Jak stáhnout fotografie z počítače do iPadu

Kopírování souborů z počítače do iPadu

Jak zkopírovat soubory z počítače do iPadu? Tato otázka zajímá každého nováčka v oblasti tabletů, protože používání tabletu Apple zahrnuje stejná data (fotografie, hudbu, dokumenty atd.) jak v domácím počítači, tak přímo v paměti zařízení. Přenos souborů z počítače do iPadu sice často zahrnuje pouhou synchronizaci zařízení pomocí iTunes, ale existují i jiné, rychlejší a jednodušší způsoby přenosu souborů.

Mnoho uživatelů nemá představu o tom. Tablet Apple však lze používat jako běžný flash disk pro ukládání nebo kopírování informací. Jednoduše připojte svůj gadget k počítači, vstupte do Průzkumníka Windows a přeneste potřebné soubory do paměti tabletu. Tímto způsobem náš iPad funguje jako velmi drahý, ale neefektivní flash disk.

Tento způsob ukládání dat má jednu velmi důležitou nevýhodu. bez útěku z vězení nebudete mít k takto přeneseným souborům v zařízení přístup. To znamená, že v tomto případě může iPad fungovat pouze jako flash disk pro přenos souborů mezi počítači. Pokud je v zařízení nainstalován útěk z vězení, je tento způsob kopírování dat nejrychlejší a nejjednodušší.

Profesionální metoda přenosu fotografií z počítače do iPadu

Pokud potřebujete přenést všechny fotografie z počítače do iPadu nebo naopak, iPhone Data Transfer je univerzální metoda synchronizace fotografií mezi iPadem a počítačem. Můžete také spravovat a organizovat své fotografie, např. hromadně mazat fotografie, vyhledávat duplicitní snímky, nahrávat je v dávkovém režimu atd. д. Můžete také procházet fotografie HEIC a snadno převádět HEIC do JPEG.

  • Dávkový přenos více fotografií z počítače do iPadu.
  • Prohlédněte si soubory HEIC v počítači a převeďte je do formátu JPEG bez dalšího softwaru.
  • Kategorizujte své fotografie do různých alb, což vám ušetří čas a námahu.
  • Synchronizace fotografií mezi zařízeními iOS, iOS a počítačem atd. д. Stačí jedno kliknutí.

Po instalaci aplikace iPhone Data Transfer do počítače můžete spustit software. Připojte iPad k počítači pomocí kabelu USB a naskenujte fotografie zjištěné softwarem.

vyberte ikonu Fotografie v nabídce na levém postranním panelu a chvíli počkejte, než se všechny fotografie zobrazí v hlavním rozhraní. Pak uvidíte, že všechny vaše fotografie jsou uspořádány do různých skupin.

Klikněte na tlačítko Přidat a najděte fotografie, které chcete importovat. Zkontrolujte fotografie a stiskněte tlačítko Otevřít. Přenese vybrané fotografie z počítače do iPadu v dávkovém režimu.

Win Stáhnout Mac Stáhnout

Metoda 2 : Přenos souborů z počítače do iPadu pomocí iTunes

Aktualizace iTunes na nejnovější verzi. Připojení iPadu k počítači pomocí kabelu USB. Spuštění iTunes. Výběrem ikony iPadu najdete hlavní rozhraní.

Klikněte na „Sdílet soubory“ v levém podokně. Můžete si prohlédnout aplikace dostupné pro přenos souborů z iTunes. Vyberte si konkrétní aplikaci a podívejte se, co můžete přenést do iPadu.

Krok 3. Přenos souborů z počítače do iPadu pomocí iTunes

Vyberte požadované soubory. Poté klikněte na tlačítko „Přidat“ a zkopírujte soubory z počítače se systémem Windows do iPadu. Soubory můžete také přetáhnout ze složky do seznamu „Dokumenty“.

Použití zařízení USB a dalších úložišť

K importu fotografií a videí do paměti mobilního zařízení můžete použít nejrůznější pomůcky. malé flash disky a přenosné routery, které mají také funkci úložiště.

K přenosu souborů mezi zařízením Apple a počítačem můžete použít USB disk

Zařízení USB musí mít dvě připojení: jedno k počítači a druhé k zařízení Apple. Pro plnohodnotnou práci na iPhonu a iPadu si musíte stáhnout speciální mobilní aplikaci, která vám umožní poslouchat hudbu, sledovat videa a přesouvat potřebné soubory včetně fotografií.

Stahování fotografií z počítače do iPadu pomocí iTunes

Nedávno jsme dokázali, že použití iPadu jako fotoaparátu a nástroje pro zpracování fotografií je logické. Kromě toho jsme se také naučili přenášet fotografie mezi počítačem a tabletem prostřednictvím cloudového úložiště. Dnes se pokusíme vyměnit fotografie s počítačem pomocí kabelu USB a aplikace „iTunes“ nebo, jednoduše řečeno, stáhnout fotografie do iPadu. Zdálo by se, že toto archaické řešení může být v moderním světě užitečné? Skutečnost je taková, že kabelové připojení zdaleka není zastaralé. Je to řešení, které poskytuje maximální rychlost přenosu dat a je jediným řešením, které je k dispozici pro takový úkol při absenci Wi-Fi a internetového připojení. Pojďme se společně podívat na to, co a jak!

Doufejme, že již máte nainstalovaný program iTunes, protože tato aplikace je pro každého uživatele produktů Apple (zejména mobilních telefonů) nezbytná. Pokud jste z nějakého fantastického důvodu tuto nuanci přehlédli, nebo pokud jste. Pokud jste novým uživatelem hardwaru Cupertino, důrazně doporučuji, abyste se nejprve seznámili s příslušným tématem.

Krok 1. Připojte iPad ke stolnímu počítači pomocí přiloženého kabelu, spusťte iTunes a přejděte na stránku tabletu.

Všimněte si, že Tuna může být spuštěn automaticky s připojením miniaplikace, pokud jste se o to postarali předem a zaškrtli následující políčko v nastavení.

Krok 2. Přejděte do sekce „Fotografie“ a rozhodněte se, zda chcete synchronizovat celou knihovnu fotografií se zařízením iPad.

2.1. Pokud. Ano, pak neváhejte zaškrtnout políčko vedle položky „Synchronizovat obrázky z obrázků“ a také „Všechny složky“. Tím se synchronizuje celá knihovna obrázků.

2.2. Pokud chcete do tabletu nahrát jen některé fotografie, musíte vybrat, které to budou.

Krok 3. Po výběru sady fotografií, které chcete „zkopírovat“ do iPadu, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Synchronizovat“ (případně „Použít“).

Tímto jednoduchým způsobem můžete „nahrát“ potřebný fotografický materiál do svého „iPadu„! A jak provést opačnou manipulaci, tj. obnovit fotografie zpět do stolního počítače?

Krok 4. Jak odesílat fotografie ze zařízení iPad do stolního počítače? Pokud máte nainstalovaný program „iTunes“, automaticky se nainstalují také všechny potřebné ovladače, které umožní počítači rozpoznat zařízení jako digitální fotoaparát a obnovit snímky pomocí operačního systému. Takže v okně „Můj počítač“ (pokud používáte operační systém „Windows“) se objeví složka vašeho zařízení, která bude obsahovat spoustu fotografií, které jste pořídili během několika týdnů dovolené v teplých (a ne) zemích.

Jak, máte nedostatek fotografických mistrovských děl obsahu autoportrétu? Vzpomeňte si a zděděte klasiku: „Trnovou korunu. Vyfotil jsem ho!“ (Alexander Furstenberg)

Tak si to shrňme. Dnes jste se dozvěděli další způsob, který vám pomůže velmi rychle vyměňovat fotografie mezi stolním počítačem a tabletem. Nebylo to vůbec těžké, že?? Zůstaňte naladěni, dozvíte se mnoho dalších zajímavých věcí, hodně štěstí!

Část 1. Přenos fotografií z fotoaparátu do zařízení iPad pomocí sady pro připojení fotoaparátu iPad

Všechny digitální fotoaparáty jsou vybaveny kabelem USB, který slouží k přenosu fotografií z fotoaparátů do počítače. Na rozdíl od běžného počítače nemá iPad port USB. Pokud chcete přenášet fotografie z fotoaparátu do iPadu, můžete si zakoupit volitelnou sadu pro připojení fotoaparátu k iPadu.

Sada pro připojení fotoaparátu pro iPad je navržena speciálně pro iPad a umožňuje importovat snímky a video v plné kvalitě bez počítače. Sada se skládá ze dvou komponent: adaptéru USB a karty SD. A v Apple Storu si ho můžeš koupit za 29. Zde najdete podrobné pokyny k přenosu fotografií z fotoaparátu do zařízení iPad pomocí sady pro připojení fotoaparátu iPad:

Pomocí jednoho z konektorů v sadě připojte kameru k iPadu a odemkněte iPad heslem.

Pokud k ukládání fotografií do fotoaparátu používáte kartu SD, připojte ji k iPadu pomocí adaptéru karty SD. Pokud používáte jiné paměťové karty, například kartu značky Sony, připojte ji k adaptéru USB pomocí dodaného kabelu USB.

Krok 2 : Nastavení fotoaparátu pro přenos snímků

Pak zapněte digitální fotoaparát a nastavte přenos snímků z fotoaparátu do iPadu. Pokud nevíte, jak nastavit fotoaparát, můžete se podívat do návodu k obsluze.

Znovu se přihlaste do zařízení iPad a spusťte aplikaci Fotografie. Na iPadu si pak můžete zobrazit seznam snímků z digitálního fotoaparátu.

Nakonec si můžete vybrat, které fotografie chcete přenést z fotoaparátu do iPadu. Kliknutím na zaškrtávací políčko můžete také tyto fotografie uspořádat do alb nebo je libovolně odstranit!

Není to snadné? Přenesené fotografie můžete nyní prohlížet a upravovat v aplikaci iPhoto, sdílet je s přáteli na sociálních sítích nebo na jiných sociálních sítích a nahrávat je do služby Dropbox a dalších cloudových úložišť.

Jak přenést fotografie z počítače do iPhonu nebo iPadu

Často se nás ptáte, jak přenést fotografie z počítače do iPhonu nebo iPadu. A ve skutečnosti to není tak snadné jako v systému Android, kde můžeme pracovat s fotografiemi v režimu flash disku. U společnosti Apple stačí několik gest v iTunes. Existuje také několik drobností.

Apple dělá některé opravdu šikovné věci, ale z nějakého důvodu dělá věci příliš komplikované na můj vkus. A my se s tím musíme smířit, protože neexistují žádné jiné způsoby. Stahování hudby a fotografií do iPhonu nebo iPadu je jednou z těch věcí.

A je běžné, že běžní uživatelé přestávají používat funkce, jako je stahování fotografií, melodií, videí a hudby do svých iPhonů a iPadů. Budu k vám upřímný, patřím k těm. Raději vše ukládám do online úložiště, například do stejného DropBoxu, o kterém budu mluvit v dalších článcích. A nahrávání fotek přes iTunes, no, nedělá mi radost :-)).

A tak řekněme, že opravdu potřebujeme a nemůžeme použít internet pro přístup k online úložišti, například v letadle nebo u babičky v jiném městě či vesnici. Každopádně nevadí internet, potřebujeme fotky na gadgetu. Tak to udělejme přes iTunes.

Nejprve se naučíme, jak nahrávat fotografie do iTunes, a pak si povíme, co je třeba zvážit.

Připojte iPhone nebo iPad k počítači a zapněte iTunes.

Stiskněte tlačítko na našem zařízení a přejděte na „Fotografie“.

Klikněte na zaškrtávací políčko „Synchronizovat fotografie z“ a vyberte složku, do které jsme předtím vložili všechny potřebné obrázky a fotografie.

Zde můžeme zaškrtnout políčko „Zahrnout video do synchronizace“, abychom nezapomněli přenést video soubory do našeho miniaplikačního zařízení.

Stiskněte tlačítko Použít, proces synchronizace proběhne a fotografie se objeví v zařízení.

Zdá se to jednoduché, ale nyní několik bodů, kvůli kterým dávám přednost DropBoxu.

Předtím je třeba všechny fotografie nebo obrázky nahrát do jedné společné složky (lze v ní vytvořit podsložky), protože iTunes umožňuje synchronizaci pouze do jedné složky.

To znamená, že pokud zvolíte jinou složku na stejném počítači nebo na zcela jiném počítači, vše, co bylo dříve synchronizováno v telefonu nebo tabletu, se vymaže! a nahradit ji novou složkou. Buďte opatrní! Nové fotografie je tedy nutné vkládat do stejné obecné složky, která byla synchronizována dříve, aby nedošlo k vymazání stávajících fotografií. To také znamená, že byste měli synchronizovat iPhone a iPad pouze s jedním počítačem a pouze s jednou sdílenou složkou obrázků a fotografií.

Všechny fotografie se objeví v aplikaci Fotografie, ale nebudou se zobrazovat společně s fotografiemi pořízenými v zařízení, budou se zobrazovat v samostatné kategorii nebo kategoriích (pokud jste měli ve sdílené složce více podsložek) a nelze je odstranit v samotném zařízení. Každá kategorie bude pojmenována jako podsložka. To je na jedné straně pohodlné, protože umožňuje uspořádat celý archiv fotografií a uspořádat vše do složek. Nemožnost vyhodit je společně s pořízenými fotografiemi na jednu hromadu je ale také deprimující.

Práce s fotografiemi a synchronizace z iPhonu nebo iPadu vyžaduje nejen znalosti iTunes, ale také správné uložení fotografií a obrázků do speciální sdílené složky pro synchronizaci. A někdy je to opravdu nepříjemné. Zatímco bychom chtěli pracovat s fotografiemi v režimu flash disku, stejně jako v systému Android, volně mazat nepotřebné a načítat fotografie z různých zdrojů.

Doufejme, že společnost Apple jednou tento proces upraví a usnadní přidávání obrázků, fotografií, videí a hudby do iPhonu a iPadu.

stáhnout, fotografie, počítače, ipadu

Připojte se k nám na VK, Instagramu, Odnoklassniki. Chcete-li mít přehled o nejnovějších zprávách ze světa společnosti Apple a naší společnosti.

Metoda 2 : Přenos fotografií z počítače do iPadu e-mailem

Pokud máte na iPadu e-mailovou aplikaci, můžete kopírovat fotografie z počítače do iPadu pomocí e-mailu. Co se týče řešení, můžete ukládat fotografie jako přílohy v zařízení iPad. Velikost přílohy je však omezena, takže najednou můžete do jednoho e-mailu nahrát pouze několik fotografií.

Krok 1. Jednoduše vyberte počet fotografií, které chcete na iPadu zobrazit. Můžete je komprimovat a přidat více. Ujistěte se, že velikost komprimovaného souboru není větší než příloha e-mailu.

Krok 2. Poté můžete e-mail zkompilovat pomocí komprimovaného souboru. Zadejte e-mailovou adresu a název. Pokud je to možné, můžete do e-mailu před odesláním přidat také obsah.

Krok 3. Klepnutím na e-mailovou aplikaci na iPadu můžete rozbalit soubory a přenést fotografie z počítače do iPadu. Po nahrání souborů do iPadu můžete snadno procházet fotografie na iPadu.

Metoda č. 2. Použití cloudových služeb

Druhým způsobem přenosu fotografií z počítače do iPadu je použití cloudových služeb. Dnes existuje velké množství takových služeb a my si uvedeme příklad na jedné z nejpopulárnějších z nich. Dropboxu.

stáhnout, fotografie, počítače, ipadu

Chcete-li touto metodou přenést fotografie z počítače do iPadu, musíte je nejprve synchronizovat se službou umístěnou ve složkách počítače s obrázky, které se mají zkopírovat do zařízení. Poté nainstalujte do iPadu oficiálního klienta Dropboxu a přihlaste se pomocí údajů, které jste již použili v počítači. Stačí, když v seznamu složek najdete složku s fotografiemi.

Stojí za zmínku, že tento způsob přesunu fotografií (a dalších souborů) z počítače do zařízení Apple vyžaduje připojení k internetu, protože soubory nejsou uloženy v paměti miniaplikace (můžete si je kdykoli stáhnout), ale v cloudové službě. Použitím cloudu však nezabíráme paměť zařízení, což přináší také mnoho různých výhod. Upozorňujeme však, že pokud jsou snímky uloženy na cloudovém serveru, není možné je zobrazit v místě bez mobilní sítě nebo připojení Wi-Fi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS