Jak restartovat telefon Samsung, pokud je zamrzlý

Kompletní průvodce (tvrdým) restartováním telefonu Samsung Galaxy

Téměř každý moderní člověk bez ohledu na pohlaví a věk má chytrý telefon nebo tablet s dotykovou obrazovkou a připojením k internetu. Snadné použití, celosvětová konektivita a množství funkcí v zařízení velikosti dlaně z něj dělají nepostradatelné zařízení. Aktivní práce, dlouhé hovory nebo internetové relace, hra mohou vést k přehřátí zařízení a také ke zpomalení systému v reakci na akce uživatele. Laicky řečeno, zmrazení. Největší problém však nastane, pokud telefon zamrzne nebo vůbec nereaguje. Jak restartovat telefon Samsung Galaxy nebo jiný model? Přečtěte si o tom v tomto článku.

Telefon Samsung můžete normálně restartovat podržením tlačítka napájení po dobu 2-3 sekund. V zobrazené nabídce vyberte funkci „restartovat zařízení“. Smartphone se poté restartuje.

Pokud váš přístroj Samsung nereaguje na předchozí akci a jakýkoli tlak na displej, je třeba znovu stisknout tlačítko napájení, dále stisknout knoflík hlasitosti dolů a držet je stisknuté po dobu asi 10 sekund.

Možné problémy

Samsung A 50 je poměrně nový model, takže i přes pečlivou konstrukci jsou závažné poruchy běžné. Některé z nich jsou dočasného charakteru, jako například problém s rychlým odběrem energie, který se postupně kompenzuje. Uživatelé také upozorňují na neúspěch při identifikaci otisků prstů, ale i zde řemeslníci našli řešení. místo tří různých podložek skenují jednu a tu samou, což umožňuje zohlednit všechny nuance čtení.

Další problémy vznikají při používání zařízení vinou uživatele. Samsung může zamrznout a vyžadovat restart kvůli přeplněné paměti, mechanickému poškození vnitřních částí v důsledku pádu smartphonu nebo deformace, vlhkosti. K selhání systému Android může dojít také při instalaci pochybných aplikací nebo nestabilních aktualizací do zařízení.

Při podezření na poškození nebo výrobní vadu je vhodné vyhledat odbornou pomoc. Na oficiálních stránkách výrobce je uveden seznam servisních středisek, kde kvalifikovaní pracovníci provedou diagnostiku zařízení a zjistí skutečnou příčinu neustálé poruchy.

Proč se váš smartphone Samsung zasekává, zpomaluje a visí, všechny důvody:

Níže se pokusíme uvést většinu příčin, proč může telefon zamrznout. Výrobky Samsung používá většina lidí na světě a všichni hledají odpověď na otázku, proč Telefon Samsung se zavěsí?

Touchwiz. všechny telefony běží na systému Android, ale společnost Samsung má vlastní takzvaný Launcher, který je nainstalován na holém systému Android a zobrazuje to, co vidíte v telefonu. Je to jakýsi obal, který vám říká, že máte v rukou Samsung, i když pouzdro nevidíte. Problém s Touchwizem je, že může restartovat operační systém a při překročení limitů telefon zamrzne. Problém lze vyřešit pouze aktualizací systému Touchwiz nebo flashnutím telefonu na jinou verzi systému Android.

Zbytečně náročné aplikace. kromě standardních předinstalovaných aplikací od společnosti Samsung můžete nainstalovat další, které jsou stále spuštěné a spotřebovávají paměť RAM, kterou již zabírají standardní aplikace. Zkontrolujte, zda máte nějaký software pro sběr dat z baterie nebo podobný software.

Nepotřebné widgety na ploše. problémy se zamrzáním mohou být způsobeny widgety nainstalovanými na ploše. Většina widgetů neobsahuje žádné užitečné informace a každou vteřinu pouze poškozují telefon a spotřebovávají operační systém a baterii. Možná budete chtít zachovat co nejzákladnější aplikace pro hodiny a počasí nebo si pořídit několik aplikací Google, které budou mít datum a počasí v pěkném, klasickém stylu.

Jak resetovat Samsung Galaxy, pokud zamrzne

Co dělat, když se smartphone nebo tablet Samsung Galaxy zasekne, tj. nereaguje na akce uživatele? Především nepanikařte, proces nuceného restartu je velmi jednoduchý. Existuje několik způsobů, jak restartovat mobilní zařízení, a právě se o nich dozvíte.

Jak násilně restartovat telefon Samsung Galaxy, pokud má nevyměnitelnou baterii? Mnoho moderních telefonů, včetně tabletů, nemá vyměnitelné baterie, a když zařízení zamrzne, nemůžete ji jen tak vyjmout a vložit zpět. Pokud se nacházíte v této situaci, postupujte podle pokynů:

 • Současné stisknutí tlačítek snížení hlasitosti, napájení a Domů.
 • Podržte je, dokud obrazovka nezhasne

  Vložte prst do speciálního výřezu v zadní části nehtu

To se obvykle stává u levných modelů, jako jsou Galaxy J3, Galaxy J5, Galaxy J7, Galaxy A3 a Galaxy A5. Toto neštěstí se bohužel nevyhnulo ani majitelům vlajkových lodí, jako jsou Samsung Galaxy S6 (Galaxy S6 Edge), Galaxy Note 5 a Galaxy S7 (Galaxy S7 Edge).

Co však způsobuje zádrhele?? Nejprve doporučujeme zkontrolovat, zda je v paměti miniaplikace dostatek volného místa. Operační systém vyžaduje pro stabilní provoz alespoň 1 GB volného místa na interním disku. Pokud tomu tak není, bude možná nutné provést úplný reset. Návod je k dispozici na našich webových stránkách, takže se nemusíte bát.

Jak resetovat zařízení Samsung, pokud zamrzne?

Pokud váš smartphone náhle zamrzne nebo obrazovka nereaguje, musíte jej resetovat pomocí mechanických tlačítek.

Nejprve vyzkoušejte následující kombinaci: Stiskněte a podržte současně tlačítka ztlumení a ztišení, dokud displej nezhasne. To může trvat přibližně 10 sekund, v některých případech i déle.

Důležitý bod: jakmile displej zhasne, okamžitě sundejte prsty z kláves, abyste nenačetli pomocný režim (stejný režim obnovení nebo režim Odin). To platí i pro všechny následující možnosti.

Smartphone se automaticky restartuje.

Pokud to nefunguje, použijte další možnosti: buď zesílení hlasitosti, nebo zvýšení hlasitosti.

Buď stiskněte a podržte tlačítko vypnutí.

Pokud je váš smartphone Samsung vybaven mechanickou klávesou Domů, můžete stisknout a podržet klávesy ztlumení a ztišení, dokud se smartphone nerestartuje.

A nezapomeňte sundat prsty z tlačítek, když obrazovka zhasne!

Pokud je vaše zařízení Samsung vybaveno vyměnitelnou baterií, můžete si zjednodušit práci tím, že baterii vyjmete na 5 až 10 sekund a poté ji znovu vložíte.

Pokud se bootování nespustí, zapněte smartphone obvyklým způsobem. stisknutím a podržením tlačítka napájení.

Možnost 5

Pokud má vaše zařízení vyměnitelnou baterii. případně můžete baterii na několik sekund jednoduše vyjmout a telefon vypnout.

restartovat, telefon, samsung, pokud

Je pravda, že se nejedná zrovna o restart, t.к. zařízení se jednoduše vypne. A pokud máte tlačítko zapnutí/vypnutí. nefunguje (od slova přímo). zařízení nemusí být možné zapnout.

Pro telefony s nevyjímatelnou baterií existuje také řešení: opatrně otevřete a zvedněte zadní kryt.

Poté odpojte baterii od základní desky (dočasně). Důležité: tato metoda je určena pro neškolené uživatele. extrémně nebezpečné, telefon může být snadno trvale zničen!

Úplné restartování zařízení Samsung Galaxy

Mnoho lidí se ptá, proč je nutné provést úplný reset nastavení telefonu Samsung Galaxy?

Úplný restart znamená vymazání všech uživatelských nastavení a návrat k původnímu nastavení. Odborníci tuto funkci označují také jako odstranění toho, co bylo do zařízení přidáno.

V tomto případě budou ze zařízení odstraněny všechny osobní kontakty, aplikace, zvukové soubory, fotografie, nastavení sociálních sítí. Při použití této funkce obdrží uživatel zařízení ve stejném stavu, v jakém ho zakoupil.

Následující situace vyžadují provedení úplného restartu:

Jak resetovat zařízení Samsung Galaxy

Následující pokyny pomohou uživatelům snadno použít funkci úplného restartu a obnovit tovární nastavení zařízení

Před restartováním zařízení však doporučujeme přečíst si následující informace, které jsou níže označeny jako „Důležité k přečtení“

Před úplným restartem nastavení je třeba uložit všechna důležitá data, která v zařízení máte. Protože se poté nemůžete zregenerovat.

Společnost Google je hlavním vývojářem operačního systému Android a rozhodla se změnit bezpečnostní politiku pro modely vydané s verzí Android 5.1 a vyšší. Podle těchto změn je před úplným restartem nastavení nutné ze zařízení odstranit účet Google.

Pokud si uživatel například nepamatuje heslo od něj, pak může zařízení odemknout pouze pracovník servisního střediska, pokud mu budou předány potřebné doklady k zařízení (doklad o koupi, poukaz, který umožňuje záruční servis stroje).

Pro kompletní restart nastavení existuje několik možností:

restartovat, telefon, samsung, pokud
 • klikněte na nabídku;
 • Vyberte kartu „Nastavení“;
 • klikněte na kartu „Archivovat a obnovit“;
 • vyberte kartu „Resetovat“;
 • Klikněte na kartu „Odstranit všechna data“;
 • Po těchto krocích se spotřebič restartuje a bude vás navigovat k provedení postupného resetu.

Tato možnost resetování se používá pouze v případě, že se tablet nebo smartphone nepodaří spustit.

Chcete-li resetovat, proveďte následující kroky

 • Vypněte zařízení;
 • stiskněte několik kláves současně: „Home“ (střed), „Power“ a „Volume“;
 • na obrazovce by se měla zobrazit karta s nápisem „Samsung Galaxy“ a nyní musíte uvolnit tlačítko „Power“ a držet ostatní dvě tlačítka stisknutá, dokud se neobjeví nabídka Recovery (asi 5-10 sekund);
 • Stisknutím tlačítka „Volume down“ vyberte možnost „wipe data/factory reset“;
 • Stiskněte tlačítko „power“;
 • Stisknutím tlačítka „Snížení hlasitosti“ vyberte položku „Ano. Smazat všechna uživatelská data“;
 • Po vymazání všech informací ze zařízení se zobrazí hlavní nabídka a je třeba vybrat položku „restartovat systém nyní“ pomocí tlačítka „Napájení“;
 • Zařízení se automaticky vypne a restartuje.

Režim restartování smartphonu Samsung

Telefon Samsung můžete restartovat v normálním režimu podržením tlačítka napájení po dobu 2-3 sekund. V zobrazené nabídce vyberte funkci „restartovat zařízení“. Smartphone se po tomto kroku restartuje.

V případě, že výrobek Samsung nereaguje na předchozí akci a jakýkoli tlak na displej, je třeba znovu stisknout tlačítko napájení a stisknout a podržet tlačítko hlasitosti po dobu přibližně 10 sekund.

Výpis dat ze zařízení Samsung, když je v cyklu restartování

I když nemůžete telefon Samsung restartovat, můžete obnovit své soubory. Proto doporučujeme FoneLab Broken Android Data Recovery, Nejenže dokáže obnovit váš telefon Samsung, ale také obnovit vaše důležité soubory.

 • Obnovení dat z telefonu Samsung při restartovacím cyklu.
 • Problémy se softwarem mohou způsobit pád telefonu při restartování.
 • Podporuje téměř všechny typy dat včetně fotografií, videí, SMS atd. Д.
 • K dispozici pro Samsung S8 / S7 / S6 / S5 / S4, tablety Galaxy a další.
 • Žádné poškození stávajících dat v telefonu nebo tabletu.

Je to zkrátka nejjednodušší řešení, jak opravit poruchu Samsungu, restartovat počítač a získat zpět svá data.

Oprava zamrzlého, havarovaného, černého displeje nebo uzamčeného systému Android nebo obnovení dat z poškozeného telefonu se systémem Android nebo karty SD.

 • Oprava problémů se systémem Android a obnovení dat z telefonu.
 • Výpis kontaktů, zpráv, aplikace WhatsApp, fotografií atd. Д. Z poškozeného zařízení Android nebo paměťové karty.
 • Dostupná data z telefonu se systémem Android a karty SD.

Jak obnovit a extrahovat data ze zařízení Samsung

Po stažení a instalaci softwaru do počítače jej spusťte a vyberte možnost Extrakce dat z telefonu se systémem Android, Připojte telefon Samsung k počítači pomocí kabelu USB a software jej rozpozná.

Krok 2 Řešení problémů se softwarem

Stiskněte tlačítko Start na levé straně a v informačním okně vyberte své jméno a model telefonu. Stisknutím tlačítka Potvrdit přejdete dál.

Poté podle pokynů na obrazovce přepněte zařízení do zaváděcího režimu a začněte řešit problémy se softwarem, které způsobují, že se telefon zasekne v zaváděcím cyklu.

Po dokončení obnovy se zobrazí rozhraní pro obnovu. Zde můžete zobrazit všechna data v telefonu podle typu. Označte soubory, které chcete obnovit, a klepněte na tlačítko Obnovit vpravo dole. Po výzvě vyberte konkrétní složku pro uložení souborů a začněte extrahovat data z telefonu Samsung.

V tomto článku je vysvětleno, jak restartovat telefon nebo tablet Samsung v různých situacích. Nejprve měkký reset. Toto je nejjednodušší způsob restartování telefonu. Jedinou podmínkou je přístup k telefonu. Pokud to nejde, zkuste násilně restartovat počítač. Někdy se telefon nerestartuje kvůli softwarovému problému.

Extrakce rozbitých dat systému Android od společnosti FoneLab vám pomůže zbavit se potíží. Dokáže opravit problémy se softwarem a snadno obnovit soubory z telefonu. Máte-li jakékoli další dotazy týkající se restartování telefonu Samsung nebo rozmrazení telefonu Samsung, zanechte prosím zprávu pod tímto článkem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS