Jak spravovat telefon z jiného telefonu

Vzdálený přístup k telefonu Android

V paměti smartphonu moderní uživatel ukládá velké množství důležitých souborů. Mohou to být fotografie, videa nebo jen užitečné aplikace. Telefon lze také použít k úhradě nákupů v obchodech nebo na internetových stránkách. Všechny tyto faktory dohromady nutí majitele pečlivě sledovat bezpečnost jeho zařízení. Kromě toho je často potřeba vzdáleného přístupu k smartphonu, například zobrazit dokumenty. Podívejme se na to, jak uspořádat vzdálený přístup k Androidu pomocí různých programů a služeb.

Možnost dálkového ovládání smartphonu se objevila už dávno. I nyní však mnozí nechápou, proč je taková užitečná možnost zapotřebí. Za prvé, to pomáhá udržovat důležité informace v případě náhodné ztráty nebo krádeže zařízení. Jít na stránku vybrané platformy můžete vždy blokovat telefon nebo sledovat jeho umístění na mapě.

Za druhé, skrytý vzdálený přístup umožňuje stahovat soubory uložené na smartphonu na jiném zařízení. Například, zatímco v jiném městě jste naléhavě potřebovali zobrazit fotografii umístěnou v galerii smartphonu. Máte počítač s sebou a schopnost připojit se k internetu, takže po dokončení určitých akcí můžete snadno získat vzdálený přístup k telefonu.

Schopnosti ovládání vzdálenosti tam nekončí. Zde jsou jen jejich hlavní část:

 • Resetovat zařízení na tovární nastavení;
 • Stanovení umístění smartphonu;
 • Odstranění osobních údajů;
 • Zobrazit oznámení;
 • Správa fotoaparátu;
 • V některých případech poslouchání telefonních rozhovorů;
 • Blokování nežádoucích webů a programů, pokud dítě používá telefon.

Jak vidíte, přítomnost vzdáleného přístupu k telefonu otevírá skvělé příležitosti.

Airdroid (zdarma)

Velmi populární program: byl stažen asi 10 milionůkrát, v důsledku více než 500 000 hodnocení uživatelů, jeho průměrné hodnocení je 4,5 body, proto je hodnocení této aplikace velmi dobré. S AirDroidem můžete:

 • Použijte velkou obrazovku počítače pro použití všech telefonních funkcí: hovory, SMS, aplikace.
 • Získejte všechna upozornění současně na smartphonu a na PC, což je někdy velmi pohodlné.
 • Vytvořte zálohy, přenesejte soubory do jiných zařízení pomocí PC.
 • Pro zadání použijte skutečnou klávesnici.
 • Screenshoty a natočte obrazovku videa.
 • Spravujte paměť a výkon s PC.
 • Podívejte se na místo pobytu vašeho zařízení a obrázky z obou kamer.

Pro použití aplikace by měl být nainstalován zdarma na smartphonu a na počítači. Po otevření aplikace musíte zadat e.mailovou adresu na PC a na smartphonu. Připojení zařízení tedy bude provedeno. Existuje několik dalších možností, ale tento první a intuitivně srozumitelný. Program umožňuje správu zařízení, a to jak na globální i místní síti.

V důsledku připojení na obou obrazovkách se zobrazí stejný pozdrav a můžete začít používat aplikaci tak, jak je zamýšleno.

Služba Google: Správce zařízení Android

Základní sadu schopností správy lze získat pomocí účtu Google. Jak víte, během provozu zařízení s operačním systémem Android zadávají svůj účet, aby mohli použít různé schopnosti služby. To lze použít k ovládání takového smartphonu.

Pro připojení musíte znát přihlášení a heslo pro zadání. Po jejich vstupu můžete použít na dvou zařízeních stejný účet. Po zadávacím postupu se zobrazí hlavní okno. Zobrazí informace o všech zařízeních, která tento účet používají. Vedle každého z nich si můžete přečíst, když naposledy šel do Světové sítě, stejně jako úroveň nabíjení baterie.

Panel se zde zobrazí, se kterým budou k dispozici následující akce:

 • Proveďte vytáčení zařízení. Pokud použijete tuto možnost, můžete slyšet zvukový signál vytvořený gadgetem. V důsledku toho bude snazší určit jeho umístění. Musíte vědět, že i zařízení s profilem „bez zvuku“ v tomto případě poskytne hlasitý signál.
 • Při krádeži mobilního zařízení je možné jej zablokovat. V tomto případě se jiná osoba nebude moci seznámit s důvěrnými informacemi o něm. Pokud byl smartphone ztracen, můžete zařízení nejen blokovat, ale také vydat užitečné informace ve formě textové zprávy (například číslo vlastníka).
 • S pomocí Google je účet poskytnut příležitost provést úplné propuštění. V tomto případě budou všechna data vymazána a na smartphonu bude nainstalována nastavení továrny.

Při prohlížení parametrů umožňuje Google určit místo, kde je připojený telefon umístěn v tuto chvíli. Je třeba si uvědomit, že tato metoda bude fungovat za předpokladu, že existuje aktivní spojení s internetem. V tomto případě musíte znát přihlašovací a heslo pro zadání požadovaného účtu.

Stejné funkce lze provést, pokud aplikace „dálkové ovládání Android“.

Uživatel získá přístup z jednoho zařízení Android do jiného. Na obou chytrých telefonech by měl být přístup k účtu Google, síť je spuštěna a GPS je nakonfigurován.

Výhody a nevýhody

Hlavní charakteristiky této metody připojení budou uvedeny později.

Vlastnosti Zvláštnosti
Vyhledat vyhledávání Schopnost krmit zvukový signál pro usnadnění procesu vyhledávání
Stanovení umístění Vždy můžete zjistit, kde se nachází telefon, za předpokladu, že je ve státě
Blokování Příležitost chránit gadget před útočníky pomocí blokování
Vypouštění Pro úplný resetování stavu gadgetu je poskytnuta možnost stavu, ve kterém byl okamžitě po nákupu

Mezi nevýhody patří potřeba mít přístup k internetu pro práci.

telefon, jiného, telefonu

Potřeba vzdáleného správy

Zvýrazněte důvody, pro které se používá program pro správu telefonu z telefonu.

 • Potřeba rychlého blokování. Dojde k tomu, pokud uživatel ztratil smartphone, nebo byl ukraden. Kromě toho můžete aktivovat přední kameru, skrze který je oprava obrazu osoby, která má v současné době zařízení.
 • Vztah s počítačem. Z obou elektronických zařízení můžete získat obrázek, video, fotografie, textové dokumenty a další soubory. V tomto případě není kabel vyžadován. Akce se provádějí prostřednictvím bezdrátové sítě.
 • Sledování dítěte. Můžete se připojit k přístroji pro dítě a sledovat jeho pohyb, umístění. Bude tedy v bezpečí, rodiče zůstanou sebevědomí ve své bezpečnosti. K dispozici je sledování na mapě, výpočet kontaktů, fotografií, prohlížení okolí prostřednictvím videokamery.

Uvedené možnosti jsou zachovány pro všechny chytré telefony Android, bez ohledu na jejich funkčnost.

Instrukce

CHYBA! Pokud máte v této fázi chybu, přejděte na další kapitolu.

Nyní máte přístup ke všem složkám telefonu a odtud si můžete snadno stáhnout hudbu, fotografii a video. Mimochodem, můžete mít přístup stejným způsobem, pokud je počítač připojen Wi-Fi, ale kabelem k vašemu routeru. Pokud chcete mít přístup k jinému mobilnímu telefonu, pak při spuštění FTP na hlavním smartphonu, abyste opustili druhý, musíte použít prohlížeč nebo podobnou přílohovou aplikaci.

Funkce aplikace IkeyMonitor

Další software, který bude monitorovat cílového uživatele. Kromě možnosti pozorování umístění předplatitele bude mít pozorovatel přístup ke zprávám, korespondenci na sociálních sítích, heslech a dalších datech. Téměř všechny materiály budou k dispozici a uživatel bude také schopen pozorovat tajně, díky funkcím, které jsou vybaveny softwarem. Chcete.li monitorovat objekt pomocí tohoto softwaru, musíte postupovat podle pokynů:

 • Přejděte na oficiální web, začněte registraci. Představte své uživatelské jméno a heslo, postupujte podle pokynů, které jsou v dialogy. Uživatel půjde do svého nového profilu, kde si budete muset vybrat tarif (základní balíček bude také vyžadovat platbu, takže byste se měli zaměřit na to, jaké informace uživatel potřebuje. Pokud potřebujete sledovat předplatitele, pak je nejjednodušší balíček dost);
 • Dále budete muset zadat požadované informace o cílovém uživateli. Bude tedy možné špehovat předplatitele. Doporučuje se nastavit skrytý režim pozorování, parametr by měl být změněn v sekci „Nastavení“.

Dálkové ovládání Android z počítače přes Google

Prvním na seznamu je služba Google s názvem „Najít zařízení“. Patří mezi nouze a je užitečný v případě ztráty nebo krádeže smartphonu. Vstup do služby se provádí prostřednictvím jakéhokoli prohlížeče na adrese: https: // www.Google.com/android/deviceManager. Na počáteční stránce budete muset zadat heslo z účtu vyhledávače.

Účet by měl odpovídat účtu připojeného na telefonu nebo tabletu.

V hlavním okně se zobrazí všechna zařízení svázaná s aktuálním profilem, takže byste si měli vybrat požadovaný ovládací prvek. Dále se zobrazí informace o době poslední registrace v síti, zobrazí se nabíjení baterie a připojení k internetu. Níže je ovládací panel, který vám umožní provádět následující akce:

 • Volání. Telefon začne vyrábět zvukový signál i s aktivním profilem „bez zvuku“. Funkce bude užitečná při ztrátě smartphonu.
 • Blok. Tato možnost umožňuje zakázat přístup k přístroji a zobrazit jakýkoli text na obrazovce, například kontaktní číslo vlastníka.
 • Otřete data. Proveďte tovární nastavení.

Mimo jiné se na mapě zobrazí aktuální umístění zařízení.

Implementace všech výše uvedených akcí je možné pouze v případě, že dojde k aktivnímu připojení k internetu.

Najděte moje zařízení (Google)

Díky hluboké integraci služeb Google a operačním systému Android je implementována možnost dálkového ovládání zařízení pomocí účtu Google.

 • Zobrazit úroveň poplatku a operátor použitý, když je zařízení připojeno k internetu.
 • Podívejte se na informace o nasazení telefonu podle chronologie „Google Card“.
 • Zavolejte telefonu tak, aby zařízení vydalo zvuk, i když je na něm zvuk vypnutý.
 • Zablokujte gadget na dálku tak, aby útočník nemohl dosáhnout osobních údajů.
 • Vyčistěte zařízení tak, aby osobní údaje na ukradeném telefonu nemohly použít.

Služba je šíleně dobrá v případech, kdy potřebujete najít ztracené zařízení. Pro nastavení:

telefon, jiného, telefonu
 • Nainstalujte aplikaci Find My Device do telefonu.
 • V „účtech Google“ smartphonu zadejte profil, kterým budete ovládat zařízení.
 • Použijte stejný profil na počítači k přihlášení do prohlížeče.
 • Přejděte na stránku. pak najdete svůj vlastní gadget.

Práce můžete nakonfigurovat tak, aby vyhledávala zařízení z jiného telefonu. Za tímto účelem se použije stejná aplikace „Find My Device“ (najděte zařízení). Pro přímý provoz s obrazovkou zařízení na dálku by měla být použita další aplikace.

Ovládání vzdáleného počítače z Androidu

Jak se provádí dálkové ovládání počítače z Androidu? V tomto případě doporučujeme použít výše uvedený program TeamViewer. Nainstalujte jej do počítače a na smartphone/tablet, spusťte. V desktopové verzi aplikace uvidíte položku „Povolit správu“, kde bude uvedeno ID a heslo. Jsou to tato data, která budou potřeba zadat. Provádíme následující akce:

Po několika sekundách se na obrazovce vašeho zařízení Android objeví obrázek vaší plochy. Nyní můžete hrát pomocí smartphonu/tabletu Všechny potřebné akce na vzdáleném počítači.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud potřebujete znovu načíst počítač, připojení bude přerušeno. můžete se pokusit znovu připojit během několika minut, když se počítač restartuje.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS