Jak rozpoznat hudbu na Instagramu v iPhonu

Jak náhodně přehrát skladbu ze služby Instagram?

Pokud někdo slyší skladbu v historii a neví, kde ji najít, existuje cesta ven. Získání informací je snadné. Lze použít aplikaci Shazam. Pokud se neobjeví žádný výsledek, je třeba postupovat podle následujících pokynů.

Před podrobným popisem těchto metod je vhodné představit pravidla, která je třeba dodržovat. Především byste měli vyhledávat digitální produkty pouze z důvěryhodných oficiálních zdrojů. Zaměstnanci si mohou pomoci sami.

Pokud zvolíte metodu, která zahrnuje postupování krok za krokem. Pokud dodržíte tato pravidla, hudba se stáhne rychle a z jakéhokoli telefonu.

SoundHound

Další ze starých známých z App Storu. SoundHound identifikuje interpreta skladby a zobrazí obal, text a další informace. Na rozdíl od svých konkurentů však dokáže rozpoznat i písně, které jste zpívali do mikrofonu.

Aplikace je integrovaná se službami YouTube a Apple Music a umožňuje procházet videoklipy a přidávat oblíbené skladby do playlistů. SoundHound také zobrazuje místní a světové žebříčky, nejlepší hudební videa a hudbu podle žánrů.

Jak funguje Shazam v telefonu

Shazam je vlastně multifunkční aplikace. Jeho hlavní funkcí je identifikace trati. Proto je pravděpodobné, že osoba, která drží chytrý telefon v blízkosti zdroje zvuku, bude schopna identifikovat přehrávanou skladbu. Shazam má však i další funkce, které jsou neustále aktualizovány.

Shazam vám například nabízí přehrání krátkého náhledu, abyste se ujistili, že jste skladbu správně identifikovali. Shazam také dokáže rozpoznat skladbu nejen podle zvuku, ale také podle textu nebo názvu alba konkrétního interpreta.

Po úspěšné detekci se také majiteli chytrého telefonu zobrazí komplexní informace o trati. Shazam má vlastní žebříček, který vypočítává popularitu skladeb podle toho, jak často jsou rozpoznávány.

Aby uživatel mohl v telefonu využívat všechny funkce Shazamu, musí si stáhnout aplikaci. Je k dispozici pro Android i iOS.

Program je zcela zdarma, ale má zabudované reklamy, což není téměř žádná nepříjemnost. Shazam má zabudované nákupy spojené s předplatným různých streamovacích služeb. Toho se lze snadno vzdát a používat Shazam pouze k rozpoznávání skladeb.

Kde stáhnout bezplatnou hudbu pro Instagram

Stojí za zmínku, že je třeba stahovat hudbu, která není chráněna autorskými právy. Pokud porušíte tyto zásady Instagramu, můžete zůstat zcela bez něj. Stojí za to věnovat pozornost a pečlivě vybírat hudbu pro své Příběhy.

Vyhledávače

Chcete-li najít hudbu z videa na Instagramu, přejděte na Yandex nebo Google. Zadejte slova z písně do vyhledávacího řádku. Zobrazení nalezených výsledků.

Program je určen ke zpracování zvuku. rozpozná skladbu z klipu podle krátkého úryvku. Poskytuje údaje o skladbě po zpracování:

 • Text písně;
 • Informace o autorovi;
 • Odkaz pro poslech;
 • Tlačítka sociálních médií pro sdílení informací s přáteli.
rozpoznat, hudbu, instagramu, iphonu

Pomocí aplikace Shazam můžete vyhledat hudbu přehrávanou v počítači, televizi nebo rádiu.

Funkce

Aplikaci si můžete stáhnout do telefonu, počítače nebo iPhonu. Nainstalováno v chytrém telefonu se systémem Android nebo iPhone verze 4 nebo vyšší. Stáhněte si aplikaci z Play Marketu nebo App Storu.

Jak používat

Pro Android přejděte na: https://play.Google.com/store/apps/details?ID=com.shazam.Androidhl=en.

Během robota nemusíte používat další náhlavní soupravu.

Chcete-li zjistit hudbu z videa na Instagramu, otevřete nástroj kliknutím na příslušnou ikonu. Klepněte na tlačítko Shazam a podržte je. Při prvním otevření aplikace požádá o přístup k mikrofonu. Stiskněte tlačítko „Povolit“. Aplikace spustí poslech hudební skladby. Pokud se přehrává na smartphonu, zvyšte hlasitost, aby aplikace lépe zpracovávala zvuk. Pokud z počítače nebo jiného zdroje, držte telefon v jeho blízkosti. Za 4 až 5 sekund bude výsledek zpracován. Aplikace zobrazí: jméno umělce, název díla.

Alternativní způsoby rozpoznávání skladeb

Pokud se vám nepodařilo zjistit skladbu pomocí aplikací, můžete použít jiné způsoby:

 • Napište autorovi příspěvku. Osoba, která video nebo příběh zveřejnila, musí znát přesný název písně. Takže mu můžete napsat a zeptat se ho, jak se skladba jmenuje.
 • Použijte vyhledávač. Můžete se přihlásit ke službě Google, zapnout mikrofon na telefonu a přiblížit jej ke zdroji zvuku. Vyhledávač určí název skladby.

Jak přidat hudbu k fotografiím prostřednictvím počítače

Někteří uživatelé se domnívají, že mohou zveřejňovat fotografie s hudbou pouze prostřednictvím telefonu. To lze skutečně provést pomocí osobního počítače. Existují dvě počítačové služby, které umožňují přidávat skladby k fotografiím.

Kizoa

Pokud potřebujete k fotografiím rychle připojit hudbu, měli byste použít multifunkční službu Kizoa. Umožňuje uživatelům přidat zvukovou kompozici k fotografii pomocí několika kliknutí.

Kizoa je online služba, která umožňuje rychle připojit hudbu k fotografii

 • Otevření stránky. Spusťte webový prohlížeč a do adresního řádku zadejte adresu URL kizoa.ru.
 • Klikněte na tlačítko „Vyzkoušet“.
 • Přejděte do „Galerie“ a stáhněte si fotografii z počítače.
 • Přidání požadované hudby.
 • Klikněte na tlačítko „Montáž“.

Tím spustíte proces úpravy videoklipu. Procedura trvá přibližně 3-5 minut. Po dokončení úprav je třeba soubor uložit do počítače.

Z FOTO

Tato všestranná a vysoce kvalitní služba, prostřednictvím které může kdokoli nastavit hudbu k fotografiím. Upozorňujeme, že tato služba je částečně zpoplatněna. Pokud však chcete, můžete ji používat zdarma. Pokud ano, obrázek s přiloženou stopou bude k dispozici do 12 hodin.

FROM FOTO je služba pro PC, která umožňuje překrýt skladbu na fotografii

Chcete-li službu použít, postupujte takto:

rozpoznat, hudbu, instagramu, iphonu
 • Otevření online služby v prohlížeči.
 • Kliknutím na tlačítko vytvoříte nové video. Nachází se v centrální části areálu.
 • Přidání fotografie a sledování.
 • Klikněte na tlačítko „Vytvořit klip“.

Po provedení výše uvedených kroků se spustí proces úprav, který bude trvat přibližně 5-7 minut. Pokud je služba příliš vytížená, může proces trvat o něco déle.

Jak najít hudbu z videa na Instagramu?

Najděte na webu zajímavou hudbu během několika sekund. Hlavní je vědět, jak na to, které programy použít. Nejjednodušší je kontaktovat uživatele, který obsah zveřejnil, osobně. Obyčejní lidé nemají problém se sdílením těchto informací.

Pokud skladbu odposlechla veřejná osoba, která nemá čas číst zprávy a komentáře, natož na ně odpovídat, budete muset jednat na vlastní pěst. Existuje mnoho variant, jak získat potřebné informace. Uživatel si může vybrat vhodnou a použít ji.

Boty Telegramu

Použití botů v messengeru není nejpohodlnějším způsobem rozpoznávání hudby, ale pro ty, kteří „žijí“ v Telegramu, může taková možnost vyhovovat. Stačí přidat požadovaného bota a nechat ho poslouchat skladbu klepnutím na mikrofon v panelu zpráv.

Jedním z nejoblíbenějších botů je bot Yandex.Hudba“. Nemá problémy s rychlostí a přesností rozpoznávání. Za každou nalezenou skladbou následuje odkaz na stejnojmennou hudební službu Yandex.

Další možností je bot. Je také poměrně přesný a rychlý, ale aby fungoval, musíte se přihlásit k odběru kanálu Bassmuzic. Upozornění na skladby s odkazy na Spotify a YouTube.

Aktuální zprávy, trendy a recenze gadgetů. Snaha psát jednoduchým jazykem o složitých věcech a upozornit na skutečně důležité a zajímavé události.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS