Jak rozepsat mi kapelu bez telefonu

Oplachování Xiaomi Mi Band 3 ze smartphonu

Náramky Xiaomi mají pokročilé schopnosti za nízkou cenu. Ale zařízení má řadu nedostatků, například majitelé čelí problému odpojení zařízení od účtu. Uživatel musí z telefonu vědět, jak rozepsat MI Band 3, je postup užitečný při prodeji náramku.

K připojení MI Band 3 Mobilní zařízení se používají 3 metody: Používají se 3 techniky:

Postup pro zvednutí náramku

Chcete.li tedy rozvádět váš náramek MI Band, musíte zadat aplikaci MI FIT s dříve registrovanými autorizačními údaji (obvykle je vstup automatický, pokud jde o odstranění vazů dvou zařízení).

Instrukce pro tento postup je následující:

  • V bloku „Moje zařízení“ bude jasně vidět připojený MI Band 2, na kterém musíte kliknout.
  • Po stisknutí potvrzení akce k odstranění připojení se ve středu objeví okno s odstraňovacím křížem, bude náramek nadáván ze smartphonu.

Ze všeho výše uvedeného je zřejmé, že náramek fitness je uvolněn na více než několik sekund. Pokud má vlastník zařízení situaci ze seznamu výše uvedených důvodů nebo jakéhokoli jiného problému, můžete tuto jednoduchou manipulaci vždy provést.

Dobrý den, mám problém s aplikací MI FIT a s MI Bend 2 po použití aplikace mě požádala, abych překročil účet „MI“ Aplikace mi chyběla kvůli nesprávnému zadání při registraci přihlášení (telefonní číslo). A byl jsem schopen jít z běžného prohlížeče, ale nemohl jsem změnit přihlášení. Musel jsem odstranit účet. Zaregistroval jsem nový, všechno bylo Narmaly, dokud jsem se nepokusil svázat náramek k novému účtu. Nebylo zajištěno uvázat Prosím, řekněte mi, po několika dnech úplného odstranění starého účtu „Mi Bend 2“ se bude moci připojit k novému účtu? Odpovězte, prosím!

S největší pravděpodobností zapletený. Musíte napsat technickou podporu Xiaomi a popsat celou situaci, pomohou vám.

Co dělat? MI fit smazáno ve starém telefonu, ale neopustil účet. Teď se chci vázat na nový telefon, ale nefunguje to. Také ve starém. Co dělat?

Nebo vytvořit nový účet nebo psát v oficiální technické podpoře, pouze oni mohou pomoci s účtem

Ahoj. Po zpevření telefonu není možné přejít na váš dříve registrovaný účet.Píše, že to neexistuje.Musel jsem zaregistrovat nový. Není možné svázat zařízení s novým účtem. Pomozte vyřešit problém. Díky předem.

rozepsat, telefonu

S odpovědí na účty vám pomůže pouze oficiální technická podpora.

MI Band 2 Fitness Bracelet neustále ztrácí VT-Link s telefonem. Snažil jsem se pracovat jak v dodatku „Mi fit“, tak i v jiných. Také jsem se pokusil nainstalovat připojení prostřednictvím alternativních specializovaných aplikací. Občas pomáhá přetížení telefonu. Další připojení Bluetooth (s jinými zařízeními) fungují stabilně. Radit, co můžete udělat?

Možná je to o telefonu? Pokuste se obnovit nastavení nebo dokončit vypouštění, ponechte si důležitá data předem.

Ahoj. Našel jsem náramek MI Band 2, sedím, myslím, co s tím dělat? Není to ke mně připojeno, možná můžete nějak plettit?

Uvedeno bez přístupu k účtu nebude fungovat.

A nalezli jste na ulici? =) S maskovacím popruhem v Perm? =)

Pokuste se začít restartovat smartphone, poté najděte inteligentní bluetooth inteligentní brolet skrz BSCANNER, aniž byste vycházeli z programu, a nakonec vytvořte MI Band se smartphonem buď prostřednictvím oficiální aplikace MI Fit, nebo prostřednictvím oznámení fitness.

Dobrý den, ztratil jsem náramek. Koupil jsem si nový a nemůžu se rozepsat ztracené. Je nutná synchronizace. Co dělat?

V jaké fázi máte problém?

Můj problém zlomil MI Band2, koupil jsem AmazFit, který se snažil prorazit Mifit, říká nejprve Mibend Slepá ulička

Musíte kontaktovat oficiální podporu, pouze oni mají příležitost spravovat připojená zařízení.

Dokázal jsem. Manžel nepoužil a odstranil aplikaci. Zapomenuté heslo. Obecně jsem byl svázán s jiným telefonem a pomyslel jsem si, všechno, konec. Udržován v chladničce a v mrazáku. Nic nepomohlo. Četl jsem někde jako chlap se současným zapalovačem dal nový život. Myslel jsem, že to byl nesmysl. Ale ležel pro mě rok. A rozhodla se to zkusit. Ale ne zapalovač, ale Darsonval. A ach zázrak. Fungovalo to. 30 sítě udržovala tlačítko pro vypnutí. Zapnul maximální sílu Darsonval a několik šoků. Je žádoucí, aby zároveň na 2 sloučeninách. Zapnul. A dále podle schématu nového náramku. Tak hodně štěstí všem.

Hurá! Po ztrátě starého telefonu se mi podařilo vytvořit pár s mifit.

75 zhlédnutí! Nepředpokládám, že to řeknu, že se jedná o všelék, ale v mém případě všechno fungovalo, tak řečeno, metoda poke). Jako cesta ven z této situace se mi hlavní program MI Band stal já. Avatar.PNG okamžitě řekněte, že jsem si koupil pro verzi. Možná to nemusí nutně, ale přesto Podařilo se mi to bez problémů připojit. Ale každá fáze musela být opakována dvakrát. Poprvé, kdy se náramek nechtěl zapojit a aktivovat))), ale to jsou maličkosti)) s tímto programem někde měsíc po dobu měsíce. V zásadě je vše vhodné, ale chtěl jsem, aby bylo všechno na fanoušku. A opakovaně jsem se pokusil vrátit k MiFit a obdržel jsem v odpovědi „Nemohl jsem vytvořit pár»Hmm Smažuji Doufám, že se probudí Nainstaluji to znovu A v žádném případě Že jsem dnes povzbudil experiment, nevím. Dejte mifit. Vstoupil na účet. Program se otočil. Otevřeno MI Band Master. (V tuto chvíli je můj náramek zcela ve tvaru tohoto vynikajícího programu.jsem přesvědčen, že spojení je navázáno. Jdu do nastavení. Avatar.PNG vedle připojení. Avatar.PNG a výběr „Mile Mil Band. Avatar.PNG po rozvádění zařízení, reagovat vibrace a animací na displeji, běh na mifit a pokusit se vytvořit pár! Voila! Program navrhl, aby odrazil náramek a o minutu později válka skončila Mifit a MI Band 2 vytvořily přátele! Uplynula půl hodiny stabilního koně a já jsem spěchal, abych sdílel radost s těmi, kteří, jako bych nevěděl cestu ven z podobné situace. Avatar.Png do celého světa a dobrého!

Jak odhodit MI Band 2 ze smartphonu

Předpokládejme, že jste na nějakou dobu použili náramek Xiaomi Mi Band 2 Fitness, ale rozhodli jste se jej prodat. Stačí dát do krabice a dát plnou sadu novému majiteli je pouze součástí toho, co musíte udělat. Mimo jiné budete také muset uvolnit zařízení z vašeho účtu.

Tato informace se také vztahuje na náramky Xiaomi Mi Band 1s Pulse a Xiaomi Mi Band 3 Fitness.

Bez ohledu na to, zda smartphone pracuje pod kontrolou iOS nebo Androidu, se proces nezranění nezměnil.

Je nutné spustit aplikaci MI FIT a přejít do sekce „Profil“. Dále v seznamu připojených zařízení musíte kliknout na název sportovního náramku Xiaomi.

Otevře se seznam dostupných nastavení a na samém dně je velké tlačítko „Zakázat“ (Unpar). Klikněte na to a potvrďte náš záměr.

Stojí za zmínku, že pro abstrakt sledovače z účtu budete potřebovat přítomnost internetu, jinak nebudete moci tento postup provést.

K čemu to je? Náramek neočekávaný ze smartphonu je jedním z důvodů, proč se MI Band nepřipojuje k telefonu, protože zvažuje, že se používá na jiném mobilním zařízení. Více o možných problémech si můžete přečíst při nákupu tohoto příslušenství v článku:

V případě, že jste prodali (ztraceni, zlomili) svůj smartphone, aniž byste z něj uvolnili náramek, je nutné nainstalovat aplikaci MI Fit do jakéhokoli jiného zařízení a odložit z něj příslušenství. Bohužel, náramek MI Band 2 je rozvázán bez fit.

Jak odkazovat Mi Band ze ztraceného telefonu?

Zjevně nic. Pokud je smartphone ztracen nebo je u jiné osoby, nemohli jsme najít alespoň žádnou správnou cestu. I když máte přístup ke svému účtu MI, nemůžete od smartphonu rozebrat náramek. Bohužel, v tomto případě nemůže být náramek svázán s jiným účtem, což je ve skutečnosti hlavním problémem.

Proto závěr: Pokud se chystáte odeslat nebo dát svůj smartphone s MI Fit, kde je připojena MI Band, nezapomeňte z něj odkazovat náramek, hodinky a další zařízení.

Jak připojit MI Band 5 k jinému telefonu?

Jak restartovat / resetovat nastavení náramku Fitness Xiaomi Mi Band 5. Zametejte obrazovku dolů, stiskněte „“ (navíc), poté „Nastavení“ (Nastavení), vyberte „Reset Factory Reset“ (resetujte do nastavení továrny). Tam můžete také vybrat „restart“ (restartování) a restartujte fitness tracker.

Rozšíření prostřednictvím podpory

Tato metoda je relevantní, pokud chcete od telefonu rozebrat náramek MI Band 3 z telefonu.

  • Kontaktujte oficiální podpůrnou službu;
  • Poskytněte zaměstnancům šek přijatý při nákupu, balení a dostupné dokumenty pro zařízení;
  • Využijte přístup k účtu MI Fit a proveďte podvod fitness náramku.

Pokud je váš náramek buggy, pak může skupina Xiaomi Mi do továrního nastavení pomoci resetovat do továrny. Po jeho implementaci se zařízení vrátí do svého původního stavu a všechny poruchy a závady by měly zmizet.

Způsob

Metoda je založena na předpokladu, že MI Band 2 není připojen k konkrétnímu telefonu kvůli postižení Bluetooth. Nejlepší je nejprve zkontrolovat odhad připojením k jinému zařízení nebo přenosem souborů prostřednictvím této bezdrátové technologie.

  • Zpočátku se jednoduše provádí konzistentní vypnutí/zapnutí Bluetooth.
  • Pokus o synchronizaci se opakuje, pokud se ukázalo, že je neúspěšný, pak se Bluetooth vypne a smartphone se restartuje.
  • Po restartování se připojení opakuje, pokud je opět neúspěšně, pak tyto dva neúspěšné pokusy jsou důvodem přechodu k další metodě.

Postup pro zvednutí náramku

Nyní pojďme zjistit, jak se rozepsat Mi Band 2. Všechny manipulace s pásem MI se vyskytují v aplikaci MI Fit. Nejprve proto budete muset přejít na aplikaci na zařízení a přihlásit se pod svůj účet. Poté je nutné nainstalovat připojení Bluetooth, pokud chybí. Pořadí akcí na zařízeních iPhone a Android je podobná.

Nyní musíte jít na kartu „Profil“. Chcete.li to provést, klikněte na odpovídající tlačítko na panelu ve spodní části obrazovky.

Nabídka obsahuje samostatnou část „Moje zařízení“. Tam jsou uvedena všechna zařízení připojená k běžnému účtu. Musíte najít řádek s názvem MI Band, kterou chcete vypnout a kliknout na ni.

Na této kartě jsou nakonfigurovány všechny funkce, jako jsou oznámení, místo upevnění, formát času atd. Vyložíte nabídku, která se objeví dolů, najděte tlačítko „Zakázat“, na které musíte kliknout.

Bude upozorněno, že po odpojení MI Band přestane přijímat data a kroky budou přečteny přímo telefonem. V této fázi musíte potvrdit, že chcete zařízení odvádět. Klient není zcela správný, takže tlačítko se nazývá „odpojeno“.

Poté budete muset podvod znovu potvrdit v oznámení o vyskakovacím objevu a kliknutím na tlačítko „Zakázat“.

Řez je dokončen. To oznámí zprávu, která řekne, že nyní lze rozvázanou MI Band 2 použít na jiném telefonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS