Jak resetovat telefon do nastavení továrny Xiaomi

Jak resetovat telefon Xiaomi do nastavení továrny

Obnovení telefonu do tovární nastavení je speciální postup, který se nejčastěji provádí před prodejem zařízení nebo k odstranění chyby, ke které došlo. Během takové operace jsou všechna data odstraněna ze smartphonu, včetně uložených fotografií, videí, textových dokumentů a aplikací. Zkušení uživatelé doporučují, aby před zahájením postupu přenesli všechny důležité informace na SD-kartu nebo jiné nucené. To vám umožní vrátit potřebná data do zařízení v případě potřeby.

V tomto článku podrobně řekneme, jak různými způsoby přehodit telefon Xiaomi do továrního nastavení. Doporučujeme vám, abyste se pečlivě seznámili s každou z metod a po přechodu k akci.

Jednoduchá metoda

Zejména pro taková zařízení existuje zjednodušená metoda. Chcete.li jej aktivovat, musí vlastník zařízení jednoduše otevřít nastavení, vybrat položku „Obnovení a resetování“ a poté provést resetovací postup do nastavení továrny.

Pokud mluvíme o tvrdém resetu pro Xiaomi Redmi 3S, pak zde můžete provést postup všemi dostupnými způsoby. Proč je to? Všechno je vše v odemčeném bootloaderu, což vám umožní proniknout hlouběji do parametrů zařízení.

Jednoduchá metoda prostřednictvím nastavení telefonu

Takové čištění se provádí v nabídce a nazývá se „tvrdý resetování programu“.

 • Přejděte na nastavení. Pokročilé nastavení. obnovení a vybíjení. O verzích jiných než Miui 9.5, požadovaný bod může být okamžitě v hlavní nabídce.
 • V části „Návrat k nastavení továrny“ klikněte na „Resetování nastavení“.
 • Ve spodní části obrazovky položka „Resetujte nastavení“, klikněte. Dále musíte zadat heslo pro odemknutí obrazovky, pin-kódu nebo grafického klíče, v závislosti na tom, která metoda telefonu je nainstalována.
 • Potvrďte záměr zadat heslo z účtu MI v okně vyskakovacího okna.
 • Poslední varování je zahájeno proces. Všechny soubory a data budou zničeny, včetně účtů, kontaktů, fotografií a aplikací.

Je náhodně nemožné resetovat gadget pro tovární nastavení, protože několik potvrzení je požadováno najednou. Buďte však opatrní a v případě potřeby udělejte zálohu předem, abyste změny vrátili.

Přes twrp

Pokud je na zařízení nainstalováno upravené zotavení, nastavení továrny Xiaomi Redmi 4x se resetuje na jiných pokynech. Zadejte nabídku Rekavy na výše uvedeném principu. Dále stiskněte nabídku Otřete nebo vyčistěte. Pod novou obrazovkou přesuňte přejetím na továrnu k toleranci prstem. Nyní počkejte na konec procesu a restartujte zařízení stisknutím tlačítka restartování a systému. Na hlavním displeji TWRP je snadné najít.

Existuje alternativní způsob, jak snížit redmi 4x do tovární nastavení. prostřednictvím počítače. V tomto případě bude zapotřebí fungování počítačového a speciálního programu MI Phone Manager pro aktualizaci dat. Chcete.li požadovat, podnikněte takové kroky:

 • Zadejte výkonný soubor a klikněte na tlačítko Central (je to jeden na obrazovce).
 • Počkejte, až se software zavede na PC.
 • Zadejte program a klikněte na tlačítko přímo níže.
 • Klikněte na zotavení.

Po provedení těchto kroků se nastavení resetuje do továrny pro Xiaomi Redmi 4x se již provádí na samotném smartphonu. Udělej následující:

 • Vezměte telefon, vypněte jej a poté uplyňte hlasitost a zapněte tlačítka;
 • Držte zmíněné klíče, dokud se displej nezapálí, a poté uvolněte začlenění a pokračujte v druhém ponechání;
 • Klikněte na zotavení na telefonu;
 • Dotkněte se modrého tlačítka a počkejte, až se obrázek na obrazovce objeví na obrazovce na displeji smartphonu.

Připojte Xiaomi Redmi 4x k PC pomocí kabelu a po 5-10 sekundách na displeji počítače v novém okně vyberte třetí klíč nahoře. V dalším kroku vyberte levé tlačítko, které potvrdí reset nastavení Xiaomi Redmi 4x do továrny. Poté se na displeji objeví obraz drátu, který vyžaduje odpojení smartphonu od PC. Nyní klikněte na smartphone a podržte jej asi pět sekund. Po těchto krocích může být program uzavřen, protože je dokončen proces tvrdého resetování.

Příprava na údaje o výboji a úsporách

První věcí, kterou musíte udělat, je zkontrolovat mobilní zařízení, zda není dostupnost důležitých dat (kontakty, zprávy, fotografie atd.D.) a zkopírujte je do jiného média. To lze provést několika způsoby:

 • Zkopírujte vše ručně. přepište kontakty do jiného telefonu, házejte soubory do externího média atd.D.;;
 • Použijte oficiální záložní službu MI Cloud;
 • Použijte programy k vytvoření bodů obnovy od vývojářů třetích stran.

Co dělat před odhozením Xiaomi do továrního nastavení

Je důležité pochopit, že v případě resetu jsou všechny osobní údaje odstraněny. Chcete.li se vyhnout ztrátě informací, připravte se na tento proces. Návrat do továrního nastavení by měl předcházet zachování zálohování prostřednictvím Funccionality nebo MI PC Suite Program. Doporučuje se odložit fotografie, videa, nastavení systému a dokumenty pro PC. Jako možnost můžete synchronizovat s jedním z účtů (MI nebo Google) a poté přejít k dalšímu kroku.

Po vytvoření zálohy můžete odhodit Xiaomi do nastavení továrny a poté vrátit vzdálená data do telefonu. Chcete.li to provést, zadejte zařízení a připojte se k jednomu z vašich účtů (k tomu, s nímž byla provedena synchronizace). Při vytváření zálohování pomocí MI PC Suite použijte tento software k obnovení vzdálených dat.

Jak resetovat nastavení Android na Xiaomi prostřednictvím zotavení

Na každém smartphonu nebo tabletu je režim obnovy. režim obnovy. Chcete.li se do toho dostat na Xiaomi, vypněte zařízení a poté klikněte a podržte další kombinaci klíčů, dokud se neobjeví logo MI:

Počkejte na načtení nabídky Xiaomi Engineering a změňte jazyk na angličtinu tím, že zatlubí tlačítko, jak je znázorněno na fotografii.

Xiaomi se restartuje do zotavení. K potvrzení použijte klávesy hlasitosti pro pohyb a „VCL“.

Resetování nastavení (grafický klíč s ním bude smazat) bude nějakou dobu trvat. na konci uvidíte nápis „Data otřesená úspěšně“. Klikněte na „Zpět na hlavní nabídku“.

Chcete.li stáhnout systém, v MI Recovery musíte vybrat „Reboot“.

Jak vidíte, existuje mnoho nastavení resetování, navzdory skutečnosti, že Xiaomi má samostatnou verzi operačního systému Android, který se z hlediska funkčnosti velmi liší od ostatních modelů a výrobců.

Nezapomeňte vytvářet zálohy, připojit možnost „Najít telefon“, svázat cloudové služby a zapamatovat si hesla, která instalujete, jinak s těmito operacemi zažijete řadu problémů.

Pomocí služeb Google

Pokud dříve na mobilním zařízení Xiaomi byl vstup zadán do jakýchkoli služeb Google na základě osobního účtu, je možné pro toto nastavení vzdáleně resetovat pomocí služby „Najít zařízení“. Pro tohle:

 • Přejděte na stránku https: // www.Google.com/android/najděte z počítače a přihlaste se tam.
 • Systém začne hledat zařízení, která jsou spojena s tímto účtem.
 • Po dokončení vyhledávání bude k dispozici několik možností, musíte kliknout na položku „Epipate Data“.
 • Chcete.li potvrdit, musíte znovu kliknout na tlačítko „Vymazat data“.
 • Pro konečné potvrzení resetu zařízení je vybrána položka „Clean“.

Poté by mělo být zobrazeno oznámení o „vaší zařízení“, telefon se začne vypouštět. Pokud v tuto chvíli nemá smartphone přístup k internetu, bude proces resetování dokončen okamžitě po prvním připojení k síti.

Tvrdě resetujte pomocí služby Google „Najít zařízení“

Samozřejmě můžete dokončit kompletní propuštění mobilního zařízení do počátečního stavu v některých jiných metodách, včetně použití programů třetích stran pro telefon a počítač, ke kterým budete muset připojit smartphone. Dané metody jsou však současně jednoduché a spolehlivé, takže uživatelé pomůže uživatelům téměř stejně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS