přístup k obnovení nového hesla pro uzamčenou obrazovku.

Když tedy požádáte předchozího majitele nebo prodejce o Apple ID a heslo, může nový uživatel získat svůj účet. V případě poruchy nebo pokud zapomněli Apple ID a heslo pro aktivaci iPhonu, budou naprosto užitečné i následující kroky v této sekci.

Získání hesla Apple ID e-mailem

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob obnovy zapomenutého hesla Apple ID je zaslání speciálního e-mailu do vaší e-mailové schránky. Postupujte krok za krokem podle níže uvedených pokynů:

KROK 1. Přejděte na tuto adresu: https://iforgot.Apple.com/ a zadejte e-mailovou adresu Apple ID. Klikněte na tlačítko Pokračovat.

KROK 2. Vyberte možnost „Získat e-mailové oznámení“ a znovu klikněte na tlačítko Pokračovat. VAROVÁNÍ. Nezapomeňte zkontrolovat, na který konkrétní e-mail bude heslo Apple ID obnoveno. V mém případě se zprávy pokaždé odesílají do záložní schránky, nikoli do hlavní.

KROK 3. Obdržíte e-mail (uvedený ve druhém kroku) s odkazem na obnovení hesla. Přejděte tam a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Pokud jste neobdrželi zprávu o obnovení hesla, přečtěte si tento článek. Zkontrolujte si také složku Spam ve své schránce. Pokud se vám e-mail od společnosti Apple stále nezobrazuje, měli jste odeslat e-mail na dodatečnou e-mailovou adresu.

Vzpomeňte si, jaký jiný e-mail jste použili k registraci svého Apple ID v části Záložní e-mail. Nepamatujte si? Zaškrtněte všechna políčka!

Zkontrolujte placenou žádost

Testoval jsem program 4MeKey, který podle vývojářů může obejít aktivaci blokující iCloud, pokud jste si koupili uzamčený iPhone, je to pravda, zkusme to zjistit. Otestujeme iPhone 6s s nejnovějším firmwarem iOS 14.7.1.

Nainstalujte program a vyberte možnost „Bypass iCloud activation blocking“.

Připojte iPhone a postupujte podle pokynů. Program nabízí zapsání softwaru pro odemknutí iPhonu na flash disk. Vložte prázdný flash disk do USB a zapište program.

resetovat, iphone, když, jste

Poté budeme vyzváni k restartování počítače a v režimu BIOS (před spuštěním operačního systému) stiskneme klávesovou zkratku, která vyvolá nabídku Boot Menu. V této nabídce vyberte disk USB a spusťte z něj systém.

Na různých počítačích to může vypadat různě.

Po úspěšném spuštění z jednotky flash vyberte možnost Start a vyčkejte na výsledek.

Jak se dalo očekávat, zázrak se nekonal. Software výrazně omezuje funkčnost iPhonu: nemůžete používat služby Apple, nemůžete volat přes FaceTime, nemůžete psát zprávy v iMessage, nemůžete používat iCloud a Apple ID, nemůžete stahovat obsah z AppStore. Instalace firmwaru je navíc platná až do restartování zařízení a poté je nutné kroky opakovat.

Závěr: Ano, teoreticky software odstraňuje aktivační zámek, ale ve výsledku získáte běžný iPod s přístupem k internetu přes Wi-Fi. iPhone už nebudete moci plně používat jako telefon.

Probrali jsme čtyři způsoby, jak můžete obnovit tovární nastavení iPhonu bez hesla a obnovit zálohovaná data. Popsané metody vyžadují různou úroveň uživatelských dovedností. Pokud si nejste jisti, co můžete udělat, a bojíte se, že při tom poškodíte své zařízení, nejjednodušší je použít PassFab iPhone Unlocker. Cenově dostupné, výkonné a opravdu jednoduché řešení různých problémů se zabezpečením heslem a zámkem Apple ID.

Ačkoli je to poplatek, vývojáři zaručují vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení, pokud vám nebude vyhovovat. PassFab pořádá vánoční výprodej: až do 6. ledna můžete zakoupit produkty PassFab s výraznými slevami a dokonce vyhrát licenci zdarma, pokud na svých účtech na sociálních sítích znovu zveřejníte losování.

Způsoby obnovení zapomenutého hesla pro iPhone

PassFab iPhone Unlocker Režim obnovení iTunes Režim DFU Režim iCloud Najít nastavení aplikací
Rejstřík doporučení
Potřebujete heslo k obrazovce
Potřebuje heslo Apple ID
Potřebujete iTunes
Potřebujete počítač

Podle mého výzkumu PassFab iPhone Unlocker. Nejlepší a jediný způsob, jak obnovit výchozí tovární nastavení iPhonu 12/13, pokud jste zapomněli heslo k obrazovce a heslo k Apple ID. Pokud však znáte heslo Apple ID, můžete také zvolit iTunes, režim obnovení, režim DFU, iCloud nebo „Najít mou aplikaci“, jak obnovit tovární nastavení iPhonu, pokud jste zapomněli heslo zařízení. Pokud navíc chcete rychle resetovat svůj iPhone nebo zabránit dalším problémům s iPhonem, PassFab iPhone Unlocker bude stále vaší nejlepší volbou.

Obnovení továrního nastavení iPhone bez hesla pomocí PassFab iPhone Unlocker [nejlepší způsob]

Jak víme, provedení obnovení továrního nastavení na iPhonu bez hesla je poměrně obtížné. Ještě obtížnější je, že jste také zapomněli heslo Apple ID a nemůžete použít iTunes nebo iCloud k obnovení továrního nastavení iPhonu. PassFab iPhone Unlocker. Ideální řešení pro obnovení továrního nastavení iPhonu bez hesla. A je k dispozici také pro obnovení továrního nastavení iPhonu 13/11/12/X/8/7/6/5/4. PassFab iPhone Unlocker s naprosto spolehlivou sadou funkcí dokáže snadno a 100% efektivně obejít heslo na obrazovce iPhone/iPad, abyste pochopili, jak obnovit iPhone do továrního nastavení.

4 důvody, proč zvolit PassFab iPhone Unlocker

 • Heslo není potřeba.
 • Nejvyšší úspěšnost: 100 %.
 • Více funkcí: rychlé odemknutí obrazovky, resetování iPhonu do továrního nastavení, odebrání Apple ID nebo přístupového kódu pro čas na obrazovce, obejití MDM.
 • Jednoduché ovládání: Stačí přejet tlačítky na obrazovce a pochopíte, jak resetovat iPhone, pokud zapomenete heslo.

Použijte výkonný software pro odblokování iPhonu PassFab, který to udělá za vás v pouhých 3 krocích. Stačí postupovat podle níže uvedených pokynů:

Stáhněte a nainstalujte iPhone Unlocker

Tento software si jednoduše stáhněte do svého stolního počítače PC nebo Mac a začněte s procesem. Po instalaci spusťte aplikaci a klepněte na „Odemknout obrazovku iOS“.

Poté připojte zařízení k počítači nebo Macu a v rozhraní stiskněte tlačítko „Start“.

Musíte si stáhnout nejnovější balíček firmwaru. Ujistěte se, že jste vybrali správnou cestu, a pokračujte kliknutím na tlačítko „Stáhnout“.

Obnovení výchozího továrního nastavení iPhonu bez hesla

Po stažení balíčku firmwaru software obnoví tovární nastavení iPhonu. Stisknutím tlačítka „Start“ odeberete přístupový kód iPhonu.

resetovat, iphone, když, jste

Jen chvíli počkejte. Po vymazání hesla nakonfigurujte nový iPhone a proveďte změny v nastavení zabezpečení. Pokud máte běžnou zálohu iTunes/iCloud, obnovte iPhone ze zálohy.

Obnovení iPhonu, pokud jste zapomněli heslo přes iTunes

iTunes, oficiální přehrávač médií pro iPhone. je především hudební aplikace pro uživatele Apple. Lze ji však použít k zjištění, jak vymazat iPhone bez hesla, i k jiným účelům, například k aktualizaci zařízení. Pokud chcete získat přístup k druhému iPhonu, opravit softwarový/hardwarový problém nebo vyřešit jakékoli závady, obnovte iPhone do továrního nastavení pomocí iTunes. Nejlepší způsob, jak obnovit tovární nastavení iPhonu bez hesla, a porozumění tomuto postupu. Potřebujete pouze připojení mezi zařízením a počítačem a postupujte podle následujících kroků.

Chcete-li vymazat data z iPhonu pomocí iTunes, musíte:

 • Znát své Apple ID a heslo.
 • Deaktivace funkce „Najít mě“ v zařízení.
 • Už jste někdy synchronizovali iPhone s počítačem a důvěřovali jste mu.

Obnovení iPhone bez hesla v režimu obnovení

Přepnutí iPhonu do režimu obnovení může vyřešit řadu problémů, například zaseknutí iPhonu na obrazovce s logem Apple. V určité situaci lze samozřejmě iPhone resetovat i bez hesla, musíte však znát heslo Apple ID a funkce Najít moje problémy je v zařízení vypnutá.

resetovat, iphone, když, jste
 • 01 Stáhněte si nejnovější verzi iTunes a otevřete ji v počítači.
 • 02 Přepnutí iPhonu do režimu obnovení.
 • Pro iPhone 8 a novější: Stiskněte a podržte jedno z bočních tlačítek a jedno z tlačítek hlasitosti. Přetažením posuvníku vypnutí vypnete iPhone. Poté stiskněte a podržte tlačítko snížení hlasitosti, abyste připojili iPhone k iTunes a vstoupili do režimu obnovení.
 • Pro iPhone 7 a 7 Plus: Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí posuvník vypnutí. Přetažením doprava telefon vypnete. Stiskněte a podržte tlačítko snížení hlasitosti, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.
 • Pro iPhone 6 a starší: Stiskněte boční tlačítko a uvolněte ho, jakmile se zobrazí posuvník „Vypnout“. Přetažením vypnete iPhone. A stisknutím a podržením tlačítka Domů přejděte do režimu obnovení.

Servisní středisko Apple

Je velmi vzácné, ale přesto možné, že se vám nepodaří obnovit heslo Apple ID nebo zcela odstranit tento účet z iPhonu pomocí oficiálních nástrojů nabízených vývojářem nebo pomocí softwaru třetích stran. Naštěstí ani tato nepříjemná situace není vždy kritická. řešení můžete najít v certifikovaném servisním středisku Apple a kontaktovat.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci s vaším problémem.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici 12750 dalších užitečných pokynů. Přidat Lumpics.ru do záložek (CTRLD) a určitě se vám budeme hodit.

Poděkujte autorovi sdílením tohoto článku na sociálních sítích.

Popište, co se vám nepodařilo. Naši specialisté vám odpoví co nejdříve.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS