Jak se připojit k iTunes, pokud je iPhone uzamčen

Jak odemknout odpojený iPhone s iTunes nebo bez něj [2019]

[Závěr: Zapomenuté heslo pro iPhone? iPhone se odpojil a nepřipojuje se k iTunes? Tento článek představuje čtyři účinná řešení pro odblokování a resetování odpojeného iPhonu. Použití iTunes k obnovení zablokovaného / uzamčeného iPhonu vymaže data a nastavení; použití nástroje pro odemknutí iPhonu z třetí části k opravě a odemknutí zablokovaného iPhonu / iPadu bude jednodušší a bezpečnější.

Dnes ráno moje mladší sestra několikrát zadala špatné heslo na mém iPhonu, nyní je můj iPhone vypnutý. Jak opravit odpojený iPhone bez ztráty dat? Nemám zálohu svého zařízení.

Už se vám někdy na iPhonu objevila zpráva typu „iPhone odpojen“, „zkuste to znovu za 1 minutu“ nebo „zkuste to znovu za 5, 15 nebo 60 minut“?? V nejhorším případě se zobrazí zpráva „iPhone odpojen. Připojit k iTunes „, což znamená, že zařízení je uzamčeno a nelze s ním nic dělat, dokonce ani restartovat. Když zapomenete heslo k iPhonu nebo je iPhone offline, je to asi frustrující. Ve skutečnosti si poměrně hodně uživatelů Apple, kteří rádi mění svá hesla, často stěžuje, že nemohou získat přístup ke svému iPhonu, nebo z nějakého důvodu zadali špatné heslo a to je zakázáno. Tento příspěvek vám ukáže čtyři účinná řešení pro odblokování odpojeného iPhonu pomocí jednoduchých kroků.

připojit, itunes, pokud, iphone, uzamčen

iPhone je uzamčený. Připojení k iTunes.

Pokud jste příliš často zadali nesprávný kód zámku obrazovky iPhonu, zabezpečení Apple vám na krátkou dobu zablokuje další operace. Může se zobrazit zpráva, že iPhone je zakázán. Pokud budete nadále zadávat nesprávná hesla, iPhone bude uzamčen a deaktivován. Pro odemknutí musí být připojen k iTunes. V takovém případě se zobrazí výzva, iPhone odpojen Připojit k iTunes.

Nejprve musíte iPhone připojit k iTunes a odemknout zařízení iOS podle výzvy. Ujistěte se, že máte v počítači nainstalované iTunes a používáte nejnovější verzi. Odpojený iPhone pak můžete odemknout podle následujících kroků.

Krok 1 Když se setkáte se zablokovaným iPhonem, připojte se k iTunes Problém, musíte připojit iPhone k počítači a spustit iTunes. Vzhledem k tomu, že tento vypnutý iPhone nelze odemknout, měli byste iPhone přepnout do režimu obnovení.

připojit, itunes, pokud, iphone, uzamčen

Krok 2 iTunes zjistí, že iPhone je v nouzovém režimu a je v režimu obnovení. Pro vyřešení problému je třeba iPhone aktualizovat nebo obnovit. Máte k dispozici 2 možnosti: Obnovit a Obnovit.

Krok 3 Můžete zkusit použít funkci Obnovit schopnost odemknout vypnutý iPhone. Po obnovení budou všechna předchozí data a nastavení tohoto zařízení iOS vymazána. Měli byste obnovit různá data iOS prostřednictvím iCloudu nebo iTunes.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

  • Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu.
  • Odstranění Apple ID nebo jeho hesla.
  • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

další způsoby řešení potíží s iPhonem s odpojeným zařízením

Nebo můžete vyzkoušet tradiční metody odblokování odpojeného iPhonu a odstranění zapomenutého hesla. Tato řešení pro odblokování iPhonu vyžadují určité požadavky. Před zahájením práce byste měli zkontrolovat, zda jste provedli synchronizaci s iTunes nebo zálohování. Pokud ano, můžete pokračovat ve čtení a provést řešení, jak zakázat iPhone bez ztráty dat.

Připojte odpojený iPhone k synchronizaci s iTunes (dříve synchronizovaný iPhone s iTunes)

Pokud máte spolehlivý počítač, můžete odpojený iPhone opravit připojením k iTunes zde. Jinými slovy, pokud jste již dříve synchronizovali iPhone s iTunes, můžete odpojený iPhone odemknout a zálohovat pomocí iTunes. Níže je popsáno, jak odpojit iPhone po připojení k záplatě iTunes.

Krok 1 Najděte počítač, ve kterém jste dříve synchronizovali iPhone s iTunes. Poté připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Krok 2 Spusťte nejnovější verzi iTunes. iTunes budou brzy schopné detekovat vaše zařízení iOS a zálohovat je.

Krok 3 Klikněte na Obnovit iPhone v iTunes.

Krok 4 Na obrazovce nastavení iPhonu vyberte možnost Obnovit ze zálohy iTunes.

Krok 5 Vraťte se do iTunes a vyberte nejvhodnější zálohu. Kliknutím na Obnovit odemknete odpojený iPhone pomocí iTunes.

Přepněte odpojený iPhone do režimu obnovení (nikdy nesynchronizujte iPhone s iTunes)

Co dělat, pokud jste iPhone ještě nesynchronizovali s iTunes? Můžete obejít odpojený iPhone, který nebyl nikdy předtím synchronizován?? Zde byste měli vědět, jak se připojit k iTunes, když je iPhone odpojen. V tuto chvíli musíte iPhone přepnout do režimu obnovení, abyste se zbavili zakázané obrazovky iPhone.

Odstranění hesla z iPhone 8/8 Plus / X / XR / XS Max / XS / SE / 11/11 Pro Max / 11 Pro / 12/12 mini / 12 ProMax / 12 Pro

Krok 1 Stiskněte a podržte současně boční tlačítko a jedno z tlačítek hlasitosti. Neuvolňujte obě tlačítka, dokud se nezobrazí posuvník vypnutí.

Krok 2 Přetažením posuvníku vypněte iPhone.

připojit, itunes, pokud, iphone, uzamčen

Krok 3 Připojení iPhonu k počítači s přidržením bočního tlačítka.

Krok 4 Neuvolňujte postranní panel. dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.

Krok 5 Vyberte možnost Obnovit obnovení odpojeného iPhone.

Odstranění hesla z iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus

Krok 1 Podržte a stiskněte boční tlačítko. Neuvolňujte, dokud se nezobrazí posuvník.

Krok 2 Přetáhněte posuvník a vypněte iPhone ručně.

Krok 3 Podržení tlačítka snížení hlasitosti na iPhonu. Mezitím připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Krok 4 Když se zobrazí obrazovka režimu obnovení, můžete uvolnit tlačítko snížení hlasitosti.

Krok 5 Po vyzvání klepněte na možnost Obnovit. Po odblokování iPhonu můžete iPhone nastavit ručně.

Odstranění hesla z iPhonu 6s a starších

Krok 1 Podržte a stiskněte boční tlačítko.

Krok 2 Jakmile se zobrazí posuvník vypnutí, uvolněte boční tlačítko. Vypnutí iPhonu přetažením posuvníku.

Krok 3 Podržte stisknuté tlačítko Domů a pomocí kabelu USB připojte iPhone k počítači.

Krok 4 Nepouštějte Home, dokud se neobjeví obrazovka režimu obnovení iPhone.

Krok 5 Kliknutím na Obnovit odstraníte přístupový kód a obnovíte data iPhonu.

Vyčištění a obnovení odpojeného iPhonu pomocí iCloudu (povolte „Najít iPhone před“)

Pokud chcete opravit vypnutý iPhone, připojte se k iTunes bez počítače, můžete pomocí iCloudu vzdáleně odemknout iPhone, aby byl iPhone vypnutý, připojte se k iTunes bypass. Všechny uložené soubory a nastavení budou také smazány. Mějte na paměti, že funkce Najít můj iPhone musí být povolena předtím. Mezitím má váš odpojený iPhone připojení k internetu.

Krok 1 Navštivte webovou stránku iCloud. Přihlášení k účtu iCloud.

Krok 2 Najděte a vyberte možnost Najít iPhone. Aktuální polohu odpojeného iPhonu můžete zobrazit na mapě.

Krok 3 Vyberte svůj iPhone a vyberte možnost Vymazat iPhone.

Krok 4 Po vymazání iPhonu pomocí služby iCloud můžete iPhone nastavit jako nový.

Odemknutí deaktivovaného iPhonu pomocí Finderu (vyžaduje macOS Catalina)

Apple odstranil iTunes z macOS Catalina a novějších verzí. Jako řešení, jak opravit odpojený iPhone, který se nepřipojuje k iTunes, je tedy třeba odstranit zapomenuté heslo iPhonu pomocí Finderu.

Krok 1 Připojení odpojeného iPhonu k Macu.

Krok 2 Otevřete Finder. Informace o iPhonu můžete zobrazit ve Finderu.

Krok 3 Vyberte iPhone a zvolte Obnovit iPhone a poté Obnovit zálohu.

Krok 4 Vymažou se všechna data a nastavení iOS i zapomenuté heslo iPhonu.

Krok 5 Nastavení prázdného iPhonu a obnovení z předchozí zálohy.

Přenos dat z počítače do iPhonu bez iTunes.

Pokud chcete přenést filmy, skladby nebo elektronické knihy z počítače do iPhonu, můžete vyzkoušet aplikaci FoneTrans.

FoneTrans. Jedna z nejlepších aplikací pro přenos dat pro uživatele iOS, můžete ji použít jako most pro propojení iPhonu a počítače, můžete přenášet všechny druhy dat z počítače do iPhonu, včetně fotografií, filmů, hudby atd. Д

FoneTrans navíc podporuje přenos dat z iPhonu do iPhonu, můžete k počítači připojit dva iPhony současně a přenášet data z jednoho do druhého.

Nyní se podíváme, jak můžete pomocí aplikace FoneTrans exportovat filmy nebo hudbu z počítače do iPhonu.

Krok 1 Stáhněte si aplikaci FoneTrans do počítače

Odpojte kabel USB a připojte iPhone k počítači, poté spusťte aplikaci FoneTrans.

V aplikaci FoneTrans vyberte data, která chcete přenést do iPhonu.

Například klikněte na položku Videa a poté na tlačítko Přidat.

Do aplikace FoneTrans můžete přidat jedno video nebo celou složku. Vyberte soubor videa, který chcete exportovat do iPhonu, a klepněte na Otevřít.

FoneTrans začne streamovat video do iPhonu.

Počkejte na přenos a po dokončení se video nahraje do iPhonu.

Pokud chcete, můžete pokračovat v exportu dalších souborů do iPhonu.

Nyní víte, že všechny možné metody opravy problému iTunes se nemohou připojit k iPhonu. Nyní můžete začít opravovat chybu sami a doufám, že vám tyto metody pomohou se z problému snadno dostat. Pokud chyba přetrvává, můžete se obrátit na alternativy iTunes.

iPod je vypnutý? Připojení k iTunes!

Když je iPod / iPod touch odpojen, vyzve iPod k připojení k iTunes, což je účinný způsob obnovení iTunes. Můžete postupovat podle níže uvedeného návodu:

Krok 1 Připojení odpojeného iPodu / iPodu touch k počítači.

Krok 2 Otevřete iTunes a vyberte iPod

Krok 3 Klepnutím na tlačítko „Opravit iPod“ zahájíte proces resetování. Počkejte několik minut a poté projdete procesem nastavení iPodu.

Odpojený iPod bude opraven jako nový iPod. Pokud máte zálohu iTunes, můžete během procesu nastavení zvolit možnost „Obnovit ze zálohy iTunes“.

Poznámka : Chcete-li se připojit k iTunes a opravit odpojený iPod, ujistěte se, že jste tento odpojený iPod již dříve synchronizovali s iTunes, jinak se může zobrazit chybové hlášení, že se iPod nemůže připojit k iTunes, protože je uzamčen heslem, a dokončí se smyčka. V takovém případě můžete zvážit opravu odpojeného iPodu bez iTunes.

Jak odemknout iPhone bez počítače (iCloud Erase iPhone)

Bez počítače nebo iTunes? Pak stačí nechat iCloud, aby vám pomohl odpojený iPhone odemknout jeho vzdáleným odebráním.

Přihlášení do služby iCloud.com na jiném dostupném telefonu a přihlaste se k iCloudu pomocí svého Apple ID a hesla. Klikněte na „Najít můj iPhone“ a v nabídce „Všechna moje zařízení“ vyberte možnost zakázat iPhone. Vymazání karty iPhone v pravém horním rohu mapy. Veškerý obsah a nastavení budou smazány a iPhone můžete znovu nastavit.

Příčina a řešení pro „iPhone odpojen

Pokud byl uzamčený iPhone 5krát nesprávně uzamčen, bude normálně na 1 minutu deaktivován. Pokud se 6krát nezdaří, bude na 5 minut odpojen. Bude zcela vypnuta, pokud ji někdo neodemkne 10krát. Pokud je iPhone odpojen, připojte se k iTunes’, prioritou je zapnout jej, aby normálně fungoval. Za tímto účelem by měl být váš iPhone obnoven. Po resetování bude iPhone opět normálně fungovat. Resetování iPhonu však znamená úplné restartování iPhonu, všechna data a nastavení zmizí.

Chcete-li obnovit odpojený iPhone, společnost Apple Inc. by nám nařídila připojit se k iTunes, protože v iTunes lze odstranit stav odpojení Obnovení iPhonu, Obecně platí, že obnovení odpojeného iPhonu jej může vrátit do normálního stavu a Chcete-li obnovit odpojený iPhone, musíte se připojit k iTunes.

V následujících kapitolách vám představím, jak se připojit k iTunes, aby váš iPhone správně fungoval, a další řešení, která mohou odpojené zařízení uvést zpět do funkčního stavu.

Jak odemknout iPhone, když zapomenete heslo

K obnovení iPhonu přistupte pouze v případě, že se zobrazí hlášení iPhone odpojen, připojte se k iTunes. To znamená, že jste již vyčerpali všechny pokusy o nalezení platného hesla a je lepší použít pomocný software, abyste se vyhnuli trvalému zablokování smartphonu.

4uKey umožňuje obnovit heslo k iPhonu, pokud ho zapomenete

iPhone můžete do režimu DFU přepnout ručně nebo pomocí nástroje 4uKey okamžitě

  • Stiskněte tlačítko „Start“ a poté stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti, poté tlačítko snížení hlasitosti a podržte je, dokud iPhone nepřejde do režimu obnovení;
  • Poté stáhněte aktuální verzi systému iOS a stiskněte tlačítko „Začít odemykat“;
  • Počkejte na odstranění hesla a odpojte iPhone od počítače;
  • Nyní nastavte iPhone jako nový nebo obnovte zálohu.

Stažení nejnovější verze systému iOS je povinné pro resetování iPhonu, pokud jste zapomněli heslo. Takže pokud se tomu chcete vyhnout, nebude to fungovat. Na konci však dostanete resetovaný iPhone, který budete moci znovu nakonfigurovat.

Ano, tento postup odstraní všechna data z paměti, ale pokud si pamatujete heslo iCloudu, můžete obnovením zálohy vše obnovit tak, jak bylo. Heslo k účtu si však můžete v případě potřeby obnovit také zodpovězením kontrolních otázek.

Často kladené dotazy k připojení iPhonu X s postižením k iTunes

Otázka 1. Mohu obejít heslo zámku obrazovky iPhonu pomocí Siri?

Ne. Siri vám nepomůže obejít zámky obrazovky a získat přímý přístup k iPhonu. Ačkoli některé příručky tvrdí, že vám pomohou přihlásit se do iPhonu prostřednictvím Siri, ve skutečnosti jste bez správného Face ID nebo Touch ID stále uzamčeni na svém zařízení se systémem iOS.

Otázka 2. Proč je můj iPhone vypnutý?

iPhone je odpojen hlavně proto, že jste příliš mnohokrát zadali špatné heslo. V takovém případě Apple iPhone uzamkne, aby se ochránil před možným pokusem o hacknutí.

Otázka 3. Jak se vyhnout zakázání iPhonu?

K přístupu k zařízení se systémem iOS můžete opět použít Touch ID nebo Face ID. Ve většině případů stačí k odemknutí iPhonu prst nebo obličej. Můžete také nastavit nové heslo pro uzamčení obrazovky.

Nemůžete odemknout iPhone X a na obrazovce se zobrazuje zpráva iPhone odpojen, připojte se k iTunes? Nebojte se, zablokovaný iPhone X můžete snadno odemknout pomocí 3 výše popsaných metod.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časové omezení obrazovky nebo heslo během několika sekund.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS