Jak stáhnout ISO Windows 10 21H2 z Microsoftu. Windows 10 Home ISO

Windows 10 (1809. Říjen 2018) Home, Pro, Education 32 /64 Bit ISO Disc Stahování

Aktualizace Windows 10. října 2018 (verze 1809, kódové jméno „Redstone 5“, předcházející V 1803) byla zveřejněna 2. října 2018. Aktualizace přináší v operačním systému mnoho nových funkcí, jako je Dark Mode v Explorer souborů, novou aplikaci pro správu telefonu Android s názvem „Váš telefon“, Snip Sketch Screenshot Tool, Cloud Slipboard (Synchronizace textu schránky na zařízení), Funkce inkoustu a 3D V kanceláři Microsoft, vylepšení Microsoft Edge, SwiftKey Keyboard pro zařízení dotykové obrazovky, nové emodži, vylepšení vyhledávání na hlavním panelu, nový herní lišta a mnoho dalšího.

„Aktualizace dubna 2018“ byla mnoho uživatelů kritizována za několik chyb, Microsoft takové problémy v nejnovějších sestavách vyřeší. Pokud narazíte na jakékoli problémy s touto verzí Windows 10, aktualizujte prosím svůj operační systém pomocí Nastavení aktualizace Security Windows Update.

Obecné informace z Windows 10 (pro všechny verze a vydání)

Windows 10 (nástupce Windows 8/8.1) byl poprvé vydán na veřejnost 29. července 2015, byl k dispozici pro mnoho platforem zařízení, jako je počítač pro stolní počítače / notebook, smartphone, tablet atd., a používá stejný softwarový ekosystém na všech platformách. Windows 10 je operační systém jako služba pro spotřebitele a podniky. Podle společnosti Microsoft je Windows 10 založen na modelu „Software jako služba“, ve kterém operační systém dostává probíhající aktualizace, spíše než vydává úplnou novou verzi. Windows 10 představuje univerzální platformu Windows, platformu, na které vyvinuté aplikace mohou fungovat ve všech zařízeních Windows 10. V systému Windows 8 fungují univerzální aplikace na celé obrazovce, zatímco v systému Windows 10 tyto aplikace fungují jako normální softwarové aplikace v normálním okně.

Počáteční nabídka pro Windows 7 je zpět v systému Windows 10, s aplikacemi aplikace, jako je Windows 8 /8.1. Uživatelé mohou změnit velikost nabídky Start na celou obrazovku nebo malou velikost. Všechny typy aplikací mohou být zabráněny na obrazovce, což vám umožní spolupracovat. Hlavní panel má ikonu zobrazení úkolů, která vám umožní snadno přepnout na různé otevřené aplikace nebo vytvořit novou virtuální plochu. Windows 10 obsahuje dva režimy uživatelského rozhraní (UI), jeden je optimalizován pro zařízení s klávesnicí a myší a druhý je pro dotykové obrazovky.

Microsoft představil několik nových funkcí a aplikací v prvním vydání systému Windows 10, jako je Microsoft Edge Prohlížeč, virtuální asistent Cortana, univerzální platforma Windows, nová nabídka startů, zobrazení úkolů a virtuální stolní počítače, DirectX 12, herní lišta, ověřování uživatelů s více faktory, Snap Assist Assist. Oznámení centra a další.

Windows 10 je k dispozici v mnoha různých vydáních, pro domácí počítače, můžete si stáhnout domácí nebo Pro verzi a pro obchodní počítače můžete nainstalovat edici Enterprise a v akademických institucích můžete použít edici vzdělávání operačního systému. Níže jsou uvedeny stručné informace o každém vydání PC Windows 10:

Domov. Home Edition je základní verze operačního systému, určená pro uživatele domácího počítače a je k dispozici pro zařízení PC a tablety. Má všechny nové pozoruhodné funkce Windows 10, jako je virtuální asistent Cortana, prohlížeč Edge, zařízení pro správu mobilních zařízení, virtuální stolní počítače v pohledu úkolů atd., Při hledání funkcí jako Bitlocker, Windows, DirectAccess, není k dispozici ve verzi domácí. 32bitová verze Home Edition podporuje až 4 GB RAM a 64bitová verze podporuje 128 GB RAM.

stáhnout, windows, 21h2, microsoftu

Pro. Edice Pro je určena pro uživatele domácího počítače, profesionály a malé podniky a je k dispozici pro zařízení PC a tablety. Zahrnuje všechny funkce Home Edition a více jako Bitlocker, spojování domény Windows, Hyper-V, Windows to Go a další obchodní funkce jsou zahrnuty. 64bitová verze Pro vydání podporuje 2 TB RAM v systému.

Podnik. Společnost Enterprise Edition obsahuje většinu všech vydání z hlediska funkcí, zabezpečení a hardwarového / softwarového podpory. Je k dispozici pro zákazníky s licencí společnosti Microsoft a je navržen pro použití v malých a velkých organizacích. Zahrnuje všechny funkce verze Pro a zahrnuje více funkcí zaměřených na podnikání, jako je Apptocker, Virtualizace aplikací Microsoft, stráž zařízení, DirectAccess a další. 64bitová verze Enterprise Edition podporuje až 2 TB RAM.

Vzdělání. Edition Education je určena pro vzdělávací instituce (například školy, vysoké školy atd.), je k dispozici pro instituce, které vlastní objemovou licenci Microsoft Academy. Z hlediska funkcí a podpory hardwaru / softwaru obsahuje všechny funkce verze Pro a je podobná Enterprise Edition.

Protože Windows 10 verze 1511, Cortana pracuje bez potřeby účtu Microsoft.

Od systému Windows 10 verze 1607, Microsoft Edge Prohlížeč pro prohlížeče.

V systému Windows 10 verze 1703 byla představena nová aplikace s názvem „Paint 3D“.

Windows Mixed Reality, 3D funkce na fotografiích, 3D v Microsoft Office, byla představena v systému Windows 10 verze 1709.

Verze 1803 zahrnuje časovou osu v pohledu úkolu a implementaci návrhu Microsoft Fluent v určité části operačního systému.

Požadavky na systém

Minimum pro všechna vydání Windows 10 (použijte verzi 1809):

 • 1 GHz procesor nebo vyšší.
 • 1 GB (32bitový), 2 GB (64bitový) RAM.
 • 16 GB (32bitový), 20 GB (64bitový) místo.

Instalační pokyny (čistá instalace)

Spuštění instalátoru v PC (přes USB)

Postupujte podle níže uvedených kroků:

 • Stáhněte si soubor ISO ISO Windows 10 ISO ze sekce stahování.
 • Nainstalujte na počítač Windows software pro tvorbu USB (například RUFUS).
 • Připojte se s počítačem flash USB flash (nejméně 8-16 GB prostoru).
 • Otevřete software pro vytváření zaváděcího USB a vyberte obrázek ISO pro Windows 10 a spusťte proces.
 • Jakmile to uděláte, připojte spouštěcí USB do systému, kde chcete nainstalovat Windows 10.
 • Restartujte počítač.
 • Stiskněte klávesu nabídky spouštěcího zařízení a nejprve spusťte vyberte USB.
 • Vyberte zařízení USB a spusťte instalační program Windows 10.

Spuštění instalátoru ve VMware

 • Stáhněte si soubor ISO ISO Windows 10 ISO ze sekce stahování.
 • Spusťte přehrávač VMware a začněte vytvářet nový virtuální počítač.
 • Vyberte obrázek ISO obrazu systému Windows 10 a použijte výchozí nastavení pro virtuální počítač.
 • Spusťte virtuální stroj a přejděte do instalačního programu Windows 10.

Spuštění instalátoru ve VirtualBoxu

 • Stáhněte si soubor ISO ISO Windows 10 ISO ze sekce stahování.
 • Spusťte aplikaci VirtualBox na počítači a začněte vytvářet nový virtuální počítač.
 • Vyberte Windows 10 a použijte nastavení Defualt pro virtuální počítač.
 • Spusťte VM a když požádá o výběr hostitelské jednotky, poté vyberte stažený soubor ISO Windows 10 v kroku 1.

Poslední krok

Jakmile přejdete na instalační obrazovku Windows 10, postupujte podle níže uvedených kroků:

 • Vyberte jazyk, čas atd. Nastavení, přejděte na další a stiskněte „Nainstalovat nyní“.
 • Zadejte svůj produktový klíč a pokračujte. (Pokud ještě nemáte žádný produktový klíč, můžete krok přeskočit a později aktivovat okna)
 • Vyberte typ instalace na Custom (Advanced).
 • Na obrazovce výběru oddílu, pokud má váš počítač již nainstalovanou Windows, poté vyberte oddíl Windows a naformátujte oddíl. Nebo vyberte nepřidělený prostor, klikněte na odkaz na Možnosti jednotky a vytvořte nový oddíl.
 • Vyberte primární oddíl, stiskněte další a spusťte instalaci.
 • Počkejte, až bude na vašem počítači nainstalována Windows 10, může se počítač během instalace restartovat, netlačte na klíč a nevyhazujte USB jednotku.
 • Jakmile je to dokončeno, požádá vás o produktový klíč, zadejte klíč nebo klikne na textový odkaz „Udělejte to později“.
 • Použijte expresní nastavení a vytvořte uživatelský účet.
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete instalaci.
 • Jakmile přejdete na obrazovku na ploše, vystřelíte jednotku USB z PC.

Aktivační klíče Windows nebo jakýkoli druh pirátského obsahu (například crack, patch, aktivátor atd.) nejsou zahrnuty do souboru ke stažení.

Jak stáhnout ISO Windows 10 21H2 z Microsoftu

Microsoft vydal Windows 10 21H2, listopad 2021 Update, minulý týden a nyní si můžete stáhnout obrázek ISO pro novou verzi, kterou můžete odložit pro mimořádné události nebo čisté instalace.

Windows 10 21H2 není velmi velká aktualizace funkcí a obsahuje pouze několik nových funkcí pro firemní uživatele a zvýšenou ochranu proti útokům na boční kanály Wi-Fi.

Pokud však plánujete upgradovat na novou verzi Windows, vždy se doporučuje, abyste si stáhli nebo vytvořili ISO, které máte po ruce pro problémy s řešením problémů nebo provádění čistých instalací Windows.

Proč byste si měli stáhnout obrázek ISO

Obrázek ISO je sektorová kopie DVD nebo jiná média uložená v jednom souboru. Vzhledem k tomu, že tento soubor je replikou původních médií, může být napsán (spálený) na jiný DVD nebo USB klíč stejným způsobem, jakým byl vytvořen.

Používání ISOS umožňuje vytvářet zálohy DVD a bootovatelných médií v případě, že ztratíte původní média a potřebujete jej znovu vytvořit. Obrázky ISO lze také připojit jako jednotky v okně nebo virtuálních strojích nebo extrahované programy jako 7-ZIP pro přístup k obsaženým souborům.

Obrázky ISO jsou zvláště užitečné pro provádění „čistých“ instalací oken, což je nová instalace operačního systému bez jakéhokoli z vašich dříve nainstalovaných programů, dat nebo nastavení konfigurace.

Nakonec lze obrázky ISO použít k vytvoření zavádětelných USB disků, které lze použít k přístupu do prostředí pro obnovení Windows, pokud se Windows nepracuje správně, diagnostikuje havárie nebo odstraní zvláště tvrdohlavou infekci malware.

Z tohoto důvodu se doporučuje, aby všichni uživatelé stáhli nejnovější ISO Windows 10, protože jsou vydány nové aktualizace funkcí.

Jak stáhnout ISO Windows 10 21H2 z Microsoftu

Chcete.li vytvořit ISO Windows 10 21H2, můžete použít dvě různé metody.

stáhnout, windows, 21h2, microsoftu

První a nejjednodušší metodou je použít nástroj pro vytváření médií (MCT) k vytvoření ISO. To však trvá déle, protože nástroj potřebuje stahovat soubory a převést je na ISO.

Ti, kteří nechtějí čekat, až MCT vytvoří ISO, si ji mohou stáhnout přímo z Microsoftu tím, že jejich web oklamáte, aby si mysleli, že stahujete z mobilního zařízení.

Obě tyto metody jsou vysvětleny níže.

Metoda 1: Pomocí nástroje pro tvorbu médií vytvořte ISO

Microsoft nabízí nástroj pro tvorbu médií, který vám umožní stáhnout nejnovější ISO Windows 10 do souboru nebo ho spálit na bootovací jednotku USB.

Chcete.li stáhnout ISO Windows 10 21H2 ISO pomocí nástroje pro vytváření médií, postupujte podle těchto kroků:

 • Navštivte stránku stahování Windows 10 pomocí webového prohlížeče.
 • V rámci „Vytvořit instalační média Windows 10“ klikněte na odkaz na „nástroj pro stahování“ a uložte nabízené “MediaCreationTool21h2.exe ‚spustitelné.
 • Po stažení spusťte MediaCreationTool21h2.exe a Windows vás vyzve k povolení, abyste ji mohli spustit. Klikněte na Ano a nástroj pro tvorbu médií připraví několik věcí, než bude moci pokračovat.
 • Po dokončení vám MCT ukáže licenční smlouvu. Chcete.li pokračovat, klikněte na tlačítko přijmout.
 • Nástroj nyní uvede, že je „připraven několik věcí“ a po dokončení zobrazíte výzvu, zda byste chtěli upgradovat počítač nebo „Vytvořit instalační média (USB Flash Drive, DVD nebo ISO soubor) pro další počítač. Na této výzvě vyberte možnost Vytvořit instalační média a poté stiskněte tlačítko Next.
 • Nástroj pro tvorbu médií nyní stahuje a ověří potřebné soubory k vytvoření ISO nebo bootovatelné jednotku USB. Tento proces může nějakou dobu trvat, takže buďte trpěliví.
 • Po dokončení se MCT zeptá, jaký jazyk, architektura a vydání Windows chcete pro svůj obrázek ISO. Ve výchozím nastavení bude MCT používat místní jazyk a architekturu, ale můžete zrušit zaškrtnutí doporučených možností pro tento zaškrtávací políčko PC a vybrat další možnosti.
 • Po dokončení klikněte na další tlačítko.
  Nyní se budete zeptat, zda si přejete vytvořit bootovatelný USB jednotku nebo ISO Windows 10 ISO. Když vytváříme soubor ISO, vyberte možnost Soubor ISO a stiskněte další.

 • Nyní budete vyzváni k výběru umístění a uložíte soubor ISO. Vyberte složku, která uloží soubor ISO, a poté klikněte na tlačítko Uložit.
 • Nástroj pro vytváření médií nyní vytvoří soubor ISO na zadaném místě. Během vytvoření souboru prosím buďte trpěliví.
 • Když nástroj pro vytváření médií dokončí vytvoření ISO, můžete program zavřít kliknutím na tlačítko Dokončit.
 • Nyní budete mít nejnovější image soubor ISO Windows 10 21H2 uložen do vybrané složky, který lze použít pro virtuální stroje nebo k vytvoření bootovacích médií později.

  Windows 10 22H2 ISO — Official Download

  Metoda 2: Trick Microsoft je stránka ke stažení do poskytnutí souboru ISO

  Když přejdete na stránku „Stáhnout Windows 10“ společnosti Microsoft, dostanete možnost aktualizovat prostřednictvím Windows Aktualizace nebo stahovat nástroj pro tvorbu mediálních systémů Windows 10.

  Níže poskytneme metodu, která přiměje Microsoft nabídnout iSO obrazový soubor pro Windows 10 21H2 místo toho.

  Chcete.li stáhnout ISO Windows 10 21H2, postupujte podle těchto kroků:

  • Přejděte na stránku stahování Windows 10 v Chrome nebo na novém Microsoft Edge.
  • Klikněte na nabídku Chrome, poté nástroje a vyberte nástroje pro vývojáře, jak je uvedeno níže.

  Kliknutím na nabídku, která by měla zobrazit reagující a vyberte iPad nebo iPad Pro, aby s větší obrazovkou bylo možné pracovat.

 • Když vyberete jedno z těchto zařízení, měli byste vidět velikost obrazovky, která odráží velikost obrazovky zařízení. V tomto okamžiku navrhuji, abyste změnili zoom na 100%, jak je ukázáno níže.
 • Nyní obnovte stránku v prohlížeči stisknutím klávesy F5. Jakmile se stránka obnoví, web společnosti Microsoft vám nyní nabídne Windows 10 ISO místo nástroje pro tvorbu médií.
 • Nyní klikněte na rozevírací šipku v rámci „Select Edition“ a vyberte možnost „Windows 10“ podle „Windows 10. listopadu 2021 Aktualizace“. Po vybráním klikněte na tlačítko Potvrdit.

 • Po několika sekundách vás web Microsoft nyní požádá o výběr jazyka pro váš ISO. Vyberte jazyk a znovu stiskněte tlačítko Potvrdit.
 • Nakonec budete požádáni o stažení 32bitového nebo 64bitového ISO. Až budete připraveni, klikněte na jednu z těchto možností a váš prohlížeč si stáhne příslušný obrázek ISO Windows 21h2.
 • Čtenáři by si měli poznamenat, že výše uvedené pokyny fungují v jakémkoli prohlížeči na bázi chromu, nejen Chrome nebo New Edge.

  Stále uvízl na Windows 8.1? Jak upgradovat na Windows 10 nebo Windows 11

  S Microsoft již nepodporuje Windows 8.1 Po lednu 2023 je nyní čas na upgrade.

  (Kredit: Beata Zawrzel / Nurphoto prostřednictvím Getty Images)

  Microsoft končí rozšířenou podporu pro Windows 8.1 10. ledna 2023. To znamená, že ti z vás, kteří stále provozují starý operační systém po této době, již nebudou moci získat opravy zabezpečení, technickou podporu a další typy aktualizací nebo pomoci. K tomu budete muset nainstalovat Windows 10 nebo 11. Naštěstí existují způsoby, jak můžete přímo upgradovat z Windows 8.1.

  Zálohujte své soubory

  Než upgradujete, ujistěte se, že jsou vaše data správně zálohována. Všechny vaše soubory, dokumenty, aplikace a nastavení by měly být zachovány, v závislosti na procesu, který používáte k upgradu. Přesto je dobré ručně zálohovat jakékoli důležité soubory pro případ, že by se něco zhoršilo.

  Historie souborů můžete povolit v systému Windows 8.1 zálohovat klíčové složky a soubory do externích médií. Případně se můžete obrátit na software pro zálohování třetích stran nebo na cloudovou úložiště. Všimněte si, že vlastní OneDrive společnosti Microsoft již není podporován v systému Windows 8.1, takže to není spolehlivá možnost. Dropbox nebo Box mohou být lepší možnosti.

  Jak upgradovat na Windows 10

  Microsoft vám původně umožnil upgradovat z Windows 8.1 až Windows 10 zdarma. Technicky tato nabídka od té doby vypršela, ale pokud se přihlásíte do Windows s účtem Microsoft, měla by být licence propojena s vaším účtem. To pak zůstane v platnosti po přesunu z Windows 8.1 až 10.

  Přihlaste se do Windows 8.1 PC a vydejte se na web Windows 10 Microsoft (Otevře se v novém okně). Kliknutím na tlačítko Stáhnout nyní stáhněte instalační média Windows 10. Poklepejte na stahování MediaCreationTool21H2.exe pro instalaci programu.

  Na obrazovce, která se ptá, co chcete dělat, vyberte upgrade tohoto počítače a klikněte na Další. Stahování okna 10 poté začíná. Ujistěte se, že vydání systému Windows 10, které chcete nainstalovat, se shoduje s tím pro Windows 8.1 (domov vs. Například profesionál), poté přijmete licenční podmínky.

  Klikněte na změnu, co ponechat odkaz, potvrďte osobní soubory a aplikace, které chcete ponechat. Nyní klikněte na tlačítko Instalovat a nechte pokračovat upgrade. Po dokončení se váš počítač restartuje a umožní vám přihlásit se do Windows 10. Nechte nový operační systém konfigurovat a aktualizovat.

  Může se objevit obrazovka, která vás žádá o dokončení nastavení zařízení. Klikněte na Pokračovat a poté postupujte podle všech následujících obrazovek. Poté byste měli být uloženi do svého nového prostředí Windows 10.

  Zkontrolujte své osobní soubory a aplikace, abyste se ujistili, že přežili upgrade. Poté byste se měli vydat na aktualizaci Nastavení Aktualizace zabezpečení Windows Aktualizace a zkontrolovat jakékoli nové aktualizace.

  Dostali jste chybovou zprávu, která vám řekla, že instalace Windows 10 selhala? K tomu může dojít u některých konfigurací PC. Pokud ano, nejlepší je aktualizovat Windows 10 ze souboru ISO. Spusťte nástroj pro tvorbu médií znovu. Na obrazovce se zeptáte, co chcete dělat, vyberte Vytvořit instalační média a klikněte na Další.

  Vyberte nebo potvrďte jazyk, OS vydání a architekturu (32- nebo 64-bit). Další obrazovka se pak zeptá, která média chcete použít. Vyberte soubor ISO a poté klikněte na Další. Vyberte polohu na svém počítači a stáhněte si soubor ISO a klikněte na Uložit. Po generování souboru ISO klikněte na Dokon.

  V Průzkumníku souborů přejděte do složky, kde jste soubor stáhli. Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte Mount z nabídky. Z namontovaných souborů, poklepejte na nastavení.exe zahájit upgrade. Objeví se obrazovka pro instalaci Windows 10.

  Klikněte na Změnit Jak aktualizace stahování Windows nastavení Windows, poté vyberte možnost NOT TOTO TEĎ NYNÍ a klikněte na Další. Zkontrolujte licenční podmínky a klikněte na Přijmout. Na obrazovce připravené k instalaci potvrďte, že upgrade nainstaluje Windows 10 a ponechá vaše osobní soubory a aplikace. Klikněte na Nainstalujte a nechte pokračovat upgrade.

  Как скачать ISO-образ Windows 10 с сайта Microsoft

  Váš počítač se poté bude muset restartovat, než se budete moci přihlásit do Windows 10. Nechte operační systém konfigurovat a aktualizovat a poté projděte všechny nastavovací obrazovky. Zkontrolujte, zda jsou nainstalovány vaše osobní soubory a aplikace. Poté otevřete nastavení Aktualizujte zabezpečení Windows Update a zkontrolujte jakékoli aktualizace.

  Jak upgradovat na Windows 11

  Upgradování z Windows 8.1 na Windows 11 je náročnější než upgrade na Windows 10. Je to do značné míry proto, že Windows 11 ukládá mnohem přísnější požadavky na hardware, včetně důvěryhodného modulu platformy (TPM) a možnosti zabezpečeného spuštění nastavenou v BIOS, dvě položky, které nemusí být k dispozici na starších Windows 8.1 počítače.

  Za normálních okolností byste spustili nástroj pro kontrolu zdraví PC PC (otevře se v novém okně), abyste zjistili, zda váš počítač zvládne Windows 11, ale tento nástroj je navržen pro Windows 10 a nebude fungovat v systému Windows 8.1. Místo toho přejděte přímo na web ke stažení Windows 11 Microsoft (otevře se v novém okně). Přejděte dolů do sekce ke stažení diskového obrázku Windows 11 (ISO). Kliknutím na rozbalovací nabídku pro výběr stáhnout a vyberte Windows 11 (více edice ISO).

  Windows 10 Home ISO ke stažení zdarma [32bitový 64bitový]

  2020-04-13

  Microsoft vydal Windows 7 v 6 různých verzích, zatímco Windows 10 byl vydán ve 12 různých vydáních. Nejoblíbenější vydání jsou Windows 10 Home, Education, Enterprise, Professional a LTSC Enterprise. Microsoft vydal tato vydání, zejména pro některá pole. Domov Windows 10 je mezi nimi nejvíce přání, protože je to pro obyčejné obvody.

  Stáhněte si Windows 10 Home ISO

  Windows 10 Home ISO 32-bit

  Windows 10 Home ISO 64-bit

  Stáhněte si instalaci Windows 10 Home

  Než začnete stahovat proces, zkontrolujte požadavky na stahování. Sledujte tyto požadavky přísně, abyste se vyhnuli chybám při stahování.

  Požadavky na systém

  • 1GHz nebo vyšší procesor
  • 1 GB RAM pro 32bitový a 2 GB RAM pro 64bitový
  • Minimálně 16 GB místo pevného disku pro 32bitový a 20 GB pro 64bitovou verzi
  • Displej 800 × 600 nebo vyšší
  • DirectX 9 nebo vyšší s WDDM 1.0 ovladač

  Metoda 1: Windows 10 Vytvářejte zaváděcí USB

  Nejčastěji používanou metodou je vytvořit USB Windows 10 Home Bootdable USB pomocí nástroje „Instalační média společnosti Microsoft“.“

  • Připojte 4 GB USB Flash Drive s PC.
  • Stáhněte si Windows 10 Home z výše uvedených odkazů. (Ujistěte se; stahujete vhodnou verzi Windows 10 Home.)
  • Nyní klikněte sem a stáhněte si „Instalační média Windows 10.„Nástroj si stáhne z oficiálních stránek společnosti Microsoft.
  • Po dokončení stahování poklepejte na stažený nástroj pro jeho spuštění.
  • Přijměte smluvní podmínky výběrem „Přijmout“ na této stránce.
  • Nyní vyberte „Vytvořit instalační média (USB Flash Drive, DVD nebo soubor ISO) pro další počítač.“
  • Z dalšího okna klikněte na „Další“.
  • Vyberte jazyk, Windows 10 Home, Architecture a kliknutím na „Další“ pokračujte.
  • Nyní vyberte možnost USB Flash Drive/DVD odtud. (Pokud nevidíte žádnou možnost, obnovte stránku a zobrazit ji).
  • Vyberte „Vyjmovatelný flash jednotku USB nebo DVD“ a klikněte na „Další.“
  • To je vše. Vaše zaváděcí jednotka USB flash je připravena k práci.
  • Připojte tuto spouštěcí jednotku USB flash s PC a restartujte systém a spusťte instalaci.

  Metoda 2: Vytvořte bootovací systém Windows 10 přes Rufus

  Pokud výše uvedená metoda pro vás není snadná, použijte k tomuto účelu nástroj třetí strany. Je to snadné a jednoduché použití. Nemusíte sledovat zdlouhavý proces. Stačí stáhnout nástroj a postupujte podle několika kliknutí a vytvořte zaváděcí USB. Nástroj je známý jako Rufus.

  • Kliknutím sem stáhněte tento nástroj.
  • Nyní poklepejte na stažené „Rufus.Soubor exe ”a vyberte„ Nainstalovat.“
  • Jednou je u konce, poklepejte na ikonu nástroje pro jeho spuštění.
  • Připojte 4GB USB flash disk k PC a stáhněte si Windows 10 Home ISO z výše uvedené části.
  • V RUFUS klikněte na možnost „Vytvořte spouštěcí jednotku USB.“
  • Nyní vyberte „Procházejte“ a vyhledejte Windows 10 Home ISO soubor a klikněte na „Další“, jakmile vyberete ISO.
  • Kliknutím na „Start“ a vyberte „Windows 10 Home ISO“ pro spuštění procesu.
  • Rufus začne převést obrázek ISO na bootovatelný “.soubor exe ”.
  • Během několika minut je váš bootovatelný USB flash disk připraven.
  • Nyní připojte USB s PC, kde chcete nainstalovat Windows 10 Home.
  • Restartujte systém a spusťte instalaci.

  Metoda 3: Vytvořte USB prostřednictvím příkazového řádku (podrobná metoda)

  Je to manuální způsob, jak vytvořit bootovatelné USB prostřednictvím CMD. Obvykle to následují odborní uživatelé. Není to komplikované, ale trochu dlouhé.

  Postupujte podle níže uvedených kroků a vytvořte USB prostřednictvím CMD.

  • Stáhněte si ISO of Win 10 Home z výše uvedených odkazů „Stáhnout“. Uložte je do cíle, který je snadno přístupný.
  • Připojte flash jednotku USB s PC. USB flash disk by měl mít alespoň 4 GB úložiště.
  • Přejděte do nabídky Start, klepněte pravým tlačítkem myši na příkazový řád a vyberte „Spustit jako správce.“
  • V administrátoru CMD zadejte „Diskpart“ a spusťte nástroj pro správu disků. (Po zadání každého příkazu stiskněte klávesu „Enter“.)
  • Nyní zadejte další příkaz „seznam seznamu“ a prohlédněte si seznam dostupných disků.
  • Zadejte příkaz „Vyberte disk #“ a vyberte jeden disk pro instalaci. Napsal jsem „#“, ale musíte jej nahradit názvem disku.
  • Nyní zadejte „čistě“ a vyčistěte jednotku USB a stiskněte „Enter.“
  • Vytvořte bootovací oddíl zadáním příkazu „Vytvořit primární oddíl.“
  • Nyní zadejte „Vyberte oddíl 1“ a vyberte oddíl a zadejte „aktivní“ pro aktivní tento oddíl. (Nezapomeňte stisknout klávesu „Enter“ po každém příkazu.)
  • Zde zadejte „formát fs = ntfs rychlý“, aby se vaše USB jednotka zaváděla.
  • Zadejte příkaz „přiřadit“ a přiřaďte dopis jako X, Y nebo Z na jednotku USB.
  • Nyní zadejte „ukončení“ a ukončete nástroj.
  • Uveďte další příkaz „PowerShell Mount-Diskimage-ImagePath“ C: \ Path \ to \ Windows10.ISO “tady. Přidejte zde správnou cestu k domácímu ISO Windows 10.
  • Zadejte „disckpart“ a stisknutím klávesy Enter otevřete Diskpart.
  • Zde zadejte „Seznam svazku“, abyste znali název jednotky pro systém Windows 10 Home ISO.
  • Nyní zadejte „ukončení“ a uzavřete nástroj.
  • Zadejte jednotku, kde jste uložili soubor ISO, jako je typ „E:“.
  • Nyní zadejte další příkaz „CD boot.“
  • Zadejte „bootSect /nt60 x:“ zde.
  • Nyní uveďte další příkaz pro zkopírování souboru ISO „XCopy G: \. X: \ /e /f /h.„Termín„ xcopy “ukazuje kopii souboru ISO.
  • To je vše. Nyní je vaše bootovací USB jednotka Windows 10 připravena k použití.
  • Zavřete správce příkazového řádku.

  Domácí instalace Windows 10

  • Restartujte systém a vyberte „Boot z USB“, když uvidíte možnosti spuštění.
  • Systém spustí načítání souborů.
  • Jakmile skončí, uvidíte okno s některými možnostmi. Vyberte jazyk, časové pásmo a některá další nastavení.
  • Na další stránce vyberte odtud „Souhlasím s licenčními podmínkami“.
  • Nyní uvidíte dvě možnosti: Custom and Upgrade. Pokud nepotřebujete aktuální aplikace, dokumenty a programy, vyberte „Custom“. Nainstaluje čerstvou kopii Windows. Pokud si chcete vaše data ponechat tak, jak jsou, klikněte na možnost „Upgrade“ zde.
  • Nyní vyberte jednotku pro instalaci Windows 10 Home. Měl by mít minimálně 20 GB úložný prostor.
  • Systém začíná načíst základní soubory. Počkejte několik minut, dokud neskončí.
  • Jednou je po všem, zadejte název pro váš počítač. Pokud dáváte přednost. Jinak klikněte na „Později.“
  • To je vše. Užijte si používání Windows 10 Home na svém PC.
  • Poznámka: Při instalaci Windows se váš počítač několikrát restartuje. Nepřerušujte proces a počkejte, až dosáhne 100%.

  Funkce Windows 10 Home

  Domov Windows 10 je skvělá kombo Windows 8 a Windows 7. Vylepšeno několik funkcí a mnoho nových aplikací a nastavení je součástí domova Windows 10. Podívejme se na své výrazné rysy.

  Rychlejší spuštění vám ušetří čas. Startup Windows 10 je nyní neuvěřitelně rychlejší. Může zavést, restartovat, hibernace a spát během několika sekund.

  Cortana nyní zlepšila výkon. Kategorizované vyhledávání je nyní rychlejší a přesnější. Můžete prohledat požadované dokumenty, mediální soubory a aplikace z webu a ze systému rychle.

  Výkonný Microsoft Edge je součástí Windows 10. Vaše prohlížení je nyní ještě více chráněno. Vaše data a systém jsou chráněny před neoprávněným přístupem. Ochranný štít chrání vaše data před škodlivým softwarem při procházení.

  Desktop, aplikace, ikony a hlavní panel je přizpůsobitelný v domě Windows 10. Můžete použít chybovnější nastavení, aby se vaše plocha, ikony a hlavní panel aplikací atraktivně.

  stáhnout, windows, 21h2, microsoftu

  Ochrannější a silnější jsou ochrannější a firewall Windows. Váš systém je bezpečný před přístupem škodlivého softwaru při stahování. Chrání váš systém před skrytým adwarem, malwarem, trojskými koly a virem.

  Přináší šifrování zaručovače. Domov Windows 10 vám umožňuje šifrovat data s absolutním zabezpečením. Takže pouze oprávněné osoby mají přístup k vašemu systému.

  Rodičovská kontrola přináší procházení a správu času na obrazovce do vaší kontroly. Váš systém je bezpečný pro děti a teenagery v přítomnosti rodičovské kontroly. Pokud jste povolili „rodičovská kontrola.“

  Stručně řečeno, Windows 10 má spoustu atrakcí, které získají srdce uživatelů. Použijte jej a prozkoumejte více funkcí.

  Časté časté

  Otázka: S PC není připojen žádný skener ani jiné periferní zařízení. Ale systém stále ukazuje varovnou zprávu „Odstraňte externí hardware.“Nemohu nainstalovat Windows 10 Home.

  Může existovat jiný externí hardware, jako je skener, tiskárna, USB flash disk, sluchátka, hands-free a reproduktory. Ujistěte se, že jste před instalací Windows 10 Home odstranili veškerý externí hardware.

  Otázka: Při instalaci Windows 10 jsem dostal chybu „0xc1900101.“Nemohu odinstalovat Windows 10 Home. Prosím pomozte.

  Tuto chybu způsobí zastaralý ovladač. Ujistěte se, že jste aktualizovali ovladače. Over, zkontrolujte, zda máte požadovaný prostor na disku. Před zahájením instalace navíc spusťte Windows Aktualizace alespoň třikrát.

  Otázka: Když začnu proces instalace, zobrazí se černou obrazovku a zobrazí zprávu „Windows 10 nelze nainstalovat.“Zkoušel jsem mnohokrát, ale marně jsem.

  Je to kvůli antivirovému programu mimo Microsoft. Pokud používáte antivirový program třetích stran, odinstalujte jej před zahájením instalace.

  Otázka: Instalace domova Windows 10 se zastaví uprostřed. Prosím pomozte.

  Ve vašem systému může být zastaralý ovladač. Chcete.li aktualizovat všechny ovladače.

  Blumoo © 2023 hrdě publikoval s Ghostem

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS