Jak smazat účet Samsung

Co je účet Samsung: Jak zadat účet a nakonfigurovat

Chcete.li nainstalovat aplikace z trhu Play, abyste uložili různé druhy dokumentů na „cloudu“ a také používali mnoho dalších užitečných funkcí od společnosti Google, musíte spustit účet. Většina uživatelů má pouze jeden účet, ale někdy je třeba změnit váš účet, aby přešel z jiného. Mnoho uživatelů má zájem o to, jak změnit svůj účet pro Android. Tento úkol lze provést pomocí standardních funkcí smartphonu.

V jakých případech je nutné změnit účet

První možnost-musíte synchronizovat všechna data s telefonem. Mohou to být čísla, data v kalendáři, fotografie a mnoho dalšího. Za tímto účelem budete muset opustit svůj účet a poté zadat druhý, na kterém jsou všechny tyto informace uloženy.

Další případ bude užitečný, pokud budete potřebovat nainstalovat jakoukoli placenou aplikaci. Váš přítel na jeho účtu lze zakoupit, takže budete muset zadat jeho záznam a poté nainstalovat požadovaný program do telefonu. Existují časté případy, kdy jste právě zapomněli na heslo ze starého účtu. Pokud o tom nebyly žádné důležité údaje, je mnohem snazší vytvořit nový účet Google, neobtěžujte se postupem obnovy hesla.

Krok.by.krok pokyny pro posuny účtu

Váš telefon je tedy v současné době synchronizován s jedním položkou a musíte zadat jiný účet Google. Chcete.li to udělat na Androidu, je poměrně jednoduché, ale budete muset nejprve smazat údaje o starém účtu. To lze provést díky následujícím pokynům:

 • Přejděte do nastavení gadgetu.
 • Najděte oddíl „účty“ (lze nazvat „osobní údaje“).
 • Představí všechny systémy, ve kterých jste povoleni. Musíte si vybrat Google.
 • Spadnete do okna nastavení, kde je aktivována synchronizace různých dat. Je nutné stisknout funkční klíč gadgetu nebo ikony se třemi body na pravé straně obrazovky.
 • Vyberte „Odstranit účet“ ze systému nabídky Drop.Down vás požádáte o potvrzení vašeho výběru. Udělej to.

Polovina úkolu se na tom provádí. Jak změnit svůj účet? Nyní stačí přidat nový účet. To se provádí ve stejné části nastavení v telefonu:

Nyní víte, jak v několika krocích ke změně účtu na „Android“. Pokud potřebujete vytvořit novou, můžete vybrat nabídku „Vytvořit účet“ v okně vstupu pošty. Budete muset projít celý postup: Zadejte název, příjmení, datum narození, přijďte s poštou a heslem.

Dnes musíme pochopit, jak změnit váš účet na trhu. Kromě toho musíte zjistit, o jakém programu mluvíme. Moderní mobilní zařízení mají spoustu funkcí. Chcete.li některé implementovat, někdy musíte použít další software. Co by měl každý vědět o trhu s hraním? Jaké rysy registrace a změny účtu budou muset věnovat pozornost? Mohou v tomto procesu vzniknout určité potíže?

Popis programu

Zpočátku je důležité pochopit, se kterým softwarem bude uživatel pracovat. Jak již bylo zmíněno, v mobilních zařízeních je nyní obrovské množství možností. Některé programy však používají menšina předplatitelů a některé aplikace jsou žádané téměř u všech lidí.

Play Market je program, který vám umožní stahovat a nainstalovat různé aplikace a hry do telefonu. Druh ukládání dat pro mobilní zařízení. Toto je analog Google Play na počítačích. Velmi užitečný software.

Ale jak změnit svůj účet na trhu? Jak začít používat aplikaci? Co by o něm měl vědět každý uživatel?

Instalace a první spuštění

Nejprve musíte získat studovanou aplikaci. Bez nainstalovaného programu je práce s Play Market zbytečná. Koneckonců, oprávnění v takové situaci je nemožné.

Chcete.li nainstalovat herní trh, bude muset tento program stáhnout. Instalační soubor je volně k dispozici. Jak ukazuje praxe, obvykle lze tento krok přeskočit. Proč?

Faktem je, že trh Play je původně na všech zařízeních s operačním systémem Android. Ale na chytrých telefonech s jiným softwarem budete muset docela těžko inicializovat. Chcete.li nainstalovat herní trh, musíte si stáhnout speciální emulátor Android. V souladu s tím Sito

Co dává účet Samsung

Pokud si vytvoříte účet Samsung, uživatel obdrží řadu výhod, které mohou být velmi užitečné při každodenním používání zařízení. Skládají se v synchronizaci prováděné automaticky se servery Samsung. To vám umožní zobrazit potřebná data z počítače nebo jiného zařízení, na kterém je vstup ze stejného účtu vytvořen, a také velmi rychle a snadno převádět nejdůležitější data při výměně zařízení novým. Téměř všechny chytré telefony a tablety umožňují synchronizaci následujících:

 • Kontakty;
 • Kalendář (události a úkoly);
 • Poznámky;
 • Samsung Pay
 • Záložky prohlížeče;
 • Data aplikací Samsung.

V nastavení si můžete vybrat, co přesně synchronizovat.

Co dělat, pokud účet není smazán?

Pokud se něco pokazilo a nebylo možné smazat jediný připojený účet Google na Samsungu (například při inicializaci de-ročního na displeji byla zobrazena neznámá chyba nebo zařízení začalo zářit a operace odstraňování ne Konec do konce), nejjednodušší způsob, jak se těchto problémů zbavit, je propojení nového účtu a odstranění starého Akku.

smazat, účet, samsung

Poznámka! Algoritmus akcí na různých zařízeních značky Samsung se může lišit. Princip odstranění účtu Samsung pro J3 a další gadgety je však jeden.

Chcete.li provést uvedenou manipulaci, musíte postupovat podle pokynů:

 • Otevřete program Gmail Mail a proklouzněte příslušnou ikonou v zařízení hlavní nabídky.
 • Kliknutím na klíč umístěný v levém horním rohu displeje otevřete skrytý seznam možností. Klikněte na interaktivní funkci „Přidat“ umístěný ve spodní části obrazovky.
 • Vyberte Google: Displej zobrazí zprávu („Přidejte existující Nebo vytvořte nový?“). Pokud má uživatel alternativní účetnictví, měli byste se zařadit do interaktivního klíče „Existující“, pokud ne, klikněte na „Nový“.
 • Vraťte se do nastavení poštovní schránky a nainstalujte nového uživatele jako hlavní.
 • Ve spodní části smartphonu vyberte část „Ovládání účtů“ kliknutím na ikonu ozubeného kola a zahájit odstranění zbytečného účtu Samsung J1. Poté se nemůžete obávat, že data starého účtu zůstanou na zařízení.

Vymazání účtu Samsung a data z účtu společnosti Samsung

Jak smazat účet Samsung

Pokud nepoužíváte služby Samsung nebo žádné produkty Samsung nebo se vám prostě nelíbí účetnictví Samsung, můžete smazat účet Samsung, abyste se vyhnuli nepříjemnosti.

Krok 1 Přejděte na účet https: //.Samsung.com a kliknutím na „Enter“ zadejte svůj účet a heslo Samsung.

Krok 2 Stiskněte znovu stisknutím „profilu“ zadejte heslo a potvrďte.

Krok 3 Klepněte na „Odstranit účet“ Opakovaně zadejte heslo Klikněte na „Pokračovat“ souhlasíte s odstraněním účtu Samsung a historii uživatelů Samsung Kliknutím na „Potvrdit“ smazat účetnictví Samsung.

Jak vytvořit zálohu a získat data pomocí účtu Samsung

Z výše uvedeného popisu byste měli vědět, že účetnictví Samsung je velmi užitečné pro správu telefonu Samsung. V této části vám řekneme, jak používat účet Samsung k zálohování a obnovení dat z telefonu v Cloudu Samsung.

Společnost Samsung Cloud poskytuje 15 GB bezplatného úložiště a neomezeného úložiště pro předem nahrané aplikace Samsung, jako jsou kontakty a kalendář. Chcete.li získat více cloudového úložiště, musíte získat plán.

Jak vytvořit záložní kopii účtu Samsung v cloudu

smazat, účet, samsung

Jaká data lze uložit pomocí účtu Samsung v cloudu? Osobní údaje a multimédia: Kontakty, videa, kalendáře, hlasové nahrávky, poznámky a poznámky, hudba, fotografie, dokumenty. Telefon a Nastavení: Záložky, e.mailové účty, protokoly hovorů, rozvržení hlavní obrazovky, nastavení zařízení, data aplikace. Na telefonu Samsung můžete povolit automatickou zálohu.

1 Po vytvoření účtu Samsung na telefonu přejděte na Nastavení a vyberte svůj účet Samsung.

2 Klikněte na „Zálohování“. Nyní uvidíte seznam různých typů souborů, které můžete vytvořit záložní kopii. Stačí vybrat a označit potřebné soubory a kliknutím na tlačítko „Vytvořit zálohování nyní“ spusťte data zálohování.

Jak získat data z účtu Samsung

Poté, co vytvoříte rezervní kopii Samsung, můžete snadno obnovit data, když chcete najít ztracená nebo smazaná data. Přejděte na „Nastavení“ a znovu vyberte „účty Samsung“. Dále klikněte na „Obnovit“. Poté si můžete vybrat typy souborů, které chcete obnovit, a kliknutím na „Obnovit nyní“ spusťte proces obnovy.

Data vašeho telefonu tedy budou nahrazena zálohou a aktuální data zmizí. Pokud nechcete, aby vaše kontakty a další data byly vymazány, je pro vás lepší navštívit tento příspěvek: Obnovení kontaktů Samsung.

K dnešnímu dni jsme předložili všechny otázky týkající se účtu Samsung. Jakékoli návrhy jsou vítány na zlepšení tohoto příspěvku.

Chcete odemknout Samsung Galaxy S6 / S5 / S4 / Note 4? Tento článek můžete zkontrolovat a najít vhodné řešení.

Chcete si provést zálohu vaší Samsung Galaxy S3 / S4 / S6 / S7 / S8 / S9, ale nemáte tušení? Přečtěte si tento článek a zjistěte několik užitečných způsobů, jak vytvořit rezervní kopii Samsung na cloudu nebo počítači.

Po vytvoření účtu Samsung můžete použít obsazení AllShare k zrcadlení obrazovky Samsung v televizi.

Pokyny pro odstranění

Protože všechna zařízení ze společnosti Samsung pracují na Androidu, je odstranění jakéhokoli profilu provedeno podobným způsobem. Postup je prakticky identický, bez ohledu na verzi OS.

Neexistuje žádné samostatné tlačítko pro resetování profilu v Samsungu. Pro odstranění účetnictví z mobilního telefonu je nutné provést následující akce:

Jeden.Otevřete nabídku smartphonu a přejděte do nastavení.

2.Klikněte na kartu „Cloud a účty“ (pokud tato položka chybí, měli byste jít k dalšímu kroku).

4.Nabídka se seznamem aplikací, ve kterých byly vytvořeny účty na zařízení. Uživatel si musí vybrat ten, který chce smazat. V našem případě bude nutné vybrat kartu Samsung Account.

5.Dále se před uživatelem otevře okno s informacemi. Zde je e.mail Google, představený v době registrace. Klepněte na to.

6.V dolní nebo horní části je tlačítko „Nabídka“ (níže vlevo) nebo „Možnosti“. Klikněte na ni.

7.Níže klikněte na kartu INTE Weer „Odstranit účet“. Profil Samsung může být odstraněn v řadě případů pouze zadáním hesla. Pokud to uživatel zapomněl, musíte kliknout na „Zapomněli jste identifikátor a heslo?„A potom postupujte podle pokynů na displeji. Nakonec si budete muset vybrat stejnou kartu („Odstranit účet“).

Osm.Smartphone požádá o potvrzení operace. V tuto chvíli lze tuto akci stále zrušit. Pokud se rozhodne zrušit AKK, pak se v okně, které se otevře znovu, vyberte „Odstranit účetnictví“.

Připraven. K tomu je odstranění účtu z telefonu dokončeno.

Podobným způsobem můžete zrušit nejen hlavní účet uživatele Samsung, ale také odstranit účet z Google a dalších služeb.

Pokud zrušíte účet Samsung z telefonu, stane se k dispozici. Například, pokud dříve majitel synchronizoval informace z různých zařízení, pak získání přístupu ze smartphonu bez dříve odstraněného účtu Samsung je již nemožné.

Protože však během registrace byl účet připojen k e.e.mailu, zůstává v databázi vývojáře. Profil lze obnovit na stejných nebo jiných zařízeních zadáním e.mailu a hesla.

Algoritmus odstraňování účtu Samsung se tedy může mírně lišit v závislosti na verzi OS, ale všechny akce jsou prováděny v nastavení telefonu. Poté se ACC stane nedostupným, ale později ji lze aktivovat na jakémkoli zařízení. Po otevření nabídky účtů můžete z telefonu spadnout nejen z hlavního účtu, ale také jakýkoli jiný.

Odstraňte účet na Samsungu, aniž byste si vzpomněli na heslo

Situace je komplikovaná, když si nepamatujeme heslo účtu Samsung. Možná, když jsme to naposledy použili v den, kdy byl mobilní telefon poprvé zapnutý, a nyní je pro nás těžké si to pamatovat. Naštěstí o tom Samsung ví a nabízí nám možnosti obnovit účet Samsung nebo velmi rychlou a efektivní alternativní metodu.

 • Abychom byli schopni odstranit účet Samsung bez hesla, budeme se týkat pouze možnosti „Potvrďte pomocí jednorázového e.mailu“.
 • Pak zkontrolujeme e.mail a bez problémů smažte účet.

Můžeme také obnovit heslo na našem mobilním telefonu nebo počítači Samsung. Z tohoto webu. Příště si pamatovat. Co uděláme, je dotknout se možnosti „resetovat heslo“ a postupovat podle pokynů.

Zde budeme muset použít naše osobní údaje nebo náš identifikátor spojený s e.e.mailem. Po několika sekundách obdržíme odkaz v e.mailu, abychom změnili heslo a bez problémů začněte posílat okap.

Jak odstranit účet Samsung ze zařízení

Níže najdete pokyny pro různé verze Androidu

Klikněte sem, pokud na zařízení Android 10

Vyberte účet, který chcete smazat.

Zadejte heslo z účtu a klikněte na OK.

Pokud si nepamatujete heslo, klikněte na heslo pro zotavení nebo zkontrolujte e.mailem a získejte kód One.Time.

Pokud obnovíte heslo nebo získáte kód na jednom čase, můžete účet smazat pouze s úplným vypouštěním dat pomocí tlačítek.

Klikněte sem, pokud na zařízení Android 9, 8, 7, 6, 5

Vyberte účet, který chcete smazat.

Klikněte na Odstranit Uch.Záznam. Pokud takové tlačítko není, stiskněte nabídku (dole vlevo) nebo možnosti (může to vypadat jako tři body vpravo nahoře).

Zadejte heslo z účtu a klikněte na OK.

Pokud si nepamatujete heslo, klikněte na heslo pro zotavení nebo zkontrolujte e.mailem a získejte kód One.Time.

Pokud obnovíte heslo nebo získáte kód na jednom čase, můžete účet smazat pouze s úplným vypouštěním dat pomocí tlačítek.

Krok.by.krok pokyny pro odstranění účtu na Samsung Galaxy

Chcete.li smazat účty Samsung na chytrých telefonech Samsung Galaxy, použijte následující pokyny:

 • Otevřete nabídku Nastavení pro vaši galaxii Samsung. Najděte a klepněte na klíč v ikoně nabídky aplikace nebo spusťte panel oznámení na horní části obrazovky a klikněte na:
 • Přejděte dolů a klepněte na cloud a účty. Je uvedena vedle ikony žlutého klíče v nabídce Nastavení.
 • Klikněte na stránku „Účty“ na stránce „Cloud and Accounts“. Seznam všech vašich uložených účtů se otevře.
 • Přejděte dolů a klepněte na účet Samsung Account. Tím se otevře data vašeho účtu Samsung na nové stránce.
 • Vyberte účet, který chcete smazat. Pokud zde máte uloženo několik účtů, klikněte na ten, který chcete odstranit.
 • Klikněte na ikonu ⋮ ⋮. Najdete jej v pravém horním rohu obrazovky. Tím se otevře vaše možnosti v nabídce Drop.down.
 • V nabídce úvodní nabídky klikněte na „Odstranit účet“. Na další stránce uvidíte důležité informace o vymazání vašeho účtu.
 • Přejděte dolů a stiskněte OK níže. Budete muset potvrdit heslo na další stránce.
 • Zadejte heslo svého účtu. Dotkněte se pole a potvrďte heslo a zadejte heslo svého účtu a potvrďte smazání vašeho účtu.
 • Klikněte na Odebrat účet v pravém dolním rohu. To potvrdí vaše heslo a odstraní vybraný účet z vaší galaxie Samsung.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS