Jak rozebírat iPhone pět bez sání

Jak otevřít iPhone 5 bez sání. Jak rozebírat iPhone doma

V pátek večer byly do Ruska přivedeny první kopie iPhone 5s a iPhone 5c. Jedna z kopií 5s spadla do mých rukou. Ale s recenzí jsem se rozhodl nespěchat, protože to vyžaduje poněkud důkladné známé, které trvá nejméně dva týdny. Ale iPhone 5s mu doslova spálil ruce a požadoval něco o sobě psát. A mistr Alexander Levchenko a já jsme to nemohli vydržet, protože jsme prozkoumali chudého muže na zem a porovnávali jeho komponenty s analogy z předchozích generací. Zároveň jsme vyhodnotili udržovatelnost novosti.

Technologie samotné demontáže, s radostí mistrů, se prakticky nezměnila. Některé potíže stále vznikají, ale později. Hlavní věc při odstraňování obrazovky nezapomeňte na tenký vlak, který se objevil mezi aktualizovaným tlačítkem domů se senzorem Touch ID a konektorem Lightning. Jinak je všechno jako předtím.

Každý iPhone s indexy pracuje na chybách. To znamená, že všechno je přibližně stejné, ale lepší. To platí nejen pro vlastnosti, ale také na vnitřní zařízení. Na první pohled jsou 5 a 5 velmi podobné. Ale po pečlivém zvážení se nacházejí poměrně důležité věci.

Zdá se, že existuje maličko. místo dvou detailů začaly jeden používat. Ale vypadá to elegantnější, rigidita struktury je vyšší a sběratel je pohodlnější.

Levý iPhone 5s, pravý iPhone 5

Samotná obrazovka, stejně jako dříve, je doručena ve sbírce a trhlina na sklenici vede k výměně celé struktury. Vzhledem k tomu, že se charakteristiky obrazovky nezměnily, můžete doufat, že zachováte předchozí cenovou značku. asi 200

Některé strukturální prvky jsou nyní odstraněny jednodušší než dříve. Například dostat se na 5S kameru je výrazně snazší než pro jeho předchůdce v pěti. Konektory Inte Weeis jsou také umístěny trochu volněji, je to pohodlnější při sestavování a opravě.

Iphone 5s vpravo

Iphone 5s níže

Modul fotoaparátu, navzdory zvýšené velikosti senzoru, zůstal docela kompaktní.

A na pozadí předchůdců nevypadá jako obří

Zleva doprava jsou hlavní kamery iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 3GS

Ještě jsem nesrovnával kvalitu obrázků, vyžaduje to čas.

Věnujeme pozornost vlaku. Pravidelně také selhávají, zejména při našich teplotních rozdílech. Horní vlak, s téměř stejnou funkčností, se výrazně stal širším. Opět, pohodlnější při sestavování, spolehlivější během provozu.

Dolní vlak, ve kterém se nachází konektor blesku.

Levý iPhone 5s, pravý iPhone 5.

Je nemožné jej vyměnit po částech, pouze sestavené. Dříve stojí náhrada asi 2500. Kolik to teď bude stát. ještě nevím. S největší pravděpodobností však cena vzroste nejméně o 50%. Protože obě část je dražší a více práce.

Bývalo změněno na 2200. Je těžké si představit novou cenovku. Podle nejoptimističtějších odhadů. z 5000. Zdravotní desku se v iPhone po dlouhou dobu zabírají pouze velmi čerpané pánové. Zdá se, že v případě 5s začnou odmítat a jsou již bolestně umístěny pevně. A změna je srovnatelná v ceně s novým zařízením. Něco se s ní však obvykle děje až po plavání v nádobách Faijna a v moři.

Během zúčtování jsme měli jedinečnou příležitost porovnat základní desky všech generací iPhone. Tady jsou, krásy. Moore Law na jednom obrázku.

Zleva doprava: 5s, 5, 4s, 4, 3GS, 3G. Nad deskou prvního iPhone.

Při pokusu o výměnu baterie nás čeká nepříjemné překvapení. Je velmi pevně přilepená ke spodnímu krytu a je téměř nemožné jej extrahovat doma, je nutné zahřát se vysoušečem účesu a úhledně „ozvěním“. Samotná skutečnost na výměně baterie poté je již nemožné skrýt, bez ohledu na to, jak to zkusíte. To je patrné jak ve víku, tak v baterii.

Samotná baterie je o něco prostornější, což se nemůže radovat. Samozřejmě je daleko od vlajkových lodí Sony a LG, ale možná více energeticky efektivní procesor Apple A7 stačí a toto. Cena samotné baterie zůstane na stejné úrovni, ale s ohledem na zvýšenou složitost práce pro výměnu může vzít více. 2000 bylo odebráno za výměnu baterie v pěti, nyní si myslím, že zvýší cenovou značku na tři.

Levý iPhone 5, pravý iPhone 5s

Anténa Wi-Fi se znatelně rozrostla. Zdá se, že v předchozí verzi iPhone to obvykle zachytilo síť. Ale teď se zdá, že to bude úplně dobré. Můžete zkontrolovat v poli, dosud nedosáhlo.

Jak rozebírat iPhone 5. odpojení obrazovky

Odšroubujeme speciální křížový šroubovák na spodním panelu dva malé šrouby, které jsou po stranách konávače blesku.

Poté pomocí vakuového sacího poháru pečlivě odpojíme obrazovku. Pokud neexistuje žádný vakuový sací pohár, můžete k tomu použít jakýkoli jiný nástroj, s jehož pomocí zvednete obrazovku zdola a zvednete ji, ale měli byste být velmi opatrní. Protože můžete nejen poškodit samotnou obrazovku, ale také poškrábat případ.

Na základní desce odšroubujeme šrouby s pomocí plastové špachtle, dáme dále konektor obrazovky a úplně jej odstraníme.

Pokud nemáte příležitost zakoupit tento gadget, použijte obvyklé sání. Pevně ​​ji stiskněte k telefonu, držte iPhone, zvedněte panel nahoru a držte dno šroubovákem, oddělujte od sebe dvě části od sebe. Protože podrobnosti jsou připevněny docela silně, udělejte si čas a vynaložte více úsilí. Až bude hotovo, vytáhněte suchý zip, uvolněte vzduch a opatrně jej vyjměte.

rozebírat, iphone, sání

Nyní zvednete tlačítko Domů pro přístup ke konektorům v horní části telefonu a držíte horní panel v úhlu 90 stupňů, přičemž pokyny provedou pokyny.

rozebírat, iphone, sání

Na oplátku odstraňte následující šrouby, které drží ochrannou konzolu:

V této fázi je během montáže nesmírně důležité sledovat šrouby 1,7 mm a 3,25 mm. Pokud je zaměňujete, vážně poškodíte základní desku a telefon již nebude správně načten. Během sestavy buďte opatrně, neutáhněte šrouby tvrdě. Pokud jdete pevně, musíte je zmást.

Poté vyjměte ochrannou konzolu z MNEMO.Circuit. Pomocí plastového šroubováku odpojte přední kameru, dotykový kabel a LCD. Doporučujeme zkontrolovat dvakrát, že všechny prvky jsou odstraněny před zvednutím celého horního panelu.

Během sestavy může LCD kabel spálit konektor, což vede k prázdné obrazovce nebo bílé čáře na displeji, které jsou způsobeny slabým připojením. Pokud k tomu dojde, připojte kabel a restartujte telefon. Hlavní způsob, jak problém vyřešit, odstranit a znovu vložit baterii.

Dalším krokem je extrahování baterie. K desce je připojen kovový konektor z baterie, ze které je nutné odšroubovat dva šrouby 1.6 mm a odstraňte panel. Pomocí plochého okraje šroubováku vytáhněte konektor baterie ze základní desky. A mírně projděte mezi konektorem sluchátka, vytáhněte špičku lepicí karty a zatáhněte ji za ni.

Nepřekvačte kartu, zkuste ji udržet co nejvíce a nejširší. Jemně natáhněte lepivý pás, aniž byste se dotkli ostatních detailů telefonu, aby se ho nerozbilo.

Existuje jiný způsob, jak extrahovat baterii. Připojte iPener k zadní části mobilního zařízení a zahřejte lepidlo. Naneste horkou tašku na telefon po dobu 90 sekund, napravo od fotoaparátu a hladké. Opatrně nalepte plastovou kartu pod baterii na základní desce a tlačí ji ze všech stran.

Od této chvíle jste podrobně, víte, jak rozeznat iPhone 5s.

rozebírat, iphone, sání

Jakákoli technika, bohužel, není věčná. Se všemi zařízeními, dříve či později, problémy začínají nebo zcela selhávají. Není výjimkou superpopulární chytré telefony od Apple. Navzdory vysoké úrovni iPhone mají také poruchy. Ve většině případů samozřejmě mají na vině uživatelé samotní. Možná každý alespoň jednou upustil telefon na podlahu a některým se stále podařilo navštívit vodu. Jakýkoli problém s vaším iPhone, lze jej napravit. Pokud nechcete kontaktovat servisní centra nebo jiné kanceláře, které poskytují telefonní služby, můžete to udělat sami, doma. Všechno, co je potřeba. Mít potřebný inventář a určitou obratnost. V tomto článku zjistíme, jak nezávisle rozebrat iPhone. Začněme. Jít!

Pokud analyzujete svůj iPhone, udělejte to výhradně na vlastní nebezpečí a riziko

Nejprve se musíte rozhodnout pro všechny potřebné nástroje. Speciální sada se všemi nástroji lze objednat bez problémů v internetovém obchodě. Mělo by to být alespoň v tom:

 • Pentalob šrouby na pěti okvětních lístcích;
 • Šroubovák s křížovým tvarem;
 • Plastová čepel, se kterou jsou předloženy určité detaily (můžete použít něco podobného);
 • Vakuové sací pohár (nebo jednoduchý přísavný pohár, jako na malých hračkách nebo klíčových kroužcích do auta).

V zásadě to bude stačit k vyřešení iPhone bez zbytečných problémů.

Nyní se přesuneme přímo k samotnému postupu demontáže.

 • Musíte začít od spodního panelu. Vyjměte šrouby umístěné v blízkosti konávace osvětlení pomocí pětiladového šroubováku. To je relevantní pro iPhone5/5s a více nových. Pokud máte iPhone 4/4s, použijte obyčejný zkřížený šroubovák.
 • Po vyjednávání se šrouby použijte přísavku ke zvednutí obrazovky. To se provádí zdola, vedle tlačítka „Home“. Pokud to nelze snadno udělat, pomozte si s plastovou špachtlí. Vezměte prosím na vědomí, že pro tyto účely je velmi doporučeno použít šroubovák, protože případ můžete poškodit. Používejte objekty z měkčích materiálů. Plast je perfektní.
 • Obrazovka by měla být zvýšena pečlivě, protože v iPhone 5s, na rozdíl od starších modelů je displej připojen vlakem na základní desku. Takže pokud máte 5s, neměli byste spěchat. Použijte plastovou špachtli a pečlivě vypněte vlak. Poté můžete bezpečně zvýšit horní panel.
 • Zvednutí horního panelu spolu s displejem tak, aby byl umístěn v pravém úhlu, otočte další dva šrouby pomocí křížového šroubováku. Opatrně odložte špachtlí a úplně odstraňte celý horní panel.
 • Nyní, když je váš iPhone rozdělen na dvě poloviny, odšroubujte šrouby, které drží tlačítko Domů, a vytáhněte je.
 • V horní části zařízení se vše mírně liší v modelech 5 a 5s. V iPhone 5 je reproduktor namontovaný dvěma šrouby a jarní kontakty na hoře. V případě potřeby vyjměte přední kameru, která je připojena vlakem. V iPhone 5s odstraňte reproduktor, přistupující senzor a kameru lze odstranit pouze speciální montážní deskou.
 • Další krok. Odstraňte ochranu kovů stanovené šrouby.
 • Nyní můžete udělat tělo smartphonu. Chcete.li získat šok, vyjměte baterii. Pomocí lopatky na rameni odpojte vlak, se kterým je baterie připojena k základní desce. Poté se baterie vytáhněte a vytáhněte štítek. Vezměte prosím na vědomí, že to může být přilepeno, takže se nebojte připojit trochu síly.
 • V další fázi musíte získat hlavní kameru. V pátém modelu je spolehlivě upevněn šrouby, ale v 5 s je to v nevyhřívaném stavu.
 • Poté vyjměte základní desku. Nejprve odpojte modul konektoru antény od desky. Potom odšroubujte šrouby, které drží desku, stejně jako kontakty poblíž vnitřní stěny. Nyní opatrně odstraňte základní desku.
 • Odstraňte speciální film z procesoru. A pak samotný procesor.
 • Ve spodní části případu je konektor pro sluchátka, anténa Wi-Fi (v 5. Iphone) a mikrofon. Všechny tyto prvky jsou připojeny k konávání osvětlení. Vezměte si lepidlo. Vezměte prosím na vědomí, že samostatně tyto prvky nepodléhají výměně, můžete je změnit pouze společně, i když jeden z nich vyšel ze systému.
 • Nahoře najdete vibrační a antény GPS a Wi-Fi.
 • Připraven. Úplně jste demontovali svůj iPhone.

V našem videu najdete podrobnou mistrovskou třídu o tom, jak si udělat iPhone sami.

Odborníci doporučují, aby sami neumožňovali iPhony kvůli pravděpodobnosti poškození vnitřní náplň chytrých telefonů. Pokud však mluvíme o starých modelech, pak je riziko řádné organizace práce oprávněné. V článku budeme hovořit o první fázi analýzy smartphonu iPhone 5. jak odstranit zadní kryt, aby nedošlo k poškození vnitřních prvků. Na konci článku bylo přidáno video s fázemi demontáže smartphonu.

Odstraňte víko

Zařízení můžete změnit pouze v servisním středisku, ale s velkou trpělivostí lze tento postup provádět nezávisle. Níže zvažte, jak to udělat.

Fáze rozebírání gadgetu

 • Nejprve byste měli odšroubovat dva šrouby, které jsou pod zařízením. Zde přijdeme hodit šroubovák s pěti okvětními lístky. Tento typ šroubů je vyroben konkrétně tak, aby obyčejný uživatel nemohl zařízení rozebírat (šrouby s křížovým tvarovaným jsou nainstalovány ve starších modelech). Pokud nemáte speciální šroubovák, pak může být postup proveden pomocí jakéhokoli plochého předmětu z kovu. Musíte však pochopit, že tato metoda může poškodit okvětní lístky šroubů a rozebírat telefon bude podruhé velmi obtížný. Proto se můžete zásobit předem s dalšími šrouby, ale již s cross klobouk.
 • Poté pomocí vakuových sacích šálků a lopatek musíte jemně zvednout obrazovku. Tato lopatka, na rozdíl od šroubováku nebo jiných položek, neublíží obrazovce vašeho gadgetu.
 • Musíte zvednout displej z centrálního tlačítka smartphonu.
 • Pak potřebujeme křížový šroubovák, který je třeba odšroubovat dvě šrouby, které upevňují obrazovku. Pomocí lopatky je pouzdro zařízení rozděleno na dvě poloviny.
 • Odšroubujte centrální tlačítko a vyjměte jej z telefonu.
 • Dále byste měli pečlivě odpojit kameru, reproduktor a senzor, které jsou na horní části smartphonu. Nejprve však musíte odpojit speciální desku.
 • Dalším krokem je odstranění ochranné desky kovu, která je umístěna na přední straně zařízení.
 • Nyní můžete začít otevírat samotné bydlení iPhone 5S. Chcete.li to provést, musíte odstranit baterii, abyste se vyhnuli náhodnému obvodu.

Pomocí speciální lopatky musíte odstranit všechny kabely, které jsou připojeny k desce. Měli byste vědět, že baterie je přilepena k zařízení a pro její extrakci musíte vyvinout nějaké úsilí. Ale lepidlo, na kterém baterie drží, není příliš silné a problémy s jeho extrakcí by neměly nastat.

 • Odstraňte kameru. Je to snadné to udělat, protože není připojeno k pouzdru zařízení.
 • Odšroubujte šrouby, které jsou na zadním panelu, a slouží k opravě základní desky. Poté by měla být samotná deska také extrahována.
 • Odstraňte film, který chrání procesor, a poté jej získejte a.
 • Eliminujte přijímač Wi-Fi, náhlavní soupravu a reproduktor z smartphonu Wi-Fi. Všechny tyto části jsou opraveny pomocí zvláštního lepidla, takže postup by měl být prováděn velmi pečlivě.
 • Odstraňte motor pro Vibravozov a další zbývající podrobnosti.
 • Tím se ukončí demontáž iPhone 5s. Pokud postupujete po těchto pokynech, pak změna těla nebo jiných rozbitých částí nebude obtížné. Musíte sbírat smartphone podle stejného schématu, pouze v opačném pořadí. Po sestavení a zapnutí musíte zastupovat heslo. A také bez zkušeností s opravou mobilních telefonů byste se neměli spěchat, jinak můžete způsobit nenapravitelné poškození zařízení.

Jak vidíte, demontáž iPhone 5s není příliš komplikovaný postup. Osoba, která má malou zkušenost s rozebíracím zařízením, bude velmi snadné přijít na všechno. Tyto znalosti budou velmi nezbytné, když zařízení má případ, a k tomu dochází docela často (asi po čtyřech letech používání). V tomto případě bude majitel smartphonu schopen samostatně opravit a ušetřit nějaké peníze. Pokud však pochybujete o svých schopnostech a bojíte se poškodit vnitřní části telefonu, je lepší riskovat. V tomto případě se doporučuje dát zařízení do servisního centra, kde je vám vše zaručeno, že bude opraveno.

rozebírat, iphone, sání

Správně odstranit displej

Chcete.li odstranit prasklý displej sítnice, měli byste nejprve otočit dva pět šroubů.pedál, které jsou na spodním okraji iPhone. Poté odstraňte displej.

Pozor: Nemusíte se ji pokoušet tlačit nebo odečíst s něčím! K tomu se používá speciální nástroj ve formě gumového sacího poháru, který lze zakoupit ve specializovaných obchodech nebo si objednat na internetu. Pevně ​​stiskněte přísavku na displej a zatáhněte na sebe. Panel zůstává na sacím poháru a můžete začít s další demontáží.

Další nástroj bude vyžadovat miniaturní pětipodnikový šroubovák. Pouze s jeho pomocí můžete normálně otočit veškerý šroub v pátém iPhonu. Opět se nemusíte snažit používat některá jiná zařízení. Také. měli byste předem získat plastovou nebo železnou špachtlí, se kterou tlačíme konektory a moduly.

Demontujeme iPhone 5

V tomto videu se dozvíte jasněji, jak rozebírat iPhone 5

Odpojte centrální procesor

Při vybavení iPhone 5 použil Apple nové procesory A6 v té době, které byly sestaveny v paměťových kapacit Elpida.

Připomeňme si, že v roce 2012 plánovalo vedení Tim Cook a Apple psát zcela opustit služby svého hlavního dodavatele mikročipů a částečného hlavního konkurenta na trhu. jihokorejské Samsung, proto při vytváření mikroprocesorů pro iPhone 5 hledala společnost, společnost hledala pro alternativní dodavatele. Podle nejnovějších dat však bude to Samsung vyrobeno procesory pro další verzi iPhone v letošním roce.

Chcete.li odstranit procesor z iPhone 5, budete muset narušit ochranný film, který jej zakrývá.

V našem videu najdete podrobnou mistrovskou třídu o tom, jak si udělat iPhone sami.

Apple nestojí v klidu a nyní, 19. Září 2014, byl nový model iPhone 6 Plus světlo. Má obrazovku 5.5. největší ze všech modelů. Pravděpodobně si myslíte, jak rozeznat iPhone 6 Plus? Postupujte podle pokynů krok za krokem a uspějete. Nejprve vypněte telefon. Odšroubujte dva šrouby 3.6 mm vedle světelného konektoru.

Další krok budete potřebovat speciální isclack nebo sací pohár. Pokud jste si zakoupili mechanismus pro bezpečné rozebírání iPhone 6 Plus, připravte se na provedení následujících manipulací.

Isclack má hloubkový měřič, odstraňte jej, nepotřebuje takové velké telefony. Po uzavření knoflíků zařízení jsou čelisti otevřeny. Iphone vložte mezi suchý zip nad tlačítkem „Domů“. Otevřete rukojeti, suchý zip komprimujte. Tvrdě stiskněte, aby se pevně zapadaly do displeje.

Bezpečně opravte svůj mobilní telefon a stiskněte konce držadla dohromady. Otevřené přísavky a tahání horní části obrazovky a oddělující ji od dolního. Tyto akce jsou dostatečné k bezpečnému otevření iPhone, aniž by poškodily kabely. Jemně odpojte zařízení a odložte jej.

Při sání by vaše další akce měly být takto: silně to stisknete na obrazovku nad tlačítkem „Domů“. Ujistěte se, že je vše těsné. Držení spodního panelu jednou rukou, druhý natažení suchý zip a odloučení obrazovky od ní.

Udělejte si čas, vynaložte trochu úsilí, displej pevně zapadá do těla. Pomocí plastového šroubováku jemně stiskněte zadní kryt dolů a vytáhněte suchý zip vzhůru nohama. Pečlivě proveďte tyto podvody a správně otevřete telefon. Vytáhněte sací šálek, uvolněte vzduch dovnitř a vyjměte jej.

Použijte horní část jako závěs, vytáhněte tlačítko „Domů“ zdola. Když provádíte následující kroky, odpojíte uzel předního panelu, podržte jej v úhlu devadesáti stupňů.

Klipy na displeji tvoří částečný závěs, který umožňuje, aby se model otočil jako kniha. Během sestavy zarovnejte klipy těsně pod horní zadní pouzdro. Poté posuňte zobrazení, hrany by měly být na stejné úrovni s panelem níže.

Pozornost se během následujících čtyř akcí ujistěte, že odstraníte pouze kabelové konektory, a ne jejich hnízda v základní desce. Držíte displej s plastovým šroubovákem, odpojte kabel přední komory, reproduktor reproduktoru, tlačítko „Domů“ a displeje dat.

Když shromažďujete, datový kabel se může najednou odstoupit od konektoru. Pochopíte tomu na prázdné obrazovce a bílé čáře. Chcete.li tento problém vyřešit, připojte drát znovu a restartujte mobilní zařízení. Nakonec odstraníme kabel procesoru pro zpracování obrazu. Poté můžete snadno odstranit horní panel.

Odšroubujte šrouby z desky, která drží baterii, a vyjměte ji.

Pomocí plastového šroubováku opatrně zvedněte konektor baterie z hnízda na základní desce. Pokud vytáhnete hnízdo desky, ne konektor, existuje šance to úplně rozbít.

Ohýbal lepicí okraj z pravého dolního úhlu baterie. Chcete.li to provést, použijte prsty nebo hloupé pinzety. Buďte opatrní vedle baterie, pokud ji propíchnete, budou uvolněny chemikálie a oheň vzplane. Pomalu natáhněte lepicí pásku, aniž byste ji otočili a bez roztržení. Cítit odpor, vytáhněte ho do pravého dolního rohu a vyhýbejte se ostré hraně. Opakujte postup s další stuhou v levém rohu a ve středu. Když všichni skončili, volně odstraňte baterii.

A víte, jak rozeznat iPhone 6 Plus.

Instrukce fotografií

Zadní kryt iPhone 6 Plus je připojen ke dvěma puntobe.Šroub, to znamená, že pro ně potřebujete speciální šroubovák.
První věc, která je během analýzy odstraněna, je obrazovka. Jemně jej s pomocí sání odstraňte.
Dále potřebujeme obyčejné křížové šrouby. Je nutné odpojit kovový panel, který zabraňuje zcela odstraněnému obrazovce.
S talířem domácího tlačítka. A pak snadno vytáhněte samotné tlačítko.
Přední kamera a sluchový reproduktor jsou umístěny na jednom vlaku. Odstraníme je.
Odstraňte zobrazovací desku z modulu obrazovky.
Odpojte kovovou desku, která drží vlak baterie. Baterie se drží pomocí samolepek, které je třeba správně odstranit. Sledujte naši video instrukce.
Vytáhneme vibrační brusku, která je nyní umístěna vpravo od baterie./td
S pomocí pinzety odstraňte zadní kameru.
Základní deska.
A tady je polyfonický reproduktor hovoru. Odstranit.
Odstraňte vlak nabíjecího portu. Zvukový a nabíjecí port je umístěn na jednom vlaku.
Nyní musíte odstranit antény.
S pinzetem odstraňte kliknutí vlaku na tlačítka hlasitosti a zvuk.

Pokud máte touhu nezávisle nahradit rozbitý displej pomocí iPhone 5s (tak jednoduchý jako „pět“ nebo model SE). dobře si pomyslete, zda jste si jisti svými dovednostmi.

Koneckonců, neopatrná výměna displeje může vést k vážnějším zhroucení, které budou stát mnohem více než kontakt s servisním centrem, kde se opravá Apple (doporučuji toto servisní centrum. dělají vše rychle, také poskytují záruku po dobu 3 let) budou dokončeny profesionály. Kromě toho ve středisku servisního střediska s největší pravděpodobností poskytnete záruku pro provedenou práci.

Pokud se rozhodnete nezávisle vyměnit displej, budete muset tento nástroj připravit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS