Jak stahovat hudbu do iPhonu

Jak přenést hudbu z iPhonu, iPadu nebo iPodu do počítače s iTunes nebo bez nich

Přehrávání hudby na iPhonu, iPadu a iPodu se zdá být docela jednoduchý problém, protože služba Apple Music nabízí nespočet skladeb a melodií, z nichž každou nikdy nedoposloucháte.

I když nechcete platit za služby Apple Music, mohou to být alternativní hudební aplikace, které vám umožní poslouchat skladby na iPhonu, iPadu nebo iPodu.

Pokud však chcete poslouchat hudbu z iPhonu na počítači se systémem Windows, situace se poněkud zkomplikuje.

 • Na rozdíl od počítače Mac, který se může automaticky synchronizovat se zařízením iOS pomocí vašeho Apple ID, může počítač s Windows přehrávat hudbu z iPhonu až po přenosu hudby z iPhonu do počítače. Naštěstí nám s tím mohou pomoci iTunes a některé programy třetích stran pro přenos souborů v systému iOS.
stahovat, hudbu, iphonu

Pokud si nahrajete zpěv písně nebo hru na nástroj, jeví se jako ideální řešení práce s vaší tvorbou přenesení dema do počítače pro další optimalizaci.

V této příručce najdete několik praktických metod přenosu hudby z iPhonu, iPadu nebo iPodu do počítače bez ohledu na to, o jaký druh hudby se jedná, zda jde o zakoupené položky služby Apple Music, stažené skladby jiných výrobců nebo domácí zvukový soubor.

přenos hudby z iPhonu / iPadu / iPodu do počítače:

Metoda 1. Synchronizace s iTunes

Prvním a nejoblíbenějším způsobem, jak poslouchat hudbu zdarma, je nastavit synchronizaci souborů se smartphonem prostřednictvím iTunes.

Každý majitel aplikace Apple vlastní desktopovou aplikaci, takže není třeba stahovat žádný další software.

Potřebujete pouze iPhone, software iTunes nainstalovaný v počítači a dříve stažené hudební soubory.

Pokud nemáte v počítači nainstalované iTunes, můžete si software stáhnout z oficiálních stránek společnosti Apple na adrese: https://www.Apple.com/en/iTunes/download/

Pozor ! iPhone podporuje pouze hudbu ve formátech MP3, AIFF, AC, AAC, WAV, Apple Lossless a Audible. Soubory s jinou příponou můžete synchronizovat se smartphonem, ale nebudou se přehrávat v hudebním přehrávači.

 • Připojte telefon k počítači pomocí kabelu Lightning;
 • Spusťte aplikaci iTunes a počkejte, až „uvidí“ vaše mobilní zařízení. Připojení můžete zkontrolovat kliknutím na kartu „Zobrazit“-„Boční nabídka“. Na levé straně se zobrazí seznam připojených zařízení;
 • V postranní nabídce klikněte na název svého iPhonu a poté přejděte do okna „Nastavení“;
 • Přejděte dolů na stránku a zaškrtněte políčko „Zpracovat ručně“, jak je znázorněno na obrázku níže:
 • Vyberte kartu Hudba na levé straně a zakažte synchronizaci, přičemž zadejte, že chcete, aby byla zohledněna celá vaše hudební knihovna. Pokud nevypnete synchronizaci s oficiálním sdílením skladeb, nemusí se hudba ve smartphonu zobrazit
 • Nyní je třeba přidat osobní hudební knihovnu a synchronizovat ji s telefonem. Za tímto účelem vyberte v horní části okna iTunes kartu „Soubor“. „Přidat novou knihovnu médií“. Otevře se nové okno s průzkumníkem souborů v počítači. Vyberte všechny skladby, které chcete přidat. Zobrazí se v okně iTunes;

Spustí se proces stahování vybrané hudby do telefonu.

Po dokončení můžete svůj gadget odpojit od počítače a poslouchat skladby ve standardní aplikaci Hudba.

 • Nahrávání skladeb do smartphonu prostřednictvím iTunes je oficiálně povoleno společností Apple, takže váš účet nebude nikdy zakázán, i když jste si hudbu nelegálně stáhli do počítače;
 • Skladby se zobrazí ve výchozí aplikaci Hudba v telefonu. To znamená, že je můžete poslouchat na pozadí nebo při zamčené obrazovce;
 • Hudba je dostupná i bez internetu;
 • Možnost stahování je dostupná na jakémkoli počítači s jakýmkoli operačním systémem. Stačí nainstalovat

Nevýhodou synchronizace s iTunes je rychlost vytváření vlastního seznamu skladeb.

Musíte si předem stáhnout hudbu z internetu, mít u sebe počítač a čekat, až se skladby přidají do telefonu.

Počet skladeb je také omezený. vše závisí na paměti iPhonu.

Jak přidat hudbu do iPhonu

Přispěvatel(é): Luigi Oppido. Luigi Oppido je majitelem a technikem společnosti Pleasure Point Computers v kalifornském Santa Cruz. Má více než 25 let zkušeností s opravami počítačů, aktualizacemi, obnovou dat a odstraňováním virů. Více než dva roky také moderuje rozhlasový pořad Computer Man Show! v KSCO ve střední Kalifornii.

Počet zobrazení tohoto článku: 28 057.

V tomto článku se dozvíte, jak přidat skladby do aplikace Hudba v iPhonu. Můžete to udělat synchronizací knihovny iTunes (v počítači) s iPhonem, nákupem hudby v iTunes Store (v iPhonu) nebo pomocí předplatného Apple Music. Můžete také použít streamovací hudební službu, například Spotify nebo Yandex.Hudba k poslechu hudby zdarma (ale s reklamami).

stahovat, hudbu, iphonu
 • Soubor MP3. Do iTunes můžete přidat soubory MP3; pokud je iTunes vaším primárním hudebním přehrávačem, dvakrát na ně klikněte, nebo klikněte na „Soubor“ „Přidat složku“, vyberte složku s hudbou a klikněte na „Vybrat složku“ v pravém dolním rohu okna.
 • Audio CD. obsah CD můžete do iTunes přidat vložením zvukového CD do optické jednotky počítače, kliknutím na ikonu CD v okně iTunes a následným kliknutím na Import CD.

Připojení iPhonu k počítači. Připojte jeden konec nabíjecího kabelu USB k portu USB počítače a druhý konec k nabíjecímu portu iPhonu.

Klikněte na tlačítko Synchronizovat. Jedná se o šedé tlačítko v pravém dolním rohu stránky iTunes. Proces kopírování hudby do iPhonu začne.

Počkejte na dokončení procesu. V závislosti na počtu skladeb to bude nějakou dobu trvat.

Používání počítače a softwaru třetích stran

Jak přehrát vyzváněcí tón na iPhonu bez iTunes? Dlouhou dobu bylo možné přenášet data do zařízení Apple pouze pomocí speciální aplikace. V současné době je k dispozici několik programů, které mohou nahradit iTunes. Mnohé z nich jsou lepší než známý přehrávač médií Apple: jsou rychlejší, jednodušší a pohodlnější.

Aplikace WALTR 2

Hlavní funkcí je, že WALTR 2 sám převádí soubory. Software automaticky rozpozná formát. Nyní stačí, aby uživatel přetáhl data a WALTR 2 je sám transformuje na základě požadavků standardních aplikací společnosti Apple. STÁHNOUT

WALTR 2 je kompatibilní se všemi modely od iPhonu 4. Můžete také připojit iPod nebo iPad.

Majitel chytrého telefonu jej musí připojit k počítači jedním z následujících způsobů.

Pak otevřete WALTR 2 a přetáhněte do něj soubor M4R.

Brzy bude iPhone upozorněn na nový vyzváněcí tón. Hotovo!

Aplikace MobiMover

Jak přidat do iPhonu vyzváněcí tón zdarma? Instalace aplikace MobiMover do počítače. Funkce jsou podobné jako u WALTR 2. Můžete také přenášet kontakty, mazat soubory ze zařízení a posílat soubory z iPhonu do iPadu. STÁHNOUT

Uživatel musí připojit smartphone k počítači a otevřít aplikaci MobiMover. V hlavní nabídce se zobrazuje model, úroveň nabití baterie, kapacita paměti, operační systém a telefonní číslo.

V dolní části obrazovky je tlačítko Vlastní. Klikněte na něj a vyberte možnost Audios a vyzváněcí tóny.

Poté je třeba přetáhnout mediální soubory a odeslat je do zařízení kliknutím na příslušnou ikonu. Zvukový soubor by se nyní měl objevit mezi skladbami v iPhonu.

iFunBox

iFunBox pro PC vám umožní plně ovládat systém souborů v iPhonu a dalších zařízeních Apple. STÁHNOUT

Jak vložit hudbu do vyzváněcího tónu iPhonu? iFunBox funguje jednoduše.

Uživatel otevře iFunBox. Po připojení telefonu k počítači.

Poté přetáhněte mediální soubory do hlavního okna a počkejte na dokončení synchronizace.

Jak poslouchat hudbu na iPhonu nebo iPadu pomocí předplatného streamovací služby. nejpohodlnější způsob (doporučujeme)

Výše uvedené metody jsou zaměřeny především na spotřebitele pirátského obsahu, tj. ti, kteří si kupují hudbu nebo si předplácejí legální streamovací služby, tyto komplikace nepotřebují.

Hlavní výhody placených streamovacích služeb

 • přístup k desítkám milionů skladeb kdekoli na internetu;
 • Skladby si můžete stáhnout do zařízení a poslouchat je bez internetu;
 • vysoká kvalita zvuku;
 • není třeba používat počítač;
 • žádné reklamy;
 • Osobní knihovna médií je k dispozici na jakémkoli kompatibilním zařízení (počítač, chytrý telefon, tablet);
 • kvalitní doporučení (seznamy skladeb, písně, hudebníci) přizpůsobená preferencím uživatele.

Pokud si například předplatíte Apple Music, můžete si několika klepnutími stáhnout oblíbenou skladbu (z katalogu 40 milionů skladeb) do iPhonu, iPadu, iPodu Touch, Macu, Apple Watch, Apple TV, počítače s Windows nebo zařízení se systémem Android (podrobné pokyny najdete zde).

Za pozornost stojí také další plány předplatného Apple Music, které vám umožní ušetřit peníze:

 • Studentské předplatné. 75 měsíčně;. 269 měsíčně pro 6 osob nebo 45 měsíčně na osobu;
 • Individuální předplatné, splatné na rok. 141 měsíčně.

PS. Mimochodem, první 3 měsíce předplatného jsou ZDARMA.

Hlavní konkurenti Apple Music v Rusku

Mezi oblíbené protějšky Apple Music patří následující placené služby:

Stahování hudby na flash disk pro iPhone

Pokud nejste uživatelem WALTRu nebo jste si dnes neplánovali software koupit, není problém! Podělím se s vámi o tip, který se často hodí. Mám na mysli flash disk s konektorem lightning, který lze použít s iPhonem nebo iPadem.

Jedná se v podstatě o standardní USB flash disk, ale s přídavným konektorem Lightning. Přeneste hudbu z počítače na flash disk, můžete ji bez problémů přehrávat na iPhonu nebo ji na iPhone nahrát a poslechnout si ji později.

Vzhledem k tomu, že souborový systém iPhonu neumožňuje uživateli ani aplikacím třetích stran volně pracovat se systémovými soubory a jinými aplikacemi, je použití USB flash disku v iPhonu realizováno prostřednictvím speciální doprovodné aplikace.

K dispozici jsou podrobné pokyny k používání aplikace FileMaster pro iPhone (odkaz na článek). Najdete zde všechny potřebné odpovědi: jak ji používat, kde ji koupit, co umí atd.п.

Jak stahovat hudbu z počítače do iPhonu a iPadu bez iTunes

Po stažení a instalaci programu FileMaster (odkaz na konci článku) klikněte na tlačítko v pravém dolním rohu programu a přejděte na Wi-Fi. Zobrazí se vyskakovací okno s vaší IP adresou, které vás informuje, že je možné přenášet soubory z počítače do miniaplikace přes Wi-Fi.

Zkopírujte adresu URL uvedenou v softwaru do prohlížeče počítače.

Webové pouzdro FileMaster, které vypadá jako „Průzkumník souborů“, se načte. Jinými slovy, uživatel uvidí všechny složky a soubory v zařízení. Pomocí vestavěného přehrávače můžete také přehrávat multimediální obsah a k dispozici jsou nástroje pro práci s kancelářskými dokumenty.

Chcete-li přidat hudbu z počítače, přejděte do složky Hudba a klikněte na tlačítko Spustit nahrávání.

Vyberte požadované zvukové soubory v počítači a stiskněte tlačítko ok (nebo Vyberte). Stav stahování souborů se zobrazí na iPhonu nebo iPadu.

Po dokončení stahování budou všechny skladby k dispozici ve složce Hudba.

Jakým formátům rozumí iPhone a iTunes?

Hudbu můžete do iPhonu, iPodu Touch nebo iPadu nahrávat také přímo z počítače se systémem Windows nebo Mac OS X.

Je třeba poznamenat, že ne všechny populární zvukové formáty fungují v iTunes, takže je nemůžete stáhnout do své hudební knihovny.

iTunes a iPhone tedy 100% podporují následující formáty: MP3, AAC, AIFF, WAV, Apple Lossless, ale některé populární formáty WMA a FLAC bohužel ne.

Pokud se hudební soubor nepřidá do hudební knihovny iTunes, znamená to, že software tento formát nepodporuje a je třeba jej převést do některého z výše uvedených formátů.

Jak uložit skladby z Apple Music do iPhonu nebo iPadu a poslouchat je bez internetu

Jak uložit skladbu, která není v knihovně médií

Například si jednoduše poslechnete některou ze skladeb nabízených službou a chcete si ji uložit pro pozdější poslech bez internetu. Chcete-li to provést, musíte nejprve přidat skladbu do knihovny médií. Chcete-li tak učinit, spusťte skladbu, klikněte na tlačítko se třemi tečkami uprostřed obrazovky a v zobrazené kontextové nabídce vyberte možnost Přidat do knihovny médií.

Pokud jste v Nastavení → Hudba aktivovali funkci Automatické stahování, klepnutím na Přidat do knihovny médií přidáte skladbu do své knihovny a automaticky ji stáhnete do iPhonu nebo iPadu.

Uložení skladby, kterou již máte v knihovně médií

Pokud se v kontextové nabídce zobrazí „Stáhnout“, skladba již byla přidána do knihovny médií, ale nebyla stažena do zařízení pro poslech offline. Chcete-li načíst skladbu, klepněte na „Load“ po dotyku na bodové menu na obrazovce přehrávače.

Jak uložit alba nebo celé seznamy skladeb

Postup je totožný s postupem popsaným výše. Otevření alba nebo seznamu skladeb. Nad obalem se zobrazí tlačítko „Přidat“ (pokud jste do mediatéky nepřidali žádný obsah) nebo ikona „arrowcloud“ (pokud již máte skladby v mediatéce).

Pokud jste v Nastavení → Hudba povolili automatické nahrávání, klepnutím na položku “ Přidat“ nebo na ikonu šipky v cloudu stáhnete celý seznam skladeb nebo album do iPhonu nebo iPadu.

Totéž můžete provést klepnutím na bodové menu umístěné vpravo od výše uvedených tlačítek.

kde si můžete prohlédnout všechna alba, seznamy skladeb a skladby uložené v iPhonu nebo iPadu

Chcete-li získat přístup ke všem skladbám, albům a seznamům skladeb staženým z Apple Music, klepněte na kartu Knihovna médií v levém dolním rohu a klepněte na položku Stažená hudba. Zde budou uloženy všechny skladby, seznamy skladeb a alba uložené v zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS