Jak smazat nestabilní aplikaci na Android

Co dělat, pokud aplikace na Androidu neodstraní

Někteří uživatelé se mohou setkat se skutečností, že aplikace nainstalované jednou nejsou z telefonu odstraněny, a podle toho se odehrávají a zasahují do normálního provozu telefonu.

Důvody to mohou být odlišné, takže je musíte zvážit podrobně. Jsou následující:

smazat, nestabilní, aplikaci, android
 • Majitel mobilního zařízení nemá právo na smazání;
 • Program spadá do seznamu systému jako správce zařízení, nazývá se také bloatware;
 • Nainstalovaný software obsahuje zvláštní prostředky pro blokování možností, které jsou odpovědné za odstranění;
 • Program si stáhne jiná aplikace, která je již k dispozici v operačním systému;
 • Jiné virové služby.

Tyto důvody lze vzájemně kombinovat, a proto bude obtížnější zbavit se zbytečného programu. Ve většině případů však uživatel bude moci problém vyřešit samostatně, aniž by se uchýlil k odborným službám.

Při provádění operací se velmi doporučuje dodržovat pokyny, protože telefonní systém je velmi citlivý a jakákoli nesprávně napsaná aplikace může vést k úplné kontrole nad mobilním zařízením.

Jak smazat aplikaci na Android

Existuje jednoduchý způsob, jak odstranit jakoukoli aplikaci a nemůžete o tom říci. Abyste jednoduše odstranili aplikaci, klikněte na její ikonu na hlavní obrazovce. Poté ji přetáhněte na ikonu kbelíku na odpadky nebo vyberte v nabídce Drop.down „Odebrat“. Pokud tomu tak není, pak je aplikace systémová a nelze ji odstranit.

Tato metoda je jednoduchá a pohodlná, ale někdy zanechává velké množství všech systémů a dočasných souborů, které se pak hromadí a neslibují nic dobrého.

Jak přenášet aplikace na chytré telefony Huawei bez Google Play

Systémová aplikace

Ne všichni výrobci smartphonů milují své uživatele. Důkazem tohoto prohlášení je obrovské množství absolutně zbytečných předinstalovaných aplikací, které není touha použít. V tchajwanském smartphonu lze opět připsat ikony EA EA, Friend Stream, Rescue, Teeter a další pochybné programy.

Souhlasím, tady jsou naštvaní, ne tolik jejich přítomností, protože neschopnost se jich zbavit je pravdivá? Ukazuje se však, že z této situace byla cesta ven.

Chcete.li to provést, budete muset jít do správce aplikací, vybrat nenáviděný program a najít klíč „Zakázat“. Poté můžete také vyčistit aplikace aplikace.

Výsledek nebude dlouho přicházet: označené aplikace zmizí z nabídky a již si nebudou připomínat. Zbavení se z nich však není zcela vždy možné: s největší pravděpodobností některé programy zabírají několik megabajtů v nádobách paměťové karty, ale nezapomeňte na hlavní plus. Odpojená aplikace nebude spuštěna, když je zařízení zapnuto, čímž se uloží RAM a podle toho je nabití zařízení. Není to špatné, že?

Ať už je to jakkoli, nezapomeňte, že mnoho systémových aplikací ovlivňuje práci smartphonu jako celku, a proto je velmi opatrné experimentovat s jejich vypnutím.

Kolik takových zbytečných programů je na vašem smartphonu? Sdílejte odpovědi v komentářích.

Nakonec rada: Nainstalujte pouze potřebné aplikace do telefonu

Nechte na telefonu pouze potřebné aplikace. Vyzkoušejte alternativy, experimentujte, ale vždy ovládejte to, co je stanoveno.

Pokud nainstalujete jakýkoli program prostřednictvím aplikace Google Play, nezapomeňte jej otestovat a dojít k závěru: Ponechte program nebo jej smažte. Na jedné straně tento přístup vyžaduje čas a trpělivost, na druhé straně budete chránit své nervy. Telefon nabitý desítkami aplikací nebude fungovat tak rychle jako po nákupu.

Aplikace třetích stran (root)

Navzdory skutečnosti, že z hlediska objemu bude tento způsob řešení našeho problému několikrát méně než ten předchozí, není to jednodušší. Faktem je, že pro svou práci je nutné dodržovat jeden důležitý stav: zařízení musí mít přístup kořenů. Bez toho nebudou speciální aplikace fungovat, které lze od systému ničemu znehodnocovat, včetně nestabilních programů.

Nejprve zkontrolujte, zda vaše kořenové zařízení podporuje:

 • Postupujte podle výše uvedeného odkazu a stáhněte si kontrolu root. Spusťte program a přijměte „odmítnutí odpovědnosti“ kliknutím na tlačítko „Přijmout“.
 • Klikněte na „Začněte“ a „Zkontrolujte root“.
 • Pokud smartphone nemá pro práci správnou metodu supervelmoci, uvidíte následující reakci:

V případě pozitivní reakce po kontrole můžeme použít obrovské množství pokročilých správců souborů nebo nástrojů určených k odstranění rovnoměrného systémového softwaru. Zvažte například vodič ES.

 • Stáhněte si správce souborů ES z jakéhokoli zdroje, protože v oficiálním obchodě Google Play není žádný program.
 • Spusťte nástroj a poskytněte mu oprávnění k přístupu k systému souborů.
 • Položte prst na obrazovku z levé hranice a otevřete boční nabídku.
 • Klikněte na sekci „průměr“ a aktivujte řádek „kořenový vodič“.

Jak smazat systémové aplikace pro Android

Nezapomeňte zastavit a vypnout aplikace, protože první akce zakazuje jeho další fungování, včetně kontaktování serveru a žádosti o aktualizace, a druhá. skrývá jeho ikonu. Můžete tedy uvolnit nejen paměť, ale také vyčistit plochu z zbytečných odpadků. Hlavní věc. pamatujte, že některé aplikace, jako je Google Play, je lepší neodstranit. Jinak v riziku porušení práce Androidu a ztratit přístup k důležitým funkcím operačního systému.

Přihlaste se k odběru našeho kanálu v Yandexu.Zen. Je to skvělé, zkontroloval jsem.

Dodatek: CCLEANER: Čištění a optimalizace poškození

Vývojář: Piriformní kategorie: Nástroje Cena: Stažení zdarma: Google Play s aplikací již zájem: 971 lidí

Nedávno, jmenovitě 26. Března, bylo známo, že Minzifra doporučil mobilním operátorům omezit neomezené tarify pro ruské uživatele. Pro mnohé se ukázalo, že omezení provozu je velmi nepříjemné zprávy. Někteří lidé již dlouho zapomněli na domácí internet a v případě potřeby jej distribuovali z mobilního zařízení. Bohužel, teď bude obtížnější to udělat. Dnes se pokusíme pochopit důvody takového rozhodnutí a diskutovat o tom, jak nahradit nepřítomnost neomezeného tarifu na smartphonu.

Možná někteří z našich čtenářů si stále pamatují, jak na začátku nulových let uživatelé smartphonů předali písně, videa a obrázky pomocí IR portů nebo Bluetooth. Od té doby se hodně změnilo a potřeba hledat požadovanou skladbu pro přátele a známé, aby si ji stáhli, prostě zmizeli. Nakonec se objevily internetové a streamovací služby. Přesto však potřeba vyměňovat data mezi zařízeními stále zůstává. Takže se objevil Airdrop. Bezdrátový komunikační protokol společnosti Apple založený na Bluetooth a Wi-Fi, který Google nezvládl, aby zkopíroval. Ale zjevně bude tato mezera brzy vyloučena.

Nedávno se mi zdá, že uživatelé byli velmi propuštěni. Většina z nás se zastavila ponořena do nastavení, upravte zařízení speciálně pro naše úkoly a podobně. Není to překvapivé, protože obvykle všechno funguje skvěle v obchodě. Ale podívejte se na situaci na druhé straně: stačí se zapnout pár zubů a telefon najde druhý život. Navíc nemluvím ani o instalaci root-right on Android. Všechno je mnohem snazší: Stačí zjistit, jak sdílet Wi-Fi s hosty nebo distribuovat internet do počítače.

Pomocí aplikací

Existují speciální programy pro vyčištění paměti telefonu a smazání zbytečných souborů. Lze je stáhnout na Google Play. je to bezpečné.

Zvláštní popularita v tomto podnikání jsou:

Tyto programy odstraňují jakékoli aplikace s výjimkou aplikací nainstalovaných na výchozím smartphonu. potřebují pro ně zvláštní práva správce.

Ccleaner

Program zcela deleys v několika kliknutích:

Ve službě je reklama, ale to vám umožňuje používat ji zdarma.

 • Stáhnout a nainstalovat.
 • V nabídce otevřeme sekci „Správa aplikací“.
 • Zde je vše distribuováno do tří složek. nainstalované, systémové a odpojené. Vyberte vhodnou možnost.
 • Vyberte prvek a stiskněte koš.
 • Potvrďte tlačítko Akce „Odstranit“.

Můžete smazat ani jeden po druhém, ale celý balíček a zdůraznit vše zbytečné.

Čistý pán

Další program pro čištění všech druhů odpadků, dočasných souborů, zbytků vzdálených souborů. Deallace není profilem čistého masteru, ale je připojena k modulu „Správce aplikací“, který to dělá.

Používá se také režim odstranění balíčku. Aplikace lze přesunout z paměti zařízení do externího média.

 • Otevřeme program, klikneme na „Start“.
 • Sekce „Instruments“. „Správce aplikací“.
 • Vyberte „Poskytnout“, poté „Povolit“.
 • Všimli jsme si klíšťata, kterou musíte odstranit.
 • Klikněte na „Odstranit“ a poté potvrďte tlačítko „OK“. Nebo „zrušit“, pokud změnili názor.

Ani Clean Master, ani Ccleaner nejsou schopni odstranit systémové programy a soubory, mohou dělat pouze ty nainstalované uživatelem sám. Ale dělají dobrou práci s různými zbytečnými prvky ucpající vzpomínku na smartphone.

Jak odstranit smazání souborů z Androidu

Jak odstranit soubory z telefonu pomocí speciálních aplikací

První metoda bude vyžadovat instalaci speciálního programu, který vám umožní skutečně smazat soubory ze systému se všemi ocasy a neodvolatelně. Existuje mnoho takových programů, ale nejslavnější z nich je standard Ishredder. Podle vývojářů se přiblížili k návrhu a programování aplikace tak zodpovědně, že užitečnost prošla mnoha fázemi testování a umožnila jakékoli zařízení pro bezpečnost dat Android, srovnatelné v odpovědnosti s vojenskými standardy.

 • Přejděte do oficiálního obchodu Google Play a zadejte vyhledávání „Ishredder“. Stáhněte si aplikaci ikonou, jako na dalším snímku obrazovky:
 • Spusťte nainstalovanou aplikaci a vylepšujeme obrazovky s výzvami;
 • Hlavní funkce lze použít přímo na hlavní obrazovce díky jednoduché a intuitivní integraci. Vyberte jakoukoli možnost: „Selektivní odstranění“ nebo „vodič souboru“ a navždy smažte potřebné soubory.

Základní verze programu („standardní“) nemá mnoho metod ničení souborů, šifrování a jiných ochranných nástrojů, proto, aby zajistila úplné zabezpečení, s největší pravděpodobností budete muset zaplatit. Existují verze „profesionální“ (otevírá profesionální metody odstraňování a další), „podnik“ (nové metody odstranění, ochrana hesla), „vojenské“ (kompletní odemknutí).

Kromě toho existuje alternativní program programu. Andro Shredder. Tato užitečnost má jednodušší integraci a její klíčové vlastnosti a funkce.

Odstranění v nouzovém režimu

Tato metoda bude užitečná pro ty, kteří nemohou odstranit žádný škodlivý software. Bezpečný režim v systému Android vám umožňuje vypnout všechny komponenty, které nesouvisejí s vytvořením. To znamená, že při spuštění jakýchkoli programů, které byl nainstalován uživatelem a netýká se systémových komponent, jednoduše nebudou fungovat. A to znamená, že škodlivé procesy nebudou schopny chodit v paměti a začnou poškozovat systém.

 • Chcete.li jít do bezpečného režimu na vašem zařízení, upněte tlačítko otáčení, dokud se nenastaví nabídka s vypnutím/restartem (v závislosti na výrobci zařízení a verzi Androidu, metoda přechodu do tohoto režimu se může lišit, takže pokud budete muset muset Hledejte požadovanou dokumentaci na internetu);
 • Na několik sekund upíráme ikonu vypnutí, poté se objeví přibližně takové znamení:
 • Čekáme na restart. Jdeme do nastavení zařízení a klidně odstraníme aplikace, které nemohly smazat dříve. V případě potřeby můžete paměť ručně vyčistit ze zbytkových souborů, které mohou také negativně ovlivnit práci.

Používáme počítač

Způsob čištění souborů prostřednictvím počítače bude také vyžadovat instalaci softwaru třetí strany. Mluvíme o takovém dodatku jako Ccleaner. Jedná se o poměrně dobře známý program, který se zabývá čištění systému odpadků a poměrně účinně se vyrovnává s jeho úkoly. Existuje mobilní verze CCLEANER, ale je to verze Windows, která má větší funkčnost a je schopna lépe se vypořádat s čištěním. Jedinou mínus této metody je to, že funguje pouze pro externí ukládání zařízení. To znamená, že vzhledem k tomu, že čištění bude prováděno na počítači, můžete pracovat pouze s externí SD kartou mobilního zařízení, protože na Android není přístup k sekci interní paměti pro Windows pro Windows.

 • Zapínáme počítač a jdeme na oficiální web Ccleaner, odkud stáhneme samotnou nástroj;
 • Po stažení souboru spusťte jej, postupujte podle všech pokynů na obrazovce a nainstalujte CCCEANER;
 • Program spustíme a připojíme externí úložiště (paměťovou kartu) mobilního zařízení prostřednictvím adaptéru;
 • Vyčistěte soubory, které potřebujeme pomocí funkčnosti pro čištění odpadu.

Jak smazat systémové aplikace bez root: inspektor aplikace ADB

Toto je nejobtížnější z uvedených, ale zároveň nejproduktivnější metoda odstranění nestabilní aplikace z OS zařízení v nepřítomnosti kořenového přístupu. Chcete.li se k tomu uchýlit, budete se muset načíst na debugový most pro Android Android a na smartphone. inspektor aplikace. Toto je hlavní metoda odstraňování aplikací systému Android prostřednictvím PC.

smazat, nestabilní, aplikaci, android

Připojte mobilní telefon k PC a v případě potřeby nainstalujte ovladače.

Zjistěte, zda je archiv s ADB rozbalen do kořene systému systému.

Zavolejte „příkazový řádek“ prostřednictvím „Start“ a napište do něj CMD. Stiskněte nově vznikající štítek pravým tlačítkem manipulátoru a poznamenejte si „spuštění jménem správce“.

V příkazovém řádku vytočte sekvenci příkazů:

Nyní otevřete appector na smartphonu. Zde si můžete prohlédnout seznam všech nástrojů v systému umístěném v abecedě. Najděte a všimněte si, co podléhá odstranění.

Pamatujte na obsah řádek „název balíčku“. tato informace bude potřeba o něco později. 6. Opět se obraťte na příkazový řádek PC, kde napsat: Odinstalace PM.K.-Název uživatele 0 místo názvu balíčku označují informace, které bylo nutné zapamatovat.

Zkontrolujte správnost psaní týmu a akci potvrďte stisknutím klávesy Enter.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS