Jak snížit jas iPhonu pod minimum

Proč se jas obrazovky na iPhonu nemění?

Problém je pravděpodobně v senzoru okolního světla nad displejem. Chcete-li to zkontrolovat, přejděte do Nastavení. Displej a jas a zakažte možnost Automatický jas. Poté pracujte se smartphonem, libovolné změny jasu by měly zmizet.

Chcete-li vypnout snímač a upravit jas displeje, přejděte do Nastavení → Základní → Univerzální přístup → Přizpůsobení displeje a vypněte funkci Automatický jas. S největší pravděpodobností vás automatické snížení jasu již nebude obtěžovat.

Proč je obrazovka iPhonu tmavší??

Automatický jas Ve výchozím nastavení iPhone sám upravuje jas displeje v závislosti na vnějším osvětlení Chcete-li vypnout snímač a upravit jas displeje sami, přejděte do Nastavení → Obecné → Univerzální přístup → Přizpůsobení displeje a vypněte funkci Automatický jas.

Nyní klikněte na ikonu Filtr obrazovky. Jas by měl klesnout ještě níže. Pokud se jas snížil příliš nebo nedostatečně, přejeďte po obrazovce shora dolů a přejděte do nabídky nastavení filtru obrazovky. Zde můžete pomocí posuvníku nastavit jas podle potřeby.

Jak vypnout automatický jas na iPhone iOS 13?

Chcete-li to provést, spusťte na iPhonu nebo iPadu aplikaci Nastavení a přejděte do nabídky Univerzální přístup. Zde je třeba kliknout na položku „Display and text size“ (Zobrazení a velikost textu) a následným posunutím až dolů aktivovat nebo deaktivovat funkci „Auto brightness“ (Automatický jas).

Klepnutím na nabídku Upravit na horní liště otevřete okno editoru videa. Pak přejděte na kartu Efekty a najděte část Video efekt. Během náhledu videa upravte možnost posuvníku jasu Panel je dostatečně jasný.

Jak na iPhonu nastavit jas obrazovky na hodnotu nižší než minimální?

Velmi mnoho lidí si rádo čte různé zprávy, články nebo knihy v noci, když leží v posteli před spaním. A někteří lidé bez něj ani nemohou usnout. Patřím mezi ně.

Když je kolem naprostá tma, milovaná osoba spí vedle vás, chcete snížit jas na minimum, protože světla z telefonu je dost a někdy i nejnižší úroveň jasu stejně dráždí vašeho partnera.

Ukázalo se, že jas obrazovky můžete snížit i pod minimální hodnotu. A stačí jeden hluboký ponor do nastavení iPhonu.

1) Přejděte do Nastavení. Základní. Univerzální přístup. Přiblížení;

2) Vyhledejte položku nabídky Oblast zvětšení. nastavte ji na Celá obrazovka;

4) V této oblasti třikrát rychle klepněte na obrazovku třemi prsty současně;

5) Zobrazí se rychlá nabídka nastavení okna Lupa. stiskněte tlačítko Vybrat filtr. Slabé světlo;

6) Zde nastavíme posuvník na nejlevější hodnotu, aby se měřítko neměnilo;

8) Vraťte se do Nastavení. Univerzální přístup. Najděte položku úplně dole Zástupci. Jděte do ní a vyberte možnost Zvýšit.

Nyní máme trojité kliknutí na tlačítko Domů jas jde dolů z aktuální úrovně.

Stačí jen málo, před spaním vypneme automatický jas, nastavíme minimální hodnotu jasu v nabídce Nastavení. Displej a jas a poté třikrát stiskneme tlačítko Domů. To je vše, na iPhonu je nastavena nejnižší úroveň osvětlení.

snížit, iphonu, minimum

Manželka je spokojená, tato úroveň jasu jí nevadí a já si mohu v klidu přečíst pár zpráv )).

Připojte se k nám na VK, Instagramu, Spolužáci. abyste měli přehled o nejnovějších zprávách ze světa Apple a naší společnosti.

Jak snížit jas obrazovky v systému Windows 10?

Pokles jasu obrazovky při zahřátí iPhonu. Ztlumení displeje pro snížení zátěže procesoru. Tímto způsobem se telefon snaží zabránit přehřátí zařízení. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte vyměnit kryt smartphonu.

snížit, iphonu, minimum

Jak snížit jas obrazovky iPhonu pod minimální možnou hodnotu

Měli byste dodržovat některé požadavky. Zkontrolujte například, zda jste aktualizovali iPhone na nejnovější verzi systému iOS (iOS 14 nebo vyšší). Dále mějte na paměti, že aplikace Shortcuts je již v iPhonu nainstalována. Pokud ne, nainstalujte si ji prostřednictvím obchodu Apple App Store. Pak povolte nedůvěryhodné zkratky přes Nastavení zkratek iPhone Povolením „Povolit nedůvěryhodné zkratky“ povolíte zkratky vytvořené uživatelem.

  • Nejprve si stáhněte zástupce Nastavit jas pomocí oficiálního odkazu na iCloud níže.
  • Stáhnout Nastavení jasu (zdarma) v aplikaci iCloud.
  • Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni do aplikace Zkratky (nebo klikněte na tlačítko Získat zkratku).
  • Zde se zobrazí náhled zástupce Přejděte na konec stránky a vyberte možnost „Přidat nespolehlivé zástupce“.

Jak nastavit jas obrazovky?

Nastavení jasu najdete v nastavení systému Windows 10. Přejděte na Start = Nastavení = Systém = Obrazovka = Upravit úroveň jasu, posuvníkem zvyšte nebo snižte jas. V systémech Windows 7 a 8 můžete změnit jas obrazovky prostřednictvím ovládacího panelu v napájecím zdroji.

Otevřete aplikaci Nastavení a stiskněte „Univerzální přístup“ „Zobrazení a velikost textu“ „Světelné filtry“. Zobrazí se tři ukázkové barevné prostory, které vám pomohou vybrat ten správný. Posunutím doleva nebo doprava najdete nejvhodnější filtr.

Jak snížit jas obrazovky „iPhone“ pod minimum stanovené společností Apple:

První akcí je přejít do nastavení „operačního systému“. Vyberte možnost Obecné. Pak přejděte do služby Universal Access. A pak sledujte aplikaci Magnify.

Dalším krokem je přejít do oblasti Lupa. V něm zaškrtněte políčko Celá obrazovka.

Pak je třeba se vrátit o krok zpět a změnit polohu přepínače „Enable“ (Povolit) přepínače Increase (Zvýšit).

Poté musíte třikrát klepnout prsty na obrazovku. Na obrazovce se zobrazí okno. V něm můžete vidět posuvník. Měla by být posunuta na minimální hodnotu.

Dále je třeba vybrat možnost „Vybrat filtr“ a zaškrtnout políčko „Slabé osvětlení“.

Nyní je třeba tlačítku Domů přiřadit trojité klepnutí. Při používání miniaplikace můžete později aktivovat požadovaný režim. Abyste mohli pokračovat podle svého záměru, musíte přejít do nabídky Basic. Pak následujte položku Univerzální přístup. Poté přejděte na kombinaci klíčů. Pak klikněte na Zvětšit. Zaškrtněte políčko vedle položky se stejným názvem.

Pomocí tlačítka „Domů“ můžete nyní aktivovat režim, který okamžitě sníží podsvícení vašeho miniaplikačního zařízení. Pokud je posuvník jasu nastaven na minimum, jas obrazovky iPhonu nebo tabletu bude nižší než minimální úroveň definovaná společností Apple.

Pokud potřebujete vrátit jas na předchozí hodnoty, stačí se otočit na tlačítko Domů a třikrát na něj kliknout.

Důvody pro snížení jasu obrazovky na iPhonu

Před vydáním iOS 11 bylo možné funkci automatického jasu snadno vypnout. K tomu potřebujete:

V systému iOS 11 je třeba tuto možnost zakázat jinde:

  • Vstupte do nabídky „Obecné“ v „Nastavení“ smartphonu.
  • Pak přejděte na „Univerzální přístup.
  • Vyberte možnost „Přizpůsobení zobrazení“.
  • Přepněte přepínač do polohy „OFF“ před řádkem „Auto Brightness“.

Po vypnutí funkce automatického jasu nebudou iPhony samy snižovat jas obrazovky.

Roman Vladimirov. Odborník na produkty Apple, pedantský manažer.Přejít na. Konzultant pro webové stránky appleiwatch.jméno, spoluautor článků. S produkty Apple pracuji více než 10 let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS