Jak stahovat témata Windows 10 pro Windows 8.1 a Windows 7. Témata Windows 7

Jak stahovat témata Windows 10 pro Windows 8.1 a Windows 7

Adam Cash Aktualizován dne 2022-05-05 10:34:35

Obsah

Obrázky, barvy, styly, písma na vaší ploše hodně, pokud pracujete na svém počítači po dlouhou dobu. Je velmi důležité, jak vypadá obrazovka vašeho počítače a jak se cítíte používat po delší dobu. Udělejte svůj počítač pohodlným stažením a instalací vhodných témat. Můžete si nechat jedno téma najednou v PC a užít si nějakou dobu pracovat na rozhraní. Poté se můžete změnit na další dostupnou možnost. Budete překvapeni, když víte, že pro Windows 10 jsou nyní k dispozici stovky témat. Do počítačů Windows 8 a Windows 7 si můžete stáhnout a nainstalovat témata Windows 10. V systému Windows 8.1 a Windows 7 Můžete nainstalovat témata, která jsou oblíbená u Windows 10 a vidět rozdíl v barvě hranic Windows, zvuky a spořiče obrazovky. Pozadí stolního počítače se také změní podle barvy a stylu zvoleného tématu.

Jak nainstalovat témata Windows 10 pro Windows 8.1 a Windows 7

Nejdůležitější věcí, o které se musíte rozhodnout, je, zda chcete nainstalovat témata z webu Microsoft. Existuje mnoho webových stránek třetích stran, odkud si můžete stáhnout a nainstalovat působivá témata Windows 10 pro vaše Windows 8.1 nebo systémy Windows 7.

Jakmile se rozhodnete, musíte si udělat místo ke stažení požadovaného tématu. Níže je uvedeno krátký průvodce, co byste měli udělat pro nainstalování témat Windows 10 z webu Windows:

Instalace témat Windows 10 Témata

Stáhněte si témata Windows 10 k dispozici pro Windows 8.1 a Windows 7. Po stahování získáte dvě složky. Ve složkách bude obsah jako tapety, téma, zvukové schémata a písma. Musíte jít do složky motivu. Budou existovat různá podložky obsahující různá témata Windows, z nichž si můžete vybrat.

Krok 1. Jakmile otevřete požadovanou složku, budou do hlavní složky obsahující možnosti obsahující další dvě složky:

„TAKÁNKA PASSION na Botton nebo vlevo“ a „TAKÁNKA V TOP nebo VRHOD“

Krok 2. Podle svého rozhodnutí si musíte vybrat složku ke stažení a instalaci témat přítomných v nich. Uvnitř každé ze složek jsou další dva:

„Počáteční nabídka s obrázkem uživatele“ a „Nabídka startu bez obrázku uživatele“

Krok 3. Pokud byste chtěli svůj obrázek v nabídce Start, vyberte si první možnost a pokud ne, vyberte druhou možnost. Nyní z požadované složky musíte zkopírovat všechny složky a soubory do

Krok 4. Poté, co je to hotovo, můžete otevřít a použít téma ve Windows 8.1 nebo zařízení Windows 7 pomocí okna personalizace stolního počítače. Téma bude nainstalováno v systému.

Instalace tématu 3. strany

Nainstalovat aplikaci třetích stran do systému Windows 8.1, musíte nejprve nainstalovat nástroj. Jakmile je to nainstalováno, je čas procházet se a získat několik skvělých vizuálních témat. Jedním z nástrojů, které můžete nainstalovat, je uxstyle. Níže je uvedeno několik kroků k použití témat třetích stran v systému Windows 8.1 a Windows 7:

Krok 1. Open Run (logo Rwindows). Zde musíte zadat %WinDIR %\ Resources \ Témata \ a poté kliknout na OK.

Krok 2. Nyní musíte zkopírovat témata třetí strany podle vašeho výběru a vložit je na výše uvedené místo.

Krok 3. Dvojitá kliknutím na téma 3. strany to aktivujte.

Nyní uvidíte, že téma pro vaše Windows 8.1 a Windows 7 se pěkně změní podle tématu Windows 10, které chcete vytvořit. Můžete to udělat na všech tématech, která jsou k dispozici pro všechny dostupné témata Windows 10.

Jak změnit téma stolního počítače v systému Windows 8.1 a Windows 7

Pokud chcete vytvořit téma stolního počítače vašich Windows 8.1 nebo systém Windows 7, existují určité povinné kroky, které musíte dodržovat. Níže jsou uvedeny kroky, které musíte provést pro změnu tématu plochy na požadovaný design:

Kliknutím na tlačítko Start otevřete nastavení motivu. Nyní klikněte na ovládací panel. Jakmile se otevře, musíte kliknout na možnost vzhledu a personalizace. Klikněte na personalizaci a poté vyberte „Téma“. Tam najdete různá témata pro vaše Windows 7 a 8.1 stolní počítače. Vyberte téma, které se vám pro plochu nejvíce líbí, a klikněte na OK.

Pamatujte, že Windows neumožňuje témata třetích stran

Musíte vědět, že Windows neumožňuje instalaci témat třetích stran ve výchozím nastavení. Je třeba opravit okna pro použití témata třetích stran. Existuje několik nástrojů, které mohou oknům pomoci opravit s různými tématy třetích stran dostupných na trhu. Níže je uveden seznam několika bezplatných nástrojů, které můžete použít ke stažení témat třetích stran ve vašem systému Windows:

Uxstyle:

Jméno a použití tohoto nástroje již bylo uvedeno v sekci pro stahování témat třetích stran. Je to lehký obslužný program. Umožňuje a deaktivuje podporu motivu a oprava oken je v něm prováděna ovladač jádra. Pro 64bitovou verzi systému Windows přichází ovladač jádra s digitálním certifikátem. Existuje celá řada operačních systémů Windows, na kterých tento nástroj funguje dobře. Můžete to vyzkoušet pro Windows 8, Windows 7, Vista a XP. V zásadě bude uxstyle pracovat na pozadí a umožní vám stahovat a nainstalovat témata třetích stran.

Vistaglazz:

Je to další bezplatný nástroj pro opravu Windows pro stahování a instalaci témat třetích stran. Pro Windows 8 to však není tak efektivní jako pro Windows 7. Chcete.li stáhnout a nainstalovat tento patcher, musíte přijmout podmínky dohody a kliknout na ikonu „Počítač“ pro opravte systém.

Univerzální motivové patcher:

Tento záplatu lze použít s obou 32-bitovou a 64bitovým operačním systémem Windows.

Nyní víte vše o stahování a instalaci tématu Windows 10 pro vaše Windows 8.1 nebo 7 systém. Jděte do toho, vyberte si vhodný motiv podle vašeho výběru a nainstalujte jej na plochu, aby byl váš počítač zajímavý a atraktivní pro práci na.

ID Wondershare je snadný způsob, jak získat přístup k zdrojům společnosti Filmora, sledovat stav aktivace vašeho produktu a spravovat své nákupy. Pomocí svého Wondershare ID se přihlaste do Filmora a Filmstock. produkty a služby budou v budoucnu spojeny. Pokud chcete vědět, jak vytvořit a aktivovat ID Wondershare, klikněte zde

FilmStock je úžasným zdrojem zdrojů efektů pro uživatele Filmora, které se mají použít ve svých videích! Najdete animované tituly, pohybovou grafiku, filtry, úvody, překryvy a další. Chcete.li získat balení efektů, musíte se přihlásit z úložiště efektů s vaším ID Wondershare a přihlásit se k přístupu ke všem efektům Filmory. Kliknutím sem se dozvíte více podrobností o efektů Filmory.

Ano! Snažíme se co nejlépe, abychom vám pomohli s inteligentními řešeními, díky nimž se váš digitální život stane kreativnějším a produktivnějším. Kliknutím sem se dozvíte více o tom, jaký je nejlepší software v různých kategoriích a získejte ten nejvhodnější pro vás.

Jak nainstalovat témata pro Windows 7

Wikihow je „wiki“, podobně jako Wikipedia, což znamená, že mnoho našich článků je napsáno více autory. K vytvoření tohoto článku se autoři dobrovolníků snažili upravovat a zlepšovat jej v průběhu času.

Tento článek byl prohlížen 36 881krát.

Téma, které si vyberete pro váš počítač Windows 7, může zlepšit váš zážitek jako uživatele a ovlivňuje pozadí plochy, barvu okna, zvuky a spořič obrazovky. V systému Windows 7 můžete buď vytvořit své vlastní téma, nebo nainstalovat vlastní téma pomocí softwaru třetí strany.

Vytvoření tématu Windows

Zadejte „personalizaci“ do vyhledávací lišty ovládacího panelu a vyberte možnost, jakmile bude k dispozici.

 • Aero Témata: předem načtená témata Windows.
 • Nainstalovaná témata: Témata vytvořená výrobcem vašeho počítače a dalšími poskytovateli třetích stran.
 • Základní a vysoce kontrastní témata: Témata, která mohou pomoci zlepšit výkon vašeho počítače, nebo udělat položky na obrazovce snáze vidět z viditelného hlediska.

Klikněte na „Barva okna“ a vyberte barvu, kterou chcete použít pro svou nabídku Start, hlavní panel a okna.

 • Kliknutím na „Test“ vyslechněte vzorky zvuků, než použijete změny na počítač. [2] X Zdroj výzkumu

Klikněte na „OK“ a poté klikněte na „Screen Saver.„Kolekce předinstalovaných obrazovek Windows 7 se zobrazí na obrazovce.

 • Kliknutím na „Náhled“ zobrazíte, jak se spořič obrazovky před použitím změn vypadá na ploše. [3] X Zdroj výzkumu

Klikněte na právě vytvořené téma na neuložené téma. Téma se okamžitě vztahuje na vaše nastavení plochy a počítače.

Klikněte na „Uložit.„Téma, které jste vytvořili, bude nyní nainstalováno ve vašem počítači se systémem Windows 7. [4] X Zdroj výzkumu

Instalace vlastního tématu

 • Alternativně zvažte použití uxstyle, vistaglazzu nebo univerzálního motivu, které jsou jiné renomované programy pro motivy třetích stran. [5] X Zdroj výzkumu

Klikněte na UltrauxThemePatcher.Soubor exe po uložení na ploše. Průvodce nastavením programu zobrazí na obrazovce.

 • Pokud nemáte připravené téma vlastního tématu, prohledejte internet pomocí termínů jako „vlastní témata Windows 7“ nebo „stahování motivů systému Windows 7“, abyste našli jedno nebo více webových stránek třetích stran, které nabízejí různá témata. Příklady webových stránek, které nabízejí celou řadu témat Windows 7, jsou Technorms a Deviant Art.
 • Vyberte možnost stáhnout motiv podle vašeho výběru nebo postupujte podle pokynů webu a stáhněte si téma do počítače.

Otevřete druhou relaci průzkumníka Windows a přejděte na následující místo: C: \ Windows \ Resources \ Témata.

Klikněte na „Moje témata“ a vyberte vlastní téma, které jste přesunuli pomocí UltrauxTheMePatcher. Téma bude nyní aplikováno na nastavení plochy a počítače. [6] X Zdroj výzkumu

Tipy

Pro instalaci vlastních témat na vlastní riziko použijte software pro opravu třetích stran. V některých případech by software pro opravu, který vyžaduje aktualizace nebo obsahuje chyby. Pokud je to možné, zálohujte všechna vaše osobní údaje a postupujte podle těchto kroků a vytvořte disk pro obnovení Windows 7 před instalací softwaru pro upravování motivů, takže můžete obnovit Windows 7 v případě, že se váš operační systém zkorumpuje.

Mohlo by se Vám také líbit

Jak najít svůj produktový klíč Windows 7: CMD, registr

Snadno přidejte obaly alba do souborů MP3 se 6 bezplatnými nástroji Windows

Jak formátovat jednotku C pomocí Windows 7: Rychlý tutoriál

Як БЕЗКОШТОВНО оновити Віндовс 7/8 до Віндовс 10

Top 10 nejlepších témat Windows 7 ke stažení zdarma (2022 vydání)

Sbírka nejlepších témat Windows 7 ke stažení v roce 2022.

Znudili jste se, že vidíte starý a únavný vzhled vašeho stolního počítače Windows? No, mám řešení pro vyřešení tohoto jednoduchého problému. Hodně jsem prohledal tento problém a našel jsem 10 nejlepších nejlepších témat Windows 7 2022, která jsou pro vás výhradně s odkazy ke stažení zdarma.

V posledních několika letech byla Windows 7 používána hodně kvůli své krásné grafice a měla mnohem více funkcí než předchozí verze Windows. Windows 7 se také stal slavným kvůli své zcela nové grafické tváři nebo vzhledu. Existovala všechna nová tlačítka a dialogové okno Windows. Plus v této verzi Windows bylo zavedeno nové barevné schéma.

Tato konkrétní verze Windows přišla s novými nástroji a specifikacemi pro hardware. Protože tato verze Windows byla vyvinuta pro moderní PC, tak se skládala také z konceptu na procesorech založených na X64, který nebyl k dispozici v časném vydání Windows.

O tématech/kůžích o Windows 7

Téma je balíček předvoleb, který obsahuje různé grafické vzhled a detaily. Téma Windows nebo Skins Windows se skládá z různých tvarů a barev pro ovládání různých grafických prvků. Jinými slovy, je to jako zdobení nebo přizpůsobení Windows. Témata se používají k úpravě vzhledu a vzhledu vašeho okna

V této verzi Windows různých webů a oken vytvořili tvůrci různá témata. Některá z těchto témat jsou k dispozici přes internet zdarma. Tato témata byla také k dispozici v systému Windows Store, ale když společnost Microsoft spustila novější verzi Windows, takže existuje méně šancí, že pro Windows 7 bude existovat další témata pro Windows 7.

Nejlepší témata Windows 7 z roku 2022 (ke stažení zdarma)

Nyní se chystám zobrazit seznam 10 nejlepších nejlepších témat Windows, která jsem našel přes internet. Tato témata jsou vytvářena nebo vyvíjena různými uživateli Windows 7. Považuji tato témata krásná a osvěžující kvůli barevným schématům, obrázkům na pozadí a všech nových dialogových oknech Windows. Seznam těchto témat je následující:

 • Jiný dotek 7.
 • Lucid Glass Theme.
 • Miluji modrý vizuální styl.
 • Téma Presolveru.
 • Levhart sněžný.
 • Assassin’s Creed.
 • God of War III.
 • Téma Spidermana.
 • Rychle a zběsile.
 • Rozzlobení ptáci.

To byl celý seznam témat Windows 7, které jsem považoval za nejlepší. Nyní stručně vysvětlím tato témata jeden po druhém.

Jiný dotek 7

Prvním tématem v našem seznamu pro Windows 7 je jiný dotek 7. Toto téma je známé, protože je k dispozici pro operační systémy procesorů založené na X32 a X64. Toto téma se skládá z krásného zeleného barevného obrázku na pozadí. Dialogové okno Windows a hlavní panel mají sklovitý vzhled, díky kterému vypadá úžasně. Toto téma je ideální pro uživatele, kteří chtějí, aby jejich počítačový systém vypadal jednoduše a krásně.

Lucid Glass Theme

Druhým tématem našeho seznamu pro Windows 7 je téma Lucid Glass. Je to úžasné téma s ohromujícími scenériemi jako obrázky na pozadí. Toto téma se skládá z přímého tlačítka Start Glass, nabídky a hlavního panelu, díky čemuž je to nádherné než jiná témata dostupná přes internet. Je to ústřední téma s krásným a se skleněným povrchem. Proto se tomu říká téma Lucid Glass.

Miluji modrý vizuální styl

Třetím tématem v našem seznamu témat Windows 7 je I Love Blue Visual Style. Toto téma Windows 7 má mnoho funkcí, díky nimž se liší od všech ostatních témat přes internet. Toto téma je také známé jako mimořádné dostupné téma skořepiny. Skládá se z velmi skvělých tlačítek, omezeného skořápky ukazatele a velmi slušného hlavního panelu, jako je Apple OS. Toto téma je zařazeno do nejčerstvějších témat Windows 7, která jsou k dispozici v současné době.

Téma Presolveru

Čtvrtým tématem v našem seznamu témat Windows 7 je téma Presolver. Presilver je velmi brilantní a neposkvrněný předmět, který se skládá z velmi slušného rozhraní. Hlavní panel a tlačítko Start jsou zcela vyrobeny ze stříbra. Pozadí je také stříbrné kvůli tomu, že oči se rychle neunaví, pokud chcete, aby vaše stolní počítače Windows vypadala čistě, takže bych vám rád doporučil toto téma.

Téma Snow Leopard

Pátým tématem v našem seznamu témat Windows 7 je Snow Leopard. Toto téma je stylové kvůli jeho fialově zbarvenému obrázku na pozadí. Věc, která způsobuje, že toto téma vypadá skvěle, je vzhled Aero Mac, který je pouze pro Apple PC. Tato balení se skládá z velmi úžasných ikon a zcela nového posouvacího menu na obrazovce na ploše. Toto téma je k dispozici pro 32bitové i 64bitové systémy. Je to moje osobní nejlepší téma, které jsem použil mnoho let kvůli jeho vzhledu.

Téma Assassin’s Creed

Šestým tématem v našem seznamu témat Windows 7 je Assassin’s Creed. Jak všichni víme, že Assassin’s Creed je slavná akční hra vyvinutá společností Ubisoft, takže toto téma je speciálně navrženo a vyvíjeno pro fanoušky Assassin’s Creed. Skládá se z obrázků hry jako obrázků na pozadí. Zahrnuje také zvuky, ikony a nabídku start z Assassin’s Creeds. Doporučil bych, abyste jej nainstalovali, pokud jste hráli tuto hru. Pokud jste o tom neslyšeli, pak si zahrajte tuto hru. Skončíte při instalaci tohoto tématu.

Téma God of War III

Sedmým tématem v našem seznamu témat Windows 7 je Bůh války III. God of War je také akční hra, která je založena na fikci. Takže toto téma je pro hráče boha války. Toto téma se skládá z obrázků hry jako obrázků na pozadí. Zahrnuje také ikony a zvuky ze sady, což z něj dělá velmi cool téma. Nehrál jsem God of War, ale přesto je toto téma v pohodě.

Téma Spidermana

Naším dalším tématem, které je osmým tématem v našem seznamu, je Spiderman Theme. Nyní je toto téma pro fanoušky Spiderman. Toto téma je v pohodě díky své přizpůsobené nabídce a ikonům startu. Plus toto téma se také skládá z 35 hd tapet Spiderman. Existují také zvuky Spidermana, což je velmi neuvěřitelné. Zajímavější o tomto tématu je barevné schéma. Vývojář tohoto tématu použil perfektní kombinaci barev, která je stejně jako barva obleku Spiderman.

Rychlé a zuřivé téma

Deváté téma v našem seznamu témat Windows 7 je rychlé zuřivosti. Toto téma je založeno na filmové sérii Universal Pictures s názvem Fast Furious. Tento film je slavný kvůli všem novým vozům, závodění a akci. Slyšel jsi mě správnými vozidly. To znamená, že toto téma se také skládá z nejchladnějších tapet vozidel spolu s každou postavou, která je řídila ve filmu. Toto téma se také skládá z čerstvých zvuků automobilu a ikon auta. Toto téma je moje osobní nejlepší, protože jsem masivním fanouškem tohoto filmu.

Téma Angry Birds

Posledním tématem v našem seznamu témat Windows 7 jsou Angry Birds. Jak všichni víme, že Angry Birds je také hra, která byla vydána pro mobily Android. Tato hra se stala populární v uplynulém roce, kvůli které je v této hře mnoho hráčů. Proto jsem přišel s tímto tématem pro hráče této hry. Toto téma se skládá z obrázků ze hry, které jsou k dispozici na tapetách na ploše. Zahrnuje také zvuky ptáka, zatímco jsou hozeni z obruče.

Téma Ferrari Car HD pro Windows 7

Jste milovníci vysoce výkonných vozů, jako je Ferrari? Pokud ano, budete milovat toto téma Ferrari pro Windows 7, které přichází s 10 tapety HD, ikony a styly složek, z nichž si můžete vybrat. Zahrnuje jejich nejlepší auta jako Ferrari 458, Ferrari F12 a Ferrari Kalifornie. Nezastaví se jen tam, dále přidali červené gradienty a barvy v nabídkách, abyste se cítili, jako byste se skutečně seděli v autě při používání plochy.

Dejte mi vědět níže, pokud se vám líbí toto nové téma Ferrari pro Windows 7, osobně si myslím, že červená je příliš jasná, ale lze je upravit.

Téma Iron Man Jarvis

Fanoušek filmů Tony Stark jako Iron Man? Zde je skvělé téma HD Jarvis, díky kterému bude vaše desktopová futuristika. Dodává se s různými bootovacími animacemi a umožňuje vám nainstalovat asistenta, protože má podporu integrace.

Nejlepší na tom je, že přichází se spořitelem obrazovky. Existují různé tapety Iron Man ovlivněné Jarvisem. Jediné, co skutečně chybí, jsou příkazy, které můžete říci, včetně „jakýkoli nový e.mail dnes? Jaké je počasí? To jsou příklady, ale spravedlivě možné.

Téma cizích věcí

Jak všichni milujeme tuto novou sérii s názvem Stranger Things. Nyní je k dispozici téma, které můžete nainstalovat. Přichází s různými tapetami ze sezóny 1 a sezóny 2. Uvidíte také některé hvězdy včetně Bobby Brown, Noah a Finn.

Které téma Windows 7 používáte v letech 2021/2022?

Dnešní článek byl na 10 nejlepších tématech Windows 7 z 2021/2022 ke stažení zdarma. V tomto článku jsme diskutovali o tématech, která můžete použít ke změně vzhledu nebo vzhledu oken podle vašeho vkusu. První věc, o které jsme diskutovali, byla Windows 7 a její témata. Některé z výše uvedených kůží jsou témata HD pro Windows 7.

Poté jsem zobrazil seznam 10 témat, které pro vás považuji za docela cool a vynikající. Pak jsme diskutovali o všech tématech, která jsem zmínil v seznamu, a řekli vám o jejich specifikacích. Hodně jsem hledal na tématech dostupných pro Windows 7 a našel jsem je nejlepší ze všech. Podle svého vkusu můžete nainstalovat jakékoli téma, které se vám líbí.

stahovat, témata, windows

Instalace motivu Windows 7: Nainstalujte/aplikujte/smazat témata

Instalátor témat Windows 7 je freeware od Door2windows, který vám umožňuje snadno nainstalovat nová témata Windows 3. strany, použít smazat stávající témata.

Aplikace z Door2windows jsou skutečně zdarma a neobsahují žádné nabídky na instalaci aplikací na třetích stranách/adware/panely nástrojů/nežádoucí software a nikdy nebudou nikdy. Aplikace jsou přenosné a nevyžadují instalaci.

Stáhněte si balíček aplikací App Door2windows

Svazek aplikací Door2windows vám poskytuje přístup ke všem nejnovějším aplikacím vydaným od Door2windows v jednom stažení (spolu s budoucími aktualizacemi).

stahovat, témata, windows

Jak používat:

Spusťte aplikaci. Při prvním běhu se zeptá, zda chcete napravit soubory UXTHEME. Oprava je nutná, pokud chcete použít témata 3. strany. Pokud jste ještě neposkytli soubory (nebo pokud si nejste jisti), klikněte na ANO. Po nějaké době se okna automaticky odhlásí, což znamená, že bylo provedeno oprava. Přihlaste se a spusťte aplikaci znovu.

Nainstalovat nová témata:

 • Klikněte na tlačítko… po tématu a procházejte soubor motivu.
 • Pokud je téma, které chcete nainstalovat. V systému Windows 7 místo Twinui.DLL, možnosti změny průzkumníka.Exe, Explorerframe.DLL a Oobefldr.DLL jsou k dispozici. Aplikace se automaticky ujistí, že systémový soubor, který si vyberete, je správná verze a architektura Windows. Pokud ne, uvidíte následující zprávu:
 • Poté, co jste vybrali soubor motivu a systémové soubory, které chcete vyměnit, klikněte na instalaci souborů systému motivu.
 • Windows Explorer se automaticky restartuje a bude nainstalováno téma a systémové soubory. Vyberte nové téma v seznamu a kliknutím na Použít téma použijte téma.

Chcete.li obnovit výchozí soubory systému, stačí kliknout na obnovení výchozích souborů systému.

stahovat, témata, windows

Как обновиться до Windows 10 с пиратки Windows 7 или 8.1

Chcete.li aplikovat/smazat stávající témata, vyberte libovolný motiv v seznamu nainstalovaných témat a klikněte na Použít motiv/smazat téma.

Kredit jde na Manuel Hoefs za uxtheme patcher.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS