Jak sledovat paměť na LG TV

Jak nastavit program na LG TV

Nové modely LG TV vám umožňují používat jakoukoli pohodlnou metodu přijímání signálu. prostřednictvím jednoduché nebo satelitní antény, kabelové nebo bezdrátové internet. Každý zdroj signálu má své vlastní nastavení a způsoby hledání kanálů. Pomocí dálkového ovládání a jednoduchých algoritmů akcí můžete nezávisle nakonfigurovat televizní kanály na jakémkoli LG TV.

Jak zjistit, zda TV DVB-T2 podporuje

Před vyhledáváním kanálů a primárním nastavením televizoru se musíte ujistit, že podporuje standard DVB-T2 a může vzít digitální vysílání. Níže jsou uvedeny hlavní modely LG televizorů, které jsou vybaveny přijímači postavených a mohou přijímat televizní signály jakéhokoli typu.

Model (DVB-T2) diagonálu
22Ma33V 22
22LN457U 22
22Ma53V 22
22LN548M 22
32LN541U 32
32LN541V 32
32LB563U 32
42lm620T 42
42lm640T 42
42lm660T 42
42lm669t 42
47lm670t 47
47lm960v 47
47LB561V 47
47LB580V 47
47LB582V 47
49UB820V 49
49UB830V 49
50LA582V padesátka

Pokud neexistuje způsob, jak se seznámit s pokyny pro LG TV konkrétního modelu nebo doprovodnou dokumentací, lze technické vlastnosti modelu objasnit na oficiálních webových stránkách LG.

sledovat, paměť

Hledejte sériové číslo

Každý televizor z sestavy LG má svůj vlastní kód písmene a sériové číslo. speciální kombinace čísel, ve kterých jsou šifrovány technické informace o konkrétním zařízení.

Sériové číslo své LG TV najdete několika způsoby:

 • Prostudujte krabici z televizní a doprovodné dokumentace;
 • Zkontrolujte zadní panel televizoru, kde je nálepka s technickými údaji;
 • Prostudujte záruční kartu a zkontrolujte nákup televize.

Můžete také použít systémovou nabídku televizoru. K tomu potřebujete:

Základní nastavení LG TV při prvním zahrnutí

Před instalací antény a hledáním kanálů je nutné zahájit nastavení televize. K tomu potřebujete dálkové ovládání a trochu volného času.

Pro správnou činnost systému musíte nejprve nakonfigurovat jazyk, umístění a také datum a čas. Počáteční nastavení můžete zahájit ihned po prvním zahrnutí televizoru do sítě.

Pro správnou provoz virtuální klávesnice, hlasového vstupu a celého televizního systému LG musíte nejprve nakonfigurovat parametry jazyka. Záleží také na tom, jaký jazyk bude vysíláno kanály.

Pokud je, když je televizor poprvé zapne hlavní nabídka a nastavení se zobrazí v ruštině, neznamená to, že televizor je ve výchozím nastavení nakonfigurován. Pro správný provoz inteligentních objektů, aplikací a televizních kanálů je nutné nastavit jazyk ručně.

Tinktura jazyka se provádí v několika fázích:

 • Přejděte do hlavní nabídky a otevřete kartu Nastavení televizoru.
 • Vyberte položku „navíc“ a klikněte na tři body na samém dolní části seznamu nastavení.
 • V okně otevřené vyberte řádek „General“.
 • Přejděte do sekce „jazyk“ a označte ruštinu, pomocí tlačítek se šipkami.

V důsledku toho se všechny systémové prvky, hry a vysílání budou konat ve specifikovaném jazyce. Nastavení jazyka můžete kdykoli změnit.

Umístění

Jedním z nejdůležitějších základních nastavení LG TV je výběr umístění (geolokace) zařízení. To jej zaregistruje pro oficiální použití, nainstalujte aktuální verzi softwaru a přidá digitální kanály určené pro danou oblast.

Nesprávné uvedené umístění může vést k poruchám provozu systému a přestat zobrazovat seznam kanálů, které poskytuje regionální operátor.

Poloha je nastavena v několika kliknutích. Chcete.li to provést, musíte jít do nabídky Nastavení a přejít na kartu „Země“. Poté v okně, které se otevírá, vyberte pravou zemi pomocí tlačítek se šipkami a potvrďte vstup dat.

Datum a čas

Aby aplikace a televizní kanály fungovaly bez selhání, je nutné v systému nainstalovat pravý čas a datum (pokud je tato možnost na zařízení). Chcete.li nakonfigurovat datum a čas, potřebujete:

 • Přejděte do nabídky Nastavení televizoru.
 • Vyberte položku „Obecné“.
 • Otevřete kartu „Datum a čas“.
 • Uveďte aktuální data a uložte změny.

Datum a čas se nezobrazují na všech modelech LG TV. Tyto parametry jsou zpravidla přítomny na nových zařízeních. Přítomnost těchto nastavení můžete zkontrolovat v nabídce hlavního nastavení.

Pokud má televizor funkci chytré televize, pak nastavíte datum a čas, budete muset zaregistrovat účet předplatitele. Můžete se zaregistrovat na oficiálních webových stránkách televizního operátora nebo prostřednictvím jeho mobilní aplikace.

Nastavení televizních kanálů

Po základní nastavení LG TV můžete okamžitě začít hledat nové televizní kanály. Chcete.li to provést, musíte poskytnout spolehlivý zdroj vysílání. satelitní nebo obyčejnou anténu, předponu IPTV nebo připojení kabelem.

Příčiny přeplněné vnitřní paměti na Smart TV Samsung

Omezená funkce prohlížeče nainstalovaná v inteligentní televizi je hlavním důvodem systematického přetečení vnitřní paměti. Než začnete přehrávat informace, zařízení je stáhne do mezipaměti. Poté si uživatel může užívat sledování videa nebo poslechu vašich oblíbených skladeb.

Mezipaměť je systematicky vyčištěna, ale tento proces trvá určitý čas, takže obsah může přestat hrát, pokud nebyly informace zcela staženy. Pokud je mezipaměť plná, na obrazovce se začne objevovat volný prostor, který nestačí. Uživatel musí mezipaměť vyčistit ručně. Současně je důležité vzít v úvahu funkce fungování paměti Smart TV Samsung:

 • Když je vnitřní paměť přeplněná, aplikace bude neustále uzavřena a po opakovaném spuštění začne tyto informace znovu stahovat.
 • Upozornění se neobjeví, pokud má mezipaměť čas na automatické vyčištění.
 • Pokud uživatel k vstupu do sítě nepoužívá televizi, není nutné ručně vyčistit mezipaměť.
 • Výskyt tohoto problému nezávisí na tom, jaký typ připojení k síti byl vybrán majitelem Smart TV Samsung.

Důležité! Pokud paměť systematicky nevyčistíte, navštívený obsah neustále zamrzne nebo úplně přestane načíst.

Jak se vyhnout přetečení paměti?

Můžete přijmout opatření, která pomohou tomuto obtížnosti zabránit bez čištění. Jedním ze způsobů, jak použít funkčnost televizoru, je instalace dalšího softwaru, který vyřeší problém přetížení paměti a umožní vám sledovat a poslouchat jakýkoli obsah bez selhání.

Použití webových portálů, na nichž jsou soubory uloženy bloky.

Dalším způsobem je aktualizace webového operačního systému. Možná v pozdějších verzích budou takové poruchy odstraněny, protože televizní software pro televizi je výrobci technologií neustále vylepšen.

Pokud máte jinou televizi nebo zbývají dotazy, napište do komentáře. Náš tým vždy rád pomáhá čtenářům!

Jak vyčistit mezipaměť na LG TVS. všechny metody

V případě otázky, jak vyčistit mezipaměť v LG TV, je důležité si všimnout, že není možné rozšířit objem interního úložiště, protože se jedná o mikrokon na desce. Budete tedy muset nainstalovat další software, což pomůže zabránit vzhledu chyby programu. Po kterém bude mediální obsah ztracen pomocí takových aplikací.

Dalším způsobem, jak vyčistit mezipaměť na LG Smart TV, je aktualizace operačního systému. Zařízení od tohoto výrobce běží webový operační systém.

Existuje šance, že v nejnovějších verzích zmizí selhání softwaru. Protože software je vývojáři pravidelně vylepšen. Poté se paměť začne distribuovat efektivněji.

Systém vyžaduje čištění hotovostních údajů, aby se snížilo zatížení RAM. V tomto případě stačí vymazat pouze dočasné soubory prohlížeče použité k vstupu do internetu a ne všechny nainstalované aplikace.

Je třeba mít na paměti, že odstranění mezipaměti těchto widgetů bude znamenat propuštění do výchozího nastavení. Bude také nutné vrátit se k přihlášení na účtu LG.

Čištění mezipaměti a paměť na LG Smart TVS

Po nějaké době se majitelé inteligentních televizorů LG potýkají s chybami při provozu zařízení: nainstalované aplikace jsou pomalu otevřené nebo se vůbec neotevírají, nové nejsou nainstalovány, video a Audi se často zastaví. V tomto případě nezáleží na typu připojení k kabelu internetu nebo přes Wi-Fi. Tyto znaky naznačují potřebu vyčistit paměť na LG Smart TV TV a odstranit další data z mezipaměti. Čištění je jediný způsob, protože množství paměti je nastaveno ve výrobě inteligentní televize a nelze ji zvýšit.

Nejčastěji se při pokusu o používání internetu pro:

Při prohlížení webu se někdy zobrazí chybová zpráva na obrazovce. V tomto případě je reprodukce obrazu pozastavena a zobrazí se ikona nakládky: pískové hodiny nebo třpytivé kruh.

Po nějaké době se reprodukce obnoví, ale v mírné době, a pak se znovu zastaví. Situace se opakuje opakovaně, což znemožňuje prohlížení. U nezkušeného uživatele v takových případech často uplatní poskytovatele kvůli nízké rychlosti připojení k internetu. Skutečný důvod je však jiný.

Vnitřní paměť v inteligentní televizi se používá dvěma způsoby:

 • Pro instalaci aplikací a ukládání systémových dat nezbytných pro jejich správnou provoz.
 • Pro uložení mezipaměti. dočasné soubory vytvořené během provozu nainstalovaných aplikací a reprodukci streamovacích videí a zvukového obsahu.

Při sledování filmů a poslechu zvukových traktů je obzvláště důležité smazat informace o odpadu informací. Rychlost přístupu k distribučním službám je obvykle velmi nerovnoměrná kvůli jejich pracovní zátěži a někdy se může snížit na nulu o krátkou dobu. Proto pro přehrávání videa a zvuku v dobré kvalitě operační systém inteligentní televize předem načte data přijatá z internetu do úložného zařízení a již odtud zobrazí obrázek a zvuk zařízení. Pokud paměť nestačí, objeví se zmrazení a brzdění obrazu a zvuku.

S velkým počtem nainstalovaných aplikací je fyzický objem volné paměti výrazně snížen, což znemožňuje instalaci nových programů a správnou provozu dříve načteného. V tomto případě je jediným způsobem, jak tuto paměť osvobodit, odstranit část zavedených aplikací.

Pokud je nedostatek paměti výsledkem nahromaděných dočasných souborů a jiných odpadků, je nutné vyčistit mezipaměť na inteligentní televizi pomocí operačního systému nebo třetích programů.

Uživatel musí učinit pravidlo pravidelně čistit paměť operačního systému, protože práce televizního přijímače s internetovým obsahem závisí na něm.

Proč jsou chyby přetečení paměti

Systémové oznámení o nedostatku bezplatné paměti se objeví na televizní obrazovce, když se uživatel pokusí otevřít prohlížeč. To znamená, že můžete sledovat ether nebo satelitní kanály i s přeplněnou pamětí. Pro streamování obsahu však je vyžadován příslušný zdroj. Někdy chyba označující potřebu vyčistit vzpomínku na LG Smart TV TV. Se objeví v době zahájení hry nebo při přehrávání hudby.

Vzhled této chyby je způsoben nedostatkem volného prostoru na pevném disku a ne problémy v práci prohlížeče nebo určitého webu. Praxe ukazuje, že text chyby se nemusí objevit v době spuštění prohlížeče. Například uživatel otevřel web, spustil video a teprve pak se na obrazovce objeví oznámení, že potřebujete vyčistit paměť LG Smart TV TV TV.

Nejúčinnějším dočasným řešením problému je obvyklá aktualizace webové stránky. Selhání softwaru se však znovu cítí, možná po několika minutách. Co přesně poskytuje vzhled chyby při streamování k reprodukci obsahu? Důvodem je nedostatek objemu paměti pro uložení dočasných souborů. Proto se filmy, klipy načítají déle než obvykle.

Abyste se vyhnuli vzhledu této chyby, použijte weby, na kterých se provádí soubory ukládání bloků. Toto rozložení paměti zabraňuje přetečení mezipaměti. Je nemožné rozšířit vnitřní paměť televize. Uživatelé proto musí problém vyřešit, aby tuto techniku ​​plně využili.

Samozřejmě existují preventivní opatření, aby se zabránilo vzhledu tohoto selhání softwaru. Zkuste včas vyčistit prohlížeč a televizní mezipaměť. Nezapomeňte nainstalovat aktuální aktualizace operačního systému Smart TV. Zastaralá verze firmwaru může způsobit snížení výkonu zařízení.

Pokyny k čištění

Další způsoby, jak vyčistit paměť/mezipaměť televizoru a postavené.v prohlížeči:

Nejoblíbenější aplikace

Zvažte vrchol nejoblíbenějších a nejpohodlnějších aplikací pro LG Smart TV:

 • Forkplayer. Widget, který vám umožní získat přístup k filmovým webům a dalším zábavním službám zdarma.
 • Ottplayer. služba, která kombinuje mnoho televizních kanálů. Umožňuje vytvářet a spravovat seznamy skladeb.
 • Megogo. aplikace pro bezplatné prohlížení filmů, karikatury, série a televizních programů. Aplikace má také placené předplatné pro sledování nových filmů.
 • Twitchtv. Aplikace pro sledování streamovacích videí vysílaných různými uživateli z celého světa. Ve větší míře zde najdete přímé vysílání na téma hry nebo bezplatná komunikace s publikem.
 • Gismeteo je widget, který stabilně zobrazuje počasí pro nadcházející týden. Informace jsou v programu aktualizovány každých 6 hodin.
 • Kulinářská akademie.aplikace s mnoha recepty na krok.krok, videa a tipy, které budou užitečné jak pro zkušené kuchaře, tak pro začátečníky.

Smart TV TV Memory má své nevýhody, ale to neblokuje hlavní výhody, naštěstí existuje mnoho způsobů, jak tuto chybu odstranit: od resetování všech továrních nastavení po čištění mezipaměti a odstranění aplikací. Je lepší vyzkoušet trochu, aniž by se zoufal při prvním selhání, protože existuje celých základních 9 způsobů, jak tento problém vyřešit, každý z nich bude určitě fungovat a ukázat ten správný výsledek, tím nový a nový firmware vyjde, možná jeden z budou perfektní.

Vývojáři se samozřejmě mýlili, což umožnilo takový nedostatek, ale po trochu úsilí se toho můžete snadno zbavit. Technika se zlepšuje, objevují se nové funkce, ujistěte se, že každá z nových verzí bude perfektní a bez jakýchkoli nevýhod.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS