Jak smazat Gmail z telefonu Android

Jak smazat účet Google z telefonu

Je nutné odstranit účet se ztrátou přístupu k němu (ztráta hesla) nebo při přenosu telefonu na jinou osobu (prodej telefonu), a také při připojení nového účtu pro různé služby a sociální sítě.

Účty často hackují, takže útočníci mohou používat vaše důvěrné informace (F.A.Oh, data pasu, bankovní karty, přihlášení a hesla z různých internetových zdrojů). V tomto případě je profil Google často odstraněn z telefonu (takže není synchronizován s gadgetem) nebo jej zcela odstraní ze služby Google (takže není k dispozici na jiných zařízeních). Ve druhém případě nebudete moci používat své předplatné na YouTube a další službě a také necháte e.mail, který bude i nadále posílat dopisy.

Odstranění dat aplikace „účty Google“

Na některých zařízeních můžete svůj účet odstranit jiným jednoduchým způsobem. Spusťte nástroj systému Parametry System, přejděte do části „Aplikace“ na kartu „Všechny“. Najděte v seznamu „účty Google“ a klikněte na tlačítko „Sledujte data“.

Na nějakém firmwaru by měla být data této aplikace promyta, ale „Google Services“.

Odstranění účtu

Vezměte prosím na vědomí, že rozptyl účtu ze zařízení nevede k jeho odstranění z cloudu Google. Pokud tento e.mail používáte pro online bankovnictví, sociální sítě nebo aplikace, přidejte do služeb novou adresu a aktualizujte data a obnovte heslo, které přicházejí k e.mailu.

Odpojení v nastavení

Postup je velmi jednoduchý a bude trvat několik minut:

 • Otevřete aplikaci „Nastavení“. Najděte část „Účty a synchronizace“ / „Uživatelé a účty“ / „účty“ a T.Str. (Názvy se mohou lišit v závislosti na verzi Android a modelu smartphonu).

Když uděláte poslední krok, systém vám položí otázku k potvrzení: Opravdu chcete účet z zařízení smazat. Pokud se jedná o jediný účet Google na smartphonu, budete muset z bezpečnostních důvodů zadat grafický klíč, kód PIN nebo heslo.

V přítomnosti několika účtů Google, odstranění jednoho nevede k odstranění zbytku.

Gmail a další služby

Chcete.li odstranit adresu Gmail nebo jiné služby, které mají přístup k účtu, není třeba odpojit celý účet Google.

V nastavení přejděte do sekce „Google“ a poté:

Poznámka: Před odstraněním služby si můžete stáhnout všechna data kliknutím na odpovídající položku nabídky umístěné nahoře.

Pokud používáte aplikaci Gmail v autonomním režimu, musíte také vyčistit mezipaměť a sušenky prohlížeče.

Resetovat

Jedním z nejrychlejších, ale zároveň nejagresivnější způsoby, jak uvolnit profil Google z telefonu, je resetovat do továrního nastavení. Pokud se však rozhodnete použít popsanou metodu, všechna data, jako jsou fotografie, poznámky, kontakty uložené v telefonu a další nastavení, budou neodvolatelně odstraněna.

Možnost je umístěna podél cesty: „Nastavení“. „na telefonu“. „rezervace a resetování“. „Resetování do nastavení továrny“. Názvy sekcí se liší v závislosti na verzi systému a modelu zařízení.

Vzhled

Podívejme se nyní, jak aplikace vypadá:

V samém vrcholu vidíme hledání. Pak. Jsou jako kategorie asocial je jako sociální něco, možná síť, youtube. Pak propagace. možná reklamní dopisy, fóra. pravděpodobně dopisy z fór. A poté jdou dopisy od obyčejných lidí, což může být opravdu důležité.

V zásadě, nic zvláštního, vidíme také kategorie, všechny štítky jsou Přeloženy jako všechny štítky, mohou znamenat značky?

smazat, gmail, telefonu, android

Příklad toho, jak funguje systém bezpečnosti Gmail:

Zde je varování, je napsáno, že mnoho lidí si všimne této zprávy jako fisch, může existovat nebezpečný obsah podle odkazů, jednoduchými slovy-můžete zachytit virus, pokud budete sledovat nějaký odkaz. Doporučuji vám, abyste takové dopisy nečetli, okamžitě smazat-často existuje nějaký rozvod nebo jen nesmysl (((((

Typ aplikace například na velké mobilní obrazovce. Může to být tablet:

To je opravdu pohodlné! Kontakty přicházejí vlevo, můžete si vybrat, koho chcete napsat nebo odpovědět. Na pravé straně se zobrazí dialog. Ano lidi, věř mi. taková práce s poštou je vhodná. Hmm, ale na PC je to obecně možné? Bude nutné to zjistit.

Například přišel dopis. Otevřeli jste to a to je, jaký bude obrázek:

To znamená, že vidíme text dopisu níže. Nevím, co to je v modrých obdélnících. možná připravené. vyráběné možnosti odpovědi? Ano, pracuji na tom, že se překládá jako ano, pracuji na tom. Opravdu připravené.vyrobené odpovědi. No, na samém dolní části vidíme tlačítko odpovědi, to znamená odpovědět, tlačítko Odpověď je nepochopitelné, protože to překládá, jak odpovědět na každého. Komu všichni?) A tlačítko dopředu. zdá se, že musíte okamžitě přepnout na další písmeno.

Vlastně nic neobvyklého. odpovídáte, tisknete podle běžné klávesnice, z pole. adresa odesílatele (vaše), kterému. komu posíláte, můžete zde napsat adresu, ale když je dopis s největší pravděpodobností bude kontakt. Mimochodem, předpona v záhlaví Re: znamená, že je to odpověď, je to jen poznámka))

Jak smazat účet Google na Androidu navždy

Říkáme vám, jak můžete neodvolatelně smazat účet Google na Androidu.

Pokud máte po ruce smartphone v systému Android, nemůžete se vyhnout známosti s Googlem. Chcete.li využít funkce mobilního telefonu v plném rozsahu, musíte spustit účet (účet Google) a zadat jej na Android. a poté získáte přístup k e.Mail Gmail, video hostování YouTube, přehrávání aplikací Ano, i běžné kontakty s čísly mohou být uloženy na Googlu a převést je na jiná zařízení.

Ale co když je účet zastaralý a již není relevantní? Nebo byla touha zbavit se ho navždy, osvobodit telefon je vyhrazen a vytvořit nový? V tomto případě můžete účet Google na Android navždy odstranit.

Pouze jedna metoda je odstranění prostřednictvím nastavení účtu. V souladu s tím jej musíte autorizovat na zařízení pomocí E.MAIL/PROPOJENÉ ČÍSLOSTI A PASTER.

Důsledky této akce:

 • Ztráta všech dat (e.maily, soubory, fotografie, kontakty, kanál na YouTube se všemi videem).
 • Nemožnost dalšího využití služeb Google Services.
 • Ztráta přístupu k zakoupeným předplatným (například Premium YouTube).
 • Neschopnost stahovat a aktualizovat aplikace nainstalované z Google Play.
 • Ztráta zakoupeného obsahu (hry, filmy, hudba, knihy, časopisy).

Všimněte si, že to nejen umýt z tohoto zařízení, ale požadujete Google, aby se ho zbavil uvnitř svého systému bez možnosti zotavení na jiných mobilních telefonech a na počítači.

Tip: Pokud chcete pouze smazat účet z aktuálního zařízení a plánovat jej používat v budoucnu (například na jiném telefonu, počítači), pak jste zde: Jak zanechat účet Google pro Android.

Přejděte na „Nastavení“ na smartphonu a najděte sekci „Google“.

Klikněte na „Správa účtu Google“.

Pokud nemáte jeden účet, klikněte na šipku vedle e.mailové adresy a vyberte ten, který chcete smazat.

Vyberte část „Data a personalizace“ a v něm. „Odstranění služby nebo účtu“. Vezměte prosím na vědomí, že data před odstraněním lze stáhnout a převést na jiný účet.

Klikněte na „Odstranění účtu Google“.

Potvrďte, že toto je váš účet zadáním hesla z něj.

Podívejte se na varování. Již jsme zmínili, co je plné odstranění, ale na této obrazovce se podrobně dozvíte, jaká data ztratíte.

Umístěte zaškrtnutí o dvou dohodách a klikněte na „Odstranit účet“.

smazat, gmail, telefonu, android

Připraven. Účet však stále zůstane v zařízení. to je dočasné. Takové bezpečnostní opatření bylo vytvořeno v případě, že účet byl náhodně odstraněn osobně jeho vlastníkem nebo cizími lidmi. To znamená, že při pokusu znovu se přihlásit, uvidíte následující.

Účet tedy může být obnoven, ale pouze do 20 dnů po odstranění. Po tomto období budou data ztracena navždy.

Vymazání účtu Google na telefonu Android

Jak již bylo uvedeno, možná budete potřebovat jednu ze dvou: Odstranění účtu pouze na jednom telefonu, zatímco ho musíte i nadále používat v budoucnu nebo úplné vymazání účtu Google, aniž byste mohli použít někde jinde. Začněme s prvním.

Jak odstranit účet z konkrétního telefonu Android (UNTITE PELLIFE z účtu)

V systému Clean Android budou kroky vypadat následovně (ve vašem případě se Inte Wee může mírně lišit, ale podstata zůstane stejná):

Poté bude účet Google odstraněn z telefonního nastavení a z aplikací Google (například Play Market, Gmail a další). Pokud jsou v seznamu účtů zobrazeny jiné účty, které je třeba smazat, opakujte s nimi stejné akce.

V situaci, když připravíte telefon k přenosu na jinou osobu, po odstranění účtu a firmwaru Google má smysl úplně resetovat telefon na tovární nastavení a odstranit všechna data: to je obvykle k dispozici v nastavení “ Systém ”.„ Reset nastavení “.

Jak úplně smazat účet Google z telefonu

Pokud potřebujete nejen odstranit účet z nastavení telefonu, ale také zcela smazat účet Google (aby jej nelze použít nikde jinde), na Android to můžete udělat následujícím způsobem:

 • Přejděte na nastavení. Google.
 • Klikněte na položku „Account Google“. Na další stránce přejděte na kartu „Data a Personalizace“.
 • Sladněte stránku dolů a najděte položku „Odstranění služby nebo účtu“.
 • Na další obrazovce v „Odstranění účtu Google“ klikněte na „Odstranit účet“.
 • Potvrďte odstranění účtu zadat heslo a stiskněte tlačítko „Další“.
 • Posledním krokem je přečíst varování před odstraněním účtu, který podrobně popisuje, co přesně bude smazáno. Bude nutné číst (rozlit) stránku do konce, označení bodů se souhlasem s odpovědností a „Ano, chci navždy smazat účet Google a všechna data uložená v něm“ a poté klikněte na „Odstranit účet “ knoflík.

Po stisknutí tlačítka účtu Google bude zcela smazáno nejen z telefonu Android, ale také ze serverů společnosti.

Jak navždy smazat Google Jimyle poštou

Mail Google je jednou z nejpopulárnějších používaných služeb, a to jak v ruských, tak v angličtině.jazykové segmenty internetu. Pro ty, kteří chtějí opustit mezi uživateli, nabízejí vývojáři systému dvě možnosti:

Nevíte, jak smazat Google Jimyle poštou navždy? Pro uživatele systému není nejobtížnější úkol, Google pro vás udělá téměř všechno. Je nutné jít do nastavení, otevřít stránku se seznamem služeb a naproti vybranému stisknutí obrázku koše.

S radikálnějším čištěním dat se musíte dostat sem https: // myaccount.Google.com/preference a vyberte řádek „Odstranit účet a data“.

Poté se dostanete na stránku s varováním o tom, co ztratíte, když je účet odstraněn. Ale Google je humánní, takže vám bude okamžitě nabídnuto, abyste uložili všechna data do jednoho souboru. Nezapomeňte tuto nabídku využít. nikdy nevíte, co z zbytečných informací je v budoucnu zapotřebí zbytečných informací.

Možná také poděkujete o obezřetný systém, který nedovolí zničit všechny soubory.

Jak smazat e.mail z telefonu

Odstraněním poštovní schránky znamená řadu akcí, které uživatelé provádějí krok za krokem:

Při odstraňování účtu jsou ztracena všechna písmena. Pokud tedy sledujete cíl zahájení nové poštovní adresy, můžete přeskočit první fázi.

Aby se úplně zbavil e.e.mailu, majitel smartphonu nebude trvat déle než 5 minut. Každá osoba má také právo neodstranit službu, ale například se jen zbavte dopisů uložených na poštovní adrese. Tuto možnost lze zvážit, když je krabice plná spamu, nebo si uživatel vyhrazuje mobilní zařízení.

Vzhledem k tomu, že mnoho lidí má účet na několika službách, musíte přemýšlet o vhodnosti odstranění. Bez e-mailu si uživatel nebude moci stahovat aplikace prostřednictvím Google Play a obecně bez e-mailu je těžké si představit život moderního člověka. Před provedením operace proto doporučujeme důkladně zvážit rozhodnutí. Pokud jste připraveni odstranit poštovní schránku, můžete pokračovat ve studiu našich pokynů.

Jak smazat dopis

Mnoho spamu (reklamní pošty) dorazí na poštovní adresy). Důvodem je skutečnost, že uživatelé uvádějí svůj e-mail na velkém počtu webů, které rádi připomínají osobě jejich existenci. Taková písmena nemají žádnou hodnotu a vyžadují okamžité odstranění. Kromě toho se majitel smartphonu pravděpodobně bude chtít zbavit korespondence s některými lidmi.

Bez ohledu na to, jaký cíl je člověk, smazat dopis, budete muset udělat několik kroků:

 • Otevřete web nebo aplikaci poštovní služby.
 • Schválit autorizaci.
 • Otevřete seznam dostupných dopisů.
 • Udržujte prst na zprávě.
 • Vyberte položku „Odstranit“.

V případě potřeby můžete všechna písmena najednou smazat. Chcete.li to provést, před odstraněním vyberte položku „zvýraznit vše“. Nezapomeňte však, že na poštovní adrese lze uložit důležité zprávy obsahující například letenky nebo zábavní akce.

Daný algoritmus je relevantní pro všechny poštovní služby, včetně Google, Yandex a Mail. Pracují na podobném principu, takže odstranění je provedeno stejné.

Jak smazat účet

Osoba, která se rozhodla založit nový účet, by se měla postarat o odstranění starého účtu. Pokud se tak nestane, riskuje nebezpečí sebe sama a osobních údajů. Faktem je, že útočník je mnohem snazší přístup k účtu, který není aktivní. Pro ni mohou být telefonní čísla a bankovní údaje svázány. A toto je informace, které nikdo nechce ztratit.

Úplné odstranění účtu je schopno chránit uživatele před machinacemi útočníků. Před provedením operace však musíte zvážit všechny výhody a nevýhody. Pokud je k poštovní schránce připojena elektronická peněženka (například WebMoney nebo Yandex. Peníze), musíte se postarat o stažení nebo převod finančních prostředků na jiný účet.

Odstranit účty některých poštovních služeb (Yandex a Mail) jsou prostřednictvím telefonu zcela nemožné. Uděláte pouze cestu ven, ale budete muset jít pod přihlášení a heslo na počítači.

Zvažte proces odstranění účtu na příkladu účtu Google. Chcete.li provést operaci, budete potřebovat:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Přejděte na sekci „Účty“.
 • Vyberte Google.
 • Klikněte na záhlaví „Data a personalizace“.
 • Klikněte na „Odstranit účet“.

Takže se jednou provždy zbavíte účtu na Gmailu. Stejné akce lze provést pomocí aplikace elektronické zásuvky. Pokud pro vás dopisy uložené e-mailem hrají důležitou roli, vytvořte od nich zálohu. Chcete.li to provést, musíte přidělit všechny zprávy a vybrat „Stáhnout na Disk Google“.

Pokud používáte jinou poštovní službu (například Yandex), bude možné účet odstranit telefonem, pouze pokud je otevřena plná verze webu. Položení pod jeho přihlášení a heslo v Yandexu zůstane:

 • Přejděte do nastavení.
 • Vyberte „Všechna nastavení“.
 • Stiskněte tlačítko „Odstranit“.
 • Zadejte heslo, kód ze zprávy a odpověď na kontrolní otázku k potvrzení operace.

Na podobném principu jsou účty smazány na poště a Rambleru. Pomocí plné verze webu nebo počítače dokončete se zbavení účtu.

Jak smazat aplikaci

Poslední fází, která umožňuje jednou provždy zapomenout na dříve existující účet v Mail nebo Yandex, je odstranění poštovní aplikace. Podobný postup může být také vyžadován v situaci, kdy program jednoduše nepoužíváte, ale dávejte přednost integraci prohlížeče e.mailu.

Ať už je to jakkoli, nejjednodušší způsob, jak odstranit, je následující:

Aplikace bude tedy smazána, ale následně ji lze stáhnout zpět prostřednictvím Google Play.

Existuje alternativní možnost odstranění. Je vhodný pro ty, kteří nemohou najít ikonu aplikace na ploše. V tomto případě potřebujete:

 • Otevřete nastavení zařízení.
 • Přejděte do části „Aplikace“.
 • Najděte svou službu.
 • Klikněte na něj.
 • Vyberte položku „Odstranit“.

Spolu s odstraněním programu bude v paměti zařízení uvolněno několik desítek nebo stovek megabajtů paměti. Je to tedy dobrý způsob, jak se připravit na stahování nových souborů nebo aplikací.

Nebudete uspět v odstranění aplikace Google Mail, protože je předinstalován na všech chytrých telefonech Android.

Odstranění účtu Google

Prostřednictvím účetní nabídky

Nejjednodušší způsob, jak smazat Gmail z Androidu, je prostřednictvím nabídky účtu. Chcete.li to provést, musíte přejít do nabídky zařízení, vyberte Nastavení. účty. Google, poté klikněte na konkrétní účet, který musíte odstranit, klikněte na tlačítko nabídky a vyberte „Odstranit účet“. Poté nezapomeňte restartovat zařízení.

Čištění služeb Google

Pokud z nějakého důvodu není možné odstranit Google předchozím způsobem, můžete provést následující akce:

 • Přejděte na Nastavení. aplikace. všechny. služby Google Play klikněte na „Clean Data“;
 • Opakujte akce pomocí aplikace Google Services Framework;
 • Obnovit gadget.

Pokud existuje pravá kořen

Další efektivní metodou pro odstranění účtu Gmail ze zařízení Android bez ztráty osobních údajů je odstranění speciálního souboru ze sekce systému Android. Tato akce však vyžaduje povinnou přítomnost kořene. Jak získat práva super.uživatele do vašeho zařízení, přečtěte si na specializovaných fórech v sekci věnované vašemu zařízení.

Jak tedy vyčistit účetnictví Google pro Android, pokud existuje kořen-right?

 • Pokud jste dosud nenainstalovali správce souborů se schopností přistupovat k systému systémové sekce, stáhněte si a nainstalujte. Nejlepší možnosti jsou Root Explorer nebo ES dirigent;
 • Při spuštění udělejte práva superpoleru žádosti;
 • Přejděte na/data/systém/na samotném zařízení. Najděte v něm soubor účtů.DB;
 • Odstraňte jej a restartujte gadget.

Nyní by účet Google měl opustit zařízení Android.

Resetování nastavení zařízení

Co dělat, pokud žádná z předchozích metod pomáhá? V tomto případě budete muset resetovat nastavení zařízení do továrny a přitom ztrácet některá data. Naštěstí jsou informace, jako jsou kontakty, synchronizovány s účetnictvím Gmailu, takže zůstanou nedotčeny.

Resetování lze provést dvěma způsoby. v nabídce Nastavení nebo prostřednictvím zotavení. V prvním případě otevřete nastavení. bezpečnost. obnovení a resetování. reset nastavení.

Ve druhém případě musíte zařízení převést na režim obnovy. Nejčastěji se to provádí stisknutím tlačítka hlasitosti dolů nebo nahoru a napájení. Na některých moderních modelech chytrých telefonů a tabletů okamžitě spadnete do režimu droidboot, odkud můžete jít na zotavení. Podívejte se na podrobné informace o speciálních formulářích v pobočce věnované modelu smartphonu nebo tabletů. V režimu obnovy musíte vybrat režim pro vymazání dat / továrny a potvrdit požadavek.

Po skončení výboje bude zařízení restartováno nastavením, s nimiž bylo před začátkem použití. Je pravda, že musíte nakonfigurovat vše od samého začátku, ale účet Gmail bude smazán.

Re.flákání operačního systému

V nejextrémnějším případě budete muset vyměnit firmware. Informace o tom, jak to udělat, vyhledejte specializovaná fóra. Možná budete muset kontaktovat certifikovaného specialisty ve středisku servisního střediska.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS