Jak resetovat nastavení na uzamčeném iPhone

Nejlepší nástroj: Jak resetovat iPhone, pokud jste zapomněli heslo

Čas od času se nám stanou situace, když musíme pochopit, jak přehodit nastavení iPhone na tovární nastavení, pokud jste zapomněli heslo. K tomu existuje mnoho způsobů: Některé z nich jsou vynikající a některé jsou naprosto zbytečné.

Na internetu existuje velké množství metod pro odhození nastavení továrny iPhone na tovární nastavení, pokud jste z telefonu zapomněli heslo. Bohužel tyto metody nejčastěji vedou ke ztrátě obrovského množství dat, protože uživatelé ne vždy vytvářejí záložní kopie svých telefonů.

V textu uvidíme, jak přehodit iPhone do tovární nastavení, pokud jste zapomněli heslo. Budeme s vámi sdílet nejjednodušší a nejúčinnější metody, které můžete používat každý den. Také pomocí těchto metod pochopíte, jak pomoci přátelům v tak obtížné situaci.

Abychom zjistili, jak zcela upustit iPhone, postupujte podle našeho průvodce a nevypněte na půli cesty: ukážeme vám nejlepší nástroje a nejúčinnější techniky, které vám pomohou dosáhnout požadovaného výsledku.

Resetujte iPhone přes iCloud

Poměrně radikální způsob. při jeho používání si otřete všechna data s iPhone, včetně hesel. Poté budete muset zařízení upravit. Pokud se rozhodnete použít metodu, nezapomeňte vytvořit záložní kopii vašich dat, jak je popsáno zde.

 • Otevřete iCloud na počítači.
 • Zadejte své Apple ID a heslo a v případě potřeby potvrďte, čemu důvěřujete tomuto prohlížeči.
 • Vyberte „Najít iPhone“.
 • Najděte své zařízení na mapě a otevřete o něm informace o něm kliknutím na [i].
 • Klikněte na „Otřete iPhone“.
 • Dále potvrďte akci a postupujte podle tipů na obrazovce.

Při blokování aktivace iCloud

Vážnější a složitější možnost. Iphone vyžaduje heslo účtu Apple ID, které bylo nakonfigurováno při aktivaci zařízení. Nebude fungovat pro použití zařízení bez zadání hesla. ani resetování nastavení, ani zotavení pomocí počítače, ani blikání přes režim DFU, pomůže.

S aktivačním zámkem iCloud se Gripmates promění v cihlu. Lze jej rozebrat pouze pro náhradní díly, které je lze použít jako dárce během opravy. Ano, a pak ne všechny podrobnosti.

Takový zámek může odstranit pouze personál technické podpory Apple nebo zákonný vlastník iPhone. Všechna data o zámku jsou uložena na serverech společnosti, a nikoli na zařízení, takže je odemkněte pomocí „nádherných“ programů a pomůcek, zmínka o internetu nebude fungovat.

Zařízení zablokované tímto způsobem nelze aktivovat, a pokud je aktivováno, nemůžete se dostat z iCloud nebo zakázat funkci „najít iPhone“.

Kromě toho existuje režim ztráty ztraceného režimu, který je součástí funkce „Find iPhone“ a doplnění blokování. Když je zapnutý ze smartphonu, můžete zavolat pouze číslo uvedené majitelem, jsou k dispozici příchozí hovory.

Co dělat

Pokud neznáte heslo z Apple ID, existují pouze dva způsoby, jak tento zámek zakázat. První je obnovit zapomenuté heslo a zadat jej do zařízení. Druhým je zavolat na podporu Apple poskytnutím kontroly nákupu a požádat specialistu, aby odemkl gadget.

resetovat, nastavení, iphone

Poslední možností je jediná v případech, kdy nejste původním vlastníkem iPhone, ale koupil zařízení z ruky v tomto stavu nebo bylo zablokováno při použití. Zároveň existuje malá šance na úspěch, ale jsou.

Resetujte heslo z Apple ID

Přejděte na stránku účtu a klikněte na „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo?““. Zadejte přihlášení ze svého účtu a klikněte na „Pokračovat“. Dále vyberte jednu z metod obnovy: Odpovědi na kontrolní otázky, odeslání zprávy IWIL zadané při registraci nebo pomocí klávesy pro obnovení. Postupujte podle náznaků a nastavte nové heslo.

Odstraňte aktivační zámek pomocí podpory Apple

Připravte krabici, šek z nákupu a další dokumenty, které vám umožní prokázat vaše právo na vlastnictví zařízení. Otevřete sekci podpory a vyplňte aplikaci online podrobným popisem situace. Buďte připraveni na odborníky na Apple mohou požádat o další informace a nabídnout vás telefonicky kontaktovat vás.

Je lepší okamžitě zavolat vlastní číslo 8 800 333-51-73, poté, co na webu vytvořil odvolání a zaznamenal jeho číslo. Pokud iPhone není v režimu ztráty a máte pokladní kontrolu ve svých rukou označující název zboží, s vysokou pravděpodobností bude vše úspěšně povoleno a blokování bude odstraněno.

V případě odmítnutí má smysl vyzkoušet nějaký čas po nějaké době. Všechny aplikace jsou považovány za jednotlivě a pravděpodobně jiný zaměstnanec bude schopen pomoci. Můžete také kontaktovat místní, ale na anglickou službu podpory.

Jako v iOS 15.2 resetovat iPhone bez počítače

To bude fungovat pouze v případě, že na smartphonu účtu Apple ID bude použit heslo z účtu Apple ID.

Pozornost! Během resetu budou z gadgetu vymazána všechna data, aplikace, obsah a nastavení. Všechno, co nemělo čas dostat se do poslední zálohování smartphonu, bude ztraceno.

Několikrát zadejte nesprávný odemknutí kódu tak, aby smartphone přešel do „iPhone je dočasně nedostupný“.

Podívejte se na tlačítko Wrap iPhone ve spodní části obrazovky, klikněte na něj.

V dialogovém okně vyberte zařízení iPhone a zadejte heslo z účtu Apple ID, abyste se z něj dostali.

Počkejte na konec procesu vymazání gadgetu.

Získejte vyřazený smartphone bez dat a obsahu. Můžete ji nakonfigurovat znovu nebo nahrát skutečnou zálohu z iCloud.

Do záložek

S pomocí třetí strany

K resetování iPhone můžete použít specializované programy. Jsou vyrobeny doslova stisknutím několika tlačítek. Jeden z těchto programů. Tenorshare reiboot. Nejenže nevodí nastavení, ale aktualizuje všechny firmware-to je relevantní, pokud má chytrý telefon nějaký druh „závad“. Před zahájením práce Reiboota musíte nainstalovat na počítač a poté připojit iPhone k kabelu PC (nejlépe původní Apple Lightning. Pak je všechno docela jednoduché.

Spusťte program a najděte položku „Resetovat zařízení“.

Vyberte možnost „vrátit se do nastavení továrny“. Vývojáři programu doporučují předběžnou výrobu záložní kopie zařízení, ale to nemusí být nutně.

Program stáhne firmware pro vaše zařízení a nabídne jej nainstalovat. Proces bude trvat několik minut, protože objem dat je poměrně velký (5 GB).

Před resetováním iPhone je nutné provést zálohu

Před vymazáním obsahu byste určitě měli provést zálohu svého iPhone a upustit od všech nastavení smartphonu.

Pouze pokud máte aktuální rezervní kopii, můžete znovu získat přístup k obsahu z vašeho zařízení i po úplném vyřazení iPhone. K dalšímu obnovení obsahu budete muset načíst dříve vytvořenou zálohu, aniž byste nastavili iPhone jako nový.

Všechny vaše další akce budou záviset na tom, zda je možné zapnout iPhone, zda funguje obrazovka a zda máte přístup k hesle z Apple ID a numerický kód nainstalovaný na zařízení nebo ne nebo ne.

Na internetu existuje velké množství metod pro odhodnocení nastavení iPhone na tovární nastavení, pokud nechápete, jak vytvořit záložní kopii. Bohužel tyto metody nejčastěji vedou ke ztrátě obrovského množství dat, protože uživatelé ne vždy správně provádějí zálohu svého telefonu.

Jak resetovat iPhone na tovární nastavení bez hesla

Nejjednodušší způsob, jak používat program PassFab iPhone Unlocker, který nám opakovaně pomohl v různých problematických situacích. Chcete.li resetovat nastavení továrny iPhone na tovární nastavení bez hesla, musíte nejprve odstranit zámek. Odpovíme na otázku, jak resetovat heslo na iPhone.

2) Připojte iPhone k PC pomocí kabelu.

4) Na hlavní obrazovce klikněte na „Odemknout“.

5) Vstupujeme do režimu DFU. „Zadejte režim DFU“.

6) Potvrďte odstranění zámku a počkejte.

resetovat, nastavení, iphone

7) Všechno. Zde máte odpověď na otázku, jak zrušit nastavení na iPhone. Spolu s vypouštěním hesla jsou všechna data z paměti iPhone odstraněna. Nyní jako nový. Upustil.

Nastavili jsme to znovu a použili jsme ji. Nebo obnovit z kopie do iCloud. Snadné, rychlé a jednoduché.

Nezapomeňte pouze stáhnout skutečný iOS. Teď je to iOS 15.Jeden. Bez toho všechny akce nedávají smysl.

Způsoby, jak upustit iPhone, pokud jste zapomněli heslo

Passfab iPhone Unlocker iTunes Method DFU Recovery Mode ICloud Najděte moji sadu aplikací
Ukazatel doporučení
Potřebujete heslo obrazovky
Potřebujete heslo Apple ID
Potřebují iTunes
Potřebujete počítač

Podle mého výzkumu, Passfab iPhone Unlocker. Nejlepší a jediná možnost pro resetování nastavení iPhone 12/13 k nastavení továrny, pokud jste zapomněli na obrazovku pro obrazovku a heslo Apple ID. Pokud však znáte heslo Apple ID, můžete také vybrat iTunes, Režim pro obnovení, DFU, ICLOUD režim nebo „Najít moji aplikaci“, jak přehodit nastavení iPhone na tovární nastavení, pokud jste zapomněli nastavení zařízení pro nastavení zařízení. Navíc, pokud chcete rychle resetovat nastavení iPhone nebo zabránit dalším problémům s iPhone, bude váš iPhone promyšlený iPhone stále nejlepší volbou.

Resetujte nastavení továrny iPhone na tovární nastavení bez hesla pomocí PassFab iPhone Unlocker [Nejlepší metoda]

Jak víme, je docela obtížné resetovat nastavení na iPhone bez hesla. Ještě více komplikuje úkol je to, že jste také zapomněli na heslo Apple ID a nemohou použít iTunes nebo iCloud k obnovení nastavení továrny pro iPhone. Avšak odemknutí iPhone Passfab. Perfektní řešení pro obnovení nastavení továrny pro iPhone bez hesla. A to je také k dispozici pro obnovení iPhone 13/11/11/12/7/7/6/5/5/4/4/11/11/11/11/11/11. Passfab iPhone Undocker s naprosto spolehlivou sadou funkcí může snadno a 100% efektivně obejít obrazovku iPhone/iPad, aby pochopilo, jak ji přesunout do nastavení továrny iPhone.

4 důvody pro výběr odemknutí iPhone z Passfab

 • Heslo není nutné.
 • Nejvyšší úroveň úspěchu: 100%.
 • Několik funkcí: Rychlé odemknutí obrazovky zámku, vybíjení nastavení iPhone do nastavení továrny, odstranění Apple ID nebo přístupového kódu obrazovky, obtok MDM.
 • Jednoduché ovládání: Stačí kliknout na tlačítka na obrazovce, abyste pochopili, jak upustit iPhone, pokud zapomenete na heslo.

Použijte výkonný program pro odemknutí iPhone PassFab, který pro vás bude dělat veškerou práci v pouhých 3 krocích. Postupujte podle pokynů uvedených níže:

Stáhněte a nainstalujte uzávěr iPhone

Chcete.li tento proces zahájit, stačí nahrát tento software do pracovního počítače nebo Mac. Po instalaci spusťte aplikaci a klikněte na „Odemknout obrazovku iOS“.

Poté připojte zařízení k počítači nebo Mac a klikněte na „Start“.

Budete muset načíst poslední balíček firmwaru. Ujistěte se, že jste si vybrali správnou cestu, a poté kliknutím na „Stáhnout“.

Resetujte iPhone na tovární nastavení bez hesla

Po načtení balíčku firmwaru program zruší nastavení iPhone do továrny. Kliknutím na „Start“ smazat přístupový kód iPhone.

Jen trochu počkejte. Jakmile je heslo odstraněno, nakonfigurujte svůj nový iPhone a proveďte změny v nastavení bezpečnosti. V případě, že máte společný záložní iTunes/iCloud, obnovte iPhone ze záložní kopie.

Resetujte iPhone, pokud jste zapomněli heslo prostřednictvím iTunes

Itunes, oficiální přehrávač médií iPhone. Toto je primárně hudební aplikace pro uživatele Apple. Ale lze jej použít k vyřešení, jak vymazat iPhone bez hesla, jakož i pro jiné účely, jako je aktualizace zařízení. Pokud chcete přistupovat k druhému zařízení pro iPhone, odstraňte problémy se softwarem/hardwarem nebo eliminujte jakékoli poruchy, resetujte iPhone do tovární nastavení pomocí iTunes. Nejlepší způsob, jak vytvořit a pochopit, jak odhodit iPhone do tovární nastavení bez hesla. Vše, co potřebujete, je spojení mezi zařízením a PC a postupujte podle následujících akcí.

Chcete.li vymazat data z iPhone pomocí iTunes, potřebujete:

 • Znát Apple ID a heslo.
 • Odpojte funkci „najít mě“ na vašem zařízení.
 • S počítačem jste někdy synchronizovali iPhone a důvěřovali mu.

Resetujte iPhone bez hesla v režimu obnovy

Přenos iPhone do režimu obnovy může eliminovat řadu problémů, jako je iPhone přilepený na obrazovce s logem Apple. Samozřejmě jej lze také použít k resetování iPhone bez hesla v situaci, ale měli byste znát heslo Apple ID a funkce „Find My Face“ je na zařízení odpojena.

 • 01 Stáhněte si nejnovější verzi iTunes a otevřete ji ve vašem počítači.
 • 02 Vložte iPhone do režimu obnovy.
 • Pro iPhone 8 a novější: stiskněte a podržte jedno z bočních tlačítek a jedno tlačítko hlasitosti. Přetáhněte posuvník vypnutí a vypněte iPhone. Poté kliknutím a podržením tlačítka „Reducting“ připojte iPhone k iTunes a zadejte režim obnovy.
 • Pro iPhone 7 a 7 Plus: Stiskněte a podržte tlačítko „Boční“, dokud neuvidíte posuvník „vypnutí“. Přetáhněte jej doprava a vypněte telefon. Stiskněte a podržte tlačítko „Reducting Redding“, dokud neuvidíte obrazovku obnovy.
 • Pro iPhone 6 a dřívější verze: Stiskněte boční tlačítko a uvolněte jej, když uvidíte posuvník „Vypnutí“. Přetáhněte to a vypněte iPhone. A stisknutím a podržením tlačítka „Domů“ zadejte režim obnovy.

Iphone 6S, iPhone 6S Plus a dřívější modely

Ve všech modelech iPhone, od prvního po zařízení vydaná na jaře 2016 (iPhone SE), se inkluzivní tvrdý reset provádí stejně.

Chcete.li resetovat, musíte upínat tlačítko Domů a napájecí klíč, dokud se neobjeví logo Apple.

Tato metoda restartování práce na všech modelech iPad a iPod Touch.

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS