Jak smazat grafický klíč z telefonu

Jak odstranit grafický klíč na Samsung, pokud jste jej zapomněli?

Grafický klíč je jedním z nejčastějších způsobů blokování telefonů Samsung, protože pomáhá nezaměňovat zařízení pro blokování zařízení jinými hesla (například hesla účtů, aplikací, webů atd.D.), které jsou zastoupeny hlavně v alfanumerické verzi. Nicméně vzorec zámku je také často zapomenut, a pak se majitelé chytrých telefonů spěchají při hledání odpovědí, jak odstranit grafický klíč se společností Samsung. V tomto článku zvážíme několik rozhodnutí, která mohou být pro vás užitečná, pokud jste v podobné situaci. Použijte některou z nich nebo vyzkoušejte každou z možností, aby zaručili efektivní výsledky. Každá ze způsobů, jak vám poskytne zaručený výsledek. reset grafického klíče v telefonu, liší se pouze v pohodlí používání nebo podmínkou konkrétní situace.

Nyní doporučujeme, abyste se seznámili s podrobnými popisy každé z těchto možností. Krok.by.krok pokyny pro každou z metod vám pomohou snadno provést všechny potřebné akce sami a na extrémně krátkou dobu.

Odemkněte pin-kód / grafický klíč / heslo Android, pokud jste zapomněli

Pokud jste zapomněli na šablonu nebo heslo pro Android, pak se kolem zámku není tak obtížné. Pokud budete postupovat podle níže uvedených metod, můžete snadno získat telefon Android:

Systém prošel dlouhou cestou a bylo zavedeno mnoho možností odemknout vaše zařízení Android zablokovaná pomocí kódu PIN nebo hesla. Museli jste slyšet o Asistentovi Google, který dělá vše, co uživatelé říkají.

smazat, grafický, klíč, telefonu

Musíte jen udržet asistenta Google, abyste jej podle toho použili. Pamatujte, že to záleží na vašem hlasu, což znamená, že nikdo jiný kromě vás Odemkněte zámek podle hesla .

Asistent Google okamžitě odemkne zařízení Android, jakmile řeknete dobře, Google se otočí tváří v tvář telefonu.

Pokud používáte nejnovější verzi Androidu, stisknutím tlačítka „Domů“ otevřete asistenta Google.

Stačí přejít na možnost „Prozkoumejte“ a klikněte na ikonu „Profil“.

Odtud najdete parametr „Nastavení“ a kartu „Asistent“, na které se nachází váš „telefon“.

Stačí na to kliknout a zapnout dvě možnosti: „Přístup pomocí hlasového zápasu“ a „Odemkněte pomocí hlasového zápasu“.

Po dokončení nastavení se již nemusíte starat o zapomenutý vzor nebo heslo pro Android.

Resetovat grafické heslo pomocí ADB

Grafický klíč lze odstranit pomocí ADB. Musíte zařízení připojit přes USB k počítači a zadat potřebné příkazy. Všechny podrobnosti v pokynech. Vypouštění grafického klíče přes ADB

Tato metoda bude fungovat pouze v případě ladění USB.

ADB

Nástroj pro debug můstku Android je výkonný ovládání zařízení, který pomůže při řešení uvažovaného problému. Vše, co je nezbytné, je aktivní ladění USB na zařízení a balíček ADB přítomný v počítači, který lze odkazem stáhnout dále.

Po načtení rozbalte archiv s programem v kořenovém katalogu disku c a poté spusťte „příkazový řádek“ jménem administrátora. druhý v systému Windows 10 lze provést pomocí „Search“.

Přečtěte si více: Jak otevřít „příkazový řádek“ od správce v systému Windows 8 a Windows 10

Další v sérii Zadejte příkazy:

Nyní napište následující operátory jeden po druhém a stiskněte po každém Enter:

Restartujte zařízení a po načtení systému zkuste zadat libovolný grafický klíč. ve většině případů by mělo být zařízení odemčeno. Pokud to nefunguje, opakujte kroky 2-3 a navíc zadejte následující:

Restartujte smartphone nebo tablet a zkontrolujte výsledek.

Tato metoda je poměrně časná a není vhodná pro všechny smartphony nebo tablety: Výrobci v jejich firmware možnosti mohou snížit vhodnou příležitost nebo změnit umístění konečných souborů.

Jak odstranit zámek obrazovky na Androidu?

Dáváme algoritmus, jak odstranit grafické uzamčení obrazovky na Androidu:

 • Nejprve musíte jít do sekce, kde jsou shromažďovány všechny aplikace. Najděte položku „Nastavení“.
 • Přejděte dolů seznamem a najděte řádek „zabezpečení“.
 • V další nabídce uvidíte, co se používá k blokování obrazovky. Například grafický klíč. Klikněte na tento nápis.
 • Nyní budete muset zadat grafický klíč, abyste potvrdili, že přístup k telefonu je oprávněn.
 • Nyní můžete změnit metodu zamykání nebo vybrat položku „ne“, pak bude odstraněn jakýkoli typ ochrany.

Princip odstranění zámku obrazovky je stejný ve všech verzích systému Android. Pouze položky nabídky se mohou mírně lišit.

Podobný instrukce lze použít k vyřešení problému, jak odstranit heslo z obrazovky zámku na Androidu. Pouze v tomto případě budete muset zadat dříve nainstalovaný kód PIN a ne nakreslit prst prstem. Pak si můžete vybrat možnost „ne“, pokud chcete odmítnout ochranu, nebo nainstalovat jinou metodu odemknutí Smartonu.

Jak resetovat heslo nebo zamknout v Androidu

(!) Článek obsahuje hlavní způsoby, jak resetovat heslo/grafický klíč, počínaje nejjednodušší (když si pamatujete uživatelské jméno a heslo Google Account) a končící složitějším: tvrdý resetování, mazání souborů gest.Klíč „a“ heslo.Klíč „. Přečtěte si pečlivě všechny body, jděte podle těchto odkazů na podrobné pokyny a všechno bude fungovat!

Zadejte data účtu Google

Pracovní metoda pro zařízení na Android 4.4 a níže. Počínaje Androidem 5.0, tato možnost byla odstraněna z mnoha firmwaru. Ale ne všichni výrobci to udělali, proto zkontrolujte, zda to funguje pro vás nebo ne.

Když je telefon nebo tablet připojen k mobilní síti nebo Wi-Fi pro odstranění zámku, označte e-mail a heslo. Chcete-li to provést, zadejte grafický klíč 5-10krát, po kterém se varování o blokování zařízení objeví po dobu 30 sekund.

smazat, grafický, klíč, telefonu

Tlačítko „Zapomněli jste se na obrazovce objeví grafický klíč?“, Kliknutím na které můžete zadat svá data a odemknout zařízení.

Pokud jste zapomněli na heslo z účtu, budete ho muset obnovit. přejděte na tuto stránku z pracovního gadgetu nebo PC.

Vezměte prosím na vědomí, že tato metoda vyžaduje povinný přístup k internetu. Otevřete proto panel rychlého nastavení tím, že přejeďte přejetím dolů („opona“ lze otevřít přímo z obrazovky zámku na Android 5.0 lízátka a novější) a zapněte mobilní data nebo Wi-Fi. Zařízení se připojí k přístupovému bodu, pokud bude fungovat v této síti dříve.

Resetovat grafické heslo pomocí ADB

Grafický klíč lze odstranit pomocí ADB. Musíte zařízení připojit přes USB k počítači a zadat potřebné příkazy. Všechny podrobnosti v pokynech →

Metoda bude fungovat pouze při ladění USB.

Resetujte do továrního nastavení

Další metoda je jednodušší než ta předchozí, ale pomocí jich, všechna data z interní paměti, jako jsou nainstalované aplikace, vázané účty, SMS atd.D. Fotografie, zvuk a další soubory na SD zůstanou nedotčeny. V článku najdete úplné pokyny: Jak resetovat nastavení na Androidu (Hard Reset).

Během další aktivace zařízení obnovíte data ze zálohy. funguje to za předpokladu, že synchronizace byla dříve provedena.

Flash smartphone nebo tablet

Po šití Androidu, telefonu nebo tabletu, odstraníte zámek nebo heslo. Na našem webu jsou podrobné pokyny pro firmware zařízení Android různých výrobců, samostatně Samsung pomocí Odin a LG přes Updater KDZ Updater.

Odstranění gesta.Klíč (odemknutí grafického vzorce) a heslo.Klíč (resetování hesla)

Metoda je určena pro majitele telefonů a tablet s kořenovým zákonem a zotavením CWM. Jeho akce spočívá v tom, že soubory gesta jsou odstraněny.Klíč „a“ heslo.Klíč „Odpovědný za výstup grafického zámku a hesla, respektive.

To vyžaduje správce souborů aroma. Stáhněte si archiv na odkazu a hodte jej do telefonu nebo tabletu bez rozbalení. Poté vypněte zařízení a přejděte do nabídky obnovy. Chcete.li to provést, namísto tlačítka pro zařazení klikněte a podržte jednu z možných kombinací (nebo si přečtěte FAQ pro konkrétní modely):

Použití tlačítek rostoucího, snižujícího se objemu, nahoru a dolů, respektive a potvrzení výběru tlačítkem zapnutí/blokování. Nové smartphony obnovy mohou být smyslové.

V nabídce obnovy CWM vyberte položku „Nainstalovat zip“.

Poté klikněte na „Zvolit zip z /sdcard“ a přejděte do složky, kde jste hodili Aroma nebo použijte „Zvolte Zip z poslední instalace“. Ve druhém případě uvidíte všechny nejnovější načtené archivy, mezi nimiž najdete právo.

Pak se otevřou samotný správce souborů. Sledujte Path/Data/System/a odstranit soubory:

 • „Gesto.Key „(“ Gatekeeper.Vzor.Klíč „v novém firmwaru)
 • „Heslo.Key „(nebo“ Gatekeeper.Heslo.Klíč „místo toho)
 • „Zámky.Db „
 • „Zámky.Db-wal „
 • „Zámky.Db-shm „

Zvýrazněte je a v další nabídce klikněte na „Odstranit“.

Nakonec restartujte zařízení. Můžete zadat jakékoli heslo a telefon je odemčen. Dále neváhejte přejít na nastavení a nastavit nový zámek.

Jak odstranit grafické blokování prostřednictvím obnovy TWRP

TWRP Recovery má správce souborů. skrze něj jsou soubory odstraněny, které zobrazují heslo nebo grafický klíč, bez instalace správce souborů Aroma. Chcete.li to provést, přeložit mobilní gadget do režimu obnovy (viz. Předchozí metoda) a otevření „pokročilého“.

Přejděte do/data/systém/složka a smažte následující soubory:

 • „Vrátný.Heslo.Key „(Ve starých verzích Androidu se soubor nazývá“ Password.Klíč „)
 • „Vrátný.Vzor.Key „(ve starém firmwaru.“ Gesto.Klíč „)
 • „Zámky.Db „
 • „Zámky.Db-wal „
 • „Zámky.Db-shm „

Klepněte na jeden ze souborů a v seznamu, který se objeví, vyberte „Odstranit“.

Chcete.li potvrdit, proveďte přejetí doprava.

Dále klikněte na „Zpět“ a proveďte podobné akce se zbývajícími soubory.

Pro opětovné načtení Androidu se vraťte do hlavní nabídky a vyberte „Reboot“ → „Systém“.

Vyčistěte vnitřní paměť pomocí Fastboot

Na všech telefonech a tabletách se systémem Android (s výjimkou Samsung) existuje firmwarový režim. Fastboot. Zařízení do něj může zařízení ovládat z počítače pomocí stejného užitečnosti. Instalace ovladačů Fastboot a USB je napsána v samostatné instrukci. Bude také nutné odemknout bootloader na Sony, Huawei, LG, HTC, Pixel, Nexus, Motorola a některé další modely.

(!) Odemknutí bootloaderu se provádí také pomocí Fastbootu a data z vnitřní paměti jsou v procesu vymazána. V budoucnu bude stačit provést níže popsané akce k vyčištění smartphonu.

Chcete.li restartovat zařízení do režimu Fastboot, přidržte dolní tlačítko hlasitost při zapnutí.

Kromě toho můžete převést Android do režimu firmwaru podle příkazu ADB, pokud je aktivováno ladění USB. Podrobně prozkoumejte FAQ na webu pro práci s FastBoot a ADB, spusťte příkazový řádek (nebo PowerShell v systému Windows 10) jménem správce ze složky platformy, zadejte příkaz a klikněte na Enter: Enter:

Jak odemknout obrazovku prostřednictvím vstupu do bezpečného režimu

Pokud použijete aplikaci třetí strany, která nabízí další funkce k blokování obrazovky (například obrázek přední komory při nesprávném zadávání hesla třikrát nebo použití vlastního textu v posuvníku atd.D.), pak můžete vypnout vzorec zámku obrazovky zavedením zařízení do nouzového režimu.

Aktivujte nabídku vypnutí na obrazovce smartphonu. Klikněte na tlačítko „Vypněte napájení“ a krátkou dobu klikněte na něj.

Na obrazovce se zobrazí oznámení o převodu telefonu do bezpečného režimu. Vyberte OK.

Po načtení zařízení v nouzovém režimu přejděte do nastavení, poté vyberte aplikaci, která zajišťuje zámek telefonu, a smažte jej nebo jen vyčistěte data.

Po spuštění smartphonu v normálním režimu bude grafický klíč odpojen.

smazat, grafický, klíč, telefonu

Manuální odstranění souboru gesta.Klíč

Váš grafický klíč je obsažen v textovém souboru gesta.Klíč. Pokud jej odstraníte, pak samotný grafický klíč klesne. Můžete jej eliminovat bez odemknutí zařízení pomocí následující nabídky obnovy:

Stáhněte si archivní soubor nástroje Aroma File Manager do svého počítače.

Přejděte do nabídky obnovy a nainstalujte aplikaci.

Postupujte podle cesty „/data/System/“.

Odstranit gesto soubory.Klíč, zámky.DB, LockSettings.DB-Wal a LockSettings.DB-SHM.

Zadejte libovolný grafický klíč. zařízení musí být odemčeno.

Pokud máte nainstalovanou nabídku TWRP pro zotavení. Pak ani nemusíte stahovat samostatný nástroj. Správce souborů najdete na cestě „Advanced“. „Správce souborů“.

Jak smazat heslo na telefonu Android pomocí tvrdého resetu

Radikální způsob, jak vypnout zámek obrazovky, je resetování telefonu na nastavení továrny (tvrdý resetování). V tomto případě budou všechny soubory zařízení vymazány. Chcete.li částečně ukládat data před propuštěním, odstraňte ze zařízení SD kartu. Vezměte prosím na vědomí, že pokud byl váš telefon vydán v roce 2016 nebo později, pak postavená funkce „Ochrana před resetem do továrního nastavení“ bude vyžadovat, abyste nejprve zadali přihlášení a heslo z účtu Google Account Account.

Vložte zařízení do režimu obnovy. Metoda překladu se liší pro různé modely zařízení Android.

Pomocí tlačítek Volume přejděte na možnost „Otřete data / resetování na nastavení továrny“ („Resetování dat / továrny“. Chcete.li vybrat, klikněte na tlačítko na zařízení. Když se objeví varování o odstranění všech dat zařízení, vyberte „Ano“.

Po dokončení procesu také vyberte možnost „Obnovit systém nyní“ („Systém restartu“). Po restartování nastavení telefonu bude telefon resetován do továrny a data, včetně hesla/obrazovky obrazovky, budou odstraněna.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS