Jak svázat e -mail s telefonem

svázat, mail

Jak najít všechny účty na internetu související s vaším e-mailem nebo telefonním číslem sami

Pokyny, tipy a tajemství, zprávy, osoba

V telefonu Android můžete vidět svůj účet. Protože profil Google je důležitý systém, s nímž samotný telefon funguje ve významné roli, měly by být všechny informace přítomny v telefonním systému. Tak jak to je. Informace o všech profilech, které jsou v aktivním přístupu k telefonu, jsou k dispozici v nastavení.

Chcete.li vidět podrobněji, pokud je na telefonu účet, stojí za to udělat několik kroků:

 • Nejprve musíte zařízení odemknout zadáním kódu PIN nebo jiným způsobem;
 • Poté, co byste měli otevřít obrazovku, na které jsou nastavení umístěny. Samotná nastavení vypadá jako zařízení na šedém pozadí. Pod nimi jsou psány „Nastavení“.
 • Je nutné vklouznout do této ikony, aby bylo možné v budoucnu jít do nastavení;
 • Provazujeme a najdeme takový bod jako „účty“. Jdeme na něj kliknutím;
 • Nyní může uživatel vidět jeho účet. Pokud má seznam řádek „Google“, je to přesně nutný profil;
 • Kliknutím na samotný účet může uživatel vzít a zkopírovat jeho e.mailovou adresu. Uživatel bohužel musí znát heslo sám a ne pomocí systému.

Uživatel se tedy může ujistit, že na jeho zařízení je Google. profil, a také zjistit více podrobností. Pokud má uživatel znovu přístup, ale nepamatuje si heslo, může sledovat toto video a obnovit přístup k systému

Jak vytvořit e.mail Gmail na telefonu?

Nejprve zvažujeme vytvoření Gmail Mail, protože se používá k získání přístupu k obsahu na trhu. To znamená, že bez dostupnosti této pošty nebude vlastník smartphonu schopen stáhnout jednu aplikaci z uvedené služby, což znamená, že mnoho zajímavých her a užitečných programů pro něj zůstane nepřístupné.

Chcete.li zaregistrovat poštu Gmail, musíte provést následující akce:

 • Zapněte jakoukoli předem nainstalovanou aplikaci z Google (například trh Play nebo Gmail);
 • Při spuštění vyberte možnost „Vytvořit účet“;
 • Označit požadovaná data (název atd.);
 • Vynalézavá data pro autorizaci (nezapomenutelné přihlášení a komplexní heslo);
 • Označte telefonní číslo (pro potvrzení registrace a vytvoření čísla vazby na účet);
 • Přečtěte si pravidla služby a souhlasím s nimi.

Výkon uvedených akcí bude trvat několik minut a umožní vám zaregistrovat e.mail od Google v telefonu. Tyto údaje o registraci lze navíc použít k přístupu k dalším službám Google.

Důležité: Pokud jste dříve vytvořili e.Mail na telefonu nebo PC, pak místo registrace nového účtu budete muset pouze zadat dříve použitá autorizační data (přihlášení a heslo). Poté se na telefonu objeví vazba na dříve registrovanou poštu a další služby od společnosti Google.

Pokud byste nemohli najít žádné aplikace od Google v telefonu, můžete vytvořit e.mail zdarma jiným způsobem. Budete muset jít do nastavení telefonu, najít tam sekci „Účty“ (u některých telefonů může být sekce volána jinak), poté klikněte na „Přidat účet“ a vyberte „Google“. Další akce jsou přesně stejné jako ve výše uvedených pokynech popisující registraci e.mailu Google prostřednictvím aplikace.

Demonstrace všech funkcí registrace ve formátu videa je uvedena na konci článku. Pokud popis textu nestačí, doporučujeme sledovat přidané video.

Důležité: Pro stahování aplikací a synchronizace dat na smartphonu a v „cloudu“ Google bude potřeba pouze Gmail Mail. Zbývající (dále jen odkazované na) poštovní služby jsou pro jiné účely potřebné, protože jejich tvorba na rozdíl od registrace Gmailu není prioritou pro majitele chytrých telefonů. Ale nuance vytváření dalších populárních poštovních schránek (ON a Yandex), které stále zvážíme. V určitých situacích může jejich přítomnost hrát důležitou roli.

Jak nakonfigurovat Yandex Mail na telefonu Android

Postupujeme do samotné fáze pošty. To lze provést jak prostřednictvím oficiální aplikace, tak prostřednictvím některých metod bypassu. Pokud je první ideální pro běžné uživatele, pak se obvykle používá při integraci do jiných služeb nebo vytvořených programů na telefonu. Pojďme mluvit o každé metodě samostatně.

Přes Yandex.Pošta

Tato metoda je tedy možná nejjednodušší. Nepotřebuje manuální registraci adres, hostitelů, předpon způsobů a tak dále. Algoritmus nastavení je popsán níže:

svázat, mail
 • Stáhněte si aplikaci Yandex.Pošta.
 • Otevři to. Před uživatelem se objeví řada podporovaných poštovních účtů. Vyberte si Yandex.
 • Zadejte přihlašovací a heslo z účtu, který byl vytvořen v předchozím podtitulu.

Připraven. Po úspěšném autorizaci se otevře okno s nejnovějšími příchozími zprávami. Kliknutím na tři vodorovné čáry v rohu otevřete další nabídku. V něm se můžete pohybovat mezi složkami a také otevřít nastavení. V nich může uživatel nakonfigurovat filtr písmen, vybrat světelné nebo tmavé téma a také přidat podpis pro odeslané zprávy. Obecně je nastavení dokončeno. Nyní můžete prostřednictvím této aplikace odeslat a přijímat dopisy.

Via Pop3 a IMAP

Neexistuje žádná touha vytvořit oficiální žádost, zejména pokud existují nainstalované alternativy. Téměř všechny telefony s OS Android udržují přímé připojení prostřednictvím protokolu POP3 a IMAP.

V OS Android

Chcete.li použít funkčnost telefonu, provádějte ručně následující akce:

 • Otevřete nastavení zařízení.
 • Přejděte na sekci „Účty“.
 • Klikněte na „Přidat účet“.
 • Vyberte připojení přes Pop3 nebo IMAP.
 • Při otevření se objeví plnicí pole.
Adresa Pop.Yandex.com
přihlásit se Your_email@yandex.Ru
Heslo Vaše heslo
Typ účtu Pop3
přístav 995
TLS/SSL Ano

Potvrďte ověřování. Připraven. Nyní můžete přijímat poštu prostřednictvím klienta zabudovaného do telefonu.

V aplikacích třetích stran

Tato metoda se používá jen zřídka, protože již existuje dokončená aplikace. Nebudeme ho však obejít. Doporučujeme používat následující aplikace:

Algoritmus připojení je pro ně stejný a totožný s metodou popsanou v předchozím podtitulku.

Pošta

O poštovní schránce z pošty slyšela přesně všechno. Toto je jedna z prvních společností IT v Runetu, která spustila jejich e.mail. V současné době poměrně velké procento uživatelů stále používá e.e.maily společnosti

Vytvoření e.mailu na telefonu z pošty je také docela jednoduché. Společnost má oficiálního poštovního klienta, který je k dispozici ke stahování na trhu s Play a App Store.

Stojí za zmínku, že pošta Postman Interais a funkce jsou opravdu nahoře:

Ačkoli ostatní konkurenti s funkčností vše jsou nahoře.

O tom, jak vytvořit e-mail (e-mail). Proč jsem se rozhodl napsat tento článek? Neřeknu, co je to e-mail a proč je to potřeba, tyto dny uplynuly. Zdá se, že je všechno velmi jednoduché, šel jsem do registrace a všechny věci, ale nebylo tam. Velmi se mě zeptám, jak začít s e.naříznout, řekněte mi, co stisknout.

Upřímně řečeno, takové otázky jsou trochu naštvané, je to tak obtížné? Mám přátele, kteří nemají e.eail, a proto se nemohou zaregistrovat na mnoha webech (Vadim, ahoj! :)) a je obtížné vytvořit poštu a dokonce i lenost. Rozhodl jsem se tedy říct ve fázích a s obrázky, jak vytvářet e.obsah na adrese https: // pošta.Google.com.

Používám poštu z Yandexu a od Google. Ale upřímně, líbí se mi e.kopírující od Googlu více a má pohodlnější. Zvažte tedy příklad pošty od Googlu, je to Gmail.

Sledujeme odkaz a věnujeme pozornost na pravé straně stránky. Jak vidíte, existuje formulář, ve kterém můžete zadat své heslo s přihlášení. Ale to je později, ještě nemáme e.eail a musíme jej vytvořit. Chcete.li to provést, klikněte na červené tlačítko v pravém horním rohu „Vytvořit účet“.

Po kliknutí na toto tlačítko spadneme na stránku, na které si musíme jen pamatovat registrační formulář. Budu si například pamatovat a zadáte vaše skutečná data.

Zdá se mi, že se mi zdá, že je všechno jasné. Kde „Přijďte s uživatelským jménem“, přijde s názvem anglickými písmeny, můžete také čísla. Pokud taková adresa již existuje, systém vás na to varuje. Pokud jde o heslo, stojí za to vymyslet dlouhý a složitý. Okamžitě mu doporučuji, aby to někam napsal, aby nezapomněl. Mimochodem, telefon není nutný. Když si všechno pamatujete správně, stiskněte „Další“.

Objeví se nová stránka, na které bude trochu užitečný text a nabídne nahrát fotografie pro váš profil. To však není nutné, takže můžete bezpečně stisknout „Další“.

Vše je připraveno! Služba nám poblahopřává k registraci a nabídneme jít do vaší poštovní schránky. Klikněte na „Přejít na službu Gmail“.

Po kliknutí na toto modré tlačítko se dostanete na svůj osobní účet na Gmailu, ve kterém si můžete přečíst dopisy, které vám přicházejí, a posílat e.e.mail. Jak jsem řekl, všechno je velmi jednoduché!

Jak vidíte, a v samotné intenzitě je všechno stejně jednoduché. Už budete mít 4 příchozí písmena, jedná se o písmena od Google. Chcete.li si dopis přečíst, stačí na něj kliknout a napsat dopis klikněte na „Napište“.

Jak zadat e.Mail z Google?

Pokud stránku zavřete poštou, budete ji pravděpodobně muset znovu zadat. Za tímto účelem překročíme stejnou adresu a ve formě, kterou jsem již napsal.

Checkplace „zůstaňte v systému“. Tak, aby se znovu nezadal heslo. Zbývá pouze kliknout na tlačítko „Enter“.

Všechno! Nyní jste šťastný majitel e.mailu, můžete obdržet a odesílat dopisy, kolik chcete. Hodně štěstí!

Jak vytvořit e-mail (e-mail)? Na příkladu Gmail. Aktualizováno: 12. Září 2012 Autor: Admin

Ahoj! Dnes vám řekneme, jak zdarma vytvořit e.najevo na telefonu Android. Pokud již máte e.etail, naučíte se, jak jej používat na telefonu Android.

Nejprve musíte vědět, že pokud používáte účet Google, již máte e.mail. Google a e.mailové účty používají stejnou adresu e.mailu a hesla. To znamená, že můžete otevřít aplikaci Gmail (pokud ji nemáte, stáhněte si ji v obchodě Google Play) a použít e.mail.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud máte přístup do obchodu Google Play, YouTube, karty Google a dalším aplikacím, již máte účet Google a nemusíte znovu vytvářet e.mail na telefonu Android. Stačí otevřít aplikaci Gmail a získáte přístup k e.najevo.

Pokud nemáte účet Google, musí být vytvořen. Ve skutečnosti je vytvoření účtu Google vytvořením e.naříznutí gmail.

Jak svázat další telefonní číslo s e.mailem Yandex

Jak jsme poznamenali výše, telefonní číslo je závazné prostřednictvím služby Yandex Passport. Chcete.li navázat další telefonní číslo s poštou Yandex, vraťte se zpět na hlavní stránku Yandex na pravém poštovním účtu, poté klikněte v pravém horním rohu na avataru a vyberte položku „Passport“.

V části „Hagers a telefonní čísla“ klikněte na „Změnit“ v blízkosti seznamu telefonních čísel, která jsou vázána na účet.

Jedno telefonní číslo může být vázáno na více než 10 různých účtů Yandex. Pokud přidáte telefonní číslo na větší počet účtů, automaticky zmizí z nejčasnějšího připojeného účtu.

Chcete.li přidat další telefonní číslo, pokud je jedna z čísel již svázaná, klikněte na „Přidat telefon“.

Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu. To znamená, že pokud jste z Ruska, musíte to začít z kombinace 7. Po zadání čísla klikněte na „Přidat“.

Yandex pošle zprávu na zadané telefonní číslo, bude obsahovat kód. Zadejte tento kód a klikněte na „Potvrdit“.

Poté bude telefonní číslo vázáno na účet Yandex.

Změňte své telefonní číslo v aplikaci Gmail pro iOS a Android

Proces změny telefonního čísla pomocí mobilní aplikace Gmail je prakticky totožný s procesem v počítači, i když některé menu a ikony se liší.

Otevřete aplikaci Gmail a zadejte svůj účet.

Stiskněte tlačítko nabídky. Reprezentované třemi vodorovnými čáry a umístěné v levém horním rohu.

Když se objeví otevírací nabídka, vyberte Nastavení.

Klikněte na svou adresu Gmail umístěný v horní části obrazovky.

Vyberte správu účtu Google.

svázat, mail

Stiskněte osobní údaje na obrazovce účtu Google.

Klikněte na telefon na obrazovce osobních údajů.

Klikněte na změnu (ikona tužky) napravo od aktuálního telefonního čísla.

Potvrďte svou identitu zadáním hesla a poté klikněte na.

Vrátíte se na obrazovku telefonu. Снова нажмите Значок редактирования (карандаш).

Нажмите Обновить номер. Расположенный в правом нижнем углу экрана.

Измените номер и нажмите Выбрать. Чтобы завершить процесс.

Nastavení

Правильно добавленная электронная почта на мобильном устройстве, вне зависимости от платформы, играет важную роль, предоставляя возможность быстрого доступа к учетным записям на некоторых сайтах или в приложениях, синхронизации и многому другому. Сама по себе процедура привязки с легкостью выполняется через системный раздел «Настройки», но при этом напрямую зависит от системы.

Android

Добавить почту на Android-смартфон можно с помощью настроек, но только при наличии на устройстве официального приложения сервиса, на сайте которого зарегистрирован ящик. Однако в качестве альтернативы, а также варианта, который будет нами рассмотрен, можно ограничиться возможностями почтового клиента Gmail.

 • Otevřete systém „Nastavení“ systému, přejděte na seznam níže uvedených parametrů a vyberte „Účty“. Zde musíte použít tlačítko „Přidat účet“ umístěné pod existujícími účty.

Vyplňte textové pole „Adresa Email. Pošta „a stiskněte tlačítko“ Next „ve spodní části obrazovky. Výsledkem je, že připojení k poštovní službě začne.

Jakmile na vstupní stránce do poštovní schránky, zkontrolujte zadaný e.mail a klikněte na tlačítko „Enter“. Poté budete také muset uvést heslo a v případě potřeby provést potvrzení pomocí telefonu nebo speciální aplikace.

V poslední fázi nastavte parametry pro přijímání oznámení z aplikace a na stránce „Přidáno účtu“, dokončete postup vazby.

Chcete.li se vyhnout problémům při přidávání pošty bez klienta s požadovanou službou, ujistěte se, že nastavení účtu předem najdete v jakémkoli vhodném způsobu a zapněte přístup IMAP nebo POP3. Jinak se ve fázi připojení vyskytnou chyby.

Na zařízeních se systémem iOS můžete také přidat poštovní schránky související s různými službami pomocí části „Účty“ ve standardním „nastavení“. Tento postup je z velké části redukován na označení informací o účtu s následným potvrzením a my jsme byli podrobně popsáni v jiných pokynech na webu.

Přečtěte si více: Přidání e.mailu do iPhone

Je třeba si uvědomit, že v závislosti na platformě může být hlavní pouze jedna pošta, zatímco ostatní jsou potřeba pouze pro rychlé přepínání mezi účty nebo přístup ke zprávám při aplikaci konkrétní služby.

Jak nastavit pracovní poštu Outlook

Nejčastěji, jak lidé, kteří ji chtějí používat, mají zájem o to, jak nakonfigurovat Outlook Mail na Androidu.

Poštovní schránka společnosti Microsoft má všechny funkce, které jsou potřebné pro pracovní poštu, ať už jde o obecné složky, ladění pošty, pracují s ostatními uživateli atd.

Vytvoření účtu v aplikaci Outlook

K konfiguraci pošty musí být nejprve vytvořena.

Krok.by.krok akce pro vytvoření e.mailu Microsoft Outlook:

 • Spusťte prohlížeč.
 • Přejděte na přihlašovací stránku.Žít.com.
 • Klikněte na tlačítko „Vytvořit účet“.
 • Zadejte přihlášení (název e.najevo) a přijďte s heslem. Klepněte na nápis „Next“.
 • Vyplňte pole „jméno“ a „příjmení“. Klikněte na tlačítko „Další“.
 • Proveďte kontrolu robota. Pokud máte problémy s vizí, můžete požádat o potvrzení zvuku. Znovu klikněte na nápis „Další“.
 • Zobrazí se stránka bezpečnosti, kde bude nabídnuta Microsoft pro zadání adresy záložního e.mailu. Toto je volitelná položka, kterou lze vynechat. Klikněte na tlačítko „Další“.

Zobrazí se poštovní schránka s písmeny. Vytvoření účtu je dokončeno.

Nastavení výhledu

Outlook můžete nakonfigurovat jak ve standardní aplikaci Gmail, tak v samostatném programu od společnosti Microsoft. V nadpisu o Yandexu.Už jsem napsal poštu, jak svázat krabici jiné služby, takže zde popíšu nastavení v aplikaci Outlook.

 • Nainstalujte aplikaci Microsoft Outlook stažením z trhu Play.
 • Spusťte načtený program.
 • Klikněte na nápis „Start Work“.
 • V zobrazeném okně zadejte Outlook E.Mail a vyklouzněte do „Pokračovat“.
 • Zadejte heslo a stiskněte tlačítko „Vstup“.
 • Zobrazí se 1-2 okna s různými větami, například přidání účtu z jiné služby. Mohou být přeskočeni.

E.mail Microsoft Outlook je připraven k použití. K aplikaci několika dalších účtů stejné služby můžete přidat.

 • Otevřete aplikaci.
 • Stiskněte symbol v levém horním rohu, což jsou 3 vodorovné čáry.
 • Klepněte na symbol dopisu s ikonou plus v levém panelu.
 • Zadejte z něj e.mail s jiným účtem a heslem.

Nastavení telefonu nebo tabletu

Nyní jsme nastavili mobilní zařízení. Pro každý smartphone nebo tablet musíte svázat jeden hlavní účet. Pro práci můžete použít další krabice. Zvažte všechny možnosti.

Na Android

Na smartphonu nebo tabletu běžící Android musí být připojený záznam Gmail. Umožňuje vám autorizovat na trhu a stahovat aplikace. Pokud nejste zahrnuti do účtu, proveďte to prostřednictvím nastavení. Pojďme zjistit, jak se tento postup provádí na Samsungu:

 • Otevřete hlavní nastavení prostřednictvím nabídky nebo panelu rychlého přístupu.
 • Přejděte na „Účty a archivy“.
 • Klikněte na „účty“ a v seznamu vyberte Google.
 • Zadejte e.mail a v další fázi heslo z pošty.
 • Připraven! Účet bude vázán na mobilní zařízení.

Na všech systémech Android je tento postup prováděn podle podobného algoritmu, která se rozlišují. Stejným způsobem můžete připojit další poštu. Například e.mail s nastavením v režimu IMAP nebo Pop, výběrem odpovídající položky v nabídce „Účty“:

Můžete nakonfigurovat e.mail na telefonu prostřednictvím speciálních mobilních aplikací. V tomto případě se vstup a nastavení prakticky neliší od zákazníků pošty pro PC, diskutované výše v pokynech. Například si můžete stáhnout Gmail (https: // přehrávat.Google.com/obchod/aplikace/podrobnosti?Id = com.Google.Android.Gmhl = ru) a přihlaste se skrz něj:

 • V první fázi vyberte typ pošty. Vezměte prosím na vědomí, že Gmail vám umožňuje propojit služby třetích stran.
 • Zadejte přihlášení a heslo z e.mailové adresy.
 • Potvrďte autorizaci.

Podobné schéma lze použít u kteréhokoli mobilního klienta. Samsung Mail, Yandex.Pošta, Microsoft Outlook atd.

Nastavení prostřednictvím IMAP a POP je také k dispozici, pokud si vyberete manuální vstup parametrů. Je nutné označit stejné informace, jaké jste použili k konfiguraci boxu prostřednictvím počítače.

svázat, mail

Na iOS

Vazba Google pro iPhone není nutná. Jeho roli na této platformě hraje účet iCloud, který je vytvořen uživatelem, když je zařízení poprvé zapnuto. Pokud chcete nastavit na iOS nový profil iCloud nebo navázat třetí část.proveďte následující:

 • Otevřete nastavení a přejděte na „Heslo a účty“.
 • Vyberte možnost ze seznamu. Pokud neexistuje žádná požadovaná služba, klikněte na „Ostatní“.
 • Vyberte novou položku přidání bodu.
 • Zadejte uživatelské jméno, e.mailovou adresu, heslo a jakýkoli popis pro identifikaci.
 • Klikněte na „Uložit“.

Pokud jste si vybrali službu, která je na seznamu iOS, pak místo tohoto okna Nastavení se oficiální stránka pošty otevře tam, kde potřebujete zadat přihlášení a heslo pro autorizaci.

Stejně jako Android, iOS má řadu poštovních zákazníků, pomocí kterých můžete nakonfigurovat e.mail v automatickém i manuálním režimu. Mezi takové aplikace patří standardní „pošta“, Outlook, Air.Oil, Spark, Inbox a další.

Chcete.li začít s e.mailem prostřednictvím webu, zaregistrujte se a vyberte řadu základních nastavení: podpis, uživatelské jméno, zabezpečení, kontakty a podobné. Při práci prostřednictvím poštovního klienta v telefonu nebo počítači si můžete vybrat metodu manuálního nastavení pomocí POP nebo IMAP, v závislosti na tom, která možnost bude výhodnější. V obou případech trvá e-mail s autorizací a konfigurací až 5-10 minut.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS