Jak snížit hudbu na Samsung Galaxy

Jak nainstalovat melodii na volání do Samsung Galaxy?

Standardní melodie pro hovory se nemohou chlubit rozmanitostí, takže většina uživatelů dává přednost instalaci skladby třetích stran pro oznámení. Kromě toho vám různé skladby připojené k kontaktům umožňují určit volajícího bez pohledu na obrazovku smartphonu. Dnes se naučíte, jak nainstalovat melodii na volání do Samsung Galaxy.

Tato příručka je vhodná pro všechny modely linie Galaxy. Rozdíly mohou být drobné změny v nabídce a integračních bodech v závislosti na verzi firmwaru Android.

Vytvořte melodii v zvukovém editoru

Nejlepší způsob, jak vytvořit vyzváněcí tóny pro Android, jsou desktopové programy Windows pro zpracování zvuku. Takže nebudete záviset na rychlosti internetu a získáte větší kontrolu nad procesem. Tuto možnost zvážíme na příkladu programu pro oříznutí a zpracování zvukového zvukového maskoru.

Tento zvukový editor umožňuje řezat skladbu na vyzvánění Android, vylepšit zvuk hudební stopy, vytáhnout zvukovou stopu z klipu nebo filmu, kombinovat několik souborů do jednoho a upravit zvuk. Ale nejvhodnější v programu je, že funkce vytvoření vyzvánění je již zabudována do něj.

Nainstalovat program

Nejprve musíte stáhnout bezplatnou distribuci programu do počítače. Spusťte instalaci dvojitým kliknutím a počkejte, až bude software připraven na práci.

Přidejte píseň nebo melodii

V počátečním okně stiskněte položku „Přidat soubor“. Najděte stopu na pevném disku, kterou chcete nainstalovat na volání Android, a stáhnout ji do programu.

Spusťte zvukovou masku a načtěte melodii, kterou chcete zavolat

Vytvořte vyzváněcí tón

Vyberte oblast, ze které bude vytvořena hudební pasáž. Maximální délka melodie pro volání. 40 sekund. Skladbu si můžete poslechnout stisknutím tlačítka přehrávání. Pro větší přesnost můžete změnit měřítko displeje zvukové vlny. Dále klikněte na vyhrazené pravé tlačítko a vyberte příkaz „Uložit přidělený“.

Zvýrazněte požadovanou část stopy a uložte ji

Program nabídne vybrat formát pro melodii volání. Vyzvánění pro Android je třeba exportovat jako soubor MP3, ale přípona WAV je také vhodná. Po označení složky exportu a názvu souboru.

Mp3. Optimální zvukový formát pro vyzvánění na Androids

Po uložení hudební pasáže na počítač můžete navíc změnit soubor. Chcete.li to provést, klikněte na tlačítko „Upravit“.

Zde můžete zvýšit objem MP3, přidat zvukové efekty, kombinovat několik zvukových vlaků, nakonfigurovat útlum nebo růst zvuku. Chcete.li použít změny ve vytvořeném souboru bez reexportu, klikněte na ikonu diskety na ovládacím panelu.

Připraveno. vytvořili jste svůj osobní vyzvánění. Chcete.li stáhnout melodii v telefonu, připojte ji k počítači pomocí kabelu USB. Pokud používáte notebook s Bluetooth, můžete s ním poslat soubor.

Která aplikace ke stažení pro snížení hudby?

Nejlepší program pro řezání a řezání písní

Postaveno.ve formátech hráčů
Zdarma zvukový editor Ano MP3, WAV, AAC, AC3, M4A, MP2, OGG, WMA, FLAC
Mp3Directcut Ano Mp3
Vlnový editor Ano MP3, wav
Nowsmart Cut Ano Mp3, wav, ogg, m4r

Co lze zavolat na hovor?

Chcete.li jej uvést na hovor, přejděte na „Nastavení“ → „Zvuk“ → „Rington“ → „Multimediální úložiště“, najděte skladbu, vyberte ji a klikněte na „OK“. Druhá metoda je také k dispozici: pomocí stejného správce souborů vytvořte složku „média“, ve složce „zvuk“ a v ní. složku „vyzvánění“ (všechny tři s malým písmenem).

Jak snížit píseň na telefonu Samsung?

Jak nainstalovat melodii hovoru a SMS

 • Vyberte položku nabídky „Nastavení“
 • Vyberte položku nabídky „navíc“
 • Vyberte položku melodie nabídky
 • Ještě jednou vyberte položku nabídky Melody
 • Klikněte na modrou kulatý ikonu „Telefon“
 • Vyberte melodii ze seznamu nebo Zazhzor Zazhmt
 • Zapište si melodii nebo vyberte skladbu
 • Vyberte skladbu z textu média a klikněte na „OK“

Jak snížit píseň pro volání do telefonu Android?

Pokud nainstalujete celou melodii na hovor, ne ve všech případech to bude znít přesně tak, jak je to nutné. Nejlepší možností je samostatně vzít a snížit požadovaný fragment z hudební skladby. Nebo to maličké. Ukažme, jak to udělat na chytrých telefonech Android.

Samozřejmě pro snížení skladby budete potřebovat speciální aplikaci, kterou najdete na trhu. OTEVŘENO.

Ve vyhledávacím panelu musíte zadat požadavek jako „oříznutí hudby“ (bez uvozovek).

Před vámi se otevře seznam aplikací.

Který z nich má použít, rozhodnete se. všichni pracují v jednom scénáři, i když rozdíl může být ve funkčnosti. Co si vybereme? Například aplikaci používáme z W2C. Vyberte a klikněte na tlačítko „Nainstalovat“.

Na smartphonu vidíme seznam dostupných písní.

Vyberte si píseň, vyklouzněte na ni pro izolaci. Pomocí ikony hry můžeme ji poslouchat. Pokud víte s jistotou, že je nutné tuto melodii oříznout, klikněte na ikonu zvýrazněnou červeně na snímku obrazovky.

Nyní zvolte požadovaný fragment z písně (šipky se používají), v případě potřeby jej můžete poslouchat zde.

Pokud je vyzvánění připraveno, klikněte na tlačítko pro ochranu v pravém rohu.

V případě potřeby uveďte název a klikněte na tlačítko „Uložit“.

Budete vyzváni, abyste tento vyzváněcí tón uvedli v kvalitě hlavního pro hovor nebo jej jmenují k kontaktu.

Co dělat, vyřešit pouze vás. V každém případě bude tento vyzváněcí tón uložen v paměti zařízení a můžete jej dále nainstalovat prostřednictvím sekce „Zvuk“ nebo „Zvuky“.

Proč by to mohlo být potřeba

Nejoblíbenějším případem je instalace nějaké části písně na zvuk budíku, oznámení nebo volání. Například se vám líbil pouze sbor a ve výchozím nastavení pochází zvukový signál z první sekundy. To však není problém, protože lze snížit jakoukoli stopu: buď online, nebo pomocí speciálních programů.

Další možnost. chcete jen ponechat segment hudby na vašem zařízení, nezáleží na tom, aby se Rington. Nástroje třetích stran zde také pomohou. Vezměte prosím na vědomí, že většina aplikací vytváří melodii pro hovor, ale můžete si ji pouze stáhnout do smartphonu. Jak přesně. přečtěte si dále.

Program pro ořezávání hudby na Android zdarma ke stažení v ruštině

Zvažte další 1 program na telefonu-Audio-Video Rezak. Z jeho výhod stojí za zmínku:

 • Export vyzvánění jakéhokoli formátu v MP 3.
 • Intuitivní integrace, snadné použití.
 • Vlastní zvukový text s možností výběru a stahování skladby.
 • Rychlé vykreslování.

Aplikace z oficiálního zdroje je načtena. Google Play. Nástroj je prezentován v ruštině, ve volné verzi je reklama.

Jak vybrat fragment písně pro volání Samsung?

Přejděte na nastavení/ zvuky a oznámení/ melodie a zvuky/ melodie na volání/ přidejte melodii a vyberte melodii a vložte „pouze zvýrazněné fragmenty“ a pokud jste spokojeni, pak je tlak připraven. Tento fragment je však vybrán automaticky.

Takže jdeme do správce souborů, najdeme složku „hudba“ nebo „hudba“, vyberte požadovanou stopu, klikněte na ni a zavolejte do nabídky, ve které je třeba vybrat „Použití jako signál“, v závislosti na funkcích z aplikace může tato možnost chybět.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS