Jak resetovat účet iPhone

(Ověřeno) Jak vymazat iPhone bez hesla / hesla iCloud

Máte na prodej starého iPhone, ale zapomněli jste heslo nebo heslo, abyste jej odstranili? Nelze svůj iPhone správně používat kvůli skutečnosti, že jste zapomněli heslo nebo heslo? Nebojte se, toto vedení vám ukáže, jak vymazat data z vašeho iPhone bez hesla nebo hesla iCloud.

Obvykle nainstalujete zámek obrazovky do zařízení a heslo. Toto je ten, který to odemkne a umožňuje vám zadat iPhone.

Heslo iCloud. To je to, co používáte k zadávání svého účtu iCloud, a také odkazuje na heslo pro vaše Apple ID, musíte jej zadat, když se pokoušíte zadat svůj účet na zařízeních nebo si koupit určité položky v obchodě s aplikacemi.

Ve většině případů budete potřebovat kód přístupu a hesla pro resetování nastavení iPhone. Protože musíte zadat iPhone s heslem a uložit jej pomocí hesla. Stále však můžete umýt pomocí některých speciálních metod, zkontrolovat následující části této příručky a najít jednu metodu, která vám pomůže nejvíce.

Zařízení s dřívějšími verzemi iOS/iPados

Chcete.li opustit svůj účet na iPhone nebo iPadu, proveďte následující:

    Otevřete nastavení a přejděte do sekce Apple ID.

Pokud prodáváte iPhone, musíte z něj také vymazat všechny osobní údaje, je to také z nabídky Nastavení:

Chcete.li ukončit účet Apple na oficiálním webu, stačí stisknout odpovídající tlačítko na hlavní stránce.

Jak smazat smartphone z iCloud

Zvažte opačnou situaci: Prodali jste nebo dali svůj smartphone a nyní jste požádáni, abyste jej vyhodili z Apple ID. Zároveň nemáte samotný smartphone, už má nového majitele. Všechno je zde jednoduché.

Nejprve přejděte na iclod.com a přihlaste se do svého Apple ID. Pak byste měli jít do sekce „Najít iPhone“. V něm musíte vybrat „Všechna zařízení“ a poté. v seznamu, který se objeví. najděte smartphone, který by měl být svázán. Klikněte na „Otřete iPhone“ a poté potvrďte své rozhodnutí. Poté vás web požádá o zadání hesla z Apple ID.

Poté, když je zařízení zapnuto, bude zcela vyčištěno od vašich dat, a proto je z vašeho ID uvolněno.

Pokud je smartphone svázán s vaším ID, ale je nemožné se z něj dostat na internet (konec konců se to stane), pak budou vaše akce stejné, ale samotný telefon bude muset být přepracován v režimu DFU.

Dříve. do roku 2017. jakékoli zařízení Apple mohlo být zkontrolováno na zámku aktivace iCloud podle jednotlivého zařízení IMEI, ale nyní Apple tuto příležitost pokrýval a motivoval ji bezpečnostními požadavky. Nakonec vědí lépe, jak nás chránit.

Důležité. Pokud jste najednou zakoupili použitý iPhone v reklamě, odpovědnost, že je zcela vyčištěna a je připravena pracovat pouze na kupujícím. Pokud váš smartphone po blokování dalšího restartu, neexistuje žádný jiný způsob, jak jej rozbít, s výjimkou kontaktu s předchozím majitelem, neexistuje žádný. A nevěříte podvodníkům, kteří vám slibují odemknutí smartphonu bez Apple ID. Tato metoda neexistuje.

Technologie se rychle vyvíjejí a poskytují nám svět příležitostí ve všech oblastech života. Mobilní zařízení (například iPhone) zaujímá možná nejvýraznější místo ze všech, které nám moderní technologie nabízejí. Můžete se však dobře setkat s situací, kdy byl váš iPhone blokován kvůli skutečnosti, že někdo několikrát v řadě nesprávně vstoupil do hesla nebo kódu PIN, což je velmi nepříjemné. Stává se, že člověk sám zapomněl heslo ze svého zařízení a nemůže si ho pamatovat, nebo se rozbila obrazovka zařízení, a proto neexistuje způsob, jak zadat heslo, i když to víte.

Existuje několik případů, kdy může být nutné rozepsat Apple ID z iPhone. Například pokud plánujete prodat nebo dát zařízení. Nový majitel bude moci svázat svůj účet až poté, co zobrazí svůj vlastní, jinak nebude moci používat gadget Aroln. Existují různé způsoby, jak odemknout iPhone, je důležité zvolit nejoptimálnější, aby nedošlo k poškození zařízení a neztratit data uložená v něm. V tomto článku vám řekneme, jak odemknout iPhone nejefektivněji.

Vypnutí účtu Apple ID na iPhone pro iPhone iPhone z iPhoctu iPhone iPhone odemknutí pomocí programu 4UKEY (Doporučená metoda) ⦁ Odemkněte iPhone prostřednictvím servisního centra Apple

Odpojení účtu Apple ID k iPhone

Spusťte program iTunes a připojte smartphone k počítači pomocí kabelu. Prostřednictvím nabídky v iTunes vyberte možnost obnovení smartphonu a potvrďte tuto akci. V procesu obnovy budou všechna data o zařízení, včetně Apple ID, odstraněna, lze je znovu upravit.

Odstranění iPhone z účtu iCloud

Otevřete „Nastavení“ na iPhone, přejděte do správy Apple ID, přejděte na obrazovku na konec, klikněte na „Exit“ a vyberte možnost ukončení z App Store a iCloud. Musíte zadat heslo a pokud jste na něj zapomněli, musíte projít postupem obnovy. Heslo můžete obnovit prostřednictvím e.mailu, ke kterému je vaše Apple ID svázáno nebo pomocí kontrolních otázek. Obnovení hesla lze provádět jak přímo v nastavení iPhone, tak prostřednictvím iTunes na počítači.

Odemkněte iPhone pomocí programu 4UKEY (doporučená metoda)

Tenorshare 4ukey je skvělá volba, pokud chcete odemknout iPhone bez zadání hesla. S tímto výkonným řešením můžete bez velkých potíží s obcházením potřeby zadat heslo. Obrazovka se zlomila, zapomněli jste, že heslo nebo systém bylo zablokováno kvůli pokusům o zadání nesprávného hesla-4ukey, pomůže efektivně v takových situacích. Tento software může smazat šest nebo jasně hodnotný přístupový kód, dotknout se ID nebo ID obličeje z vašeho iPhone. Podporuje nejnovější verzi iOS a okamžitě odemkne heslo pro vstup do systému. S tímto nástrojem je iPhone také možné resetovat do nastavení továrny bez použití hesla.

Stáhněte si Tenorshare 4ukey do svého počítače z oficiálního webu a spusťte jej po instalaci. Připojte iPhone k počítači pomocí Lightning Cable a nechte 4UKEY najít váš iPhone. Klikněte na tlačítko „Start odemknout“ v interakci 4UKEY.

Nyní musíte kliknout na „Stáhnout“. Nejnovější firmware iOS je stažen pro váš iPhone.

Chcete.li odemknout iPhone, klikněte na „Začněte odemknout“. Počkejte, až proces skončí.

Nyní, když je vše připraveno, můžete pro iPhone uložit heslo, jako pro nový. Je nutné znovu konfigurovat ID obličeje, dotknout se ID a nastavení hesla. Iphone můžete obnovit pomocí zálohy iCloud nebo iTunes.

Poté můžete program zavřít, vypnout iPhone z počítače a nakonfigurovat jej jako nový.

Pokud jste zapomněli na své Apple ID, můžete použít 4ukey k odstranění vazby iPhone na Apple ID.

Odemkněte iPhone prostřednictvím servisního centra Apple

Můžete kontaktovat servisní středisko, oprávněné společností Apple a požádat odborníky, aby odemkli svůj iPhone bez hesla, měli by mít speciální nástroj, který vám to umožní. Mějte na paměti, že v tomto případě budete muset potvrdit, že se jedná o vaše zařízení, to znamená, že musíte poskytnout šek potvrzující nákup a další dokumenty dokazující, že jste vlastníkem tohoto smartphonu. Jedná se o placenou službu, takže servisní středisko vás požádá o zaplacení (kolik. závisí na konkrétním SC).

Po pečlivém přečtení tohoto článku máte pochybnosti o tom, že iPhone lze odemknout bez hesla. Představili jsme vás podrobně jednoduchými způsoby. Kromě toho jsme představili nejsilnější a univerzální způsob. Tenorshare 4ukey. Pokud porovnáte všechny metody, 4UKEY vyhrává, protože tento program je bohatý na funkce a zajišťuje úplnou bezpečnost během provozu. S jeho pomocí můžete heslo odstranit několika kliknutími myši.

Trust Contact (iOS 15 a vyšší)

Důležité! Další rozhodnutí není vhodné pro případy, kdy bylo heslo již zapomenuto. Toto je spíše spolehlivé pojištění pro ty, kteří mají tendenci zapomenout na údaje pro vstup.

V aktuální verzi mobilního operačního systému Apple existuje možnost přidat důvěryhodný kontakt. uživatel, jehož zařízení a telefonní číslo budou použity k obnovení účtu. Taková osoba nebude mít přístup k vašim osobním údajům, ale je to s jeho pomocí, že k nim můžete vrátit přístup.

Poznámka! Tato metoda je k dispozici pouze pro zařízení s iOS 15 a vyšší. Důvěryhodný uživatel musí mít Apple Girl a být starší než 10 let.

Jak odstranit Apple ID ze zařízení iOS

Existuje několik způsobů, jak odstranit Apple ID z vašeho iPhone nebo iPadu, můžete si vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje.

Odstranění Apple ID ze zařízení iOS povede k odstranění všech nebo některých údajů na něm, je lepší předem provést zálohu.

Kromě toho, pokud nemáte heslo pro aktuální účet Apple na vašem iPhone, raději si vytvořte záložní kopii iPhone bez iTunes nebo iCloud. Jinak nebudete moci vrátit svá data, protože nemůžete zadat správné heslo.

Odstraňte Apple ID na iPhone pomocí AiseESoft iPhone Unlocker

Obvykle, abyste mohli smazat identifikátor Apple ID, musíte zadat heslo identifikátoru. Pokud na vašem iPhonu nemáte heslo odpovídajícího účtu, je to docela obtížné to udělat.

Ale můžete vyzkoušet nástroj pro odemknutí iOS třetí části, AiseESoft iPhone Undocker. Jedná se o výkonný nástroj, který vám pomůže smazat účet Apple z vašeho iPhone, i když nemáte heslo.

Podívejme se, jak odstranit Apple ID z odemknutí iPhone z AiseESoft.

Krok 1 Nahrát a spustit software do počítače.

Krok 2 Vyberte Odstranit Apple ID.

V integraci vyberte Odebrat Apple ID. Poté připojte IDevice k PC pomocí kabelu USB, ujistěte se, že připojení je během procesu odstraňování stabilní.

Stiskněte Stiskněte Smazání Apple ID. Jsou zde dvě situace.

  • Když je zakázána funkce „Find iPhone / IPad“, začne to fungovat. Počkejte několik sekund.Odemknutí iPhone Full bude Apple ID odstraněno z tohoto iDevice.
  • Pokud zjistím, že můj iPhone / iPad zapnutý, musíte jej nejprve vypnout. Po vypnutí, najděte můj iPhone / iPad, kliknutím na odblokovač iPhone smažte Apple ID.

Pokud jste zapomněli na heslo svého účtu a nemůžete jej vypnout, abyste našli můj iPhone / iPad, můžete upustit všechna nastavení na zařízení a vypnout jej, když vaše zařízení funguje iOS 15 nebo dřívější verzi, přejděte do Nastavení pro resetování všech nastavení. Zadejte přístupový kód obrazovky a potvrďte výboj.

Po třech krocích již vaše zařízení nebude kontaktovat Apple ID. Můžete jej nakonfigurovat jako nový a zadat systém pod novým Apple ID.

Odstraňte ID Apple na zařízení iOS pomocí Lockwiper

Existuje tolik nástrojů pro odemknutí iOS, které vám pomohou odstranit ID Apple na vašem iPhone. Tady vám řeknu o ještě jednom, Lockwiper.

resetovat, účet, iphone

Lockwiper je také výkonná aplikace pro odemknutí iOS. Můžete jej použít k odstranění Apple ID na svém iPhone, aniž byste znali heslo. Můžete se snadno zbavit účtu Apple bez obav z vedlejších účinků.

Nyní se podívejme, jak používat Lockwiper k odstranění Apple ID na vašem iPhone.

resetovat, účet, iphone

Krok 1 Nahrajte program do počítače.

Krok 2 Spusťte program.

Spusťte jej na počítači a připojte iPhone k PC pomocí kabelu USB.

Krok 3 Spusťte odstranění Apple ID.

Ve své integraci vyberte odemknutí Apple ID a poté klikněte na Start odemknout.

Pak musíte stáhnout firmware, který bude použit k odstranění Apple ID na vašem iPhone.

Po dokončení zatížení klikněte na start. Dialogové okno se zobrazí s žádostí o představení „000000’Dl Potvrzení vašeho odstranění.

Po zadání ověřovacího kódu začne Lockwiper smazat Apple ID z vašeho iPhone.

Po odstranění musíte zapnout iPhone a nakonfigurovat jej.

Během nastavení narazíte na aktivaci obrazovky, což vyžaduje, abyste zadali příslušné Apple ID a heslo.

Protože nemáte heslo účtu Apple, můžete kliknout na možnost pomocí hesla a zadat předchozí heslo pro blokování obrazovky, abyste odstranili obrazovku zámku aktivace.

Poté dokončení nastavení můžete použít iPhone v obvyklém režimu a po nastavení nebude vázáno na žádné Apple ID.

Metoda 3 Odstranit Apple ID na zařízení iOS prostřednictvím nastavení

S tímto heslem Apple ID můžete smazat ID Apple prostřednictvím nastavení. Pokud tedy máte heslo nebo jste od někoho obdrželi zařízení, požádejte předchozího majitele, aby provedl následující akce.

Krok 1 Přejděte na nastavení tohoto IDevice.

Krok 2 Stiskněte kartu Apple ID.

Krok 3 Přejděte dolů dolů, stiskněte výstup ze systému, zadejte heslo, abyste vypnuli, najděte můj iPhone / iPad.

Krok 4, Je.li to nutné, vytvořte záložní kopii dat na iCloud. Poté klikněte na výstup ze systému.

Změňte informace o Apple ID

Tato metoda není zcela odstranění, ale úpravy vašich osobních údajů. V tomto případě navrhujeme změnit vaši e.mailovou adresu, jméno, příjmení, způsoby platby za další informace, které s vámi nesouvisí. Pokud potřebujete e.mail zdarma, stačí pouze úpravy e.mailových adres.

    Postupujte podle tohoto odkazu na kontrolní stránku Apple AIDI. V systému budete muset provést autorizaci.

resetovat, účet, iphone

Po úplném změně informací o účtu Apple se domníváte, že je smazáno, protože stará e.mailová adresa bude zdarma, což znamená, že v případě potřeby můžete zaznamenat nový profil.

Jak odstranit Apple ID prostřednictvím podpůrné služby?

V současné době je jediným způsobem, jak úplně smazat účet Apple, kontaktovat podporu „Apple Giant“. Při kontaktu budete muset udělat dopis v angličtině. Toto je zádrhel: Hlavním důvodem, proč se domácí uživatelé vyhýbají komunikaci se zaměstnanci Apple, je nedůležité znalosti cizích jazyků.

Ve skutečnosti je vše jednodušší, než se zdá. díky této instrukci můžete poslat dopis Apple, ani znát základny angličtiny. Jednat takto:

Předejte odkaz na stránku Služby podpory Apple.

Vyplňte dotazník. musíte psát pouze v angličtině.

Všechna pole nelze vyplnit. Pouze ti, kteří jsou naopak, jsou povinné poznámky „požadované“. konkrétně:

„Téma oblast“. téma psaní. Zde je nabídka Drop.down. musíte si vybrat jednu z prezentovaných možností. Nejvhodnější možností je „Jak na Trubleshooting články“ („Jak problém odstranit?“).

„Předmět“. titul. Zde zadejte následující text: „Chci smazat své Apple ID“ (bez citátů). Nadpis se doporučuje, aby se učinil jako stručný a v souladu s tématem oběhu.

„Komentáře a názory majitelů“. hlavní text dopisu. Toto pole by mělo popisovat důvody, proč odmítáte dále používat Apple ID.

Pokud nejste v angličtině tak dobře obeznámeni, abyste si napsali dopis sami, přitahujte v ruštině a použijte bezplatný překladatel Google Google. Automatický překladatel samozřejmě překládá text, ale zaměstnanci Apple budou moci zachytit hlavní myšlenku.

V poli můžete také přepsat text z hotové šablony, jako je tento:

Kromě toho byste měli také vyplnit pole „E.mailová adresa“. Není to povinné pro vyplnění, ale přímo souvisí s tématem naší odvolání.

Při vyplňování sloupců klikněte na Odeslat navrhování.

Takže pošlete odvolání na podporu Apple. Zbývá počkat. do 15 dnů přijde k e.mailu e.mail s odkazem na potvrzení odstranění Apple ID. Budete muset sledovat tento odkaz. pak se navždy zbavíte identifikátoru.

Resetujte iPhone bez Apple ID / hesla, když je funkce „Find My iPhone“ zakázána

Když je funkce „Find iPhone“ vypnuta, je poměrně snadné zahodit nastavení továrny iPhone na tovární nastavení, můžete přímo vymazat všechna data prostřednictvím nastavení iPhone, režim DFU / Režim Režim.

Jak resetovat nastavení iPhone prostřednictvím nastavení iPhone

Přejděte na Nastavení ⟶ Obecné ⟶ Přenos nebo vybití iPhone ⟶ Vymazat obsah a nastavení, zadejte heslo pro potvrzení, poté uvidíte ikonu Apple a indikátor provádění. Za pár minut získáte zbrusu nový iPhone.

Poznámka. Když vám nabídnete zadání hesla Apple ID, abyste vypnuli funkci „Najít iPhone“, zastavte a nejprve smažte Apple ID, zejména pokud jste ji zapomněli. Protože se zobrazí aktivační zámek, i když jste úspěšně přinutili zařízení, aby data vymazala.

Jak resetovat iPhone pomocí režimu obnovy

Bez použití přístupového kódu iPhone můžete zařízení restartovat pomocí iTunes. Pro tuto metodu si prosím přečtěte níže uvedená doporučení. (Předtím se ujistěte, že je funkce „Find iPhone“ deaktivována)

Spusťte iTunes a připojte zařízení

Chcete.li resetovat nastavení iPhone pomocí iTunes, musíte přistoupit k zařízení připojením k počítači.

Chcete.li to provést, ujistěte se, že budete používat správný kabel USB, abyste v budoucnu zabránili selhání.

Zadejte režim obnovy iPhone

Režim obnovy můžete ručně zadat stisknutím určitých tlačítek na vašem iPhone.

Tlačítka pro modely iPhone pro urychlení režimu obnovy
iPhone 8 nebo novější (včetně iPhone SE 2.) Stiskněte a uvolněte tlačítko Zvýšení hlasitosti, poté stiskněte a uvolněte tlačítko Zmenšení svazku a pokračujte v stisknutí tlačítka napájení. Nepoužívejte tlačítka, dokud se na obrazovce neobjeví ikona připojení k iTunes/počítači.
Iphone 7 Pokračujte v stisknutí tlačítka Redukce hlasitosti a tlačítko napájení současně
iPhone 6s nebo dřívější verze (včetně iPhone SE1ST) Pokračujte současně stiskněte tlačítko „Domů“ a tlačítko napájení.

Když uvidíte, že logo Apple zmizí, znamená to, že jste úspěšně přenesli svůj iPhone do režimu DFU. Kliknutím se dozvíte více o tom, jak zadat režim DFU zde.

Pokud však zjistíte, že výše uvedený proces je příliš komplikovaný, můžete vyzkoušet jinou možnost.

Obnovení iOS. bezplatný nástroj pro obnovení iOS na světě může váš iPhone převést na režim obnovy pouze jednoho kliknutí.

V počítači iTunes zobrazí oznámení, když zjistí, že vaše zařízení je v režimu obnovy.

Pak můžete restartovat svůj iPhone. Chcete.li pokračovat, klikněte na OK ⟶ Závěr ⟶ Obnovení iPhone.

Po dokončení propuštění obdržíte oznámení a váš iPhone se automaticky restartuje.

Nyní jste připraveni vymazat svůj iPhone bez Apple ID, bez ohledu na to, zda je funkce „Najít iPhone“ zahrnuto nebo ne. Poté můžete iPhone znovu použít.

Otevřete sady aplikací, klepněte na své jméno a najdete účet Apple ID. Pak se dotkněte najděte můj a budete znát stav blokování aktivace iCloud.

Otevřete web Apple ID z vašeho webového prohlížeče. Poté zadejte své informace, například vaše jméno, příjmení a e.mailovou adresu spojenou s vaším Apple ID.

Pak si můžete vybrat „Obnovit E.Mail“ nebo „Odpověď zabezpečovací otázky“. Pak můžete zrušit své Apple ID a heslo. A tak! Úspěšně jste upustili od Apple ID.

Zde je několik dalších metod, které vám v tom pomohou. Zkontrolujte prosím „pokud jste zapomněli na své Apple ID“ ze služby podpory Apple.

Jděte do AppleID.Jablko.com a poté klikněte na zapomenuté Apple ID nebo heslo? Pod kontrolou vašeho účtu Apple.

Na nové stránce musíte spustit identifikátor Apple. Poté vyberte parametry pro resetování hesla a vyberte „Odpověď na zabezpečovací otázky“.

Postupujte podle pokynů pro krok.asstep a resetujte heslo. Pokud si nemůžete vzpomenout na odpověď na kontrolní otázky, existují i ​​jiné možnosti, jako je resetování, poté, co obdržel dopis e.mail nebo resetování hesla pomocí klíče obnovy klíče.

Chcete.li získat další informace, můžete zkontrolovat „Pokud jste zapomněli své heslo Apple ID“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS