Jak skrýt oznámení na zamykací obrazovce iPhone

Jak skrýt oznámení nebo jejich obsah v systému Android a iOS

Někdy je výhodné, že si obsah oznámení můžete přečíst pouhým pohledem na zamčenou obrazovku: nemusíte ztrácet čas odemykáním, vše potřebné máte na dosah ruky. Tak by to fungovalo v dokonalém světě, ale my v dokonalém světě nežijeme: často jsme obklopeni lidmi a mnozí z nich rádi strkají nos do věcí, které se jich netýkají. Naštěstí je možné v moderních chytrých telefonech skrýt důležité informace před zvědavýma očima a my vám poradíme, jak na to.

Tento operační systém nabízí všechna oznámení najednou. Chcete-li vybrat požadovaný režim zobrazení, přejděte do Nastavení. Aplikace a oznámení. Oznámení. Dále najděte podsekci Zamykací obrazovka a Oznámení na zamykací obrazovce. Zde můžete zvolit, kolik oznámení chcete na zamčené obrazovce zobrazit a zda je chcete zobrazit vůbec. Pokud chcete, aby se oznámení zobrazovalo bez odemknutí, ale bez textu, přepněte přepínač „Oznámení obsahující citlivé údaje“ do polohy „Vypnuto“.Jako obvykle bychom měli na tomto místě upozornit, že v závislosti na operačním systému, který používáte ve svém smartphonu, se tato cesta může mírně lišit od cesty popsané v našem průvodci. Nenechte se zmást, výsledek bude stále stejný.

Miniatury a návrhy Siri

Úplně nahoře se zobrazí možnost zobrazit náhledy. Tato funkce je zodpovědná za zobrazování miniatur oznámení. Zde můžete vybrat z možností Vždy, Bez zámku a Nikdy.

Níže jsou uvedeny návrhy Siri. Zde si můžete vybrat, pro které aplikace chcete zobrazit doporučené příkazy na zamykací obrazovce.

Nyní můžete přejít k nastavení oznámení podle aplikací.

Jak zakázat widgety na zamykací obrazovce iPhone?

Chcete-li zakázat nechtěný widget na zamykací obrazovce, postupujte podle následujících kroků:

  • Musíte přejít do nabídky „Nastavení“ telefonu.
  • Poté zadejte část „Touch ID a přístupový kód“.
  • V otevřeném okně v části „Přístup se zámkem obrazovky“ přesuňte posuvník do polohy „Zakázat“. To by mělo být provedeno před aplikacemi Dnes a Zobrazení oznámení.
skrýt, oznámení, zamykací, obrazovce, iphone
  • Po dokončení kroků klikněte na tlačítko „Home“. Od této chvíle jsou na zamčené obrazovce viditelné pouze příchozí informace. Pro plný přístup k widgetům je třeba zadat heslo nebo naskenovat otisk prstu.

V případě potřeby můžete obnovit předchozí nastavení. Tato akce je vhodná pro ty uživatele, kteří nechtějí, aby ostatní využívali informace, které se zobrazují na obrazovce.

Deaktivace odpovědi na zprávu ze zamčené obrazovky

Můžete také jednoduše zakázat funkci, která umožňuje odpovědět na zprávu ze zamčené obrazovky. To lze provést pouze na zařízení s Touch ID. Takže.

Otevřete „Nastavení“.

Vyberte možnost „Touch ID a přístupový kód“ („Touch ID a přístupový kód“).

Přepnutí přepínače „Odpovědět na zprávu“.

Jak dočasně deaktivovat oznámení

Pokud vám na schůzce překážejí oznámení, je pohodlnější je na chvíli ztlumit pomocí režimu „Nerušit“. To provedete tak, že z pravého horního rohu obrazovky (nebo u starších modelů ze spodního okraje nahoru) vyvoláte položku „Ovládací prvky“ a klepnete na ikonu půlměsíce. Pokud na něm podržíte prst, můžete vybrat časový úsek tichého režimu.

Když je zapnuta funkce Nerušit, oznámení budou přicházet i nadále, ale bez zvuku a vyskakovacích bannerů. Nezobrazí se na zamykací obrazovce, ale přímo v oznamovacím centru.

Zakázání Centra oznámení na zamykací obrazovce iPhonu

K zamezení přístupu do oznamovacího centra ze zamčené obrazovky stačí přejít do nastavení Touch ID a hesla a zadat heslo zamčené obrazovky.

Na další obrazovce přejděte dolů na položku Povolit přístup k zámku a přesuňte přepínač vedle položky Oznamovací centrum do polohy VYPNUTO.

Od nynějška nebude mít nikdo s přístupem k vašemu iPhonu přístup do Centra oznámení, aniž by znal heslo k zámku obrazovky vašeho zařízení.

Jak skrýt, od koho zpráva přišla, v aplikaci Votsap?

Za tímto účelem stiskněte „Nastavení“ → „Zámek obrazovky“ → „Pokročilé“ → „Oznámení na zamčené obrazovce„. Zde můžete skrýt jejich obsah, aby ostatní neviděli text vašich zpráv, nebo je jednoduše vypnout.

Pokud chcete skrýt obsah všech oznámení zobrazených na zamykací obrazovce, klepněte na možnost „Oznámení na zamykací obrazovce“. Systém Android ve výchozím nastavení nastavuje oznámení na možnost Zobrazit, takže se zobrazují výhradně na zamykací obrazovce. Vyberte možnost „Zobrazit, ale skrýt obsah“.

Jak skrýt všechna oznámení při používání iPhonu

Přejděte do Nastavení Nerušit. V části Ticho zaškrtněte možnost Vždy.

Nyní nebudete dostávat vůbec žádná oznámení, pokud je zapnuta funkce „Nerušit“. Telefon nebude zvonit ani vibrovat a na obrazovce se nebudou zobrazovat bannery. Hovory a oznámení budete dostávat, jen o tom nebudete vědět, dokud režim nevypnete.

Hodí se, když máte něco důležitého na práci a nechcete se rozptylovat.

Text videa

Během dne často dostáváme zprávy.A pokud se na telefon zrovna nedíváme, zobrazí se na zamčené obrazovce zprávy.Někdy však mohou být tyto zprávy velmi soukromé a někdo by si je mohl náhodně přečíst.Pokud to nechcete, můžete text příchozích zpráv skrýt.

Jak udržujete své zprávy soukromé?? Napište své odpovědi do komentářů.

skrýt, oznámení, zamykací, obrazovce, iphone

Děkujeme za sledování. Nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho kanálu a dejte nám „To se mi líbí“, pokud pro vás bylo video užitečné!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS