Jak spustit Remotefork na LG TV

Nastavení a chyby Forkplayer DNS

Program Forkplayer, který je nainstalován v televizích s funkcí Smart TV, je dnes mezi lidmi docela populární. To není překvapivé, protože jeho použití je docela snadné a pohodlné. Díky Forkplayerovi můžete zdarma sledovat obrovské množství ruských a zahraničních kanálů, zobrazit video z internetu a také sledovat filmy a televizní pořady online. Kromě toho můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu přes internet nebo získat přístup k souborům uloženým na počítači, flash jednotce nebo jiném přenosném zařízení. Kromě toho můžete samostatně vytvářet seznamy skladeb a přidat k nim své oblíbené video. Je.li to žádoucí, je možné nainstalovat další widget do počítače, který usnadní proces vytváření a úpravy seznamu skladeb. A to není zdaleka všechny výhody tohoto widgetu.

V procesu instalace a nastavení widgetu vidlice však někteří lidé mohou mít problémy. Důvodem je především skutečnost, že proces nastavení a instalace aplikace není tak jednoduchý a každý může při zadávání dat udělat chybu. Kromě toho existuje mnoho různých IP adres DNS a hádejte, s nimiž jeden osobně ne vždy uspěl poprvé. Kromě toho se mohou také objevit chyby v důsledku skutečnosti, že existují problémy s přístupem k internetu nebo problémy s jinými programy zakazujícími návštěvu některých webů nebo spuštění aplikace.

spustit, remotefork

Všechny tyto problémy lze vyřešit. Za tímto účelem stačí být pozorný při připojení a nastavení pro Forkplayer, a také znát některá tajemství a funkce, o kterých vám v tomto článku řekneme o nich.

Proč je tento widget nutný

Ne každý ví, že tato aplikace může být nainstalována na jakémkoli televizi a jiném zařízení s podporou inteligentní televize bez ohledu na její značku. Tento program umožňuje hledat filmy ve vhodném režimu online v otevřených zdrojích. Každý uživatel tedy bude mít přístup k obsahu široké škály témat, taková služba je zcela zdarma, zatímco nezáleží na tom, jak bude spojení provedeno. To lze provést pomocí běžné flash disk nebo přes internet.

Moderní „inteligentní“ televize nabízí všem uživatelům obrovské množství příležitostí k získání obsahu a informací, z tohoto důvodu je dostupnost speciálních aplikací povinným faktorem. Hráč Fork se stal obzvláště slavným, protože prostřednictvím tohoto přehrávače médií můžete snadno získat přístup k rozsáhlému seznamu televizních kanálů na jakékoli téma. Je také navržen tak, aby sledoval filmy, videa, poslech hudby online a z jakýchkoli médií připojených k televizi.

Obecné možnosti užitečnosti

Inteligentní televize reprodukuje mnoho televizních kanálů a filmů z internetu. Aplikace Forkplayer pro LG rozšiřuje tyto funkce. Mezi hlavní přírůstky patří:

 • Jednoduchá instalace režimu rodičovského sledování, který ovládá televizní pořady, které si děti prohlíží.
 • Nezávislé hledání podobných požadavků a zájmů obsahu na internetu.
 • Rozšířené možnosti pro vytvoření herního listu s hudbou a klipy.
 • Zobrazit skryté stránky v VK nebo jiných sociálních sítích.
 • Podrobné pokyny pro práci s aplikací. žádné další weby k pochopení práce služby nebudou muset otevřít.
spustit, remotefork

Ve skutečnosti. Pomocí vidlice se každý chytrý televizor stává téměř úplným počítačem. A co je nejdůležitější. tato aplikace je zcela zdarma pro každého vlastníka techniky LG.

Základní nastavení

V hlavní intenzitě prohlížeče stiskněte červené tlačítko s jedním bodem ve spodní části dálkového ovládání. Kontextová nabídka se otevře, kde je třeba vybrat „Nastavení“.Poté se v horní části ForkPlayer otevře nové nabídky, kde musíte vybrat „Nastavení aplikací“.

Parametry se mění stisknutím střelce na dálkovém ovládání doleva.

 • Pokud jazyk není ruský, změňte v prvním řádku „jazyk“.
 • V řádku „Time Shift“ nastavte význam, že čas byl zobrazen nahoře bez zpoždění nebo dopředu.
 • Oddíl „Nastavení Weep Inte Weep“ je navržen tak, aby změnil vzhled ForkPlayer.
 • Živé vyhledávání se doporučuje zahrnout. Funkce nabízí možnosti pokračování zavedených názvů v linii vyhledávání. Takže nemusíte úplně zadávat název filmu. Pro několik prvních dopisů Forkplayer nabídněte správný film nebo přenos.
 • Obsah jen pro dospělé. Ve výchozím nastavení je možnost deaktivována. Pokud chcete zobrazit 18 obsahu, aktivujte funkční vstup „0000“.
 • Kvalita videa. Musíte nastavit maximální možné a co nabízí Forkplayer. Limit v 1080p neznamená, že nebude možné reprodukovat obsah UHD v rozlišení 4K. Konečná kvalita je určena portálem.
 • V řádcích „Video.Player“ a „IPTVHLS Player“ musíte nastavit možnost hráče, která bude přehrávat obsah. Doporučuje se změnit hráče, pouze pokud se aktuální verze zpomalí nebo neotevře obsah vůbec.
 • Nakonfigurujte počasí. Vyberte zemi, region, město. Poté, co se v pravém horním rohu povětrnostních podmínek prohlížeče začne zobrazovat.
 • Počáteční skupina. Místo, které se otevře při příštím startu po uzavření vidlice, je vybráno. Existují dvě možnosti, jak si vybrat: „Pokračujte v práci ze stejného místa“ a „Počáteční nabídka“. V prvním případě, pokud jste sledovali film a zavřeli prohlížeč, pak vás opětovné otevření vidlice vrátí do filmu. Ve druhé, bez ohledu na poslední místo, se otevřou startovní Intese. Často se doporučuje opustit nastavení nezměněného.

Tato nastavení stačí na to, aby Forkplayer fungoval vysokou kvalitu a neexistují žádné potíže s provozováním prohlížeče. Poslední krok, který můžete přidat populární portály pomocí kopání na hlavní obrazovce „Přidat štítek“.

Instalace vzdáleného vidlice na PC

Vzdálený vidličkový počítač pro počítač působící v operačním systému Windows je pomocný program, který je nezbytný pro získání přístupu ke složkám uloženým na seznamech PC a Plays. Umožňuje také zpracovat odkazy. DNS se nepoužívá.

Pomocí tohoto programu můžete vytvořit domácí síť. K tomu potřebujete televizor s funkcí chytré televize, osobní počítač pracující na systému Windows OS, Android Smartphone a další podobná zařízení. Kromě toho musí být všichni spojeni s Wi-Fi, který je distribuován stejným adaptérem.

Pro instalaci a konfiguraci vzdáleného vidlice na PC byste měli jednat v souladu s touto instrukcí:

 • Zapněte televizi, která podporuje funkci inteligentní televize a přejděte do nastavení přehrávače;
 • Vyberte vzdálenou vidličku a nainstalujte automatický režim;
 • Přejděte na oficiální web Forkplayer a stáhněte si program pro váš počítač;
 • Umístěte stažený archiv a začněte instalovat program;
 • Poté bude v tria spuštěn widget pro vzdálený vidlice. Kliknutím na něj pomocí pravého tlačítka myši vyberte položku „Zapněte Fork DLNA“;
 • Dále budete muset znovu kliknout pomocí pravého tlačítka myši na widgetu a vybrat položku „Zkontrolujte“, která bude druhá v seznamu;
 • Poté, co to uděláte, automaticky spustíte prohlížeč a nápis „Forkplayer DLNA Work!““. To bude znamenat, že všechno funguje správně;
 • Během několika minut se počítač bude i nadále připojit k televizi, poté je zvýrazněn vaším prvním bodem;
 • Chcete.li dokončit nastavení, musíte se přiblížit k televizi. Nahoře, v pravém rohu se objeví ikona sítě a hlavně nabídka položky DLNA. Výběrem si můžete prohlédnout složky uložené v počítači a získat přístup k nim.

Možné problémy a jejich řešení

Navzdory úsilí vývojářů je nemožné zcela eliminovat problémy a poruchy v práci služby. Uživatelé proto musí být schopni připojit widget po chybách a obnovit prohlížeč po náhlém odpojení.

Černá obrazovka při reprodukci všech IPTV

V případě černé obrazovky se namísto volného vysílání doporučuje:

Obě akce jsou schopny odnést spoustu času, takže diváci se musí připravit na skutečnost, že hledání pracovníka IPTV bude zpožděno.

Proč je tolik nepracovních IPTV

Většina bezplatných kanálů je nezákonná, takže vysílání jsou poskytovateli aktivně blokovány. Výsledkem je, že se v poslední době pracovní vysílání okamžitě stává nepřístupnou pro prohlížení. V popsaných situacích je pouze jedno řešení. hledání pracovního vysílání.

V případě černé obrazovky na všech vysílacích videích je důvod pro ne.betrayals ve formátu videa nebo přehrávače. Řešení je velmi jednoduché:

Někdy vypnutí a opakování v televizi pomáhá. Opakované vidlice pro LG Smart-TV. Zároveň nebudete mít.

Změnil MAC adresu, jak vrátit starý

Bude možné vrátit předchozí MAC adresu pouze v případech, kdy jsou potřebné informace zachovány na vašem osobním účtu. To bude potřeba:

Aplikace třetí strany někdy pomáhají vyrovnat se s úkolem.

Program Forkplear na vaší chytré televizi

Co tedy opravdu může náš vychvalovaný doplněk pro PC? Uveďte některé z hlavních výhod. Zde jsou:

 • Usnadňuje spuštění určitých zdrojů obcházejících DNS (nikoli pro Samsung);
 • Načítání seznamů uživatelských skladeb do položení widgetu na telly;
 • Přístup k souborům a seznamům počítačů přímo z televize;
 • Zobrazit online torrenty z jednoho velmi populárního sledovače.

Zde se autor podívá na výše uvedený seznam a okamžitě si vzpomíná na dobrý starý analog s názvem LModServer. Ale byl tam placený produkt, ale tady se zdá, že všichni tito nishtyaks jdou k uživateli zdarma.

Ale nenechte se rozptylovat od hlavního tématu. A první věc, kterou musíte stáhnout malý archiv se soubory RemoteFork na odkazu z oficiálního webu:

Pak byste to měli rozbalit a spustit soubor s příponou “.Exe „:

A prvním problémem, kterému jsme museli čelit při prvním startu, je panika systémového antiviru:

Program hlásí o trojských koních. Co mohu říci, osobně autor již dlouho sleduje vývoj projektu Forkplayer, takže stále důvěřuje svému vývojáři. Na základě toho předpokládáme, že ve skutečnosti byste se neměli bát.

Přidejte tedy stažený soubor na výjimku antiviru a pokračujte v procesu nastavení. Navíc to bude trvat jen pár sekund. A mimochodem, postavené.ve firewall Windows 10 se také zeptá, zda je možné důvěřovat programu:

Po všech výše uvedených postupech by se v systému systému měly objevit dva nové odznaky:

Levice je zodpovědná za reprodukci torrentů a zatím nejsme příliš zajímaví. Ten, který je napravo, je však slavný server RemoteFork. Stisknutím jeho tlačítka myši můžete přistupovat k hlavním parametrům:

Ale v této fázi se nic nedotýkáme, takže, jak se říká, nezlomit to, co je pro nás již dobře naladěno. Proto musíme bezpečně říci, že všechny přípravné operace v počítači jsou již dokončeny.

Nyní byste měli jít do televize a začít na něm widget stejného jména. No, samozřejmě, počítač a telly musí být spojeny s jedním domácím routerem, jinak se prostě nebudou moci navzájem najít.

Po spuštění vidlice tedy okamžitě jdeme do sekce s nastavením aplikace:

A ve sloupci „Remote Fork“ nastavíme hodnotu „Auto“:

Poté se vrátíme na hlavní stránku widgetu a na samém dně vidíme nové body:

Na obrázku výše máme následující oddíly: RUTOR, DLNA a HOME Media Server. Posledně jmenovaný nebude v tomto článku zvažován, protože začneme s průměrem.

Každý ví, že technologie DLNA je navržena tak, aby kombinovala všechna domácí zařízení za účelem výměny multimediálních souborů. V našem případě musíme získat přístup k obsahu počítače, kde je nainstalován samotný server.

Pojďme zkontrolovat, jestli to opravdu je. Výběr zadané položky a voila:

Nyní můžete sledovat obrázky, poslouchat hudbu a sledovat filmy umístěné na PC. Autor se také pokusil spustit seznam skladeb s kanály IPTV. A v tomto případě se vše ukázalo nejlepším možným způsobem:

Dobře, a teď zkusme sledovat torrenty online. To znamená okamžitě, bez předběžného stahování. Chcete.li to provést, vyberte část „Rutor“ a najděte film s takovou kvalitou, že existuje dostatečná rychlost internetu:

Když je však video spuštěno, widget vydal chybu jako „Neexistuje žádná odpověď ze serveru THVP“:

Obecně se ukázalo, že na PC byly nainstalovány nějaké problémy s nainstalovanou vzdálenou vidličkou. Jak se ukázalo, muselo být přidáno, s výjimkou síťové obrazovky antiviru:

Poté byl problém vyřešen a film konečně začal úspěšně:

Metody instalace aplikace

Nyní existují dva nejjednodušší způsoby, jak nainstalovat „vidličkový přehrávač“ pro LG TV:

Obě metody pracovníků vám umožňují nainstalovat hráče za několik minut bez obtížných akcí.

Navíc, pokud je to žádoucí a nutnost, můžete použít následující způsoby:

 • Pracujte s připojenou jednotkou Flash, na které je archiv hráče předem zatížen;
 • Prohlížeč multimédií do systému Smart TV prostřednictvím vývojového prostředí.

DNS Rooms for Forkplayer

Při instalaci Forkplayer přes posun DNS, která čísla budou použita, do značné míry závisí na výrobci Smart TV TV.

Zastaralé DNS (použijte nežádoucí):

U chytrých televizních televizorů od jiných výrobců bude muset být DNS vybrána, ale nejčastěji jsou pro to stejné adresy vhodné jako pro LG.

Instalace z flash disku

Forkplayer můžete nainstalovat nejen přes posun DNS, ale také z flash disku, ale je třeba mít na paměti, že obsah bude omezen. Chcete.li získat plný přístup, musíte nainstalovat na počítač nebo jiné vzdálené zařízení pro vidlice a spustit jej. Současně bude třeba spustit možnost vzdáleného vidlice v nastavení Smart TV.

Pokud tedy potřebujete nainstalovat widget ForkPlayer na LG TV s operačním systémem WebOS, budete muset provést následující akce:

 • Na samotné jednotce flash je nutné rozbalit archiv stažený pomocí http: // obovse.RU/FORLAYER/LG_Forkplayer.RAR;
 • Zadejte svůj vlastní účet na LG Smart TV;
 • Připojte jednotku flash k televizi;
 • Jakmile ji Smart TV najde, klikněte na tlačítko dálkového ovládání s domem a list doprava, dokud nenajdete widget v seznamu spouštěče;
 • Spusťte aplikaci. Pro úplný přístup zapněte program vzdáleného vidlice na počítači a aktivujte RemoteFork v televizi.

Pokud má vaše LG Smart TV TV NetSast OS a byla propuštěna od roku 2010 do roku 2013, musíte jednat v souladu s těmito pokyny:

spustit, remotefork
 • Rozbalte archiv RAR na USB Flash Drive a připojte jej k LG Smart TV, zadejte váš ACONT, jako v předchozí verzi;
 • Poté budete muset jít do „Moje aplikace“, které jsou umístěny v pravém rohu zespodu;
 • Vyberte část „Moje aplikace na USB“;
 • Spusťte aplikaci uloženou na jednotce Flash;
 • Chcete.li získat plný přístup, je nutné nainstalovat a spustit na notebook nebo jiné vzdálené zařízení Forkplayer a aktivovat možnost RemoteFork Možnost.

Pokud televizor s inteligentní televizí nevidí vaše zařízení, zkuste naformátovat flash disk nebo vzít jinou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS