Jak stahovat hudbu do iPadu bez iTunes

Jak stahovat hudbu do iPhonu: 6 snadných a bezplatných způsobů

Asi nejzřetelnějším způsobem stahování hudby z počítače se systémem Windows nebo macOS (až do Catalina) do iPhonu je iTunes. Všechny takto přidané zvukové soubory můžete poslouchat ve standardní aplikaci Hudba v iOS. Stojí za zmínku, že iTunes ripuje hudbu rychleji než všechny ostatní níže uvedené aplikace kromě Finderu.

Spusťte iTunes. Pokud není nainstalována, stáhněte si ji z webu společnosti Apple a nainstalujte ji.

Nyní přidejte hudbu, kterou chcete poslouchat na iPhonu, do knihovny iTunes. Za tímto účelem klikněte v nabídce aplikace na Soubor → Přidat soubor do knihovny médií nebo Přidat složku do knihovny médií a zadejte, kde je hudba uložena v počítači.

Po dokončení připojte smartphone k počítači pomocí kabelu USB a klikněte na ikonu iPhone v horní části okna iTunes. V případě potřeby zadejte své Apple ID a heslo.

Stačí zkopírovat hudbu z knihovny iTunes do paměti smartphonu. Existují dva způsoby, jak to provést: automaticky a ručně.

Jak nastavit automatické kopírování hudby z iTunes

Tato metoda slouží k hromadnému kopírování. Do iPhonu se stahují buď všechny skladby z iTunes dohromady, nebo všechna hudba z vybrané kategorie, ať už jde o žánr, album, interpreta nebo seznam skladeb.

Na postranním panelu iTunes otevřete část „Hudba“.

Na panelu vpravo zaškrtněte políčko „Synchronizovat hudbu“.

Pokud nechcete, aby iTunes zkopírovaly veškerou vaši hudbu, vyberte možnost „Vybrané seznamy skladeb, umělci, alba a žánry“ a zaškrtněte zobrazené možnosti.

V dolní části okna klikněte na tlačítko „Apply“ a počkejte, až iTunes zkopíruje soubory.

Jak ručně zkopírovat pouze vybrané skladby z iTunes

Ruční způsob vám poskytuje větší kontrolu a umožňuje zkopírovat jednu nebo více vybraných skladeb, aniž by to ovlivnilo ostatní soubory v hudební knihovně.

Otevřete sekci „Procházet“ v postranním panelu iTunes.

Přejděte dolů a zaškrtněte políčko „Ruční zpracování hudby a videa“.

stahovat, hudbu, ipadu, itunes

Nad obrázkem iPhonu na postranním panelu klikněte na šipku zpět a přejděte do knihovny médií.

Otevřete sekci „Písně“ na bočním panelu. Pokud se v horní části okna nezobrazí, stiskněte tlačítko „Knihovna médií“.

Přetáhněte požadované stopy z pravé strany okna na obrázek iPhonu na levé straně. Počkejte, až iTunes zkopírují soubory.

Stahování hudby do iPhonu z webového prohlížeče

V žádném případě neschvalujeme pirátství, ale můžete použít prohlížeč Safari a řadu služeb, které umožňují stahování hudby ve formátu mp3. Můžete ji pak poslouchat ze souborů stejně jako běžnou hudbu. Nebo si nainstalujte bezplatnou aplikaci přehrávače z obchodu App Store.

Rychlé příkazy

Pokud se vám nelíbí omezení systému iOS, nová aplikace Příkazy vám to trochu usnadní. Toto je standardní aplikace pro automatizaci v systému iOS 12. Aplikace umí věci, které žádná jiná aplikace v App Store neumí. Jedním klepnutím můžete provádět složité řetězce akcí.

Můžete také použít připravené zkratky jiných uživatelů. Například příkaz Video Downloader umožňuje stahovat videa z téměř všech webových stránek, včetně. YouTube, DailyMotion, Vimeo a další.д.

existuje příkaz YouTube Ripper, který umožňuje extrahovat a stahovat zvuk z videí. Chcete-li použít oba příkazy, musíte otevřít video, stisknout tlačítko Sdílet, vybrat aplikaci Příkazy a spustit příkaz. Po stažení videa nebo zvuku si můžete vybrat, kam je uložíte. na iCloud Drive nebo do Dropboxu. Soubor budete moci otevřít i v jiných aplikacích, jako je VLC nebo Dokumenty.

Správce prohlížeče a dokumentů

Správce prohlížečů a dokumentů je podobný výše uvedené aplikaci, ale obsahuje funkci Smart Download. Pokud kliknete na odkaz na službu SoundCloud a vyberete skladbu k přehrání, aplikace vám nabídne stažení skladby ve formátu MP3. Po stažení můžete hudbu přehrávat v aplikaci nebo ji posílat do jiných přehrávačů.

Pokud máte v zařízení nainstalovaný systém iOS 13, nemusíte stahovat žádnou aplikaci, abyste mohli stahovat hudbu zdarma. Hudební soubory lze stahovat v prohlížeči Safari.

Stačí otevřít hudební web, stisknout tlačítko Stáhnout a Safari se zeptá, zda chcete soubor stáhnout. Soubor se uloží do aplikace Soubory. Soubory se ve výchozím nastavení ukládají do složky Stažené soubory na iCloud Drive, ale v Nastavení. Safari může změnit složku pro ukládání. Po stažení souboru můžete skladbu odeslat do libovolného přehrávače médií.

Jak přenést hudbu do iPhonu bez iTunes

1) Stáhněte si bezplatnou zkušební verzi programu „WALTR 2“ pro Mac z webových stránek společnosti Softorino.

Tip: Protože je WALTR 2 příliš užitečný pro obcházení nepříjemných omezení iTunes, Apple v současné době tuto aplikaci v Mac App Store nenabízí.

2) Otevřete soubor Wltr2.dmg ve složce „Downloads“ vašeho účtu Mac.

3) Přetáhněte a pusťte aplikaci Waltr2.aplikace ve složce „Aplikace“.

4) Vysuňte virtuální disk „WALTR 2“: Klikněte pravým tlačítkem myši na jeho ikonu na ploše a vyberte možnost „Vysunout“.

5) Připojte iPhone, iPad nebo iPod Touch k portu USB počítače.

6) Spusťte aplikaci „WLTR 2“ pomocí Spotlight nebo dvakrát klikněte na její ikonu ve složce „Aplikace“.

Tip: Pokud se zobrazí varovná zpráva, že otevíraná aplikace pochází od odinstalovaného výrobce, můžete dočasně změnit aktuální nastavení aplikace „Gatekeeper“ a aplikaci přesto spustit: stačí kliknout pravým tlačítkem myši na ikonu aplikace „WALTR“ v aplikaci Finder a poté z kontextové nabídky vybrat možnost „Otevřít“.

Pokud jsou zařízení se systémem iOS a počítač připojeny ke stejné síti Wi-Fi, měla by se aplikace „WALTR“ připojit k mobilnímu zařízení bezdrátově. Pokud se tak nestane, připojte zařízení k aplikaci iTunes a v nastavení zrušte zaškrtnutí políčka „Synchronizovat s tímto telefonem přes Wi-Fi“ a stiskněte tlačítko „Použít“.

Nyní znovu zaškrtněte políčko a klikněte na tlačítko „Použít“.

Po úspěšném propojení obou zařízení přes Wi-Fi bude zařízení iOS připraveno přijímat mediální soubory přenášené do aplikace „WALTR“.

Potřebujete dobrou záminku, abyste mohli z milovaného iPodu odfouknout prach?? Aplikace „WALTR 2“ podporuje všechna mobilní zařízení Apple od původního iPodu z roku 2001 až po nejnovější iPhone 7.

7) Vyhledejte na Macu hudební soubory, které chcete přenést do iPhonu.

Tip: Chcete-li proces urychlit, vytvořte v aplikaci Finder inteligentní složku, do které shromáždíte všechny existující hudební soubory.

8) V okně aplikace „Finder“ obsahujícím hudební soubory vyberte jeden nebo více souborů, přetáhněte je do okna aplikace „WALTR 2“ a poté uvolněte tlačítko myši. Do okna aplikace „WALTR 2“ můžete také přenášet soubory různých formátů, aplikace před přenosem do příslušných aplikací iOS všechny formáty souborů roztřídí a překóduje.

Tip: Alternativně můžete v aplikaci WALTR stisknout tlačítko „Vybrat soubory“.

Zobrazí se zpráva, že aplikace překóduje soubory za běhu.

Po úspěšném přenosu všech souborů by vás aplikace WALTR měla vyzvat, abyste zvedli iPhone a spustili aplikaci Hudba.

Tip: Nemusíte se obávat, že během přenosu souborů do zařízení iOS odpojíte kabel USB: aplikace „WALTR 2“ využívá funkci „inteligentního přepínání připojení“, která automaticky pokračuje v přenosu souborů přes síť Wi-Fi, pokud je k dispozici.

9) Zavřete aplikaci WALTR a odpojte zařízení iOS od počítače.

10) Spusťte aplikaci Hudba v zařízení iOS a poslechněte si právě přenesené skladby.

Ne, to je vlastně vše, co je třeba udělat!

Tip: Aplikace „WALTR 2“ zpracovává alba s plnou formou a plnou podporou seznamu CUE; automaticky rozděluje dlouhé zvukové soubory, například „Tubular Bells“ Mikea Oldfielda, na více souborů, které se v aplikaci „Hudba“ zobrazí jako samostatné stopy.

Obsah přenesený do zařízení se systémem iOS pomocí aplikace WALTR se bohužel nebude synchronizovat s aplikací iTunes pro stolní počítače, takže si toho buďte vědomi.

Jak přenášet videa z počítače do iPadu přes iCloud

V obou případech jsou kroky pro přesun fotografií z počítače do iPadu stejné. Níže je uvedena ukázka s jasnými pokyny.

Krok 1 Přejděte na webovou stránku iCloud a přihlaste se ke svému účtu iCloud.

Krok 2 Zvolte, zda chcete použít Fotky nebo iCloud Drive Nahrajte videa, která chcete uložit do iPadu.

Krok 3 Vraťte se na iPad a otevřete aplikaci Fotografie nebo Soubory pro uložení videí do iPadu.

Přenos hudby pomocí aplikace FoneTrans

FoneTrans pro iOS je profesionální způsob synchronizace hudby mezi počítačem a iPadem.

  • Přenos hudby mezi iPadem a počítačem jedním kliknutím.
  • Podporuje téměř všechny zvukové formáty včetně M4V, MOV atd. Д.
  • Automatické kódování hudby do podporovaných formátů iPadu.
  • Kompatibilní s iPadem se systémem iOS 13 / 12 / 11 / 10.

Je to zkrátka nejjednodušší způsob, jak synchronizovat hudbu mezi počítačem a iPadem Pro / Air / Mini / 5 nebo starším.

Pomocí aplikace FoneTrans pro iOS můžete volně přenášet data z iPhonu do počítače. Do počítače můžete přenášet nejen textové zprávy z iPhonu, ale také fotografie, videa a kontakty.

  • Snadný přenos fotografií, videí, kontaktů, aplikace WhatsApp a dalších dat.
  • Náhled dat před přenosem.
  • K dispozici pro iPhone, iPad a iPod touch.

Jak přenášet hudbu mezi počítačem a iPadem

Krok 1 Nastavení iPadu pro přenos hudby

Existují dvě verze programu FoneTrans, jedna pro Windows 10/8/7 a druhá pro Mac OS X. Pořiďte si správnou verzi v závislosti na situaci.

Přejděte na Hudba na levé straně, klikněte na ikonu Více a zobrazte dialogové okno Otevřít soubor. Přejděte k hudebním souborům na pevném disku, vyberte je a klikněte na tlačítko Otevřít Přenos hudby do iPadu.

Krok 3 Zálohování hudby v počítači

Pokud chcete synchronizovat hudbu ze zařízení iPad s počítačem, přejděte do aplikace Hudba a zaškrtněte všechny skladby, které chcete zálohovat. Klikněte na ikonu PC na horní liště a vyberte počítač nebo knihovnu iTunes.

Tento průvodce představuje 6 účinných způsobů přenosu hudby mezi počítačem a iPadem. Hudební knihovna iCloud, iCloud Drive, iTunes a AirDrop. Toto jsou služby společnosti Apple pro přenos hudby. Pomáhá také přenášet fotografie z počítače do iPadu.

Na druhou stranu FoneTrans pro iOS nabízí více výhod, jako je automatická konverze zvuku. Další problémy se synchronizací hudby? Neváhejte a zanechte své vzkazy níže.

stahovat, hudbu, ipadu, itunes

Pomocí aplikace FoneTrans pro iOS můžete volně přenášet data z iPhonu do počítače. Do počítače můžete snadno přenášet nejen textové zprávy z iPhonu, ale také fotografie, videa a kontakty.

Nejdůležitější informace o službě FoneTrans

FoneTrans umožňuje nejen přidávat hudbu do iPodu, ale také přenášet hudbu z iPodu do iTunes nebo přenášet skladby z iPodu do počítače. Přenos hudby mezi iPodem a počítačem nebo iTunes je tedy zdarma.

Může vám také pomoci vytvořit kopie dat z iPodu v počítači nebo jiném zařízení.

Při přenosu hudby mezi zařízením iDevice a počítačem uchovávejte svá data v bezpečí.

Snadné načítání hudebních knihoven.

Jak stahovat hudbu a videa do iPhonu a iPadu

Na rozdíl od systému Android nemá iOS vestavěný downloader. Když kliknete na stažení hudebního souboru v Safari, neotevře se automaticky v aplikaci Hudba. Apple chce, abys dělal věci jinak. používat streamovací hudební službu Apple Music, kupovat filmy na iTunes atd. Ale co když si chcete stáhnout zpěvníky (mixtapes) online?? Nebo sleduj pořady na iPhonu?

Hudbu a videa můžete do iPhonu a iPadu stahovat několika způsoby, všechny jsou legální a některé zcela zdarma.

Dokumenty od Readdle. Správce souborů a přehrávač médií pomáhá stahovat hudbu a videa do iPhonu a iPadu 5

Nejlepší způsob stahování hudby a videí z internetu a jejich přehrávání v iPhonu nebo iPadu. používat aplikaci Documents by Readdle. Je to univerzální aplikace s vestavěným prohlížečem, stahovačem, správcem souborů a přehrávačem médií.

Pokud chcete zapomenout, že v iPhonu jsou aplikace pro hudbu a video, Documents vám s tím zdarma pomůže.

Jednoduše přejděte na webové stránky přes „Documents by Readdle“ a klikněte na tlačítko pro stažení. Můžete také rozhodnout, kam se soubor uloží. Po stažení stačí na něj kliknout a začít hrát. „Dokumenty přehrají většinu formátů zvuku a videa přímo v aplikaci.

Pokud chcete, můžete sdílet pomocí jiné aplikace, například VLC (k tomu se vrátíme níže).

Finder pro iOS nabízí skvělý způsob přenosu souborů z počítače PC nebo Mac. Chcete-li to provést, ujistěte se, že jste připojeni ke stejné síti, a jednoduše přejděte na stránku docstransfer.com a naskenujte QR kód.

Nyní vyberte soubory a ty se okamžitě přenesou do iPhonu nebo iPadu! Není třeba instalovat iTunes ani připojovat kabel Lightning.

Pokud máte potíže s omezeními systému iOS, nová aplikace Zkratky je jako dar z nebes. Je to vlastní aplikace společnosti Apple pro automatizaci uživatelů iOS 12.

Umožňuje vám dělat věci, které pomocí aplikací z App Storu jednoduše nemůžete dělat znovu. Můžete spouštět složité automatizační pracovní postupy, při kterých se automaticky provádí více akcí za sebou.

Můžete však také spouštět zástupce vytvořené uživatelem. Jediný zástupce s názvem Video Downloader umožňuje stahovat videa z téměř všech hlavních webových stránek. To zahrnuje. YouTube, DailyMotion, Vimeo atd.

K dispozici je také zkratka YouTube Ripper. Tím získáte možnost stáhnout z videosouboru pouze zvuk.

V obou případech stačí video otevřít, sdílet, vybrat zástupce a spustit. Po stažení videa nebo zvuku si můžete vybrat, kam je uložíte (na iCloud Drive nebo Dropbox), nebo je otevřete v aplikaci, jako je VLC nebo Dokumenty.

VLC sice nemá vestavěný stahovač, ale nástroje Přenos přes Wi-Fi a Mediální server se používají poměrně snadno.

Otevřete postranní panel a klepnutím na možnost „Přenos Wi-Fi“ ji povolte. Poté zadejte adresu do prohlížeče v počítači PC nebo Mac. Pak vyberte soubory k přenosu a počkejte na jejich bezdrátové zkopírování.

Pokud používáte server Plex nebo DLNA, nemusíte nic přenášet. Stačí se připojit k serveru a okamžitě začít streamovat ze serveru.

Bez ohledu na to, kterou aplikaci používáte, většina populárních serverů nyní nabízí samostatnou funkci. I když ne všechna média lze stahovat tímto způsobem, většinu filmů a televizních pořadů lze stáhnout. V aplikacích jako Netflix, Amazon Prime Video, Hulu a dalších hledejte tlačítko pro stažení.

Totéž platí pro aplikace pro streamování hudby, jako jsou Apple Music, Spotify a Pandora. Pokud si zaplatíte prémiový tarif, můžete si stáhnout jakoukoli skladbu pro přehrávání offline! Otevřete svou oblíbenou aplikaci a použijte tlačítko Stáhnout.

Proč platit 10 dolarů měsíčně za Apple Music nebo Spotify, když už máte vlastní hudební sbírku v notebooku? Existuje způsob, jak proměnit svou hudební sbírku ve streamovací aplikaci pomocí cloudové synchronizační služby, jako je Dropbox nebo Disk Google.

Stačí nahrát hudbu do služby Dropbox nebo Disk Google a stáhnout aplikaci Cloud Music Player do iPhonu nebo iPadu. Poté jednoduše připojte svůj účet cloudového úložiště k aplikaci.

Veškerou hudbu můžete nyní streamovat do iPhonu nebo iPadu, kdykoli budete chtít. Není nutné platit žádné předplatné.

A ano, můžete si stáhnout hudbu, která bude dostupná offline. Pokud nemáte na cloudovém účtu volné místo, můžete hudbu synchronizovat s cloudovým přehrávačem pomocí streamování přes Wi-Fi.

Pro ty, kteří dočetli o snadných a bezplatných způsobech poslechu hudby (NE rádia) zdarma, máme bonusový tip: použijte aplikaci iCloud Drive a Files.

Pokud si platíte prémiovou službu iCloud Drive a máte volné místo, stačí hudbu nebo videa nahrát na samotnou službu iCloud Drive. Takže je k dispozici ve Finderu na Macu a v aplikaci Soubory na iPhonu nebo iPadu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS