Jak svázat kartu a zaplatit telefon

Jak zaplatit telefon na vízové ​​kartě. Kontaktní platby v podrobnostech

Mnoho z vás si jistě všimlo, že po výměně karet magnetickým proužkem operací čipů v terminálu se zvýšila o několik sekund. Čtení mikrokonství trvá déle, trvá více času zkontrolovat kód PIN v offline.

Důvodem je skutečnost, že proces servisního čipového karet je mnohem komplikovanější než čtení dvojice bajtů z pásu a odeslání otevřené zásuvky žádosti o autorizaci na otevřenou zásuvku.

svázat, kartu, zaplatit, telefon

Podle standardu EMVCO se standardní cyklus transakce EMV skládá z 12 fází:

Ověřování emitenta v režimu offline;

Kontrola parametrů řízení rizik na straně terminálu;

Kontrola parametrů řízení rizik na straně karty;

V případě potřeby poté autorizace transakce online;

Tyto operace vyžadují intenzivní výměnu a výpočty jak na straně karty, tak na straně terminálu a trvá hodně času standardy online systémů. Současně je karta neustále v čtečce terminálu a klient se těší na verdikt systému.

U velkých maloobchodních řetězců je každá vteřina silnice a moderní zákazníci chtějí získat své zboží rychleji. Systém platebního plateb nabízený pro obchody a kupující technologie bezkontaktních karet. Kromě míry plateb dostali zákazníci další cennou výhodu. Nyní může být standardní část plastu obecně nadbytečná, data pro platbu jsou zapsány do telefonu s NFC.

„Požadavek na vízum je, aby transakční čas nevyměnil 500 milisekund“ z vedení Visa pro vývojáře bezkontaktních terminálů

Požadavek uvedený v epigrafu stanoví velmi přísný rámec pro zpracování bezkontaktní transakce. 500 milisekund. Přesně tolik času má terminál a mapy, aby se seznámili, diskutovali a učinili správné rozhodnutí.

Aby byla vývojáři v tak krátké době skutečnou transakcí, která byla skutečná, navrhovali odstranit maximální přebytečné transakce EMV z 12 kroků a nezbytné kroky. Kombinovat a snižovat. Proto se objevily specifikace QVSDC (rychlé vízum inkasního debetu / kreditu).

Obrázek 1 ukazuje hlavní fáze údržby bezkontaktní transakce.

Fáze 1. Příprava na bezkontaktní transakci. V tuto chvíli již terminál zná částku pro platbu a může určit možnost provedení transakce na bezkontaktním integru, přičemž se vezme v úvahu limity povolené bankovním vojákem. Terminál vyplňuje TTQ (Terminální transakční kvalifikace), který později dá kartě, aby se rozhodl.

Pokud je možná nekontaktní transakce, pak terminál aktivuje bezkontaktní čtečku.

Fáze 2.Jeden. Výběr klienta aplikace přináší bezkontaktní kartu nebo telefon z NFC do čtenáře. Čtenář požaduje seznam aplikací, které podporují bezkontaktní platbu. PPSE (Proximity Payment Systems Environment). Pokud je aplikace nalezena, pak je automaticky vybrána pro platbu pomocí identifikátoru (ID aplikace). Pokud aplikace není nalezena, transakce skončí. Současně nabízí terminál k použití jiné integrace k provedení platby.

Fáze 2.2. Inicializace zpracování aplikace Terminál přenáší nejdůležitější tým na kartu. Získejte možnost zpracování. Na základě analýzy záznamu TTQ, částky a měny datové transakce, karta rozhoduje o metodě ověřování klienta, s přihlédnutím k pravidlům řízení rizik stanovených emitentem karty.

Pro bezkontaktní platbu je implementován zrychlený ověřovací mechanismus FDDA (rychlá dynamická ověřování dat). Před odpovědí na příkaz Zpracování zpracování podepisuje karta náhodné číslo pomocí klíčového certifikátu vydavatele, jakož i parametry přenesené transakčním terminálem. Částka a kód měny. Na rozdíl od standardního zpracování EMV, pro zkrácení času namísto samostatné výměny transakčního kryptogramu (TC), je okamžitě přenášena na příkaz ZOBRAZENÍ Zpracování opce.

Fáze 3. Ověřování držitele karty Na základě informací přijatých z karty, ověřování terminálu držitele karty. Možnosti mohou být následující:

Bez ověření. To je například přípustné při používání služby VEPS (Visa Easy Payment Service);

Podpisem. Pokladník musí od klienta požádat o podpis na šeku;

Kolík. Terminál zve klienta, aby zavedl kód PIN;

CDCVM (spotřebitelské zařízení CVM). Zvláštní metoda vynalezená pro zákaznická zařízení, jako je telefon. V tomto případě klient zadá samostatný přístupový kód k platební aplikaci. Znamení takové ověřování bude přeneseno do terminálu.

Fáze 4. Autorizace transakce online. Pokud je to nutné, terminál tvoří žádost o povolení a nasměruje jej na emitenta. V žádosti se přenášejí standardní pole transakce EMV, kryptogramy transakcí, vybraná aplikace a znak karty bezkontaktních Inse.

svázat, kartu, zaplatit, telefon

Android Pay v Rusku: Jak se připojit a platit telefonní články redakční kanceláře

Května 2017 od 9:00 Moskva v Rusku získá platební systém Android Pay. Od září 2015 existuje, Rusko se stalo 11 v regionu, ve kterém systém vydělal. Zde je k dispozici zákazníkům více než 10 bank, kteří používají karty Visa a MasterCard.

Android Pay je systém bezkontaktních plateb, který vám umožní svázat pravidelnou bankovní kartu k aplikaci, a poté službu pomocí smartphonu nebo „chytrých“ hodin platit za zboží a služby. Kromě toho můžete s jeho pomocí platit v aplikacích na mobilních zařízeních (například Uber).

Tato technologie umožňuje nesest všechny bankovní karty s sebou a nahradit je jednou aplikací na smartphonu. Android Pay nebere provizi od uživatele. částka uvedená v šeku je odepsána z účtu kupujícího.

Na začátku v Rusku pracuje Android Pay s více než deseti bankami. Tento seznam obsahuje:

 • „Alfa Bank“;
 • „AK Bars Bank“;
 • „Binbank“ (v době startu pouze MasterCard);
 • „VTB 24“;
 • „MTS-Bank“;
 • „Discovery“ (včetně „RocketBank“ a „Point“);
 • Promsvyazbank (v době startu pouze MasterCard);
 • Raiffeisenbank;
 • „Rosselkhozbank“;
 • „Ruský standard“ (v době spuštění pouze MasterCard);
 • „Sberbank“;
 • „Tinkoff Bank“;
 • „Yandex.“.Peníze „(pouze MasterCard).

V budoucnu se tento seznam rozšíří.

Android Pay může být připojen k zařízením s NFC Chip, která pracuje v systému Android KitKat (4.4) a novější. Lollipop (5.0, 5.1), Marshmallow (6.0) a NUGAT (7.0, 7.Jeden).

Důležitý stav-zařízení by mělo být nainstalováno oficiálním firmwarem a nemělo by být také získáno pomocí root-right a nemělo by být odemčeno bootloaderem. Tyto akce se obvykle provádějí při změně firmwaru.

Chcete.li používat Android Pay, musíte si stáhnout stejný název z obchodu Google Play. Někteří ruští uživatelé k tomu získali přístup na začátku května 2017.

Při prvním spuštění aplikace nabídne Android Pay pro připojení karty. za to musíte buď zadat fotoaparát, aby služba spočítala číslo a trvání platnosti, nebo zadat informace ručně. Budete také potřebovat kód CVV ze zadní části karty a adresu uživatele. Při připojení karty pošle banka ověřovací kód pro potvrzení operace.

Pokud uživatel již připojil karty ke svému účtu Google (například platit za aplikace v obchodě), nabídne Android Pay k použití jedné z nich, aby se na aplikaci váže, musíte pouze zadat kód CVV.

Platba prostřednictvím Android Pay je k dispozici téměř všude, kde existují terminály, které podporují bezkontaktní platby (včetně map s technologiemi Paypass a Paywave). Mluvíme o terminálech označených podobnými symboly:

V Rusku mají tyto terminály téměř každou maloobchodní síť. „ABC of Taste“, „Pyaterochka“, „Crossroad“, „Carousel“, „Magnit“, „O’Kay“, „Eldorado“, HM, Starbucks, KFC, „ Burger King “,„ Teremok “,„ Dublby “,„ Rosneft “,„ Bashneft “a tak dále. Do konce roku 2017 Sberbank, který slouží 1,1 milionu terminálů, slibuje přidat možnost bezkontaktní platby do všech jejích zařízení.

Chcete.li zaplatit za zboží a službu, musíte zařízení „probudit“ pomocí aplikace Android Pay a přivést jej na terminál na několik sekund. Pokud je operace úspěšná, objeví se na obrazovce zpráva o tom a obrázek použité karty.

V některých případech může pokladna požádat o zadání kódu PIN nebo podepsat šek. Závisí to na nastavení banky, které vydalo kartu a terminál. V Rusku je zpravidla při provádění bezkontaktních plateb nutné zadat kód PIN při transakci v hodnotě více než 1000.

Android Pay umožňuje tři transakce v řadě bez odemknutí telefonu ve výši až 1 000, na čtvrtém uživateli bude muset telefon odemknout pomocí grafického klíče nebo otisku prstu. Transakce „Counter“ se vynucují, pokud uživatel odemkl telefon mezi nimi.

Pokud uživatel připojil několik karet, bude nutné jeden z nich vybrat jako standardní, který bude ve výchozím nastavení použito. Chcete.li použít jinou kartu, musíte před platbou otevřít aplikaci a vybrat správnou kartu. v případě potřeby ji lze přiřadit jako standard pro budoucnost.

Pomocí Android Pay můžete také platit za nákupy v některých mobilních aplikacích a na webech prostřednictvím mobilní verze Google Chrome. V takových případech se na stránce plateb objeví tlačítko „Pay přes Android Pay“.

V některých službách (například v Uber) můžete použít Android Pay jako jeden z trvalých platebních prostředků. Na začátku systému v Rusku bude služba k dispozici v Lamodě, Onetwotripu, Ramblerovi/Cash Desk a Afisha a později se objeví v doručovacím klubu, kině, Ozon, Yandex.Taxi „a další aplikace.

Web Google obsahuje pokyny pro vývojáře, kteří chtějí připojit platbu ve svých aplikacích a na webech prostřednictvím Android Pay. V Rusku lze platby prostřednictvím Android Pay přijmout pomocí systémů Yandex Systems.Cash Desk „, Assist and Payture.

Kromě bankovních karet v Android Pay můžete ušetřit dárkové a bonusové karty maloobchodních řetězců, které dávají právo získat slevy při nákupu. Pro připojení takové karty musí uživatel naskenovat svůj čárový kód pomocí telefonu.

Jak je naplánováno, v obchodě musí uživatel otevřít požadovanou věrnostní kartu na telefonu a ukázat zařízení pro pokladnu pro skenování nebo manuální vstup čárového kódu. Android Pay může také oznámit uživateli, pokud se nachází v blízkosti obchodu, ve kterém je jedna z jeho karet přijímána.

Google zaručuje, že při platbách prostřednictvím Android Pay se nepoužívají informace o kartách připojených ke službě. V systému jsou pro ně vytvářeny virtuální „kopie“, data, o nichž se přenášejí prodejci, a údaje o skutečných mapách se ukládají na serverech Google.

Při prvním spuštění Android Pay bude uživatel muset na telefonu nastavit ochranu. například zamykání pomocí gesta nebo otisků prstů. Pokud vypnete ochranu telefonu, budou smazána data z aplikace Android Pay.

Pokud je zařízení ztraceno, může být blokováno nebo vymazáno pomocí správce zařízení Android. Data z Android Pay jsou také automaticky vymazána, pokud je zařízení neaktivní do 90 nebo více dnů.

Apple Pay a Google platí téměř přestaly pracovat v Rusku. Jak uložit pohodlnou mobilní platbu pro uživatele

Toto je blog Heads and Hands Blog

Vyvíjíme digitální ekosystémy a superpopers. Mluvíme o uživatelských zkušenostech a pomáháme podnikům stát se lídrem na trhu.

Vstupte, abyste drželi krok

Podívejte se na náš telegram

Podíl online nákupů provedených společností Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay a Yandex Pay v roce 2021 se zvýšil o 17%-od 9% na 26%. Vzestupný trend byl vysledován: uživatelé jsou zvyklí platit smartphone kdykoli.

Únorové sankce tento trend zabily. Omezili práci platebních systémů a služeb v Rusku. Google Pay a Apple Pay přestali pracovat s kartami Visa a MasterCard. Mají přerušení s kartami VTB, „Svokombank“, „Novikombank“, „PromsVyazbank“ a „Discoveries“. Klienti posledních dvou bank již nemohou platit prostřednictvím Samsung Pay. To je riziko pro podnikání: kupující, kteří jsou zvyklí platit takovými způsoby, mohou odmítnout koupit.

V tomto článku vám řekneme, jak uložit okamžité mobilní platby v našich službách a jak vyměnit Apple Pay a Google Pay.

SBERPAY. Platební služba pro držitele podpory a uživatele online aplikace Sberbank. Majitelé jakýchkoli smartphonů mohou platit za objednávku prostřednictvím SBERPAY na internetu a pouze uživatelé chytrých telefonů Android s NFC prostřednictvím terminálu pokladny.

Sberpay za platbu online objednávek. Uživatel chce zaplatit za objednávku v aplikaci nebo na webu. Na stránce pokladny vybere platební metody. mezi nimi to může být SberPay. Uživatel stiskne tlačítko nebo widget, přejde do online aplikace Sberbank, vybere kartu a potvrzuje platbu.

Widget plateb se automaticky objeví na stránce plateb, pokud prodejce připojil dotazník internetu ze společnosti Sberbank nebo obdržel platby přes Yukassa. V jiných případech lze tlačítko SBERPAY pro platební metody přidat ručně.

Sberpay za platbu pomocí smartphonu. SBERPAY pracuje bez samostatné aplikace a je nainstalován prostřednictvím SBERBANK ONLINE. Uživatel vybere kartu v aplikaci, kterou chce svázat s SberPay, přechází do nastavení a klikne na tlačítko „Připojit SBERPAY“.

SBERPAY je aktivován ručně pomocí ikony nebo automaticky, když uživatel přinese chytrý telefon do platebního terminálu. Pro ruční aktivaci SBERPAY uživatel upírá ikonu online aplikace SBERBANK a vybere SBERPAY v zobrazeném okně.

Sberpay je vhodný pro 81% ruských uživatelů: držitelé Sberblanu z Visa, Mastersard a Mir.

Sberpay vám umožňuje vyplatit objednávky na internetu a bezkontaktně v maloobchodních prodejnách. Služba nevyžaduje samostatnou aplikaci, je aktivována prostřednictvím Sberbank online a automaticky odtud vytáhne data.

Sberpay však pracuje pouze s kartami Sberbank a platí v terminálech pouze s chytrými telefony Android.

Yandex spustil platební službu v březnu 2021. Uživatelé ekosystému Yandex mohou platit na webech kartou a nezadávat platební údaje.

Prodejci, dodavatelé a majitelé obchodů vypracovávají žádost o připojení Yandex Pay na web. Nahlásit podrobnosti, způsob, jak přijmout platby na webu a čekat na schválení. Když Yandex schválí aplikaci, bude prodávající moci integrovat tlačítko platů na webu.

Uživatel potřebuje účet v Yandexu a kartu jakékoli banky s platebním systémem MasterCard, Visa nebo MiR. Yandex Pay provádí transakce prostřednictvím integrace služeb. samostatná aplikace není nutná. Kupující stiskne tlačítko, přejde na platební stránku, vybere připojenou kartu a potvrzuje platbu.

Uživatel platí objednávky na internetu kliknutím. Nepotřebuje hledat a zadávat platební údaje ručně. Pay Yandex je vytáhne, vyplní automaticky doručovací adresu a kontakty uživatele. To zjednodušuje proces nákupu a zvyšuje konverzi.

Yandex Pay funguje kdekoli se uživatel může přihlásit prostřednictvím Yandex ID. A platit stejně snadné ze smartphonu a ze stolního počítače.

Platba prostřednictvím Yandex Pay přinese uživateli cashback: Služba vrátí 3% z částky nákupu plus. Yandex Pay má potenciálně velké publikum: předplatné Yandex.Plus spojuje ekosystémové služby, používá je 12 milionů lidí.

Služba není k dispozici uživatelům bez účtu v Yandexu. Yandex platíte pouze na webu. mobilní integrace pouze v plánech.

Nejstarší a nejznámější způsob online plateb je zadat údaje o bankovní kartě. Kupující zadá údaje o kartě na platební stránce, banka kontroluje informace a převádějí prostředky z karty kupujícího na účet prodávajícího.

svázat, kartu, zaplatit, telefon

Pro získání platby tímto způsobem prodávající zahajuje běžný účet v jakékoli bance, zřídí web nebo žádost, vybere platební službu, připojí online pokladní a problémy.

Platba podle karty je žádána: V roce 2021 Rusové zaplatili 70% online objednávek kartami. Platba karty se snadno integruje s online hotovostním stolem. Kontroly a data pro OFD se přenášejí automaticky. Získání internetu v ruských bankách nespadá do sankcí.

Ale z pohledu uživatele je platba karty nejdelší a nejvíce energeticky náročnější metodou online platby. Kupující musí hledat kartu nebo záznamy o ní a ručně vyplnit formulář na webu nebo v aplikaci. Vývojář může zjednodušit cestu uživatele, pokud integruje funkci vázání karty uživatelů na účet. Při placení uživatel vybere uloženou kartu a data jsou vytažena automaticky. Platba je v jednom kliknutí.

svázat, kartu, zaplatit, telefon

Mir Pay-Application za bezkontaktní platbu smartphonem v Pos-Terminals. Pracuje s kartami platebního systému MIR. Žádost byla vyvinuta národním systémem platebních karet.

Mir Pay funguje na smartphonech s Androidem 6.0 a vyšší s technologií NFC. Uživatel aplikace si může stáhnout karty Platebního systému MIR z 80 bank, například: Sberbank, VTB, Tinkoff, GazPrombank. Můžete platit prostřednictvím Mir Pay v jakémkoli terminálu, který přijímá karty miR.

Uživatel nahraje Mir Pay do smartphonu a přidává k němu platební systém MIR. ručně nebo prostřednictvím vybudovaného skeneru. Po aktivaci je karta připravena k použití. Nemusíte otevírat aplikaci Mir Pay-je aktivována automaticky, když uživatel přinese smartphone do terminálu POS.

Aby mohli majitelé podniků přijmout platbu prostřednictvím MIR Pay, musí zkontrolovat, zda jsou jejich terminály přijímány nekontaktní mapy „miR“.

Jak nastavit a zaplatit telefon

Po obdržení bankovní karty s funkcí bezkontaktních plateb nakonfigurujte telefon. Pokud je na smartphonu nainstalován OS Android: Potřebujete:

Pokud jde o mobilní zařízení se systémem iOS, nemusíte nastavit. Zbývá pouze nainstalovat aplikaci, přes kterou je karta přidána.

Pro výpočet mobilním telefonem se doporučuje:

 • Kupte si zboží v obchodě, lékárně nebo jiném maloobchodním bodě.
 • Počkejte, až pokladna provádí produkty prostřednictvím pokladníka.
 • Přiveďte smartphone do terminálu.
 • Do zařízení zadejte kód PIN.

Po 1-2 sekundách budou peníze staženy z účtu. Blížíte se k terminálu, ujistěte se, že podporuje technologii NFC. Chcete.li to provést, zeptejte se pokladníka nebo se podívejte na ikony vložené na bankovním přístroji.

Bezpečnost pro bezkontaktní platbu

Pro zajištění bezpečnosti plateb NFC se používá standard EMV. Používá se ve všech platebních terminálech pracujících s bezkontaktní platbou. Systém generuje jednorázový klíč a automaticky přesměruje požadavek na banku. Pokud se identifikátor kryje, peníze budou převedeny na účet prodávajícího.

I když útočník vidí klíč, nebude ho schopen používat, protože pro každou novou transakci je vytvořen jeho vlastní identifikátor. Kromě toho je poloměr NFC 10 cm. V takové vzdálenosti je obtížné zachytit jakékoli údaje.

Zanechte své názory na aktuální téma materiálu. Děkujeme vám za vaše komentáře, odpovědi, předplatné, dieselové, lajky!

Co podporují karty Sberbank NFC

Pokud mobilní zařízení podporuje technologii bezkontaktních transakcí a modulu NFC, měli byste vědět, že ne všechny kreditní karty jsou kompatibilní s takovou službou. Pokud zvážíme státní organizaci Sberbank, mohou spotřebitelé připojit pouze karty k smartphonu podle standardu plateb Visa nebo MasterCard. U jiných produktů banky není taková služba stále k dispozici, ale podle zástupců společnosti bude brzy možné zaregistrovat Maestro a další sociální karty.

Jsem nedůvěrný všem inovacím. Poslední model smartphonu mě nemůže svádět, protože stále nebudu používat více než polovinu funkcí. Pro mě je telefon primárně jednoduchost a snadné použití, přítomnost funkčnosti, kterou potřebuji, cenově dostupnou cenu.

Přiznám se, že nemám nejvíce prehistorické aparát a je dokonce vybaven NFC. Dozvěděl jsem se o tom v procesu psaní článku. Zatím raději používám bezkontaktní bankovní karty. Ale nejsem vůbec příklad, který bych mohl následovat. Jsem si jist, že velmi brzy většina lidí zaplatí za nákupy telefony stejně snadné jako mluvit s nimi. A já zahrnuji.

A již jste testovali technologii NFC? Někdy pozoruji v kavárně, kde mám oběd, takový obrázek. Osoba se snaží platit smartphone. Přináší zařízení několikrát do terminálu, snaží se něco zapnout do telefonu, opakovat tyto akce znovu a znovu a znovu. Fronta v tuto chvíli se nervózně posune z nohy na nohu. Nakonec se kupující vzdává a vytáhne hotovost nebo kartu. Všichni vydechnou. Máte takové incidenty?

Jak a kde můžete platit telefon?

Placení telefonu v Rusku, na Ukrajině, Kazachstánu, Bělorusku a dalších post.fingers může být doslova všechno a všude:

 • V metru, uvedení smartphonu přímo do turniketu s NFC
 • V restauracích (jednoduše vám bude přinesena bezdrátová platba mini-terminálu, na který se musíte dotknout telefonu)
 • Na pokladně v obchodě (téměř všechny obchody jsou nyní vybaveny terminály s podporou bezkontaktních plateb)
 • V restauracích Fast.Power (McDonald’s, KFC)
 • Na čerpacích stanicích a dalších místech

Jak provést platbu Android Scartphone?

Proces platby na samotném smartphonu Android je následující:

 • Odemknete telefon (otisky prstů, skeneru obličeje nebo jen heslo)
 • Na vteřinu naneste svůj smartphone na platební terminál
 • Připraven!

Nemusíte nic provozovat na smartphonu, nemusíte otevírat aplikace nebo něco navíc zapnout. Hlavní věc je, že smartphone by měl být odemčen tak, aby byl systém přesvědčen, že jste to vy, a ne jinou osobu (například nalezený nebo ukradený telefon).

Naneste smartphone na terminál, který se musíte líbit:

Jak provést platbu iPhone’om?

Pro platbu pomocí iPhone X a nového musíte provést následující:

 • Stiskněte dvakrát na pravou boční klíč
 • Po kontrole FaceID se na obrazovce objeví obrázek karty
 • Dotkneme horní části iPhone na bezkontaktní terminál
 • Připraven!

Zaplatit iPhone 8 a udělat takto:

Potřebuji internet pro bezkontaktní platbu na smartphonu?

Ne, nepotřebuješ. Technologie bezkontaktních plateb nemá nic společného s internetem. Váš smartphone není spojen s bankou, nekontroluje zůstatek na účtu. To vše je úkol mini-terminálu plateb, na který přinášíte telefon.

Navíc můžete obecně extrahovat SIM kartu, vypnout Wi-Fi a přesto používat svůj smartphone bez problémů místo bezkontaktní platební karty.

Nyní se podívejme blíže, jak nastavit a aktivovat platební funkci na vašem smartphonu.

Co dělat, pokud platba pro NFC nefunguje

Existuje mnoho důvodů. Navíc se objevují jako houby po dešti. Obzvláště nedávno, charakterizováno zvýšením počtu jmen modelů pomocí této možnosti.

Nabízím chyby a trab, ze kterých byla nalezena cesta ven. Možná to někomu pomůže.

 • Jednoduché jambs. Zde se shromažďují nedostatky a chyby samotného uživatele.
 • Nízký náboj baterie, méně než 5% transakce nebude možné.
 • Zůstatek na připojené kartě neumožňuje platit.
 • Čip NFC je vypnutý v nastavení.
 • Na terminálu není žádoucí logo a vy se vloupete do uzavřené brány.
 • A karta vaší banky, že Není podporována.
 • Chyby programu.
 • Aplikace nechce být nainstalována? Může existovat několik důvodů, od geopolitického po triviální. Jako možnost viz přítomnost RAM v zařízení. A také se podívejte na Google, zda je vaše země její přívržená?
 • Pokud platba neprochází z neznámého důvodu, není klasifikována, existuje cesta ven. Zkuste provést resetování softwaru. Vyjměte připojenou kartu z vašeho účtu a znovu ji napište. Někdy to pomáhá.
 • Se nepřipojuje k platebnímu systému. Restartujte aplikaci, závady samotného užitečnosti jsou možné.
 • Technický. Chyba 56 v aplikaci Apple Pay je známa. Označuje poruchu modulu NFC. Kromě toho existují případy, kdy nesprávné orientované zařízení s čipem odmítá být přáteli s obchodováním. Zkuste změnit polohu telefonu.

Dokončím to, protože článek není guma a všechno zde nebude fungovat. Hledejte jednoduché řešení, přemýšlíte o obtížném pouze v případě selhání.

Navzdory skutečnosti, že mnoho aspektů otázky, jak nakonfigurovat pro platbu kartou duplikovanou telefonem a používáním technologie NFC, je pokryto dostatečným detailem, zůstává nerozhodnost, zůstává nerozhodnost. Na základě obecné nedůvěry k nové metodě platby, na mnoha internetových stránkách, chci shrnout. Čas řekne, jak rádi říkají v televizi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS