Jak stahovat knihy do iPadu z počítače

Jak stahovat knihy a soubory PDF z počítače do iPhonu a iPadu

Pokud jste zvyklí číst elektronické knihy na iPhonu nebo iPadu, nemusíte si kupovat knihovnu knih z oficiálního obchodu App Store. Knihu si můžete jednoduše stáhnout do počítače a poté ji přenést z počítače do iPhonu. V tomto článku vám podrobně ukážeme, jak stahovat knihy a soubory PDF do iPhonu 6/6s/7/7 Plus X/8/8 Plus z počítače.

Kromě fotografií a videí můžete do iPhonu kopírovat také dokumenty PDF nebo stahovat elektronické knihy z počítače. Abyste nemuseli hledat složité způsoby, známe ten nejjednodušší. pomocí aplikace Tenorshare iCareFone. Před stažením knihy z počítače do iPhonu ji nejprve stáhněte do počítače. Samotný proces přenosu z počítače do iPhonu je velmi jednoduchý a zabere vám minimum času.

Jak přidat PDF do iPadu v iTunes

Ne vždy je jasné, jak dostat soubory PDF do zařízení se systémem iOS, proto vám nyní ukážu způsob, jak stáhnout PDF do iPadu pomocí iTunes.

Krok 1 Nejprve je třeba stáhnout soubor PDF do počítače a zadat umístění, kam jste soubor uložili. Poté v počítači otevřete iTunes a připojte k nim iPad.

Krok 2 V iTunes klikněte na ikonu Knihy v horní části a v levém horním rohu přejděte na položku Soubor. A pak vyberte možnost Přidat soubor do knihovny.

Krok 3 Zobrazí se okno, ve kterém můžete přejít na místo, kam jste soubor uložili. Vyberte soubor a klikněte na tlačítko Otevřít, pak uvidíte, že soubor byl přidán do knihovny iTunes.

Krok 4 Nyní klikněte na ikonu iPadu a zobrazí se informace o iPadu a veškerý obsah uvedený vlevo. V části Nastavení vyberte možnost Knihy a zaškrtněte políčko Synchronizovat knihy.

Krok 5 Vyberte Všechny knihy a klikněte na tlačítko Použít dole, čímž se tato změna použije na iPad. Po dokončení uvidíte, že soubor je přidán do sekce Knihy v části V mém zařízení.

Stahování souborů do tabletu

Na iPadu ji lze snadno číst prostřednictvím iBooks. Jedná se o standardní aplikaci, která podporuje formáty PDF, TXT, ePub. Optimální pro čtení na iPadu, samozřejmě ePub. Na internetu lze snadno najít mnoho stránek, které uživatelům nabízejí práce v tomto formátu.

Zde je uveden postup stahování knih do iPadu:

 • Spuštění aplikace iTunes.
 • Zobrazit postranní panel. Musíte přejít do sekce „Knihy“. Klepnutím ji otevřete. Obsahuje seznam všech souborů, které byly dříve staženy do vašeho zařízení. Pokud chcete něco stáhnout poprvé, v seznamu nebude nic.

Zbývá už jen synchronizovat zařízení, což znamená přidat knihu do iPadu přes iTunes. Ve skutečnosti do zařízení ukládáte soubory.

Jak synchronizuji své zařízení?

Připojte svůj osobní gadget k počítači nebo notebooku s nainstalovanými iTunes pomocí kabelu USB pro iPad. Postranní panel iTunes obsahuje vaše zařízení. Klikněte na tlačítko „Synchronizovat“, jak je znázorněno na obrázku. Po dokončení synchronizace zůstane nový soubor v miniaplikaci.

Otázkou zůstává, jak přenést knihy z iPadu do iPadu? Pokud dva přístroje sdílejí jeden účet, stačí se přihlásit na druhém iPadu. Uvidíte plný přístup ke stejným knihám, jaké jste si stáhli na svém prvním zařízení.

Jak stáhnout elektronickou knihu do iPadu

wikiHow je založeno na wiki, což znamená, že mnoho našich článků je psáno více autory. Na tomto článku pracovalo 16 lidí, včetně anonymních, kteří se podíleli na jeho úpravách a vylepšení.

Počet zdrojů použitých v tomto článku: 7. Jejich seznam najdete v dolní části stránky.

Počet zobrazení tohoto článku: 92 647.

Jednou z výhod iPadu je možnost číst knihy kdykoli a kdekoli. Knihy však mají různé formáty a k jejich čtení jsou zapotřebí různé aplikace.

 • Pokud je aplikace iBooks v tabletu nainstalována (a vy ji nemůžete najít), App Store vás upozorní.
 • Pokud je v tabletu nainstalována aplikace iBooks, zobrazí se pouze jedna možnost. „Otevřít“. Kliknutím na něj spustíte iBooks.

Vyhledejte knihy, které vás zajímají. Podívejte se do pravého horního rohu obrazovky iBooks a najdete tam vyhledávací pole. Zadejte název nebo autora knihy, kterou hledáte.

 • Pokud je kniha k dispozici ke stažení zdarma, zobrazí se malý obdélník „GET“ (Stáhnout).
 • Pokud je kniha v prodeji, zobrazí se v malém obdélníku její cena.

Vyhledání knihy v aplikaci iBooks. Po dokončení procesu načítání knihy se podívejte do levého dolního rohu obrazovky iBooks a vyhledejte možnost „Moje knihy„. Klepnutím na něj zobrazíte seznam stažených knih. [3] X

Přečtěte si knihy. Stačí kliknout na vybranou knihu a ta se otevře v iBooks. Přejetím zprava doleva po obrazovce otáčíte stránky.

Spuštění aplikace iTunes. Knihy můžete do iPadu stahovat také prostřednictvím iTunes. Spusťte iTunes a v pravém horním rohu obrazovky vyhledejte vyhledávací panel. [4] X Zdroj

Hledání knihy. Do vyhledávacího pole zadejte název nebo autora hledané knihy. Poté se v horní části obrazovky zobrazí různé kategorie. Jednou z kategorií budou „Knihy„. Kliknutím na něj zobrazíte pouze knihy.

Koupit nebo stáhnout vybranou knihu zdarma. Jakmile najdete požadovanou knihu, klikněte na malý obdélník vedle ní. Zobrazí se buď „GET“ (Stáhnout), nebo cena knihy. Zadejte heslo do iTunes a stiskněte OK. [5] X Zdroj

stahovat, knihy, ipadu, počítače

Spuštění iBooks. Pro čtení stažených knih je třeba nainstalovat aplikaci iBooks (pokud ji nemáte nainstalovanou). Spusťte iBooks a procházejte seznam stažených knih. Kliknutím na požadovanou knihu ji otevřete.

 • Pokud je v tabletu nainstalována aplikace iBooks (a vy ji nemůžete najít), obchod App Store vás upozorní.
 • Pokud je v tabletu nainstalována aplikace iBooks, zobrazí se pouze jedna možnost. „Otevřít“. Kliknutím na něj spustíte iBooks.
 • Formát Kindle je uzavřený formát podporovaný pouze produkty Amazon. Pro iPad však existuje „čtečka“, která podporuje formát Kindle (čtečka, kterou lze stáhnout z App Store).

Přenos bez synchronizace

Nyní se podíváme, jak provést přenos hry z počítače do iPadu bez synchronizace:

 • Je třeba připojit tablet.
 • Návrat do iTunes.
 • Poté byste měli na kartě „Společné soubory“ najít program nebo hru a přesunout je do oblasti vpravo.
stahovat, knihy, ipadu, počítače

Tímto způsobem můžete přenášet dokumenty a další typy souborů.

Přenos kontaktů a poznámek

Nyní se dotkneme dalšího důležitého problému: jak přenést kontakty z iPhonu do iPadu. Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je použít cloudové úložiště.

Chcete-li to provést, přejděte do nastavení iPhonu, vyberte iCloud, vyberte „Úložiště a kopie“ a spusťte kopírování do iCloudu. Poté je třeba připojit telefon ke zdroji napájení a zapnout bezdrátový internet.

Všechna data si můžete zálohovat, abyste je v případě potřeby mohli obnovit z iCloudu.

Mnoho lidí se ptá, jak přenést poznámky z iPadu do iPhonu. To lze provést prostřednictvím cloudové služby podle výše popsaného algoritmu.

Jak přenášet soubory z počítače do iPadu

Přispěvatel(é): Luigi Oppido. Luigi Oppido je majitelem a technikem společnosti Pleasure Point Computers v kalifornském Santa Cruz. Má více než 25 let zkušeností s opravami počítačů, aktualizacemi, obnovou dat a odstraňováním virů. Více než dva roky také moderoval rozhlasový pořad Computer Man Show! v KSCO ve střední Kalifornii.

Počet zobrazení tohoto článku: 89 224.

Tento článek vám ukáže, jak na iPadu kopírovat soubory, které jsou umístěny v počítači se systémem Windows nebo macOS; tyto soubory lze používat bez připojení k internetu. Kopírování souborů přes iTunes, iCloud Drive, Microsoft OneDrive a Google Drive.

Připojení iPadu k počítači. Za tímto účelem připojte nabíjecí kabel iPadu k nabíjecímu portu iPadu a k jednomu z portů USB počítače.

 • Pokud se zobrazí zpráva, že je třeba aktualizovat iTunes, klikněte na „Stáhnout iTunes“. Po aktualizaci iTunes restartujte počítač.
 • Společnost Apple hodlá od systému macOS Catalina (tento systém vyjde na podzim 2019) zrušit iTunes. Na Macu se místo iTunes zobrazí Apple Music, Apple TV a Apple Podcast. [1] X Zdroj informací V systému Windows bude stále možné používat iTunes (alespoň po určitou dobu). [2] X Zdroj informací

Klikněte na ikonu Zařízení. Vypadá jako iPad a nachází se v levém horním rohu iTunes. Otevře se stránka iPadu.

Klikněte na možnost Sdílení souborů. Tuto možnost najdete v levém panelu iTunes; je označena ikonou „A“.

 • Pages, Keynote, Numbers, iMovie a GarageBand mají složky, do kterých se ukládají projekty, což znamená, že do nich můžete přesunout téměř všechny soubory.

Přejděte dolů a klikněte na tlačítko Přidat soubor. Tuto možnost najdete v pravém dolním rohu. Otevře se okno Průzkumníka (Windows) nebo Finderu (Mac).

Přejít na https://www.iCloud.com/ ve webovém prohlížeči. Otevře se přihlašovací stránka k účtu iCloud.

 • Pokud jste již přihlášeni ke svému účtu iCloud, tento krok přeskočte.
 • Pokud je povoleno dvoufaktorové ověřování, zobrazí se na iPadu šestimístný kód, který musíte zadat na počítači.
 • Pokud se zobrazí zpráva s žádostí o potvrzení důvěryhodnosti zařízení, klikněte na tlačítko „Trust“ na iPadu i počítači.

Klikněte na „Stáhnout“. Tuto ikonu najdete v horní části stránky; vypadá jako obláček se šipkou směřující nahoru. Otevře se okno Průzkumníka (Windows) nebo Finderu (Mac).

Alternativní způsob

Formát elektronických knih pro iPad je sice různý, ale pro čtení dokumentace na tabletu Apple je zde další praktická možnost. otevřete ji pomocí aplikace The eBook Converter. Převede jakýkoli elektronický dokument z iBooks do výše uvedených formátů ePub, PDF, FB2, ale i do formátů MOBI, AZV, Lit, LFR a dalších. Převodník je k dispozici v App Store za 2,99 u.е.

V obchodě App Store najdete ještě více softwaru pro čtení. V jakém formátu stáhnout knihy pro iPad, záleží na uživateli.

Recenze na iMazing

Dokud nemáte iMazing, nemáte své zařízení Apple pod kontrolou. Funkce a možnosti, které nabízí, jsou pozoruhodné. Původně jsem si koupil iMazing, abych mohl vytvářet čistý a podrobný záznam textových zpráv pro soudní spor, který jsem vedl. Nebylo by nespravedlivé říci, že v tomto ohledu zachránil situaci a měl by být v arzenálu každého advokáta. Ale postupem času jsem pro něj našla mnohem více využití a nyní je pro mě nepostradatelnou pomůckou.

Vynikající produkt a špičkový zákaznický servis.

I have used this product for years and it has been a fantastic resource to save to my computer the texts and voicemail messages from my phone that were important to me. The customer service experience I have had has been great- my emails are responded to quickly and you work with the same person during the entire process which helps immensely if you have additional questions. Overall, very satisfied with the product and service! Highly recommend!

iMazing is by far the best software program and people I have been blessed with during chaos. iMazing blows it’s competitors away in every aspect from what you can do, get access to, and store from your own iPhone that you didn’t even know existed or was capable, including the service from real human beings that are kind, respond to emails, and want to help.

Before using iTunes and any other Apple software you MUST do a backup with this software. It is fast, simple, inexpensive and easy to use. Following your imazing backup no matter how hard iTunes tries to destroy your iPhone or iPad you will always have a full backup of everything. Also make SURE you get a backup using imazing BEFORE EVER upgrading your iOS.

Truly a great software with rugged capabilities. I have been using it for years alongside with others that do the same thing, but iMazing is the only one that stood the test of time! It is just what anyone needs for the next level in Apple products backup versatility.

I needed to print my text from my iPhone. I installed the software, attached my phone and 2 clicks later I had my printout. Easy peasy.

This software is just fire Takes the headache out of iPhone backups and backup transfers. Stunning.

The interface is well thought through with attention to detail. It grabs everything off your iPhone including stuff you probably didn’t realize was there like voice memos, voicemail, etc. You can sync via lightning cable or Wi-Fi. Well worth the price. You can export everything to multiple formats with one click which is very useful.

I have been a lawyer 44 years. Need reliability in software. This product has been perfect for downloading text messages for use in litigation. It works quickly and is far superior to Apple software and its messing around. Wouldn’t be without it.

I found the notes export functionality very useful in transitioning to a new iPhone. The notes were quickly converted to text files, no muss, no fuss. And no iTunes! I see other potentially useful exporters and tools that I look forward to trying in the future.

iMazing has so many awesome features. It makes transferring data between my iPhone and my Mac fast and easy, as well as transferring data between iPhones. I am able to backup and manage multiple devices which makes it much simpler to manage my families files.

I wouldn’t own and iPhone without iMazing!

I don’t know about everyone else but I wouldn’t own and iPhone without iMazing Manager, you just plug your iPhone in to the computer and let iMazing do the rest for you. All I have to do is pick and choose what I want, you can’t beat that.

I bought this to back up some texts I had which I needed for a legal reference but this program has just saved me when all my photos were erased in an Apple glitch. they had all been stored on iMazing. Am so happy with this product! Thoroughly recommend it for all the variety of access it gives you to your devices, which Apple makes such a pain.

iMazing is an excellent, well-thought out, improved alternative to iTunes backups. I rely on it every day and totally trust it with the most important tool I use daily.my mobile phone. I’ve been part of development teams for hardware and software and I can tell you without question, iMazing is a seriously well executed piece of software. Thanks to the fine team who put this together. You have made my life easier and my work safer.

iMazing takes the basic connectivity between my Mac and iPhone and brings it to a level which makes computer and phone practically one unit. Přesun hudby, zpráv, webových stránek a dalších dat z jednoho úložiště do druhého je jednoduchý a spolehlivý. Nenapadá mě žádná jiná aplikace, kterou bych vyzkoušel a která by toho uměla tolik jako iMazing.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS