Jak se připojit k iTunes bez počítače

Jak se připojit k iTunes bez počítače?

Pokud se iPhone automaticky nezapne, zapněte jej ručně a držte tlačítko „Domů“, pokračujte v držení tlačítka „Domů“, dokud se obrazovka „připojí k iTunes“. Program iTunes oznámí, že zařízení bylo nalezeno v režimu obnovy. Stiskněte tlačítko „OK“ a proveďte restaurování zařízení.

 • Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB a poté otevřete iTunes a vyberte zařízení
 • Klikněte na „Recenze“ na levé straně okna iTunes.
 • Vyberte „Synchronizovat s tímto [zařízením] prostřednictvím sítě Wi-Fi“.
 • Stiskněte tlačítko „Použít“.

Bezpečný způsob, jak odemknout odpojený iPhone bez iTunes

Proč je váš iPhone deaktivován? Důvodem je skutečnost, že příliš často zadáte špatné heslo iPhone za krátkou dobu. Apple pochybuje, že nejste skutečným vlastníkem tohoto iPhone. Přímý způsob, jak opravit chybu iPhone pomocí deaktivovaného připojení k iTunes. Použijte fonelab odemčené iOS. Můžete obejít odpojený iPhone a úspěšně odstranit heslo. Jsou podporovány všechny verze iOS a modely iPhone. Můžete tedy snadno opravit svá odpojená zařízení iPhone 13 a iOS 15. Co můžete získat z tohoto odebrání hesla pro iPhone? Zde jsou hlavní funkce.

 • Odemkněte odpojený iPhone bez hesla nebo iTunes, když iPhone říká, že je deaktivován, připojte se k iTunes.
 • Odstraňte čtyřmístný přístupový kód, 6místný přístupový kód, dotyk ID, ID obličeje a další hesla pro iPhone.
 • Opravte zapomenuté heslo pro obrazovku iPhone, obrazovka iPhone nesplní a další problémy se zámkem obrazovky.
 • Úplně kompatibilní s nejnovějšími verzemi iPhone 13/12 Pro Max / 12 Pro / 12 Mini / 12, iPhone 13, 13 Pro a iPhone 13 Pro Max, stejně jako iOS 15 a dřívější verze.
 • Čistá a intuitivní integrace.

Fonelab vám pomůže odemknout obrazovku iPhone, smazat Apple ID nebo jeho heslo, odstraňte čas obrazovky nebo restrikční heslo během několika sekund.

 • Pomůže vám odemknout obrazovku iPhone.
 • Odstraňuje Apple ID nebo jeho heslo.
 • Odstraňte čas obrazovky nebo heslo během několika sekund.

Krok 1 Stáhněte si zdarma, nainstalujte a spusťte fonelab ios unlocker. Pomocí kabelu USB připojte iPhone k počítači.

Krok 2 Vyberte vybrat přístupový kód, protože je iPhone deaktivován, připojte se k řešení iTunes. Klikněte na Start hlavně intenzivně.

Krok 3 Zkontrolujte informace o objeveném iPhone. Pokud vše půjde dobře, můžete začít stahovat příslušné balíčky firmwaru.

Krok 4 Počkejte trochu na načtení firmwaru. Později stisknutím odemkněte odemknutí odpojeného iPhone. Náprava pro odstranění hesla iPhone může z obrazovky vymazat přístupový kód.

Krok 5 Zadejte 0000 do pole a potvrďte odemknutí. Kliknutím na odemknutí potvrďte zakázaný odemknutí iPhone.

Další metody obnovy iPadu

Pokud iPad vyžaduje vaše připojení k iTunes, můžete zkusit heslo následujícím způsobem zrušit:

 • Připojte uzamčené zařízení k počítači se zanedbaným iTunes;
 • V případě úspěšného připojení (bez žádosti o heslo) zahájíme vytváření zálohy;
 • Vypněte iPad a přeneste jej do režimu obnovy;
 • Obnovte tablet a pokračujte v obnovení obsahu ze zálohy.

V důsledku toho dostaneme tablet počítač připraven k provozu se všemi důležitými daty, fotografiemi a videi. Ale žádost o heslo zmizí, protože bude zrušena.

Tato metoda může fungovat na iPad tabletech se starým softwarem. Ale nebude to fungovat na nových zařízeních. pokud nemáte zálohu provedenou dříve, budete se muset rozloučit s aktuálním obsahem.

Pokud nemáte příležitost používat aytyuny, můžete se pokusit odstranit obsah tabletu pomocí funkce „Find iPad“. Chcete.li to provést, musíte jít na web iCloud pomocí vašeho Apple ID. Tam vybereme aktuální zařízení a klikneme na tlačítko promývání. po několika sekundách budou všechny soubory s iPadem odstraněny. Vezměte prosím na vědomí, že tato metoda bude fungovat pouze v následujících podmínkách:

 • Na vašem iPadu je zadána ICLOD a je povolena funkce „Find iPad“;
 • Váš iPad je připojen k internetu. právě v tomto kanálu obdrží tým vzdálených dat pro mytí.
připojit, itunes, počítače

Jakmile jsou všechna data smazána, můžete spustit tablet. všechny soubory na něm budou zničeny a všechna nastavení jsou upuštěny do továrny. Nyní můžete obnovit všechna důležitá data z iCloud nebo ze zálohy uloženého v počítači.

Pokud nemůžete odstranit zámek na tabletu iPadu, kontaktujte podporu Apple nebo na nejbližší autorizované servisní středisko. určitě vám pomůžete zde.

V životě téměř každého člověka, menších problémů nebo otázek vyvstávají odpověď, na kterou ne každý ví, ale pouze oddaní lidé. Situace s různými zařízeními jsou nápadným příkladem. Ne každý může přijít na to, jak deaktivovat náhodně aktivovanou funkci v telefonu, jak se vypořádat s obsedantním předplatným a podobně.

Dnes budeme hovořit o poměrně populárním problému, kterému čelí mnoho majitelů Apple: iPad poselství, připojte se k iTunes “. Co dělat? Nejprve byste se měli vypořádat s důvody takového blokování zařízení.

Odstraňte heslo

Pokud jste provedli zálohu zařízení, můžete obnovit svá data po obnovení zařízení. Pokud nikdy nejste záložní kopií svého zařízení před zapomenutím hesla, nebudete moci ukládat data na svém zařízení.

 • Pokud nemáte iTunes, stáhněte si a nainstalujte iTunes do svého Mac nebo PC. Pokud nemáte počítač, půjčte si jej od přítele nebo jděte do autorizovaného servisního centra Apple nebo Apple Maloobchod.
 • Ujistěte se, že zařízení není připojeno k počítači, a poté vyberte zařízení v seznamu níže a postupujte podle pokynů:
 • Iphone ve verzi x nebo novější verze a iOS 8 a iPhone 8 Plus: Stiskněte a podržte boční tlačítko a jeden z klíčů ovládání hlasitosti, dokud není síla posuvníku. Přetáhněte posuvník a vypněte zařízení. Připojte zařízení k počítači a podržte boční tlačítko. Držte boční tlačítko, dokud se neobjeví obnovení obrazovky.
 • Ipad s identifikátorem obličeje: Stiskněte a podržte tlačítko Horní tlačítko a hlasitost při vypnutí jezdce. Přetáhněte posuvník a vypněte zařízení. Připojte zařízení k počítači a podržte horní tlačítko. Udržujte horní tlačítko, dokud se neobjeví obnovení obrazovky.
 • Iphone 7 a iPhone 7 Plus: Stiskněte a podržte boční tlačítko, zatímco indikátor napájení z posuvníku. Přetáhněte posuvník a vypněte zařízení. Připojte zařízení k počítači, které drží hlasitost. Pokračujte v držení tlačítka pro redukci objemu, dokud se neobjeví obnovení obrazovky.
 • Iphone 6s nebo dříve, pro iPod touch nebo iPad z tlačítka Home: Stisknutím a podržením tlačítka boku (nebo horního) vypnutí se objeví posuvník. Přetáhněte posuvník a vypněte zařízení. Připojte zařízení k počítači a podržte tlačítko domova. Pokračujte v držení tlačítka domů, dokud se neobjeví obnovení obrazovky.
 • V iTunes, když se objeví návrh na provedení obnovy nebo aktualizace, vyberte „Obnovit“. Itunes si stáhne software pro vaše zařízení. Pokud to trvá déle než 15 minut, zařízení se dostane z režimu obnovy a budete muset opakovat kroky 2-4.
 • Počkejte na dokončení procesu. Poté můžete zařízení nakonfigurovat a použít.

Odemkněte odpojený iPad bez iTunes

Bez ohledu na to, proč je váš iPad nebo iPhone blokován nebo deaktivován, můžete použít odemknutí fonelab pro iOS k úspěšnému vymazání hesla. Nástroj pro odemknutí hesla iPhone může opravit iPhone odpojený po několika pokusech, zapomenuté heslo iPhone, používané iPhone bez hesla atd. D.

připojit, itunes, počítače

Největší úspěch můžete dosáhnout, pokud odemknete iPad odpojený bez iTunes nebo iCloud. Nezapomeňte, že si musíte pamatovat své správné Apple ID a heslo před odemčením odpojeného iPadu. Toto je nezbytný způsob, jak prokázat, že jste skutečným vlastníkem blokovaného iPadu.

 • Pevný iPad je deaktivován při připojení k chybě iTunes pomocí jednoduchých lisů.
 • Obnovte blokované, odpojené, rozbité a nereagovat na iPad a smazat heslo.
 • Odstraňte čtyřmístný přístupový kód, 6místný přístupový kód, heslo pro uzamčení obrazovky, ID obličeje nebo dotyk dotyku jednoduchým způsobem.
 • Podpora pro všechny modely iPadu, včetně iPad 2019, iPad Pro, iPad Mini 4, iPad Mini 3, iPad Mini s sítnicí, iPad Mini, iPad Air 2, iPad Air, iPad 2 a iPad.
 • Intuitivně srozumitelná integrace s dobře promyšlenými možnostmi.

Fonelab ios unlocker vám pomůže snadno vymazat heslo, odstranit Apple ID a ztratit heslo.

 • Otřete přístupový kód pro iPhone, iPad a iPod Touch.
 • Odstraňte Apple ID, pokud jste zapomněli Apple ID nebo heslo.
 • Chůze na časovém limitu časového limitu na obrazovce bez ztráty dat.

Krok 1 Zdarma ke stažení fonelab ios unlocker do počítače pomocí Windows nebo Mac. Nebojte se, že váš iPad bude odpojen kvůli příliš mnoha vstupům hesla. Stačí vybrat heslo nejprve ze všeho shora dolů.

Krok 2 Připojte iPad odpojený k počítači pomocí kabelu USB s bleskem. Klikněte na Start hlavně intenzivně.

Krok 3 Můžete vidět, kategorie zařízení, typ zařízení, model zařízení a verze iOS. Zkontrolujte a opravte nesprávné informace. Stisknutím později potvrďte a přesuňte.

Krok 4 Počkejte chvilku na dokončení procesu načítání firmwaru. Poté kliknutím na jednotku vymažte heslo obrazovky.

Krok 5 pro opravu iPadu, který je deaktivován a nepřipojí se k iTunes, budete muset zadat 0000 pro potvrzení odemknutí prázdného. Nakonec kliknutím zapnete odpojený iPad.

Jak se tomuto blokování v budoucnu vyhnout

Abychom se v budoucnu nedostali do takové situace, nebo aby se tento problém vyřešil, je snazší, pouze dodržujte několik jednoduchých pravidel:

 • Nezapomeňte na své heslo. Koneckonců, jakékoli takové blokování je nutné, abyste měli přístup pouze k zařízení. Proto je nesmírně důležité zapamatovat si heslo vytvořené pro blokování.
 • Nedovolte do vašeho zařízení cizince a malé děti. Zařízení Apple jsou poměrně drahá a zámek kvůli nesprávnému hesle není zdaleka nejhorší, co se může vašemu zařízení stát v případě nedbalosti.
 • Pravidelně vytvářejte zálohy. To vám pomůže neztratit data.
 • Připojte zařízení k počítači s nainstalovanými iTunes, i když to není třeba. To vám poskytne více příležitostí, až bude přístup k zařízení ztracen.

Nyní víte, co dělat, když váš iPhone, iPad nebo iPod Touch vydal zámkovou zprávu a požádá o připojení k iTunes. A i když se do této situace může dostat každý, můžete to zvládnout, aby se z drobných potíží nestalo velkým problémem.

Technika Apple, navzdory veškeré své pověsti, může také selhat a umístit uživatele do slepé uličky. Ano, a zároveň ukazují radu, že váš iPhone je blokován, připojte se k iTunes: jak jej odemknout a zabránit podobným situacím. v tomto článku budeme analyzovat.

Jak odemknout úplným propouštěním iPhone

Pokud je iPhone blokován a nepřipojí se k iTunes. například synchronizace nebyla provedena nebo provedena na jiném počítači, ke kterému není přístup. existuje možnost s úplným propouštěním. Heslo bude zničeno spolu s dalšími informacemi.

Životní hack: Zkuste uložit data pomocí softwaru třetího partu, například ifunbox.

Nejprve musíte připojit smartphone k počítači, stejně jako pro předchozí metodu. S iTunes můžete použít jakýkoli počítač nebo notebook.

Poté násilně restartujte zařízení. V nových verzích (8, x a následujících) musíte rychle stisknout hlasitost a uvolnění, poté také rychle stiskněte hlasitost, poté zmenšuje hlasitost, poté vytlačte a uvolněte boční tlačítko. Režim obnovy by se měl zapnout.

Pro 7 a jeho plus verzi musíte udržovat pokles objemu a bočního klíče.

Nakonec by v dřívějších verzích mělo být stisknuto na boku/horním klíči a „domov“.

Poté by se měl objevit výběr možností.

Musíte kliknout na „Obnovit“ a počkat na dokončení postupu. Pak nastavte iPhone, jako by to bylo nové zařízení.

Mějte na paměti, že všechny akce v tomto režimu vynikají po dobu 15 minut. Pokud se program nehodí do přiděleného času, budete muset smartphone znovu vynutit.

Konečně existuje další způsob, jak odemknout iPhone bez iTunes. kontaktujte servisní středisko. Postup bude stejný jako v výše popsaných možnostech, jediný rozdíl je v tom, že váš počítač není vyžadován, a konzultant vám pomůže.

Důležité! Aplikace třetí strany se někdy doporučuje odstranit zamykání. V tomto případě však neexistuje žádná záruka, že zařízení bude vůbec fungovat. Podpora tvrdí, že jedinou cestou je používat iTunes tak či onak.

Co je blokování aktivace iPhone

Existuje však také taková věc jako aktivační zámek. Toto je speciální systémový mechanismus, který neumožňuje outsiderovi používat ztracené nebo odcizené zařízení. Jeho účelem je zabránit iPhone v aktivaci bez povolení skutečného vlastníka.

Blokování aktivace je zapotřebí, aby se zabránilo outsiderovi aktivovat iPhone někoho jiného

Aktivační zámek se při nastavování aplikace Lokator automaticky zapne. To znamená, že i když ho majitel nevložil na seznam hledaných, po jeho resetování hesla nebudete moci znovu nakonfigurovat bez zadání hesla z účtu Apple ID účtu. Předpokládá se, že to ochrání zařízení před použitím cizí.

Ale v takové situaci zloději to ne vždy zjistí. Stává se, že aktivační zámek čelí a docela slušné lidé, kteří jednoduše zapomínají na heslo z Apple ID. Pro ně existuje program Tenorshare 4Mekey, který vám umožňuje odstranit zámek, který zabraňuje re.aktivaci iPhone.

Často kladené otázky týkající se odpojeného připojení iPhone X s iTunes

Otázka 1. Mohu obejít heslo pro uzamčení obrazovky iPhone pomocí Siri?

Ne. Siri vám nemůže pomoci obejít zámek obrazovky a získat přímý přístup k vašemu iPhone. Navzdory skutečnosti, že v některých příručkách se tvrdí, že vám mohou pomoci vstoupit do iPhone přes Siri, jste ve svém zařízení iOS zablokováni bez správného ID obličeje nebo dotyku ID.

Otázka 2. Proč je iPhone odpojen?

Iphone je deaktivován hlavně kvůli skutečnosti, že jste příliškrát zadali nesprávné heslo. V tomto případě Apple zablokuje váš iPhone, aby se chránil před možným pokusem o hackování.

Otázka 3. Jak se vyhnout vypnutí iPhone?

Můžete použít ID dotykové ID nebo ID obličeje, abyste znovu získali přístup k zařízení iOS. Ve většině případů je dostatek prstů nebo obličeje pro odemknutí iPhone. Kromě toho můžete nainstalovat nové heslo pro blokování obrazovky.

Nelze odemknout svůj iPhone X a vidět, že je iPhone deaktivován, připojte se ke zprávě iTunes na obrazovce? Nebojte se, můžete snadno odemknout odpojený iPhone X pomocí metod popsaných výše 3.

Fonelab vám pomůže odemknout obrazovku iPhone, smazat Apple ID nebo jeho heslo, odstraňte čas obrazovky nebo restrikční heslo během několika sekund.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS