Jak smazat aplikaci na Smart TV Samsung

Jak odstranit aplikace na Smart TV Samsung

Hlavní výhodou inteligentní televize, včetně modelů Samsung, je schopnost prohlížet televizní pořady, filmy a další obsah prostřednictvím Stream Gear přes internet. Chcete.li to provést, musíte kliknout na předběžné aplikace nebo přidat aplikace obsahující obsah a/nebo služby, které hledáte.

Kromě přidávání dalších aplikací pro uspokojení vašich potřeb sledování můžete však také odstranit jednu nebo více aplikací, pokud chcete.

Jak nakonfigurovat Wireguard v KDE

Otevřete nastavení. Síť. Spojení. Klikněte na „“ jako na snímku obrazovky, posouváme se na WireGurad a vyberte jej Otevřete výsledný konfigurační soubor a poté začněte zkopírovat data do formuláře, pokud potřebujete skrýt skutečnost tunelu, můžete přidat MTU, pokud ne. Přeskočte tento krok dále

Ahoj kluci, je to můj první článek v angličtině. Ale doufám, že to bude užitečnější formace, kterou bych se rád podělil s naším velkým světem 🙂 Takže, dlouho krátký příběh v roce 2018 i buught atv, awsome 43-palcový 4K Samsung Nu7400 TV.

Nainstalujte třetí a aplikace na Smart TV Samsung přes PC s Windows

Aby tato metoda bezchybně fungovala, budete potřebovat počítač s OS Windows OS a Technická rada Samsung Smart Television zahrnuje funkce vývojáře. Tyto kroky jsou velmi jednoduché pro provádění a práci, pokud chcete nainstalovat aplikace, které nejsou k dispozici ve vestavěném obchodě.ve vaší televizi Smart TV Samsung.

Zapněte režim vývojáře

 • Otevřete nabídku Nastavení v televizi a přejděte do Samsung Smarthub.
 • Jakmile je v Smarthubu, přejděte do aplikací.
 • Nyní na stránce aplikace zadejte kód PIN 12345.
 • Nyní se otevře okno Parametry vývojáře a vše, co musíte udělat, je zadat IP adresu vašeho počítače s Windows, ze které nainstalujete třetí aplikaci pro televizi.

Povolit instalaci z neznámých zdrojů

Stejně jako byste chtěli nainstalovat aplikace třetích stran z jiných webových stránek, je nutné umožnit instalaci aplikací z neznámých zdrojů.

 • Otevřete nabídku Nastavení v televizi a přejděte na kartu „Personal“.
 • Vyberte parametr „Bezpečnost“.
 • Nyní najděte parametr „Povolit instalaci z neznámých zdrojů“.
 • Vyberte jej pro aktivaci tohoto parametru, který vám nyní umožní stáhnout a nainstalovat aplikace třetích stran pro televizi na vaší Smart TV Samsung.

Stáhněte si třetí a aplikace na Smart TV Samsung z vašeho počítače pomocí Windows

 • Nejprve se ujistěte, že váš počítač a inteligentní televize jsou připojeny ke stejné síti Wi-Fi.
 • Nyní v nabídce nastavení televize napište svou IP adresu, kterou budete potřebovat později.
 • Hledejte známé webové stránky třetích stran, které distribuují aplikace navržené pro práci v televizi.
 • Přejděte do svého počítače pomocí Windows a otevřete okno příkazového řádku. Nezapomeňte to spustit jménem správce.
 • Vyplňte další příkaz ADB Connect IPaddress (například ADB Connect 192.168.2.Osmnáct). Pokud ADB nefunguje, zkuste použít SDB.
 • Tento příkaz se používá k připojení počítače s Windows k Smart TV Samsung.
 • Stáhněte si televizní aplikace, které chcete nainstalovat ze zdroje třetí strany.
 • Zadejte tento příkaz do příkazového řádku a nainstalujte C \ AppName.APK (C \ patří na místo, kde se nachází APK).
 • Načtená aplikace bude okamžitě nainstalována na vaší Smart TV Samsung.
 • Chcete.li se odpojit od televizoru, stačí spustit ADB odpojit iPaddress.

Jedná se tedy o jednoduchý způsob, jak nainstalovat aplikace třetích stran na Smart TV Samsung. Můžete také použít telefony Android, pokud máte přístup k terminálu, který je možný po root.

Jak odstranit YouTube z televize

Nyní můžete sledovat video YouTube nejen z telefonu, ale také z velké televizní obrazovky. To je mnohem pohodlnější než pokusit se vytvořit obrázek videa z malé obrazovky. Ale jak smazat historii pohledů na YouTube na televizi? Jak samotnou aplikaci smazat? Pokud budete možná potřebovat odstranění na youtube z televizoru?

Pokud budete možná potřebovat odstranění na youtube z televizoru?

Nebudete zklamáni možností sledovat video z YouTube na obrovské obrazovce vaší televize. Čekáte na barevnější barvy, podrobné sledování a pohodlné intenzivní. Ale jsou chvíle, kdy budete muset z televize odstranit hostování videa.

smazat, aplikaci, smart, samsung
 • Předáte televizi jinému majiteli;
 • Dejte televizi pro použití dítěte;
 • Už vás žádost nezajímá a v budoucnu ji nebudete používat.

Jak odstranit YouTube z televize?

Existují dva způsoby, jak odstranit hostování videa z televize, v závislosti na roce jeho vydání. Zvažte obě metody.

První metoda, kterou tato metoda je vhodná pro majitele televizorů s více novými verzemi inteligentní televize od roku 2017. Chcete.li odstranit YouTube z televizoru, postupujte podle dalšího algoritmu akce:

 • Přejít do nabídky televizních nabídek;
 • Otevřete seznam vašich aplikací;
 • Přejděte do části nainstalovaných aplikací a najděte tlačítko „Nastavení“;
 • Zvýrazněte aplikaci, kterou chcete smazat;
 • V novém okně vyberte funkci „Odstranit“.

Druhou metodou je následující způsob, jak vám vyhovovat, pokud byla vaše chytrá televize vydána v roce 2016 nebo dříve. Postupujte podle následujících kroků a odstraníte YouTube:

 • Přejděte do hlavní nabídky Smart TV;
 • Přejděte do okna aplikace;
 • Najděte nahoře tlačítko „Parametry“ nebo „Možnosti“;
 • Zvýrazněte aplikaci YouTube dlouhým stisknutím;
 • V okně otevřené klikněte na tlačítko „Odstranit“.

Připraven. S těmito dvěma metodami byste neměli mít problémy s odstraněním programu YouTube s vaší chytrou televizí. Otázkou však zůstává: Jak sledovat příběh na YouTube v televizi a smazat jej?

Jak odstranit historii v YouTube v televizi?

Historie názorů na YouTube může ucpat váš účet, takže je lepší jej smazat. I když možná budete muset příběh odstranit, aby ho nikdo neviděl. To však není tak důležité, algoritmus pro odstranění historie je jeden:

 • Přejít do prohlížeče v televizi;
 • Najděte web YouTube ve vyhledávači;
 • Zadejte svůj účet;
 • Stiskněte tlačítko nabídky nahoře;
 • Vyberte funkci „historie“;
 • Klikněte na „Čištění příběhu prohlížení“.

To je vše. Takové světelné akce lze odstranit historii názorů jednou provždy.

Jak se dostat z profilu na inteligentní televizi?

Pokud jste neochotní a nadále používáte program YouTube, není nutné samotnou aplikaci odstranit. Můžete opustit pouze svůj účet. To od vás nebude vyžadovat velké úsilí a můžete se k aplikaci vrátit, pokud změníte názor. Postupujte podle těchto kroků a ukončete účet:

 • Otevřete tento odkaz https: // myaccount.Google.com/oprávnění z vaší televize;
 • V novém okně vyberte YouTube pro televizi;
 • Vyberte funkci „Zrušení přístupu“.

S takovými jednoduchými akcemi jste opustili svůj profil v aplikaci a nyní jej nemusíte ani odstranit.

Před odstraněním programu si pomyslete, pokud ho potřebujete. Pokud máte dostatek paměti pro uložení aplikace, tak proč ji odstranit? Stačí vyčistit historii názorů a opustit účet podle pokynů výše uvedeného. Ale to je samozřejmě pouze podle vašeho uvážení. Doufám, že instrukce byla užitečná.

Jak smazat standardní aplikace na TV Samsung.

Pravděpodobně jste čelili problému, když TVSMSGUS píše, že není dostatek paměti, a musíte odstranit aplikace nebo hry, abyste mohli uvolnit paměť. Smazali jste téměř všechny programy, ale nebylo tam dost paměti a ne dost. Poté jste se rozhodli smazat aplikace nainstalované ve výchozím nastavení při nákupu televize. A byl jsi překvapen, jako já. Nemůžeme je smazat, tlačítko není aktivní. Ale přišel jsem na tento problém a dnes vám řeknu, jak smazat neúspěšné aplikace v televizi Samsung.

Stiskněte tlačítko „Domů“ na dálkovém ovládání. Otevřel jsem hlavní obrazovku aplikací, kde existuje mnoho nainstalovaných aplikací, které jsou nainstalovány výchozí televizí. Vy, stejně jako já, nepoužívejte mnoho z nich a oni zabírají paměť. Nyní jsme takové aplikace odstranili. Odstraníme aplikace Netflix. Jdeme používat šipky do aplikace Netflix a stiskneme šipku dolů. Máme dva body na „přesun“ a smazání. Jdeme dolů šipkou na dálkovém ovládání na položku „Odstranit“ a klikneme na tlačítko „OK“ na dálkovém ovládání. Byla to oznámení, že jsme odstranili aplikace Netflix z hlavní obrazovky. Překročíme šipku na tlačítku „Odstranit“ a klikneme na „OK“ na dálkovém ovládání, abychom potvrdili odstranění aplikace. Objevil se nápis „úspěšně smazán“. Odstranili jsme aplikaci z hlavní obrazovky, ale úplně jsme ji neodstranili.

Jdeme do části „Aplikace“ a stiskneme tlačítko OK na dálkovém ovládání. Pomocí šipky jdeme dolů do nainstalovaných aplikací a ze seznamu aplikace vybereme Netflix. Zatímco na aplikaci Netflix, vypínejte tlačítko „OK“ na dálkovém ovládání a podržte položky nabídky poblíž aplikace a poté uvolněte tlačítko OK. Otevřeli jsme položky nabídky a tlačítko smazat není aktivní. Při jeho stisknutí se oznámení objeví „Hlavní sada aplikací na vašem zařízení nelze odstranit“. No, nechte si to myslet na TV Samsung. Kliknutím na „OK“ na dálkovém ovládání zavřete oznámení. Nyní v sekci „Aplikace“ klikněte na dálkové ovládání „123“. Máme nabídku s čísly. Pomocí šipek doleva přejděte na číslo jedna. Nyní musíme rychle stisknout čísla od 1 do 5. Být na čísle jedna klikněte na tlačítko „OK“ na dálkovém ovládání a poté rychle stiskněte šipku doprava, přejděte na číslo 2 a klikněte na tlačítko „OK“ na dálkovém ovládání a tak na číslo 5 včetně číslo 5. Pokud se nic nestane, vrátíme se znovu na číslo jedna a zkuste to znovu. Pokud jste udělali vše správně, měli byste otevřít okno vstupu do režimu vývoje, jako je moje. Pomocí šipky přejděte na bod připraveného a klikněte na tlačítko OK na dálkovém ovládání. Jdeme nahoru k položce vývojáře se šipkou nahoru, bude to v režimu OFF (vypnutý). Jdeme na položku „ON“ (zahrnutí) a klikneme na tlačítko OK na dálkovém ovládání. Po zapnutí režimu vývoje se stav vývojářského režimu změní na „zapnuto“ a nahoře, kde budou napsány „aplikace“. Nyní jsme ve vývojovém režimu.IP adresa nemusí být změněna pomocí šipky dolů, snižujeme tlačítko „Zrušit“ a klikneme na tlačítko „OK“ na dálkovém ovládání. Jdeme nahoru do šipky na dálkovém ovládání a přesuneme se v pravém horním rohu k ozubenému zařízení v části „Nastavení“ a kliknutím na tlačítko „OK“ na dálkovém ovládání. Otevřeli jsme všechny nainstalované aplikace v televizi Samsung. S pomocí šipek doprava přecházíme na aplikace Netflix. Po přechodu na aplikaci se nabídka otevřela, vidíme, že tlačítko smazání není opět aktivní, jdeme dolů do testovacího bodu Deep Link, nic stiskneme. Nyní pomocí šipky ji zvedneme na položku a odstraníme. Nyní se položka „smazat“ stala aktivní. Stiskněte tlačítko OK na dálkovém ovládání. O odstranění aplikace došlo k oznámení, přejděte na tlačítko „Odstranit“ a klikněte na tlačítko OK na dálkovém ovládání. Objevila se „odstranění“ oznámení, aplikace byly odstraněny. Proveďte stejné akce s odstraněním hudební aplikace. Přepínáme na aplikace, smazat tlačítko, ne aktivní. Jdeme dolů k testovací položce Deep Link, nyní pomocí šipky zvedneme ji na položku, abychom odstranili. Nyní se položka „smazat“ stala aktivní. Stiskněte tlačítko OK na dálkovém ovládání. O odstranění aplikace došlo k oznámení, přejděte na tlačítko „Odstranit“ a klikněte na tlačítko OK na dálkovém ovládání. Objevila se „odstranění“ oznámení, aplikace byly odstraněny. Takže můžete odstranit všechny aplikace, které zbytečné. Nahoře bude napsáno, kolik paměti se používá a kolik je k dispozici. Použil jsem 765 MB a je k dispozici 51 MB. Ponecháváme bod „Nastavení“ podle tlačítka „Zpětné“ na dálkovém ovládání. Po odstranění aplikací se musíme dostat z režimu vývoje. Chcete.li to provést, v sekci „Aplikace“ klikněte na tlačítko „123“ na dálkovém ovládání. Jdeme na číslo jedna a stiskneme „1“, „2“, „3“, „4“, „5“, jak jsme to udělali dříve. Okno vývoje se otevřelo. Jdeme nahoru k bodu „připraveni“ se šipkou a klikneme na tlačítko „OK“ na dálkovém ovládání. Poté zvedneme šipku až k položce OFF (vypnutí) v blízkosti položky vývojáře a stiskneme tlačítko OK na dálkovém ovládání. Režim vývoje je vypnutý. Jdeme k tlačítku OK a klikneme, tlačítko OK na dálkovém ovládání.

smazat, aplikaci, smart, samsung

Čištění Sony

Jak smazat aplikaci pomocí Smart TV Sony? Doporučuje se odstranit nadbytečné informace z televizního zařízení Android podle následujícího schématu:

 • Na dálkovém ovládání stiskněte tlačítko Home (Home)
 • Přejděte do nabídky „Aplikace“ (aplikace) a zastavte se v obchodě Google Play. Návrh na návštěvu účtu Google bude obdržen, pokud vstup není učiněn včas.
 • Vlevo na panelu Vyberte problém „Moje aplikace“ (moje aplikace).
 • Opravte software, který je třeba odstranit a spuštěn „Odinstalovat“ (smazat).
 • Závěrem, pro potvrzení „OK“.

Důležité: Před odstraněním aplikace na Smart TV Sony je třeba vzít v úvahu, že neexistuje způsob, jak vymazat předdefinovaný portál.

V televizích s takovým operačním systémem je mezipaměť pro každý program vyčištěna samostatně. Pro provedení operace jsou zahrnuty na trhu Play, poté v „Moje aplikace“. Klikněte na každého, vyžadujte čištění softwaru a vyberte „Úplný popis“. Mezi další informace se zobrazí nezbytná položka.

Tip: Je vhodné pro ukládání ukládání do mezipaměti přímo související s zobrazením videa, fotografie a poslechu hudebních souborů.

Jak odstranit aplikace na Smart TV Samsung

Nyní v roce 2012 Samsung Smart-Television Release a novější vám umožňuje nainstalovat a odstranit aplikace. Pokud tedy máte televizní televizi z roku 2014 nebo novější, můžete si jen přečíst a zjistit, jak smazat aplikace z vaší konkrétní Smart Television Samsung.

smazat, aplikaci, smart, samsung

Jak nainstalovat nové aplikace v aplikacích Samsung

Takže jdeme do nabídky Smart TV (tlačítko pro více rozbalení ve formě m):

A jdeme do obchodu Apps Samsung Apps Store kliknutím na stejný název:

Poznámka. Pokud toto tlačítko nemáte, musíte aplikace aktualizovat. Chcete.li to provést, klikněte na odkaz „Service“ v pravém dolním rohu obrazovky nebo klikněte na tlačítko „Nástroje“ na dálkovém ovládání:

A v nabídce, která se objeví. vyberte položku „Aktualizace dodatek“:

Pak televizor automaticky aktualizuje vše a tlačítko Samsung Apps by se mělo objevit. Pokud se neobjevíte, vypněte a znovu zapněte televizor.

Pokračujte dál. Vstoupili jsme tedy do obchodu Samsung Apps:

Zde máme obrovské množství různých programů pro sledování filmů a sportovních programů a informačních zdrojů a spoustu všeho ostatního. Většina z nich je bohužel navržena tak, aby prohlížela programy v angličtině, ale také pro ruské diváky je něco.

Jak vidíte, všechno je zde rozděleno do kategorií. Můžete také jít do „nejoblíbenějších aplikací“ a vybrat si něco vhodného pro sebe. Chcete.li zjistit podrobné informace o službě, která se vám líbí, vyberte a klikněte na ni „Zadejte“ na dálkové ovládání nebo klikněte na myši. Nabídka tohoto widgetu se otevře a uvidíte další. Informace, stejně jako zde, bude možné je nainstalovat tak, aby v budoucnu můžete sledovat filmy nebo jiné programy pomocí této služby:

Zde, vpravo, uvidíte stručné informace o tom, co můžete sledovat pomocí těchto aplikací, a vlevo, pokud je to žádoucí, můžete tuto aplikaci nainstalovat do televize. Proč stiskněte tlačítko „Načíst“, bude oznámeno začátek instalace:

Není třeba zde nic stisknout. Čekáme, až se všechno stanoví. Po instalaci se objeví další okno. oznámení o dokončení instalace:

Nyní můžete okamžitě spustit aplikaci a zjistit, co je předem stanoveno. Buď odložte testy na později, zavřete toto okno a pokračujte v instalaci dalších aplikací.

Stejným způsobem nastavte dále vše, co se vám líbí.

Poznámka. Stává se, že instalace zamrzne. Nebo se zdá, že jeden byl vytvořen. dva, pak nic nechce být nainstalován. Cesta ven z této situace je tato. vypněte televizi (někdy i z výstupu, které můžete vypnout, pokud se nic nestane), a pak ji znovu zapnout a všechno by mělo normálně vydělat.

Bylo možné odstranění předem nainstalovaných aplikací na televizích Samsung

Všechny nové inteligentní televizory Samsung byly plněny předinstalovanými aplikacemi a reklamními bloky již několik let. Reklama nelze vypnout. Aplikace, které nám výrobce ukládá, v podstatě se jedná o online kina, nemůžete smazat. Tlačítko „Odstranit“ je přítomno, ale je neaktivní.

Nainstalované aplikace

Kromě toho tyto aplikace zaujímají místo v paměti televizoru, které má mnoho modelů trochu. V budoucnu nastavení nezbytných aplikací pro uživatele a když jsou dále aktualizovány, dochází k chybě, která uvádí, že paměť zařízení je přeplněná.

Vzhledem k obrovskému počtu stížností a nespokojenosti uživatelů se zřejmě rozhodl Samsung umožnit předem nahrazené aplikace, aniž by tančil s tamburínou a uvolnil nový aktualizační / firmware pro většinu televizních modelů.

Například pro Samsung UE43RU7400U TV (model 2019, Tizen OS), nový firmware na oficiálních webových stránkách a prostřednictvím aktualizace vzduchu byl k dispozici.

Aktualizujte soubory verze 1392.0

Aktualizujte soubor / firmware pro televizi Samsung / verze 1392.0 / prosinec 2021, seznam změn:

 • Opravená chyba senzoru ECO.
 • Vylepšení aplikace Netflix.
 • Vylepšená interakce s DEX.
 • Na Netflix/Amazon již nemůžete inzerovat prostřednictvím HBBTV.
 • Zlepšený výkon při spuštění přehrávání.

O možnosti odstranění aplikací se nic neříká. Ale je to (objevilo se) a tlačítko „Odstranit“ naproti těmto aplikacím se stalo aktivním.

Tlačítko „Odstranit“ začalo být aktivní

Zkontrolovali jsme, aplikace jsou odstraněny. Hurá! Nyní můžete smazat všechny zbytečné odpadky, osvobodit svou paměť a stanovit pouze to, co přesně potřebujeme.

Nedostatek reklamy na dolním inteligentním panelu byl také potěšen. odstraněna reklamní jednotka.

V dolním panelu nyní není žádná reklama

Firmware, i když je již k dispozici, ale automaticky to začal hlásit až na konci ledna 2022. Přejděte na software pro podporu podpory podpory a klikněte na „Aktualizovat nyní“. Pokud dojde k aktualizaci, nainstalujte nový.

Aktualizujte v nabídce pro aktualizaci softwaru v televizi nebo stažením firmwaru na flash jednotce z oficiálního webu, není žádný rozdíl!

Nezapomeňte zkontrolovat svou inteligentní televizi Samsung pro poslední aktualizaci!

UPD 02.04.2022. Jak je uvedeno výše, nyní lze nyní odstranit jakákoli aplikace v Smart TV Samsung. Ale jsou zázračně vráceny zpět. jsou nainstalovány samy. Zeptal se technická podpora Samsung. Čekání na odpověď…

UPD 19.04.2022. Odpovězená technická podpora: „Bohužel tyto aplikace nejsou smazány. Když jsou odstraněny, aplikace jsou jednoduše vyčištěny. Vaše přání budou převedena na vývojáře.»Obecně, jako vždy, další odhlášení.

Po dobu 3 let již žádáme vývojáře Samsung, přidáváme přizpůsobení citlivosti vnějšího ekologického osvětlení (je zodpovědný za automatické nastavení úrovně podsvícení), která byla na všech televizorech v rámci mladšího roku 2020. Odpověď zní:. „Budeme předávat vaše přání vývojářům!““.

smazat, aplikaci, smart, samsung
| Denial of responsibility | Contacts |RSS