Jak stáhnout Microsoft Windows 7 Starter ISO – Kompletní průvodce v roce 2020. Windows Starter 7

Resetovat heslo pro startéru Windows 7 5 způsoby

Pokud jste se zamkli z Windows Starter 7 a chcete jej obejít, pak jste přišli na správnou platformu. Pryč jsou dny, kdy získání hesla ztraceného okna bylo těžký úkol. Nyní se můžete snadno dostat do uzamčeného počítače bez ztráty vzácných dat. pokud se spoléháte na správné metody.

Prohledávali jsme internet a shromáždili nejjednodušší metody k resetování hesla pro heslo Windows 7, které může kdokoli provést při sezení doma.

Jak resetovat heslo na startéru Windows 7 4 způsoby

Níže je uvedeno průvodce, jak resetovat přihlašovací heslo pro Windows 7 Starter pomocí 4 jednoduchých metod. Vše, co musíte udělat, je implementovat je jeden po druhém a být si jistý, že jeden z nich bude určitě pracovat pro vás.

Způsob 1: Vyzkoušejte heslo pro Windows 7 Starter Reset USB pomocí PassFab 4winkey (100%)

Pokud jde o bezpečné resetování hesla Windows Starter 7, Passfab 4winkey je vaše nejlepší sázka. Jedná se o profesionální software určený k tomu, aby uživatelům pomohl resetovat heslo Windows bez technických potíží. Jeho uživatelsky přívětivé a intuitivní rozhraní, velmi rychlé rychlosti a vysoké hodnocení uživatelů z něj činí nástroj pro resetování hesla Windows #1 k dispozici v roce 2021.

Co je na tomto softwaru nejlepší, je jeho 100% úspěšnost a schopnost chránit data a zařízení uživatele. Zde je způsob, jak používáte tento vícebodový software.

 • Po stažení, nainstalujte a spusťte PassFab 4winkey na přístupný počítač a do něj zasuňte jednotku USB. Poté vyberte jednotku USB a klikněte na další na domácím rozhraní.

Objeví se průvodce potvrzením. Stiskněte další a počkejte několik minut, dokud 4winkey úplně nevypálí flash disk.

 • Po spálení jednotky ji vyjměte a připojte jej k uzamčenému počítači a restartujte jej.
 • Brzy počítač začne spuštěn, stisknutím F12 zadejte nabídku BIOS. Zde použijte klávesy se šipkami, abyste zvýraznili pálenou flash jednotku a stiskněte Enter a vyberte jej.
 • Poté uložte a uložte nabídku zavádění.
 • Váš počítač bude restartovat automaticky. Po několika sekundách uvidíte na obrazovce průvodce Passfab 4winkey. Vyberte systém Windows, který chcete resetovat, a stisknout další.
 • Zobrazí se nové rozhraní 4winkey, které ukazuje různé funkce. Vyberte možnost „resetovat heslo pro účet“ a poté vyberte uživatelský účet a klikněte na další.

  Program vás požádá o zadání nového hesla. Zadejte heslo a stiskněte resetování. Nyní počkejte několik minut, dokud program neodstraní heslo a poté klikněte na restart a dostaňte se do počítače pomocí nového hesla.

  Způsob 2: Startér Windows 7 Reseset pro resetování hesla pomocí instalačního disku (zdarma)

  Další populární a vysoce vyhledávanou metodou pro resetování hesla Starter Windows 7 je použití instalačního disku je pomocí instalačního disku. Přečetli jsme mnoho zpětné vazby pro uživatele, kteří tvrdili, že tato technika pro ně přinesla zamýšlené výsledky.

  Co je na této metodě nejlepší, je to, že je zcela zdarma a nemusíte se spoléhat na žádný software třetích stran, abyste mohli používat heslo Reseset Disk Windows 7 Starter. Podívejte se na to, postupujte podle níže uvedených kroků:

  • Nejprve si získejte kopii instalačního disku Windows 7 a vložte jej do uzamčeného počítače. Poté jej restartujte a opakovaně stiskněte F12 brzy po restartu vstup do nabídky nastavení BIOS.
  • Nyní spusťte počítač z instalačního CD Windows 7.

  Are You still Using Windows 7! 2023 Do this Right Now

 • Restartuje. Když se dostanete na instalační obrazovku Windows 7, klikněte na další, jak je znázorněno na obrázku.
 • Na dalším rozhraní klikněte na možnost „Opravit počítač“.
 • Objeví se seznam možností obnovy systému. Stiskněte příkazový řádek z možností obnovy.

  Way 3: Resetujte heslo pro startér Windows 7 od Ophcrack (zdarma)

  Ophcrack je bezplatná a jedna z nejjednodušších metod pro resetování uživatele hesla pro startér Windows 7. Místo obcházení hesla pomáhá uživatelům zjistit ztracené heslo.

  Metoda nemá uspokojivý poměr úspěchu, ale fungovala pro mnoho uživatelů a může pro vás přinést požadované výsledky. Tato metoda zahrnuje použití OphCrack Live CD, stejně jako potřebujete instalační disk pro výše uvedenou metodu.

  Zde je návod, jak můžete získat ztracené heslo pomocí OPHCrack Live CD:

  stáhnout, microsoft, windows, starter, kompletní
  • Zdarma ke stažení Ophcrack Live CD do přístupného počítače a poté na něj vypálit obrázek ISO pomocí aplikace ISO Burning.
  • Nyní odstraňte CD z přístupného nebo druhého počítače a vložte jej do uzamčeného počítače a restartujte jej.
  • Brzy po restartu stiskněte F12 nebo jinou kombinaci kláves zkratky pro vstup do nabídky spouště.
  • Váš počítač se restartuje a po několika sekundách uvidíte načítání OPHCrack Live CD. Zobrazí všechny uživatelské účty ve vašem počítači ve sloupci uživatele (první) a začne obnovovat svá hesla.

  Way 4: Resetujte heslo Windows 7 Starter v nouzovém režimu (Fast)

  Když jste zapomněli na přihlašovací heslo a jste uzamčeni z počítače, můžete heslo resetovat pomocí vestavěného účtu správce systému Windows. Každý systém Windows 7 vytvoří ve výchozím nastavení vestavěný účet správce během procesu instalace. Proces zahrnuje resetování hesla vstup do režimu SEFF.

  Tato metoda je rychlá a efektivní, ale funguje pouze tehdy, pokud jste povolili účet administrátora a nenastavili pro něj heslo, jinak se vestavěný účet správce neobjeví.

  Pokud je tedy tato podmínka splněna, postupujte podle níže uvedených kroků k resetování hesla Starter pro Windows 7:

   Restartujte počítač a brzy začne spustit, stisknutím F8 přinesete obrazovku Advanced Boot Možnosti.

 • Zvýrazněte režim bezpečného režimu pomocí možnosti příkazového řádku pomocí kláves se šipkami a stiskněte Enter a vyberte jej. Nyní zadáte vestavěný správce a okno příkazového řádku.
 • Spusťte příkaz „čistý uživatel“ a počkejte na dokončení procesu.
 • Závěr

  Doufejme, že tento článek vám pomohl naučit se, jak resetovat heslo ve startéru Windows 7. Všechny metody vysvětlené v této příručce jsou vysoce efektivní a mohou vás dostat do uzamčeného počítače.

  Ale pokud chcete nejjednodušší metodu, nainstalujte PassFab 4winkey a resetujte heslo Windows 7 jen několika CLCIKS.

  Jak stáhnout Microsoft Windows 7 Starter ISO. Kompletní průvodce v roce 2020

  Windows Starter ISO je známý jako jeden z nejchladnějších operačních systémů, jaké kdy společnost Microsoft Incorporation vydala. Windows Starter 7 ISO je součástí řady Windows 7 vydané společností Microsoft v roce 2009. Microsoft vydal Windows 7 ve více než šesti různých vydáních. Mezi nimi je však hlavní vydání Starter, Home Basic Edition, Home Premium Edition, Professional Edition a konečně Ultimate Edition.

  Všechny byly vydány v roce 2009. Ale uživatelé byli velmi nadšeni, když viděli startovací vydání. Uživatelé systému Windows si nikdy nemysleli, že operační systém by mohl mít tolik lehké velikosti a všechno. Jakmile je však nainstalována, funguje efektivněji než normální operační systém Windows.

  Stáhněte si kliknutím níže

  Nyní se tedy podívejme na ty věci, díky nimž je v tomto roce 2020 stále velkou věcí startovací ISO Windows 7.

  He is Back. Windows 7 2021 Version

  Jak v roce 2020 stále velká věc startéra Windows 7 stále velká věc

  Starter Windows 7 Starter ISO stále dělá dobrý rozdíl na trhu kvůli svým nejchladnějším funkcím. Hlavní a nejlepší funkcí, kterou se každému uživateli líbil ve startéru Windows 7 Starter ISO, je téma. Ve zbytku je každé vydání Windows 7 rozhraní motivem Windows Aero. Ale není tam ve startéru Windows 7. Má své vizuální styly a rozhraní.

  I když je to velmi základní, je to jednoduché a základní funkce vzaly hodně srdcí a také na trhu hodně podniků. Dokonce až do tohoto data Windows aktualizuje Windows 7 Starter ISO Edition a má skvělou odpověď na trhu. Chcete.li se dozvědět více o Microsoft Windows 7 Home Basic Edition ISO, rozložte na naši stránku Iso River pro podrobné informace.

  Startovací edice Windows 7 byla vydána pouze pro 32Aleznu kompatibility. Dokonce ani toto vydání nepodporuje žádnou platformu, která je více než 2 GB RAM. Tato verze se používá v kancelářích a Microsoft ví, že většina uživatelů startéru Windows 7 je z kanceláří. Takže podle nich dělají změny. Aby aktualizace a všechno mohly být velmi snadné a tyto aktualizace také upgradují svou práci a pracovní styl.

  Nyní se tedy podívejme na to, jak byste mohli stáhnout startér Windows 7 Starter ISO na svou platformu.

  Stáhněte si startér Windows 7 ISO

  Podle uvedených kroků jsou pro stahování stahování Windows 7 Starter ISO a také pro úplnou instalaci toho do vaší platformy.

  • Stáhněte si soubor ISO souboru Windows 7 Starter ISO z oficiálního webu společnosti Microsoft.
  • Při stahování souboru ISO se postarejte o některé věci
  • Postarejte se o komponenty při stahování ISO, ať už je to 32bit nebo 64bit. Před stažením to zkontrolujte.
  • Vezměte si, zda je jazyk, ve kterém stahujete, kompatibilní s vámi. Protože startér Windows 7 byl propuštěn ve více než 115 různých jazycích.
  • Nyní stáhněte ISO Windows 7 podle výše uvedených bodů.

  Zažijte novou změnu ve vaší platformě.

  Požadavky systému Windows 7 Starter ISO

  Toto jsou některé ze základních požadavků systému systému Windows 7 Starter ISO.

  • Maximální RAM, kterou potřebuje, je nejméně 2 GB.
  • Procesor, který je potřebný k tomu, by měl být více než 1.Procesor 5GHz s Pentiem III.
  • Potřebný minimální úložný prostor je 10 GB.

  Jak stáhnout iso- starter Windows 7 v roce 2020

  Startér Windows 7 Starter ISO je známý jako jeden z nejchladnějších a nejlepších systémů, jaké kdy Windows vytvořili. A Windows dosáhl hrnce úspěchu touto malou startovou verzí Windows. Nejchladnější je, že se stále aktualizuje a upgraduje. Doufáme, že všechny informace v tomto článku jsou dostatečně produktivní, aby vám pomohly vědět více o startovacích iso Windows 7. Přesto však máte pochybnosti o tom, co se týká tohoto klidu níže v políčku komentářů.

  Jak zajistit, aby Windows vypadala jako Windows 7

  Zatímco někteří lidé mají pocit, že Windows 10 a 11 mají přitažlivý vzhled, jiní oceňují staré časy a klasičtější vypadající Windows 7. Pokud se zabývající se vzhledem systému Windows 10 nedalo za posledních sedm let nebo Windows 11 si přeje zpětné volání do tradičního vzhledu okna, máte možnosti!

  Doba trvání

  Dobrou zprávou je, že Windows 10 a Windows 11 jsou vysoce přizpůsobitelné, takže můžete vytvořit jejich design tak, aby vypadal téměř stejně jako Windows 7. S několika vylepšeními prvků, jako je tapeta, barevné schéma a výchozí prohlížeč, se vrátíte do vzhledu Windows 7 a cítíte se v žádném okamžiku.

  Změňte nabídku startu na Windows 10

  Krok 1: Stahování s názvem Classic Shell vám jednou umožnilo změnit aspekty menu klíčových a aspektů, aby vypadaly spíše jako Windows 7. Bohužel podpora klasického Shell skončila v roce 2017, ale kód byl vyzvednut a pokračoval s Open Shell, kterou si můžete stáhnout zde. S tímto bezplatným nástrojem můžete upravit nabídku Start Windows 10 tak, aby připomínala verzi, která byla dodávána s Windows 7. Po instalaci uvidíte v nabídce Start uvedené šest položek uvedených pod Classic Shell. Zde si budete chtít vybrat klasické nastavení nabídky Start.

  Krok 2: Na kartě Start Menu Style vyberte styl Windows 7.

  Krok 3: Dále jděte sem a stáhněte si nabídku startu Windows 7 Orb (jedná se o obrazové soubory, takže si je můžete vyzvednout z mnoha různých míst, pokud chcete). Po stažení vyberte Custom v dolní části karty Styl Start Styl a vyberte stažený obrázek. Možná budete muset vylepšit velikost tlačítka. použili jsme 60, protože výchozí nastavení bylo příliš velké pro naše rozlišení na ploše.

  Krok 4: Na kartě Skin vyberte Windows Aero. Vyberte OK, abyste dokončili.

  Krok 5: Pokud se vám moc nestará o další možnosti stylu, ale opravdu vám chybí možnost, aby byl průhlednost hlavního panelu při práci průhledný, pak místo toho doporučujeme stáhnout PincrucenTTB. Dá vám to sladké průhlednosti, aniž byste změnili cokoli jiného.

  Změňte tapetu na Windows 10

  Krok 1: Chcete.li nainstalovat tapetu Windows 7, stáhněte si obrázky odtud. Máme zde příklad, který můžete použít také.

  Krok 2: Klepněte pravým tlačítkem myši na plochu Windows 10 a vyberte Personalize.

  Krok 3: Aplikace Nastavení by se pak měla objevit a výchozí hodnota na panel pozadí. Ujistěte se, že rozbalovací nabídka na pozadí čte obrázek a poté vyberte tlačítko procházet.

  Změňte barvy v systému Windows 10

  Krok 1: Klepněte pravým tlačítkem myši na plochu a vyberte Personalizovat.

  Krok 2: Vyberte barvy vlevo od aplikace Nastavení. Pro nejlepší výsledky jsme si vybrali Navy Blue, ale můžete experimentovat, pokud chcete.

  Krok 3: Dále přepínáme barvy titulního panelu. Zkontrolujte možnost titulních sloupců směrem k dolní části panelu. Pokud také chcete, můžete přidat start a hlavní panel.

  Přidejte gadgety

  Microsoft Gadgets byla oblíbenou možností v systému Windows 7. Díky těmto praktickým aplikacím byste mohli okamžitě vidět různé kategorie životně důležitých zpráv a denních aktualizací na ploše díky těmto praktickým aplikacím. Mohli zobrazit počasí, hodiny, aktualizace zásob a další, vše při používání minimálních systémových zdrojů.

  Mnohem zděšení některých uživatelů Microsoft eliminoval gadgety v systému Windows 10, aby pomohl předcházet bezpečnostním problémům. Windows 11 je o něco lepší, protože má widgety. (Zde jsou naše oblíbené), které přebírají roli podobnou gadgetu.

  Mnoho uživatelů systému Windows chybí způsob, jakým gadgety fungují v systému Windows 7. Vzetiněm je, že máte přístup k mnoha z těchto funkcí stažením 8GadgetPack. Microsoft Store certifikoval 8GadgetPack pro bezpečnost, takže můžete získat stejný zážitek z Windows 7 bez rizik. Možnosti zahrnují schránky, hodiny, agendu, spouštěč aplikací a další.

  A co Windows 11?

  Mnoho kroků, o kterých jsme diskutovali pro Windows 10, bude také fungovat pro Windows 11, ale můžete narazit na některé problémy s kompatibilitou. Pokud se snažíte převést Windows 11 na 7 vzhled, měli byste podniknout několik samostatných kroků.

  Krok 1: Stáhněte si startAllback. Jedná se o plný balíček pro změnu Windows 11 na tradičnější uživatelské rozhraní, které přináší zpět mnoho klasických oblíbených, včetně funkcí z Windows 10 a Windows 7. Pokud se vám líbí, jak to vypadá, můžete získat trvalý licenční klíč pouze pro pár babek.

  StartAllBack je velmi intuitivní, s různými sekcemi pro nabídku Start, hlavní panel, správu souborů a další. Je to jedno z nejjednodušších retro-UI řešení, jaké jsme kdy viděli, a šetří hodně práce ve srovnání s Windows 10.

  Krok 2: Stáhněte si nástroj Win11DisableRonaldCorners. Pokud jste fanouškem starého stylu oken, můžete být obzvláště zděšeni zaoblenými rohy v systému Windows 11. Spuštění tohoto nástroje by je mělo vyloučit pro vás.

  Krok 3: Všimněte si, že řešení jako 8GadgetPack budou také spolupracovat s Windows 11, ačkoli Microsoft také testuje widgety podobné gadgetu ve svých náhledech zasvěcených osob 2022.

  A konečně, pokud váháte mezi Windows 10 a 11, možná budete chtít zkontrolovat náš průvodce zde a zjistit, zda byste měli upgradovat.

  Doporučení editorů

  Kevin začal rozebírat počítače v 90. letech, když byl zemětřesení na cestě a jeho počítači postrádal požadované komponenty. Od té doby…

  Windows 10 stále drží své vlastní, přestože Windows 11 stojí za upgrade. Má mnoho stejných funkcí jako jeho mladší sourozenec a s některými aplikacemi stále funguje lépe. Pokud však plánujete nainstalovat Windows 10 na nový počítač, musíte si vybrat z jedné z mnoha možností instalace Windows 10.

  Měli byste nainstalovat Windows 10 Home? Windows 10 Pro? A co režim S? V této příručce Windows 10 rozebíráme nejoblíbenější verze a proč by jeden nebo druhý mohl být pro vás nejlepší. Windows 10 Home vs. Pro vs. S režimem funkce může být náročné pracovat ve všech verzích systému Windows 10 a rozhodnout, které z nich je pro vaše potřeby pravé. Všechny tři běžné verze jsou na tomto seznamu a měly by vám poskytnout nejlepší volba pro obecné výpočetní techniky nebo školu.

  Podle nejnovějšího průzkumu parního hardwaru a softwaru se více hráčů PC přechází na používání Windows 11. Ačkoli Windows 10 nadále na vrcholu grafů, pomalu ztrácí uživatele s novějším operačním systémem společnosti Microsoft, protože Windows 11 nyní ohrožuje třetinu všech operačních systémů v měsíčním průzkumu Steam.

  Je to šťastná zpráva pro Microsoft, protože Windows 11 pokračuje v průzkumu hardwaru Steam vpřed. Zatímco průzkum nezahrnuje software a hardware používaný každým hráčem na platformě, stále nám ukazuje některé významné průměry. Společnost Microsoft pokračovala v tlačení Windows 11 pro nové počítače a nejnovější průzkum od Steam naznačuje, že úsilí funguje.

  Windows 11 je skvělé.- Stojí za to upgradovat na Windows 10. Ale stejně jako u každé verze Windows je to nejlepší, když na to uděláte nějaké vylepšení. Kromě toho, že Windows 11 vypadá jako Windows 10 nebo přizpůsobení hlavního panelu Windows 11, existuje několik změn, které může provést, kdo může pro Windows 11 provést, a jsou to změny, které by měl každý provést. Alespoň podle mého skromného názoru.

  Pokud tedy hledáte upgradovaný, rozšířený a celkem lepší zkušenost se systémem Windows 11, zde je pět nejlepších změn, které byste na něm měli právě provést. Zakázat sledování a personalizaci, pokud, stejně jako já, nejste fanouškem hluboké personalizace nebo sběru dat na vás obecně, pak stejně jako já budete hledat nejméně sledovanou verzi Windows, kterou najdete. Zatímco Windows 11 na vás shromažďuje více dat než předchozí verze, můžete některé z nich zakázat a omezit způsob, jakým operační systém automaticky přizpůsobuje vaši zkušenost.

  Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

  Windows Starter 7

  Jsme Microsoft Partners!

  Zapomeňte na ty klíče, které jsou blokovány během několika dnů;

  Budete moci aktivovat svůj produkt přímo pomocí Microsoft, ať už online nebo na telefonu.

  Recenze od skutečných lidí!

  Pokud kupujete tři nebo více produktů, použijte tyto kupóny k získání až 30% slevu.

  Přidejte do svého košíku všechny produkty, které chcete koupit, a poté tyto kupóny použijte, protože se vztahuje na následující množství produktů:

  Během procesu pokladny použijte jeden z těchto kupónů:
  Od 3-4 produktů 10% SLEVA Uniqdisc-3-na-4
  Od 5-9 produktů 20% sleva Uniqdisc-5-na-9
  Z 10 nebo více produktů 30% sleva Uniqdisc-10 nebo

  Spokojenost zaručená

  Naše pomocná pomoc je připravena vám kdykoli pomoci nainstalovat software a vyřešit všechny problémy, které můžete mít s vaším produktem.

  Okamžitě stahujte software

  Veškerý náš software je připraven ke stažení. Nečekejte na doručení. To je to, co hledáte. Nehledejte dále.

  stáhnout, microsoft, windows, starter, kompletní
  | Denial of responsibility | Contacts |RSS