Jak se podívat na fotografii v trezoru iPhone

Interakce s Apple IClod: Ponořte se do nejdůležitějších funkcí

Zálohování a přenos souborů, jako je fotografie a video, pomocí služby iCloud. správná věc, zejména s častými posuny mobilních zařízení a počítačů.

podívat, fotografii, iphone

Služba iCloud ušetří vaše fotografie v původní kvalitě, předběžné nahrávání na gadgetech a PC jsou komprimované kopie. Při stahování přímo na vnitřní disk nebo na památku zařízení zůstává kvalita média originální.

Nejdůležitější nadstavbou, pokračování služby Apple IClod je ovladač iCloud. Je to on, kdo rozšiřuje možnosti správy vašeho mediálního obsahu v online ukládání dat. V této uživatelské příručce se na něm vyrábí přízvuk.

Základní nastavení

Takže pro používání ICloud Drive byste měli mít iOS 8 na iPhone, iPad nebo iPod Touch, stejně jako OS X Yosemite na Mac. K jednotce iCloud máte přístup i z prohlížeče a používání oken, ale na to později. zatímco musíte vše připravit. Pokud jsou nainstalovány kompatibilní operační systémy, věnujte pozornost stavu cloudové služby v nastavení:

Pro iOS 8: Nastavení. iCloud. iCloud Drive. Funkce by měla být aktivována. Zde věnujte pozornost seznamu aplikací. otevřou přístup k ICloud Drive.

Pro OS X Yosemite: Nastavení systému. iCloud. iCloud Drive. Znovu zkontrolujeme přítomnost pole, které označuje, že je služba aktivována. Při stisknutí tlačítka „Parametry“ si můžete prohlédnout aplikace, které otevírají přístup k ICloud Drive.

Přípravná fáze je v tom téměř dokončena. Jeden detail. Pokud jste po aktualizaci operačního systému odmítli přejít z iCloud na iCloud Drive, nezapomeňte to provést nyní pomocí výše uvedených parametrů. Teď přesně všechno.

Pokud na iPhone není dostatek paměti

Tato metoda je poněkud komplikovanější a vyžaduje stacionární počítač nebo notebook. Vezměte prosím na vědomí, že se doporučuje použít ke stažení prohlížeč Safari.

Před spuštěním načítání otevřete Safari. Nastavení a na kartě hlavní část vyberte složku pro nahrávání souborů. Uveďte požadovaný adresář.

Vezměte prosím na vědomí, že položka s Safari je přísně povinna potvrdit stahování každé fotografie ručně.

Pomocí prohlížeče otevřete web iCloud Service.com a jděte do sekce fotografií.

Originály vašich fotografií jsou uloženy ve službě.

Naším úkolem je stáhnout všechny obrázky na počítači. Nenajdete klíč pro zvýraznění všeho. Ale existuje složitý způsob, jak zvýraznit všechny obrázky.

Projděte se seznamem fotografií v iCloud v samém nahoru (počínaje nejstaršími). Klikněte na Vyberte v nabídce Service a vyberte první fotografii.

Nyní procházejte obrázek na poslední fotografii. Vyzvedněte klávesu Shift a vyklouzněte podle posledního obrázku. Budou vybrány všechny fotografie.

Zbývá pouze stisknutím klávesy pro načtení.

Do záložek

Zobrazit iCloud Vault z počítače

Chcete.li zobrazit fotografie v cloudu pomocí PC, můžete použít odpovídající nástroj pro Windows nebo jít do cloudového úložiště prostřednictvím webových stránek aplikace.

Zobrazit fotografie prostřednictvím webu iCloud

Web je k dispozici po postupu autorizace, když vytvoříte Apple ID v odpovídajícím poli. Chcete.li zkontrolovat obsah úložiště, podívejte se na obsah, proveďte změny, použijte jednoduché pokyny.

  • Otevřeno v prohlížeči IClod.
  • Přineste své jablko
  • V nabídce vyberte ikonu „fotografie“, klikněte na ikonu.
  • Na obrazovce počítače je otevřeno kompletní úložiště médií, rozloženo na dvě karty „Momenty“, „Alba“. Sekce „Alba“ ukládá všechny série obrázků vytvořených dříve a stanovené v albech. Karta „Momenty“ shromáždila nejnovější zatížení.

Důležité! Poté, co jste na smartphonu vyfotografovali, lze fotografii přenést pouze po čase. V závislosti na rychlosti načítání, tarifu, přístupu do sítě, přenosu obrázku trvá několik minut na několik hodin

Pokud potřebujete obrázek smazat, klikněte na ikonu „košík“ v pravém rohu. Soubor bude odstraněn ze všech zařízení. Chcete.li soubor stáhnout na PC, otevřete možnost „Vyberte“ a klikněte na ikonu „Arrow in Square“. Nahrané fotografie z úložiště jsou otevřeny v počítači ve složce, která stojí jako výchozí boot.

Zobrazit fotografii přes instalaci iCloud pro Windows

Po aktivaci aplikačního programu pro Windows jsou všechny soubory cloudového úložiště synchronizovány s vybranou složkou na PC. Chcete.li snadno sledovat své fotografie v iCloud z počítače, použijte jednoduché pokyny.

Důležité! Následně můžete zadat úložiště, pokud kliknete na klíč ⊞ Win a zadejte slovo „iCloud“. V prohlížeči bude vytvořena speciální složka, kde se zobrazí všechny soubory z cloudové služby

  • Klikněte na ikonu „Checkmark“ v okně „Foto“. Tímto spustíte proces synchronizace cloudového úložiště s prohlížečem. Složka bude vytvořena na PC, kde se zobrazí veškerý obsah z cloudu.
  • Najděte na ploše nebo při načítání složky „Photo iCloud“.
  • Kliknutím na ikonu „Použít“ uložte složku na PC.

Po aktivaci aplikace klikněte na „zaškrtnutí“ v těch oknech, které chcete synchronizovat s PC spolu s fotografiemi fotografií. Před instalací programu iCloud na PC se musíte ujistit, že počítač používá nejnovější verzi iOS.

Chcete.li to provést, přejděte do části „Nastavení počítače“, vyberte možnost „PO“ a zkontrolujte, zda je přístupnost pro přístupnost

Cloudové úložiště od společnosti Yabloko Corporation je pohodlná služba, která se charakterizuje snadnou správou a srozumitelnou funkcí. Pomocí aplikace můžete sledovat, odesílat, odstranit fotografie ze všech synchronizovaných zařízení.

Spolehlivé služby cloudového úložiště: zdarma a za peníze

Mnoho z nás z návyků ukládá fotografie na počítači nebo vnějším pevném disku, ale to zdaleka není nejlepší způsob, jak zachránit své vzpomínky na cestování a cestování. Nejlepší je, když jsou uloženy na disku a v cloudovém úložišti, kde jsou na jedné straně spolehlivě chráněny a na druhé straně jsou snadno dostupné.

Samozřejmě existují placené i bezplatné služby, kde můžete nahrát fotografie a nebojte se jejich budoucího osudu. Vybrali jsme nejspolehlivější cloudové úložiště, které hlavní hráči na trhu nabízejí. například Google, Yandex, Group a další. Pokud jim nedůvěřujete, kdo jiný?

Zobrazení změn na všech zařízeních

Když provedete změny v programu „foto“ na zařízení s iOS nebo v počítači Mac, fotografie je automaticky aktualizována na všech zařízeních. Proto při řezání nebo opravě fotografií na iPhone vidíte změny, když otevřete text média v počítači Mac. Pokud jste změnili názor, můžete vrátit počáteční typ fotografie. Originály fotografií a videí jsou uloženy v iCloud, takže se k nim můžete kdykoli vrátit.

Dokonce i fotografie a videa odstraněná na jednom zařízení jsou odstraněna ze všech zařízení, která používají funkci „foto iCloud“. A pokud potřebujete vrátit fotografii, můžete ji obnovit z alba „Nedávno smazáno“ do 30 dnů.

Můžete provést změny na iPhone, iPad, iPod Touch nebo Mac počítač a oni se automaticky zobrazí na Apple TV. Celá sbírka je k dispozici na Apple TV, včetně sbírek Memoirs a General Album.

Jak se podívat na tok fotografií iCloud?

V iCloud naproti mým datům, poště, název je fotka někoho jiného. Fotografie osoby z korespondence. Na kartě „Mail, Adresa“ je řádek „Moje data“, ale zde jsou data s fotografií s fotografií. Jak to může být, co dělat?

Zejména v korespondenci s touto osobou, jejíž fotografii máte na účtu iCloud. Ahoj! Fotografie můžete obnovit, pouze pokud byla vytvořena záložní kopie alespoň jednou. Buď na počítači pomocí iTunes nebo pomocí cloudové služby iCloud.

Mohu ji vidět znát Apple ID a heslo? Pokud ano, faktem je, že fotografie, na rozdíl od kontaktů a jiných věcí, je načtena pomaleji z cloudu, moje obnova fotografií trvala asi den (s dobrým signálem Wi-Fi).

Nejlepší je kontaktovat (alespoň telefonicky) na jakékoli autorizované servisní středisko Apple, seznam lze zobrazit na OFF. Web (zde je odkaz).

Jak skrýt Sidbar (nabídka vlevo) na fotografii aplikace na iCloud.com

Webová verze webové fotografie aplikace se skládá ze tří hlavních prvků: panel nástrojů (nahoře), prohlížeč souborů (pod panelem nástrojů) a sidbar (vlevo). Je.li to žádoucí, může být poslední prvek skrytý. Chcete.li to provést, klikněte na ikonu s obrázkem Sidbaru. nachází se napravo od nápisu „ICloud Photo“.

Chcete.li nabídnout, znovu klikněte na stejné tlačítko.

Jak pochopit, že soubory jsou načteny do média iCloud?

Chcete.li zkontrolovat, zda je fotografie nebo video odesláno do „cloudu“, spusťte aplikaci „foto“, přejděte na kartu fotografií a posouvejte na samém konci stránky.

podívat, fotografii, iphone

Stručný popis hlavních služeb iCloud

Pošta

Každý uživatel může v cloudu zdarma vytvořit svůj vlastní e-mailový typ „Name@iCloud.com „a získejte rychlý přístup k korespondenci kdykoli. Přímo na webu iCloud.Služba COM je implementována ve formě klasické poštovní schránky rozdělené do kategorií (příchozí, spam, koncepty atd.D.). Chcete-li aktivovat poštu v cloudu, musíte přejít na Mac nebo IDEVICE v nabídce Nastavení a zadat název e-mailové adresy, která bude vytvořena automaticky.

Kontakty

Všechny kontakty z adresového knihy zařízení jsou automaticky zkopírovány do iCloud a naopak. Současně v cloudu na iCloud.com má všechny možnosti úprav profilů, což je docela pohodlné. například na počítači je mnohem snazší připojit fotografie k kontaktům, než je dělat na smartphonu nebo tabletu.

Kalendář, poznámky, připomenutí

Pokud existuje cloudová služba, přirozeně není třeba přenášet informace z příslušných aplikací z jednoho zařízení do druhého. ICLOD automaticky synchronizuje všechny zadané události, vytvořené záznamy a další data.

Servisní fotografie na iCloud.com je téměř podobné mobilní a stolní aplikace. Toto je plně naplněná média pro skladování fotografií a videí, rozdělených na alba nebo momenty (v závislosti na režimu zobrazení). Odtud je snadné odstranit, přesunout nebo odesílat obrázky pomocí.

podívat, fotografii, iphone

Iwork in iCloud (stránky, čísla, klíčová poznámka)

Nedávno se objevila sekce IClud obsahující stejné analogy čísel, stránek a aplikací pro klíčové série. Díky tomu mohou uživatelé vytvářet, upravovat a odesílat elektrické tabulky, textové dokumenty nebo prezentace z jakéhokoli zařízení.

Iwork je bezplatný webový analog společnosti Microsoft Office (Word, Excel).

Najděte iPhone a najděte přátele

V případě ztráty mobilního zařízení je nejjednodušší najít ji pomocí aplikace k nalezení iPhone zveřejněného na webu iCloud.com, proto stačí vstoupit do identifikátoru a hesla Apple ID. Zde můžete zařízení zcela vymazat, reprodukovat zvuk nebo zapnout režim ztráty (viz. Snížení obrazovky výše).

Webová aplikace k nalezení přátel vám umožňuje získat informace o umístění přátel na mapě.

Aplikace najdou iPhone a ve výchozím nastavení najdou přátele v nejnovějších verzích iOS.

Icloud Drive and Backup Copies in iCloud

Služba je plnohodnotné cloudové úložiště (Analogue Dropbox, Disk Google, Yandex.Disk, cloud atd.D.), které mohou obsahovat jakákoli data. Objem místa na disku je určen tarifem, následující ceny jsou v současné době relevantní: 5 GB. zdarma, 50 GB. 59/měsíc, 200 GB. 149/měsíc, 1 TB. 599/měsíc.

Banda klíčů

Služba iCloud Keys vám umožňuje automaticky uložit záložku na všech zařízeních, historii pohledů, přihlášení a hesla z prohlížeče Safari.

V tomto článku jsme hovořili o tom, jak aktivovat a pracovat se spoustou klíčů na iPhone, iPad, iPod a Mac.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS