Jak resetovat nastavení na Huawei

Resetování tabletu Huawei do nastavení továrny. proveďte „tvrdý resetování“

Jak resetovat tablet Huawei do nastavení továrny? Chcete.li pochopit otázku, stačí se podívat na nabídku zařízení a najděte požadovanou část, ale existují i ​​jiná řešení:

 • Použití nabídky obnovy pro vrácení systému na jeho původní úroveň;
 • Zavedení zvláštního týmu, který tablet válí do počátečního stavu;
 • Obnovení systému pomocí kombinace tlačítek.

Zároveň ti, kteří chtějí obnovit základní parametry zařízení, si lidé musí pamatovat, že v důsledku toho jsou všechna data uložená v něm odstraněna z paměti zařízení. To znamená, že po skončení operace kontakty, historie korespondence, aplikace, uživatelské soubory, včetně fotografií, videí a hudby, neodvolatelně zmizí. Aby se těmto ztrátám zabránilo, se doporučuje udržovat potřebná data v externím úložišti předem: v cloudu nebo na odnímatelném médiu.

Jak uložit všechna data z telefonu před resetem

Nyní je čas postupně přejít k podrobnému zvážení procesu vypouštění. Protože operace vede k úplnému čištění úložiště, musíme se postarat o bezpečnost osobních údajů a souborů. Jednoduše řečeno, vytvořte záložní kopii.

Honor a Huawei telefony nabízejí několik způsobů, jak vytvořit zálohu. Nejprve zvažte ten, který je k dispozici na všech chytrých telefonech Android. Jedná se o dočasný pohyb souborů do cloudového úložiště Google Disk.

Vezměte prosím na vědomí, že ve výchozím nastavení je množství volného prostoru v cloudu omezeno. Pokud vaše rezervní kopie překročí zavedenou prahovou hodnotu, musíte se přihlásit k odběru nebo použít jiný způsob uložení dat.

Chcete.li vytvořit kopii pomocí Cloud Storage Google, musíte otevřít nastavení smartphonu, přejděte do sekce „Systém“ a vybrat položku „Rezervace a obnova“. Navrhovaný seznam aktivuje možnost zálohování Google.

Poté začne proces vytváření zálohování a stahování dat na serverech Google. Jakmile je kopie připravena, můžete bezpečně pokračovat v resetování nastavení. A pokud se vám tento způsob vytváření zálohy nelíbilo, doporučuje se používat Hicloud ve všech stejných nastaveních. Toto je další cloudová služba, ale již od Huawei. Odpovídající bod pro načítání kopií je k dispozici v nastavení zařízení.

Zvažte další možnost, která bude relevantní pro ty, kteří nejsou zvyklí používat cloudové služby. Všechny osobní soubory mohou být dočasně vrženy do externího jednotlivého. Například karta microSD. Pokud vám tato možnost vyhovuje, jednejte podle následujících pokynů:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Přejděte do sekce „Systém“.
 • Vyberte položku „Zálohování a zotavení“.
 • V horní části obrazovky klikněte na tlačítko „Kopírovat datovou kopii“.
 • Jako zdroj kopie vyberte externí jednotku.
resetovat, nastavení, huawei

Proces vytváření kopie bude nějakou dobu trvat. Musíte získat trpělivost, zatímco všechny soubory se šíří na externí jednotku. Rychlost v tomto případě bude záviset na schopnostech vnitřní i externí paměti smartphonu.

Tvrdý restart. Co je to

Jedná se o úplný reset nastavení telefonu, ve kterých jsou odstraněna všechna vaše uživatelská data a nastavení, soubory, aplikace, aplikace, kontakty. Obecně se smartphone vrací do stavu, ve kterém jste jej koupili.

Existují dva způsoby, jak provést úplný reset nastavení na chytrých telefonech Huawei a Honor.

Přejděte na „Nastavení“, „Rozšířená nastavení“, přejděte na „obnovení a resetování“ a vyberte „Obnovit nastavení továrny“. Dále vyberte „Obnovit nastavení telefonu“, smartphone se restartuje a vrátí se do nastavení továrny.

Když je telefon vypnutý, zároveň upněte tlačítko hlasitosti a tlačítko napájení, poté, co se objeví spořič Honor, uvolněte tlačítka. V nabídce, která se otevírá pomocí tlačítek Volume, vyberte „Otřete data/resetování továrny“, potvrďte tlačítko Akce a znovu vyberte „Otřete data/resetování továrny“. Smartphone se restartuje a vrátí se do nastavení továrního stavu.

Doporučujeme, aby před úplným resetem nastavení vytvořili záložní kopii dat. Chcete.li to provést, musíte v nastavení přejít na „obnovení a resetování“ a vyberte „Kopírování rezervace“.

Pokud je povolena funkce „kopírování dat“, pak budou na disku Google automaticky uložena všechna vaše data (hesla, kontakty, seznamy hovorů, aplikace, zprávy, zprávy, fotografie).

DŮLEŽITÉ: A nyní nejdůležitější, v nejnovějších verzích Androidu vývojáři představili obranu ochrany resetování továrny. Když je nastavení telefonu Honor nebo Huawei zcela resetováno, při prvním zapnutí budete muset zadat data účtu Google Google. Často se však stává, že si na účet buď nepamatujeme, nebo si koupíme použitý smartphone, a proto neznáme data. Pokud nevstoupíme na účet Google, nebudeme moci používat smartphone.

Aby se to nestalo, musíme opustit účet Google nebo jej odstranit před úplným resetem nastavení, musíme opustit účet.

Chcete.li to provést, přejděte na „Nastavení“ a vyberte „Účty“, poté přejděte na účet Google a ponechte účet nebo jej smažte.

Na smartphonech Huawei také nebude zbytečné opustit účet Huawei (v „Nastavení“ vyberte „účet Huawei“ a vyjde z něj).

Po těchto akcích můžete bezpečně zrušit nastavení do továrny na chytrých telefonech Huawei a Honor, aniž byste se obávali, že když to spustíte, budete muset zadat zapomenutá data účtu Google.

Děkuji za pozornost! Doufáme, že tento článek pro vás byl užitečný. Připojte se k nám ve spolužácích a a také se přihlaste k odběru kanálu v Yandexu.Zen.

Jak provést úplný reset nastavení na Huawei a Honor?

Můžete použít: pro úplný reset nastavení:

Každá zmíněná metoda stejně úspěšně umožňuje uspět, takže uživatelé jsou schopni pro ně samostatně vybrat přijatelnou možnost, beze strachu z konečného výsledku.

Jak resetovat telefon Honor do tovární nastavení z nabídky systému

Chcete.li používat nabídku systému, potřebujete:

 • Otevřete aplikaci „Nastavení“ do telefonu;
 • Najděte mezi navrhovanými oddíly „systém“;
 • Vyberte pododdíl „resetovat“;
 • Poté zbývá vybrat optimálně vhodnou akci.

Budete si muset vybrat mezi vypouštěním „Všechna nastavení“, „Síť“, „Telefon“. Další možnosti vývojářů nejsou poskytovány.

Částečný výboj

Při výběru „Všechna nastavení“ dochází k částečnému resetu. Výsledkem je, že hesla nainstalovaná majitelem pro odemknutí, kódy PIN, uložených otisků prstů a skenování obličeje jsou z telefonu odstraněna. Zbývající data, včetně fotografií a aplikací, jsou uložena. To znamená, že po použití tohoto rozhodnutí bude uživatel muset znovu odeslat přístupové parametry do zařízení.

Úplné propuštění

Chcete.li resetovat Huawei a čest nastavení továrny, musíte vybrat položku „resetování telefonu“. Výsledkem je, že všechna uživatelská data uložená na smartphonu zmizí, včetně korespondence, kontaktů, fotografií. Je důležité si uvědomit, že jejich obnova bude nemožná, proto se před vrácením základních parametrů doporučuje ukládat důležité soubory na externích médiích nebo v cloudu.

„Tvrdý resetování“ prostřednictvím nabídky Rekaway

Chcete.li tvrdě resetovat prostřednictvím zotavení, musíte použít následující pokyny:

 • Stiskněte hlasitost a zapněte tlačítko zařízení současně;
 • Počkejte na obrazovku zavádění a uvolněte tlačítko napájení;
 • Po zapnutí nabídky vyberte položku vymazat datovou položku;
 • Potvrďte rozhodnutí na obrazovce dialogu.

Poté to počká a restartujte smartphone, klikněte na restartování položky v obnově.

Jak resetovat čest nastavení továrny pomocí tří tlačítek?

Pokud je nabídka obnovy nepřístupné, existuje alternativní řešení, které vám umožňuje provádět výhradně klíče. Systém budete muset vrátit:

Pokud máte dotazy nebo zbývají stížnosti. Dej nám vědět

Položit otázku

 • Stiskněte všechna tři ovládací tlačítka zařízení současně;
 • Poté, co se objeví počáteční nabídka, uvolněte klíč zařazení a ponechte dvě tlačítka sevřená. snížení a zvýšení hlasitosti;
 • Neuvořte klíče, dokud se telefon restartuje.

Pomocí jednoho kliknutí

Služba One Click bude vyžadovat stejné akce, které byly provedeny při použití obnovy, ale liší se od uvedené nabídky v tom:

 • One Click. Aplikace třetího partu;
 • Po úplném propuštění program obnoví parametry telefonu do stavu zvoleného uživatelem.

Je důležité zvážit, že aplikace a vymazané soubory nejsou vráceny, budou se moci vrátit pouze nastavení systému.

Prostřednictvím počítače (hisuite)

Proveďte tvrdý resetování na Honor a Huawei pomocí služby Hisuite, ale uživatelé jsou schopni odstranit zbytečné soubory prostřednictvím počítače, včetně kontaktů, programů, fotografií, fotografií. Výhody takového přístupu při rychlém hledání dalších a zbytečných komponent. Popsaná metoda však není vhodná pro obnovení továrního nastavení.

Jak zahodit Huawei do továrního nastavení

Rozlišují se dvě základní metody, které umožňují obnovit výkon smartphonu resetem. prostřednictvím konvenčního nabídky, když je smartphone zapnutý nebo pomocí zotavení. Zvažte každou z řešení samostatně.

V nastavení telefonu

Běžnou možností pro resetování nastavení Androidu do továrny na Huawei je použití obvyklé funkce. Tato metoda se používá v situaci, kdy má uživatel přístup do nabídky, ale chytrý telefon funguje nesprávně. Po vytvoření zálohy můžete přejít přímo na resetování.

Název položek nabídky, které vám umožňují resetovat nastavení na Huawei na továrny, se může mírně lišit v závislosti na modelu. Zde se již musíte navigovat a vzít v úvahu jména. Tento okamžik zpravidla nezpůsobuje potíže mezi majiteli chytrých telefonů.

Prostřednictvím zotavení

Pokud se zařízení změnilo na „protokol“ a nezapne se, můžete použít přísnější metodu. hardware. Tato metoda vyřazení Huawei v nastavení továrny je také vhodná, pokud jste zapomněli heslo a neexistuje způsob, jak zadat obvyklou nabídku. Chcete.li „léčit“ problémy, podnikněte takové kroky:

 • Dokončit telefon. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko vypnutí a počkejte 5-10 sekund. Pokud má Huawei odnímatelnou baterii, vyjměte ji a vložte ji po několika sekundách.
 • Současně stiskněte tlačítka napájení a redukční tlačítka. V zařízeních, která mají centrální tlačítko, ji držte pohromadě se zadanými klíči.
 • Počkejte na vzhled nápisů Huawei v angličtině a poté vydejte tlačítko napájení. Zbytek by měl zůstat sevřený.
 • Nyní přejděte na položku Resetování dat/továrny, klikněte na tlačítko ON/OFT nebo na centrální klíč jako potvrzení operace a poté vyberte ANO.
 • Počkejte na dokončení resetovacího procesu a vrácení procesu do technické nabídky a poté vyberte sekci Systém restartu.

Vědět, jak upustit Huawei do nastavení továrny, můžete zařízení vždy vrátit do původních parametrů. Po dokončení práce nezapomeňte vrátit data zřízená dříve (pokud dojde k zálohování).

Resetujte Huawei pomocí jednoho kliknutí

Nedávno je smartphone série Huawei na trhu populárnější a je mezi lidmi velmi populární. Pokud jde o mě, před několika dny jsem si koupil poslední smartphone Huawei, Huawei P9. Stejně jako my všichni nyní, v současné době, pro bezpečné používání smartphonů, jsme obvykle nakloněni blokovat obrazovku našeho telefonu pomocí šablon, hesel a otisků prstů, takže ostatní lidé se nemohou snadno podívat na naše osobní údaje uložené v naší paměti.

Pokud jde o mě, preferuji heslo pro blokování telefonu, obrazovku Huawei P9, abych mohl bezpečně ukládat svá data. Kromě toho, když jste čelíte situaci, kdy jsem náhodou ztratil telefon, možná kvůli hesla, lidé, kteří zvedli můj telefon. Ale bohužel, jakmile jsem udělal hloupou věc, kterou jsem zapomněl na heslo, které jsem předtím požádal, abych nemohl odemknout blok obrazovky Huawei P9, abych mohl použít telefon. Opravdu si nedokážete představit, jak jsem byl potěšen a jak jsem byl nadšený.

Naštěstí, když jsem požádal své přátele, aby pomohli, představili mě do softwaru pro obnovení dat Huawei a uvedli, že po použití softwaru je jen kus koláče, který odemkne zámek obrazovky, aniž by ztratil naše zařízení Android. Zároveň jsem se samozřejmě nemohl dočkat, až tento software okamžitě vyzkouším. Upřímně řečeno, považoval jsem za užitečný software pro odemknutí zámku obrazovky. Pouze čtyři kroky. Zde jsou kroky, které s vámi sdílím.

Vyberte resetování „Android Lock“

Stáhněte, nainstalujte a spusťte nástroj pro obnovu dat Huawei a přejděte do části „Doplňkové nástroje“. Poté vyberte „Odstranění zámku Android“, to vám umožní odstranit pin-kód, šablony, hesla a heslo otisků prstů. Poté připojte zařízení Android a kliknutím na „Start“ spusťte.

Zadejte režim stahování na telefonech Huawei

S. Stisknutím tlačítka Zvýšení hlasitosti zadejte režim spuštění.

Stáhněte si balíček obnovy

Po vstupu do režimu načítání začne regenerace dat Huawei stahovat poslední balíček obnovy na vašem telefonu Huawei. To může nějakou dobu trvat, počkejte, až bude dokončena.

Odstraňte obrazovku telefonního zámku bez ztráty dat.

Po dokončení balíčku obnovy můžete povolit odstranění obrazovky Android Lock. Nemusíte se starat o svá data, během procesu se nic neztratí.

Jakmile je veškerý pokrok dokončen, bude pro vás vhodné kontaktovat telefon Huawei bez zadání hesla a prohlížení všech vašich dat na zařízení bez omezení.

Upřímně řečeno, po použití regenerace dat Huawei se domnívám, že budete dobrým asistentem odemknutí zámku obrazovky, když se nedokážete vyrovnat s Huawei, stejně jako další telefony Android. Když tedy čelíte trapné situaci popsané výše, nemusíte se o to starat. Věř mi, jen zkuste.

Resetování nastavení do továrny na Huawei MediaPad

Po takovém čištění se tablet vrátí ke standardním zobrazení tohoto modelu, jako by byl mimo krabici.

Zvažte všechny metody systémového výboje. Jakýkoli tvrdý reset vypadá jako restartování tabletu s formátováním informací v něm. V každém případě může být operace provedena různými způsoby, například s čištěním karty SD nebo vypouštěním grafického klíče.

Před resetováním nastavení systému nezapomeňte uložit data na tabletu (SMS, kontakty a další záznamy). Po resetu jsou všechny uživatelské záznamy vymazány z paměti spolu s nastavením.

Metoda 1. prostřednictvím nabídky (pokud je tablet zapnutý)

Otevřete nabídku. Nastavení a vyberte položku pro zotavení a vybíjení.

Projděte se seznamem otevřeným na samém dnu a klikněte na reset nastavení.

Metoda 2. Digitální kombinace (pokud je tablet zapnutý)

Kombinace jsou zaváděny pomocí digitálních klíčů v místnosti nebo v kalkulačce tabletu. V případě potřeby klikněte na klíč volání.

Metoda 3. Použití tlačítek (pokud se tablet nezapne)

Vypněte tablet. Baterie musí být zcela nabitá.

Oba tlačítka se seznámíme současně: napájení a redukci a držíme asi 10 sekund.

Pokud to získáte: Poté klikněte na tlačítko hlasitosti uprostřed, stiskněte tlačítko napájení bez uvolnění hlasitosti.

Držte až do 10 sekund, dokud se neobjeví spořič obrazovky s Androidem. V tuto chvíli musíte uvolnit napájecí klíč, ale tlačítko hlasitosti by mělo zůstat sevřeno.

Jakmile se objeví obraz robota Android s rychlostními stupni, přesuňte prst stisknuté ze středu hlasitosti k jeho zvýšení. Nechte tlačítko uvolnit, když se objeví zelená nakládací pruh.

Stahování bude spuštěno a nabídka obnovy se otevře.

Pohybujeme se podél nabídky pomocí houpačky hlasitosti. Výběr položky pro resetování dat/továrny. Chcete.li to provést, stiskněte klávesu napájení, která v tomto případě slouží jako tlačítko OK.

Dále se zobrazí otázka potvrzení omanění všech uživatelských dat. Souhlasíme, vybereme ano. smažte všechny datové položky uživatele.

Vezměte tablet do nejbližšího servisního centra a požádejte o zrušení všech nastavení z něj.

Pokud záruka pro tablet dosud neskončila, obraťte se na svůj obchod a požádejte o nastavení záruky.

Pozornost! Nastavení nastavení zničí všechna vaše data z tabletu, včetně kontaktů, zpráv, účtů, nainstalovaného softwaru. Pokud není nutné vypouštět, nedělejte to! V jakékoli nepochopitelné situaci je lepší kontaktovat specialistu.

Jak zahodit Huawei do tovární nastavení pomocí tlačítek?

Metoda bude užitečná, pokud jste zapomněli na vlastní hesla pro zapnutí telefonu. V této situaci může uživatel použít pouze fyzické klíče, které jsou umístěny na koncích smartphonu. Stisknutím kombinace tlačítek umožňuje přístup k nastavení systému zařízení.

Důležité! Sevřete kombinace klíčů, dostanete se do nabídky služby telefonu. Při práci v tom buďte velmi opatrní. Jeden nesprávný tisk může výrazně ovlivnit vnitřní funkčnost přístroje.

Každý výrobce používá různé kombinace tlačítek, aby se uživatel mohl dostat do nabídky služby. Pokud je svolána správná kombinace klíčů, uvidíte v telefonu nabídku řádku nebo dlaždic. Skrze něj můžete telefon vypustit do základního nastavení.

Jak zadat nabídku služby na Huawei pro reset?

Smartphony se od sebe liší v přítomnosti určitých klíčů. Ale čtyři tlačítka lze nalézt o 98% zařízení: zvýšení a snižování objemu, vypnutí/odemknutí telefonu, tlačítko Domů (domov). Právě prostřednictvím těchto klíčů se můžete dostat do nabídky služby jakéhokoli smartphonu:

 • Samsung: Společně klikněte na tlačítko Home Home Home.
 • Google Nexus/Pixel: Klikněte společně na tlačítko snižování hlasitosti.
 • HTC: Kliknutím na tlačítko přepínání pro zapnutí. V samostatných modelech musíte po uvolnění tlačítka napájení nadále držet klíč hlasitosti.
 • Motorola: Klikněte na snížení objemu výkonu. Pro většinu chytrých telefonů budete muset tlačítko upínat, abyste snížili hlasitost, a poté jednou stiskněte klávesu zařazení.
 • LG: Klikněte na snížení objemu přepínání. V tuto chvíli vzhled loga značky na obrazovce zařízení, uvolněte klíč zařazení a okamžitě klikněte znovu. Nepoužívejte tlačítko Volume.
 • Asus. Vytáhněte klíč k přepínacímu klíči na zařazení.
 • Samsung: Kliknutím na tlačítko Home zapněte zvýšení hlasitosti.
 • Meizu, Xiaomi: Klikněte na klíč Tollible Rehouse. Jakmile se objeví logo MI, musíte uvolnit tlačítko napájení.
 • Huawei, Honor: Klikněte na snižující klíč k přepínacímu svazku.
 • Jeden plus: klikněte na klávesu Spínače na hlasitost.

Stisknutí tlačítek by měla být současně. Je třeba je uchovávat od 2 do 10 sekund, dokud chytrý telefon přejde do nabídky služby. V některých případech musíte počkat na logo společnosti a poté stisknout výše uvedený klíč.

Jak provést tvrdý propuštění Huawei prostřednictvím zotavení?

U vchodu do nabídky Service (Oživení) uvidíte v angličtině temné menu. Může mít formu dlaždic nebo sady řádků. Abyste se v nich nezaměnili, vyhledejte položku se slovy: vymazán data. tovární resetování. Je zodpovědný za vrácení telefonu do nastavení továrny.

Informace! Na některých smartphonech neexistují žádné body s přesným názvem „Data vymazat“. V tomto případě musíte hledat řádky nebo tlačítka s nápisem, ve kterých existují slova: „Vymazat“, „Odstranit“ nebo „Proveďte tovární resetování“.

Můžete se pohybovat v nabídce Recovery Service prostřednictvím stejných hardwarových klíčů. Obvykle jsou tlačítka zvyšování nebo snižování hlasitosti jako nahoru a dolů po šipce a tlačítko „Domů“ nebo klíč „Zahrnutí“. jako potvrzení příkazu.

Některé moderní smartphony umožňují uživateli pohybovat se prostřednictvím zotavení pomocí stisknutí zobrazení. Na takových zařízeních je obvykle nabídka služeb vyráběna ve formě dlaždic. Jakmile stisknete klávesu resetování továrny, telefon požádá o potvrzení příkazu. Poté přistoupí k jeho implementaci. Začne postup vrácení základních parametrů.

Jak se obejít Google Během resetu Huawei prostřednictvím zotavení?

Jakékoli zařízení pod kontrolou Android 5.0 Lollipop nebo novější verze OS má postavenou ochranu proti propuštění FRP. Nedovoluje příkaz resetování továrny, dokud uživatel nevstoupí na účet Google, který je vázán na smartphone.

Zajímavý! Pokud jste omylem vyhodili a odstranili všechna data, nezoufejte. Ve skutečnosti jsou vaše soubory ponechány v systému. Operační systém jednoduše „vyčistil“ jejich adresy. Pomocí specializovaných dat se můžete vrátit. Hlavní věcí není nic zaznamenat a nekopírovat na smartphonu po resetování nastavení.

Režim obnovení

Pokud se tak stalo, že smartphone není schopen načíst systém a výše uvedené metody nejsou použitelné, existuje možnost použít speciální část zotavení.

  Ve stavu OFF telefonu zároveň stiskněte a držte „sílu“ „Tolves Up“. Na starých zařízeních s mechanickým tlačítkem „Domů“ budete muset sevřít a to.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS