Jak snížit objem fotografií na iPhone

Jak snížit fotografie na Androidu: Jednoduché způsoby změny velikosti obrázku

Moderní smartphony ohromují svými technickými schopnostmi. Většina z nich může učinit vážnou konkurenci profesionálních kamer. Pokud dříve s pomocí telefonů bylo možné fotografovat až 100 kb, dnes je velikost obrázků na některých modelech 3 MB nebo více. Na jedné straně je to nesporná výhoda, na straně druhé, hmatatelné mínus. Nyní obrázky zabírají příliš mnoho paměti. Kromě toho mnoho uživatelů čelí obtížím při přenosu fotografií na sociálních sítích. V našem článku se naučíte, jak snížit fotografie na telefonu Android.

Obchod Google Play and App Store představuje obrovské množství mobilních programů, s nimiž můžete během několika minut změnit velikost a formát obrázků. Uvádíme z nich nejoblíbenější a nejúčinnější.

Foto Resizer je bezplatná aplikace pro Android, která si mezi uživateli získala nesmírnou popularitu kvůli jeho funkčnosti a jednoduchosti. Program umožňuje změnit velikost a formát obrázků několika kliknutími, snižte obrázek před odesláním e.e.mailem. Pro uživatele jsou k dispozici standardní možnosti rozlišení (1600×1200, 1280×960, 1024×768, 800×600 atd.E) nebo svévolné nastavení, které vám umožní změnit fotografii na Androidu podle jeho uvážení.

Chcete.li snížit rozlišení obrázku v telefonu, musíte podniknout několik jednoduchých kroků:

snížit, objem, fotografií, iphone
 • Otevřete aplikaci a stiskněte obrázek složky ve středu obrazovky;
 • Vyberte potřebnou fotografii v galerii;
 • Vyberte vhodné rozlišení nebo nastavte ručně;
 • Uložte hotový výsledek v paměti gadgetu nebo jej pošlete na sociální síť.

Foto Resizer také umožňuje snížit měřítko fotografie na Androidu. Uživatel může nastavit všechny hodnoty sám. Krok.by.krok pokyny pro změnu velikosti obrázku jsou následující:

 • Vyberte zdroj obrázku: galerie telefonu nebo fotoaparát;
 • V blízkosti vybraného obrázku stiskněte „Změna“;
 • Nastavte optimální hodnoty pro svisle a diagonály;
 • Stiskněte tlačítko „Go“;
 • Po zpracování uložte obrázek v galerii nebo jej pošlete do sociální sítě.

Foto kompresní je velmi jednoduchá a pohodlná aplikace, se kterou můžete fotografii stisknout a snížit její hlasitost na Android bez ztráty kvality. Program umožňuje snížit obrázek několika kliknutími a upravit jeho rozlišení. Uživatel může sdílet výsledek připraveného na sociálních sítích nebo uložit do galerie smartphonů. Výhodou aplikace je možnost výběru zdroje obrázku: fotografie nebo nový obrázek dostupný v galerii telefonů. Program pro změnu kvality fotografie je zdarma a nezabírá na Android mnoho místa.

Ve svém funkčním účelu je aplikace Photoczip podobná výše uvedeným programům. S tím snadno snížíte velikost a hmotnost fotografie na telefonu Android. Kromě změny objemu a rozlišení vám program umožňuje vytvářet archivy, přidat vodoznaky k obrázkům, převést formát obrázku z PNG na JPG atd.D. Práce s aplikací je neuvěřitelně jednoduché: stačí vybrat potřebnou fotografii z galerie a stiskněte pouze jedno tlačítko „komprese“.

Obrázek Resizer je multifunkční aplikace, která otevírá široké možnosti změny rozlišení, hmotnosti a formátu obrazu. Program umožňuje používat připravené šablony nebo nastavení nastavení libovolně. Ve své funkčnosti je aplikace podobná jako resizer s fotografií. Práce se softwarem se provádí několik kroků:

 • Otevřete fotografii z galerie nebo vytvořte novou;
 • V nabídce Nastavení vyberte vhodnou velikost nebo ji nainstalujte sami;
 • Ušetřete v paměti Android nebo pošlete zprávu na sociální síti.

Rozdíl mezi kompresí videa a jeho změnou jeho velikosti

Nejprve se dohodneme na některých základních konceptech.

snížit, objem, fotografií, iphone

Komprese videa budeme nazývat snížení velikosti video souboru kvůli použití technologie digitální komprese. Výsledkem je, že video nemusí být tak jasné jako originál, ale zároveň zaujímá mnohem méně místa na zařízení. Podrobný popis procesu komprese videa na iPhone a iPad zde zveřejněném.

Změna (rozlišení) videa bude považována za lineární změnu velikosti samotného personálu, což samotný obrázek bude méně. V tomto případě může kvalita obrazu zůstat na stejné úrovni, ale celková velikost souboru se s největší pravděpodobností sníží. Důvodem je skutečné snížení rozlišení videa.

snížit, objem, fotografií, iphone

Nabízíme používání aplikace bezplatného komprese videa, která vám umožní změnit velikost videa na iPhone nebo iPadu, čímž se uvolní místo na jednotce zařízení.

Jak změnit velikost a rozlišení obrázku na iPhone nebo iPad

Otevřete program Resizer Image na vašem zařízení iOS Klikněte na tlačítko fotografií a vyberte obrázek z jakéhokoli fotoalba uloženého na zařízení.

Po načtení obrázku propíchněte obrazovku programu doprava pro přístup k nabídce úpravy obrázků.

Rozlišení obrazu můžete změnit v procentech nebo pixelech. Navíc pro obě možnosti si můžete vybrat proporcionální nebo nepřiměřenou změnu velikosti.

Po změně rozlišení obrazu klikněte na klíč Sdílet. Zde se objeví nejčastěji používané exportní služby.

Jak změnit formát fotografií pro iPhone na JPEG

Na iPhone nemůžete změnit formát rámečku, který již měl být zastřelen. Je možné to udělat pouze dvěma způsoby:

Resizer obrázků, který byl popsán výše, může také změnit formát rámce, jeho velikost a obecně všechna data, která jsou na něm, takže si je můžete stáhnout a používat a změnit potřebná data.

Prostřednictvím počítače

Pokud mluvíme o první metodě, pak je to mnohem komplikovanější, protože to vyžaduje připojení telefonu k počítači.

Protože fotografie automaticky chodí na HEIC, můžete je přenést do JPEG do počítače. To se provádí pomocí nastavení:

 • Otevřeme nastavení na telefonu. Jsou umístěny na hlavní obrazovce iPhone a vypadají jako ozubené kola na šedém pozadí;
 • Po kliknutí na ně jdeme do bodu „fotografie“, procházejeme nabídkou až do konce.
 • Otevřeno této položce „Přenos na PC“ a uživateli je poskytnuta výběr dvou možností: automaticky a nechte ji originál. Tato část je zodpovědná za data, která budou přiřazena fotografie po připojení a přenosu do počítače;
 • Vyberte „automaticky“.

Tato konfigurace vytvoří přemožený soubor. Dále může uživatel připojit kabel pouze k počítači a začít přenášet obrázky. Můžete to udělat prostřednictvím iTunes a prostřednictvím kontrolního centra. Stačí připojit šňůru k telefonu a poté k počítači. Zařízení bude okamžitě detekováno a soubory budou snadné.

Více podrobností o převodu lze zobrazit v tomto videu

Můžete tedy fotografii změnit a překonat bez použití programů třetích stran a pomocí počítače. To je výhodné v případech, kdy uživatel musí okamžitě poslat soubor v určité velikosti a formátu, aby jej okamžitě použil vpravo.

Jak změnit velikost obrázků na iPhone a iPad pomocí rezizátoru obrázku

Stáhněte si aplikaci pro resizer obrázku z App Store

Klikněte na fotografie a označte obrázek z jakéhokoli alba, které chcete změnit

Udělejte „přejetím“ doprava a přejděte na editační obrazovku

Uveďte požadované rozlišení obrazu. Stejně jako v počítačových verzích grafických editorů můžete změnit velikost fotografie v pixelech nebo procentech

Po úpravách stiskněte tlačítko Sdílet. V nabídce Pop.Up si můžete vybrat odeslání obrázku do sociálních sítí, e.mail a stisknutím. Budete mít příležitost uložit obrázek do fotoalba na vašem zařízení

Komprimujeme připravené.vyrobené fotografie (na příkladu aplikace pro resizer obrázku)

Navzdory skutečnosti, že kamera a nastavení úpravy fotografií v zařízeních Apple jsou velmi kvalitní a najdete mnoho užitečných možností, je to komprese fotografií v základních iPhone a iPadech, která není poskytována. Proto, pokud chceme změnit rozlišení fotografie a snížit její objem přímo na iPhone, aniž bychom čerpali do počítače, budeme pro tento účel použít speciální aplikaci s AppStore.Existují bezplatné nebo placené programy, mnoho záleží na souboru funkcí v nich-některé z těchto aplikací nejen změní oprávnění, ale také poskytují různé další možnosti úprav pro úpravy.Uvedou příklady několika nejjednodušších a nejpohodlnějších při používání bezplatných aplikací, zaměřených přesně na komprimaci rozlišení fotografie, což jasně ukazuje, jak snížit hmotnost fotografie na iPhone.V horní části našeho malého seznamu programů, které vám umožňují stisknout fotografii na iPhone. Image Resizer Free v Appstore.

Stáhněte si aplikaci s AppStore, abyste snížili rozlišení fotografie v ní.

Kliknutím na ikonu „“ přejdete do alb a vyberte fotografii pro změnu rozlišení.

Klikněte na album, kde dostaneme fotografii, abychom snížili povolení.

Vyberte požadovanou fotografii a stiskněte ji v aplikaci.

Chcete.li stisknout fotografii, klikněte na Ikonu velikosti velikosti.

 • Máme okno se skutečnou velikostí obrázku v pixelech a níže můžeme nastavit naši velikost. Nastavili jsme první číslici pixelů, druhá se vypočítá automaticky

Chcete.li snížit rozlišení fotografie, musíte nastavit jeho velikost v pixelech.

Abychom stlačili fotografii, otiskneme první číslici, druhá „vejde“ aplikaci automaticky.

Kliknutím na hotovo dokončíte fotografii komprese.

 • Aplikace nám ukáže novou komprimovanou velikost fotografie a nabídne další možnosti pro práci s ní (ořízněte se na okrajích, sdílení nebo smazání projektu). Pokud tedy chceme uložit novou komprimovanou fotografii, klikněte na ikonu „Sdílet“ (hrnek se šipkou uvnitř)

Jak zmenšit velikost fotografie v iPhone

Pro bezplatnou paměť na iPhonu často čistí média a fotoalba, zbavují se fotografie, nezbytné a ne příliš. Ale pokud zmenšujete velikost fotografie, ušetří to také. Toto rozhodnutí je méně zřejmé, ale efektivní. To snižuje objem zapojené paměti a provozu během publikací fotografií na internetu.

Chcete-li získat meta-data o obrázku před jeho změnou, musíte provést následující sekvenci akcí (obecně tento okamžik není povinný a můžete jej okamžitě přeskočit):

 • Vyberte obrázek v dodatku, na kterém provádíme experiment;
 • Stiskněte „Sdílet“ (obvykle je ikona umístěna v dolním rohu vlevo);
 • Klikněte na „další e-mail“;
 • Vyplňte pole „WHO“. V tomto případě si můžete vybrat jakoukoli osobu, přesto dopis nebude odeslán;
 • Stiskněte „Send“;
 • Potvrďte, že chcete poslat dopis s prázdným tématem;
 • Prostudujte informace, které se objevily v okně.

Fotografie můžete upravovat pomocí speciálních nástrojů, které nejsou obtížné použít.

Jedním z nich je resizer obrázků. Můžete si jej stáhnout v AppStore. Díky nástroji můžete získat data o velikosti obrázku, formátu a také změnit parametry. Můžete si vyrobit jak velikost, tak i pixely.

Po provedení měřítka potvrďte akci stisknutím tlačítka velikosti. Po dokončení zpracování je obrázek uchováván v paměti gadgetu stisknutím tlačítka Sdílet.

Pomocí výše uvedených nekomplexních pokynů můžete přijímat data o fotografiích uložených v iPhone nebo změnit jejich parametry.

Jak zmenšit velikost fotografie a uvolnit prostor v paměti iPhone a iPad

V obchodě s aplikacemi najdete mnoho různých editorů fotografií. Někteří dobře se vyrovnávají s přidáním nápisů a různých masků nebo šablon, jiní vám umožňují zpracovat fotografie pomocí speciálních filtrů, jiné snižují velikost obrázků s minimální ztrátou kvality. Zmenší se mé obrázky připojí nejnovější kategorii.

Mnoho uživatelů tráví čas stisknutím fotografie, přenosem obrázků do počítače a prací s každým samostatně. Poté, co na tom strávili několik hodin, si stěžují, jak nepohodlné používat Photoshop nebo Makovsky prohlížení pro tyto účely. Shrink My Pictures Package Zpracování se s tímto úkolem snadno zvládne a umožňuje uvolnit prostor v paměti iPhone a iPad během několika minut, aniž by se uchýlil k editorům stolních počítačů.

Shrink My Pictures je velmi užitečný program pro iPhone a iPad, zejména pokud potřebujete rychle redukovat obrázky a uložit megabajty na mobilním zařízení. Jde o změnu „váhy“ obrázků, další software se používá na škálování obrázků, mluvili jsme o tom v našem předchozím článku.

Zmenší se moje obrázky je intuitivní použít. Všimněte si nezbytných obrázků v hlavním okně, stačí stisknout tlačítko Start a počkat. Po nějaké době (v závislosti na množství a velikosti vybraných fotografií) aplikace nahlásí úspěšné dokončení postupu. V tomto případě bude zobrazena celková velikost fotografií a objem uloženého prostoru.

Výhodou zmenšení mých obrázků je pohodlí práce a schopnost vytlačit i velké obrázky. V nastavení můžete nastavit kvalitu konečných obrázků pro každý formát (JPEG, GIF a PNG) se třemi tlačítky. nízký, střední a vysoký. Program používá různé interpolační algoritmy, takže fotografie jsou zachovány ve vysoké kvalitě a velikost je snížena na 5-6krát. Zpracované obrázky lze odeslat do sociálních sítí.

Stiskněte obrázky na iPhone a Mac

Výchozí metodu MAC můžete použít ke snížení velikosti obrázku. Funguje bezvadně a nevyžaduje rušení třetí strany.

Našli jste jiný způsob, jak zmenšit velikost souboru? Sdílejte své preference v níže uvedených komentářích.

Další: Byly problémy se skutečností, že Airdrop neposílá soubory z iPhone do Mac? Přečtěte si průvodce, jak eliminovat problémy níže, abyste problém eliminovali.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS