Jak splácet kód na Xbox One

Xbox Game Pass 14 dní (Xbox One) Prodloužení předplatného

450 sleva bude 1%, na kterých je vaše osobní sleva na tento produkt. Zadejte e-mail, který používá při nákupu na našich stránkách:

Podrobně viz o všech metodách plateb v sekci „Platba a doručení“.

Klíč k Game Pass Xbox se zobrazí v okně prohlížeče a po platbě se automaticky dostanete k vašemu e-mailu.

Seznam dostupných her: https: // www.Xbox.com/en-sumes/xbox-game-pass

Xbox Game Pass je předplatné pro hry pro Xbox One, Xbox Play kdekoli a Xbox 360 (s reverzní kompatibilitou) pro konzoly Xbox One. Pro přístup ke hrám je vyžadováno aktivní předplatné. Hry obsažené v předplatném se mohou časem měnit, mohou záviset na zemi a nemohou být k dispozici ve všech zemích.

C Xbox Game Pass Budete mít vždy co hrát. Najděte a stahujte hry, které jste chtěli hrát po dlouhou dobu, včetně legendárních starých vydání v maximální kvalitě, bez problémů s streamováním nebo připojením. Užijte si hry všech žánrů, jako jsou militanti a dobrodružství, stejně jako rodinné hry, tvrdé střelce a sportovní simulátory. Líbí se vám hra pro Xbox One, která je v katalogu a chcete ji koupit? Kupte si jej a ušetřete 20 % a také získejte další 10 % slevu na jakýkoli doplněk Xbox One do hry v katalogu. Xbox Game Pass je přístup do katalogu, ke kterému jsou nové hry přidávány každý měsíc.

Tento klíč šíří metodu digitální distribuce. A nemá žádné krabice a disky.

Zadání 25místného čísla

Nejběžnější způsob, který byl použit v herní konzole Xbox 360, zadává čísla prostřednictvím speciální nabídky v konzole. Chcete.li to provést, přejděte do položky nabídky kódu (můžete říci hlasový příkaz „Xbox, použijte kód“). Poté zadáme naše 25místné číslo do sloupce a aktivujeme, pro co bylo určeno.

Pokud je smartphone/tablet připojen k Xbox One pomocí Smartglass, pak je operace mnohem pohodlnější, protože tisk 25 znaků z gamepadu není zdaleka nejpříjemnější aktivitou.

Chyba splácení dárkového kódu Xbox nefunguje. Oprava

Pokud pro vás digitální kód/dárková karta Xbox nefunguje a nevíte proč, postupujte podle následujících akcí.

 • Nejprve se ujistěte, že kód, který máte, by měl být aktivován na vašem Xboxu, a ne na webových stránkách hry nebo vydavatele. Totéž můžete potvrdit prostřednictvím prodávajícího nebo zkontrolovat podmínky předplatného.
 • Ujistěte se, že jste zadali správný účet Microsoft. Měl by se shodovat s tím, ze kterého jste získali kód.
 • Také se ujistěte, že používáte kód v oblasti, kde je platný.
 • Nezapomeňte, že kódy nelze použít, pokud máte na svém účtu stále neplacené platby. Nejprve je tedy smažte a pak se můžete pokusit znovu uhasit kód. Zkontrolujte neúplné transakce ve službách a službách vašeho účtu. Sekce předplatného.

Chybové zprávy xbox dárkový kód

Při pokusu o splácení kódu Xbox můžete vidět několik zpráv o chybách. To je to, co byste měli udělat pro každou z nich:

Kód Xbox nebyl nalezen

Opakoval všechny znaky kódu a zkontroloval, zda to nyní funguje. Pokud to nefunguje, obraťte se přímo na podporu Xbox. Toto jsou písmena a čísla, která nikdy nebudou ve vašem digitálním kódu Xbox. A, e, i, l, o, s, u, 0, 1 a 5.

Vypršel kód

Pokud si myslíte, že tuto chybovou zprávu dostanete omylem a datum vypršení platnosti dosud nevypršelo, můžete kontaktovat službu podpory Xbox a získat nový kód pro použití.

Opakujte pokus později

Existuje šance, že služby Xbox nefungují. V tomto případě jen počkejte a opakujte pokus později. Mezitím si můžete zkontrolovat stav Xboxu zde.

Tento kód ještě není aktivní

Prodávající musí kód aktivovat, než jej použijete. Jakmile to udělají, nedostanete tuto chybu a můžete okamžitě aktivovat kód.

Nakonec se ujistěte, že nemáte aktivní předplatné Xbox Live Gold nebo Xbox Game Pass, protože v tomto případě nebudete moci aktivovat zkušební kód pro stejný účet.

Pro všechno ostatní je rozhodnutí stejné. Kontaktujte podporu Xbox. A oni vám pomohou najít řešení. Doufám, že vám to pomohlo. Chcete.li získat další pokyny pro korekce Xboxu a chyb, nezapomeňte si přečíst průvodce!

Jak používat dárkovou kartu Xbox (aktivovat kód)

Zde je návod, jak aktivovat aktivace kódů dárkových karet Xbox:

 • Zadejte svůj Xbox 360, One, Series X nebo S
 • Otevřete „mé herní aplikace“
 • Přejděte do části „Aplikace“
 • Spusťte „Microsoft Store“
 • Nyní na ovladači klikněte na tlačítko „Zobrazit“.
 • O něco nižší než seznam, který jste „Redem“
 • Do pole zadejte 25místný kód
 • Při zadávání kódu ignorujte spojovník.
 • Software je zpracovává automaticky.
 • Postupujte podle následujících pokynů na obrazovce.
 • Vaše dárková karta bude nyní splacena.
 • Můžete také přejít na oficiální aktivační stránku společnosti Microsoft

Proč nemohu aktivovat kód dárkové karty Xbox?

Ujistěte se, že jste zahrnuti do profilu Microsoft, který chcete použít s kartou. Aktivací kódu na účtu Xbox jej nemůžete převést na jiný účet. Pokud byla karta zakoupena pomocí vašeho účtu jako dárek pro někoho jiného, ​​ujistěte se, že jste do systému vstoupili do systému s tímto profilem hráče. Nebo jim můžete jednoduše dát kód nebo kartu přímo, místo aby je platili přímo za ně.

Pokud jste si koupili kódy s možností dárku a pokusili se aktivovat pro svůj účet, ujistěte se, že váš profil Xbox není blokován a na půjčce neexistují žádné nastávající platby. Pokud ano, přejděte na možnost „Služby“ sekce a vyřešte jakékoli dočasné zámky nebo vynikající částky.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak koupit aktivaci kódu dárkové karty Xbox. Když jste tady, nezapomeňte se seznámit s našimi manuály videoher, abyste zjistili zajímavá témata o všech nejnovějších populárních hrách.

Splácení prostřednictvím aplikace Xbox

Nemůžete se dočkat, až se vrátíte domů, abyste získali načtený obsah? Díky nedávné aktualizaci aplikace Xbox máte nyní příležitost zadat kódy na cestách.

Otevřete oficiální aplikaci Xbox na mobilním zařízení a ujistěte se, že jste zahrnuti do účtu, který používáte na Xbox One. Odtud otevřete nabídku otevírání v levém horním rohu obrazovky a vyberte „Shop“. Uvidíte kód splácení v horní části výsledné stránky s dárkovým odznakem vedle ní. Klikněte sem a poté zadejte svůj 25místný kód do pole vstupu na další stránce.

Splácet předplacené kódy pro nákupy Xbox

Otevřete prohlížeč Microsoft Edge, přejděte do sekce Aktivujte kód a klikněte na „Enter“.

Poté zadejte svůj účet Microsoft.

Poté stiskněte zelené tlačítko s nápisem „hasicí“.

Poté zadejte 25místný kód předplacení a klikněte na „Potvrdit“.

Řešení 8. Odstraňte a stáhněte si svůj profil

Uživatelé vykázali chybu 801613c9 při výměně kódů za jejich Xbox. Tato chyba znamená, že kód je již uhasil a můžete jej zkontrolovat přesunutím na „Nastavení“ „Účetní“ „Historie načítání“.

Pokud promo kód chybí v historii stahování. Musíte odstranit svůj profil a znovu jej načíst. Chcete.li to provést, postupujte podle následujících akcí:

 • Přejděte do nastavení a vyberte systém.
 • Vyberte „úložiště“ „Všechna zařízení“.
 • Vyberte profily hráčů.
 • Najděte profil, který chcete odstranit, a vyberte odstranit. Vyberte Odebrat pouze profil. Tím se smaže váš profil, při zachování zachovaných her a úspěchů.

Po odstranění profilu Xbox si jej můžete stáhnout provedením následujících akcí:

 • Stiskněte vodicí tlačítko na ovladači Xbox.
 • Vyberte možnost „Profil ke stažení“. Pokud tuto možnost nevidíte, ujistěte se, že jste zcela vyšli ze všech záznamů Xbox.
 • Zadejte data pro zadání účtu Xbox.
 • Vyberte úložiště profilu a počkejte na načítání účtu.

Po opakovaném načtení vašeho profilu zkontrolujte, zda je problém vyřešen.

Jak splácet kód na Xbox One

1) Odpojte telefon od Wi-Fi.2) Prostřednictvím prohlížeče přejděte na Vykoupení.Microsoft.com3) Zadejte svůj účet.4) Zadejte kód a. Voila) není třeba nic měnit (oblast úložiště, účtu atd.D.)

Metoda je relevantní pro ty, kteří by se mohli aktivovat prostřednictvím aplikace bez VPN. Ti, kteří nemohli (beneline a t.D.). Jednat stejným způsobem (prostřednictvím Redem.Microsoft.com), ale s zapnutým VPN.

Metoda aktivace prostřednictvím aplikace (21.Deset.20 je relevantní pouze pro ty, kteří odpojili auto.uvolnění aplikace Xbox a stále stojí za starou verzi):

1) Přejděte do aplikace pod účtem, který chcete získat hru.2) Přejděte do nastavení. jazyk. umístění (oblast obchodu). Vyberte Argentinu3) Projděte aplikací do obchodu Microsoft Store („Review“) a klikněte na „Použít kód“.4) Zadejte kód. Vše je připraveno.Poznámka! Neměli byste to dělat na Wi-Fi, ale na mobilní síti. Všichni operátoři pracují, ale problémy mohou nastat s Bealine. Pokud máte linii nebo nemůžete používat mobilní síť z jiných důvodů, použijte VPN:

POZORNOST! Od srpna 2021 jsou obě horní metody dočasně irelevantní!

splácet, xbox

1) Nainstalujte program VPN na počítač nebo mobilní telefon.Tigervpn, Safervpn, Nordvpn, Windscribe, SurfShark, https: // www jsou pro počítač dokonale vhodné.Urban-Vpn.com/. https: // www.Dewvpn.Mobilní telefon. Seed4me, Holavpn, Turbovpn, VPN.Lat, https: // www.Urban-Vpn.COM/Všechny uvedené programy mají bezplatnou zkušební dobu. Po jejím vypršení můžete jít ven a zálohovat se s novým imilem. Zkušební období bude aktualizováno.

Kromě toho můžete používat prohlížeče s pluginem na VPN (Hide My IP VPN)

2) Spusťte program a vyberte Argentinu jako dodavatele adres AI-PI.

5) Všechno je připraveno, hra má připojenou k vašemu účtu a je připravena stáhnout konzolu Xbox One.

Změňte region účtu. NENÍ TŘEBA. Změňte nastavení konzoly. NENÍ TŘEBA. Jazyk hry bude ruský, pokud je od vás vybrán jako hlavní (a pokud vůbec existuje ruská lokalizace této hry).

Co dělat, pokud píše „nemůže aktivovat kód. Už to není platné “?

Především. Nepanikajte)))) to znamená, že v ruce neexistuje žádná hra nebo gang.Za druhé, proveďte následující:

Jak splácet kód na Xbox One

I. Možnost (nejjednodušší a nejrychlejší) 1. Stáhněte si aplikaci Xbox pro Android/iOS: App Store: https: // aplikace.Jablko.com/ru/app/xbox/id736179781google přehrávání: https: // přehrávání.Google.com/obchod/aplikace/podrobnosti?Id = com.Mikrofon.2. Odpojte wi-fi (to je důležité!) a zapněte svůj mobilní internet!3. Otevřete mobilní aplikaci Xbox a zadejte svůj účet! (Nezapomeňte se ujistit, že je účet Microsoft dokončen, pro který chcete kód splatit!) 4. Vyberte nabídku Microsoft Store. Splácet kód. Zkopírujte do pole nebo zadejte kód zaslaný a klikněte na! (Není třeba zavádět hyfán, systém se o ně postará automaticky)

Ii. MOŽNOST 1. Nainstalujte operapc: https: // www na PC nebo telefon.Opera.com/ru/google play: https: // hra.Google.com/obchod/aplikace/podrobnosti?Id = com.Ope.2. Spusťte prohlížeč opery a aktivujte vytvořené.v VPN (malá ikona VPN nalevo od cílové linie) v nových verzích VPN nejprve musí být aktivována v nastavení. Dodatečně.VPN.3. Ticho na webových stránkách www.Xbox.com. Dále vyberte v nabídce webové stránky „Games“. „Aktivace kódu“ se přenese na stránku Redueming.Microsoft.com. Zkopírujte do pole nebo zadejte kód zaslaný a klikněte na! (Není třeba zavádět hyfán, systém se o ně postará automaticky)

Iii. Možnost (pokud první možnost nefunguje a nemáte příležitost uvést opera operátora): 1. Nainstalujte aplikaci do počítače nebo telefonu VPN.TIGERVPN, SAFERVPN nebo prohlížeč s vybudovaným VPN nebo nainstalovaným pluginem jsou vhodné pro počítač.Pro telefon. Holavpn, Argentina VPN, Tigervpn.2. Spusťte program VPN a vyberte oblast Argentiny nebo Turecka (určete prodejce regionu, kde byla hra zakoupena).3. Ticho na webových stránkách www.Xbox.com. Dále vyberte v nabídce webové stránky „Games“. „Aktivace kódu“ se přenese na stránku Redueming.Microsoft.com. Zkopírujte do pole nebo zadejte kód zaslaný a klikněte na! (Není třeba zavádět hyfán, systém se o ně postará automaticky)

Všechno je připraveno, hra má připojenou k vašemu účtu a je připravena ke stažení konzoly Xbox One Console. Zátěž půjde automaticky, pokud ne, hledáme hru ve vaší knihovně nebo přímo v samotném obchodě Microsoft Store.

splácet, xbox

Změňte region účtu. NENÍ TŘEBA. Změňte nastavení konzoly. NENÍ TŘEBA. Jazyk hry bude ruský, pokud je od vás vybrán jako hlavní (a pokud vůbec existuje ruská lokalizace této hry!).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS