Jak synchronizovat hudbu iPhone s iTunes

Jak synchronizovat iPhone iPhone s iTunes iTunes prostřednictvím počítače

Vývojáři Apple se rozhodli, že pro uživatele by bylo vhodné pracovat s iPhone pomocí speciálního programu, který tato společnost vydal. Vývojáři proto brzy představili iTunes. aplikaci pro práci s multimediálními soubory, se kterou můžete synchronizovat data a soubory PC a iPhone.

Chcete.li synchronizovat svůj smartphone Apple pomocí softwaru, musíte si nejprve stáhnout plnou verzi programu na svém osobním počítači nebo notebooku. Najdete ji na webových stránkách společnosti ve speciální sekci. Po výběru požadované stránky klikněte na tlačítko „Stáhnout“. Nemusíte si vybírat operační systém, protože web ho rozpoznává na stroji a okamžitě nabízí správnou možnost.

Nyní musíte jen počkat, až zatížení skončí a podle pokynů nainstalujte aplikaci.

Jakmile je iTunes nainstalován na počítači, otevřete aplikaci a připojte kabel k počítači a telefonu. Počkejte, až uvidíte, že bylo navázáno připojení. Pamatujte, že když je zařízení určeno vaším počítačem, v bodě „Review“ uvidíte všechna data o něm. Nyní můžete začít nastavovat software a pracovat se soubory.

Jak synchronizovat iPhone s iTunes pomocí Wi-Fi? K tomu budete potřebovat:

 • Pomocí kabelu připojte mobilní telefon k počítači. Počkejte, až nebudou připojeny.
 • Na kartě „Přehled“ vložte zaškrtnutí bodu „Synchronizovat s tímto iPhone prostřednictvím sítě Wi-Fi“.
 • Od této chvíle můžete vytáhnout kabel z počítače. Už to nebudete potřebovat. V iTunes přejděte na „Nastavení“, „základní“, „Synchronizace s iTunes na Wi-Fi“.
 • Pečlivě zkontrolujte připojení Wi-Fi na PC a smartphonu, mělo by to být z jedné sítě. Teprve poté můžete kliknout na „Synchronizovat“.

Po těchto akcích nemusíte používat kabel USB pro připojení a práci se soubory. Ale tady by to mělo být pochopeno: Chcete-li obnovit firmware pomocí Wi-Fi, nebudete schopni. Rychlost, ze které jsou data přenášena, je často výrazně snížena.

Vytváříme vlastní hudební knihovnu

Před uspořádáním hudebních knihoven iTunes vezměte v úvahu, že iPhone nepodporuje všechny typy zvukových souborů, takže prakticky neexistují žádná omezení formátu pro hudbu, ještě více, při pokusu o přidání do iTunes, písní nenulovaného formátu iPhone, Samotný program je převádí do formátu AAC.

Další věc je se zvuky pro vyzvánění, iPhone podporuje formát.M4R a doba trvání nejvýše 30 sekund, takže nejprve budete muset udělat vyzvánění a poté jej přidat. Po všech přípravcích je sekvence akcí:

 • Spusťte program iTunes (zkontrolujte aktualizace). Pokud jste se ještě nepokusili o stahování hudby prostřednictvím iTunes z počítače, zpočátku uvidíte kartu „hudba“ a tlačítko „Vyhledat multimediální“. Při jeho stisknutí dojde k následujícímu:
 • Itunes začne hledat všechny multimediální soubory vašeho počítače, všechny podporované hudební formáty. To znamená, zvuky a hudba z her, programů, aplikace spadají do knihovny. Jedná se o tisíce souborů, pokud na PC je alespoň tucet her.
 • Vaše oblíbené skladby jsou ztraceny mezi tímto objemem. Jedinou cestou ven je zvýraznit všechny soubory, které tímto způsobem spadly do knihovny, a poté smazat. Proto si přemýšlejte. zda to potřebujete? Nedoporučujeme přidávat hudbu tímto způsobem.
 • První způsob, jak přidat hudbu a zvuky. Otevřete nabídku „Soubor“ a přejděte do podnabídky „Přidejte soubor do textu médií“. Pokud chcete okamžitě přenést celou složku (například s hudebním albem, můžete vybrat „Přidat složku do médií“, pokud chcete okamžitě přenést celou složku). Stejného účinku lze dosáhnout, pokud použijete kombinaci klíčů CTRLO.
 • Druhou metodou je funkce „Capture and Throw Out“, vtip), nazývá se drag-and-drop. Otevřete dvě okna poblíž, se složkou, kde se nachází hudba, as iTunes. Vyberte potřebné soubory, upněte levé tlačítko myší a přetáhněte jej do okna iTunes a poté uvolněte tlačítko myši.

Jak vytvořit seznam skladeb v iTunes a přidat do něj nové písně

Chcete.li si vytvořit vlastní seznam přehrávání, musíte provést následující akce:

Vytvoření seznamu skladeb na základě hudebních preferencí uživatele

Jaký je seznam skladeb, takže jej lze snadno najít mimo jiné

Při přesunu skladby na pravou stranu iTunes získáte nový seznam skladeb

Uživatel může provádět úpravy do dříve vytvořených seznamů skladeb

Dále musíte synchronizovat počítač iPhone C a vaše oblíbené kompozice se objeví v paměti zařízení.

synchronizovat, hudbu, iphone, itunes

Pokud se při vytváření seznamu skladeb objeví problémy, ujistěte se, že máte nejnovější verzi programu. Včasná aktualizace iTunes a zařízení vás ušetří před možnými chybami.

Co dělat, pokud iPhone nesynchronizuje hudbu?

Pokud jste přesně opakovali všechny popsané kroky, ale na iPhonu stále neexistují žádné nové skladby, pak je problém 90% následujícím způsobem: Synchronizace na kartě „Hudba“ není aktivována. Přejděte na tuto kartu a vložte kontrolní místo pro „synchronizaci hudby“:

Můžete si vybrat nejvhodnější možnost synchronizace ze dvou: Při přenosu dat na iPhone jsou zkopírovány všechny skladby („Celá média“), nebo jednotlivá alba, seznamy skladeb, skladby konkrétních umělců („Vybrané seznamy skladeb“ ).

Zde můžete nakonfigurovat synchronizaci tak, aby spolu s písněmi na iPhone, klipy a hlasové nahrávky byly zkopírovány.

Synchronizace v iTunes

Doporučuje se házet hudbu na zařízení prostřednictvím oficiální aplikace iTunes. Nejnovější verzi si můžete stáhnout na webu Apple.

Spusťte iTunes, přejděte do sekce „Moje hudba“. Pokud jste právě nainstalovali program, bude zde prázdný. Můžete vytvořit text média dvěma způsoby: Přidejte soubory jeden nebo celé složky. Chcete.li házet jednu nebo více písní, otevřete nabídku „Soubor“ a vyberte „Přidat soubor“.

Pokud se chystáte házet celé alba na zařízení, vyberte „Přidejte složku do médií“ a nastavte cestu do katalogu s hudbou. Při přidání velkého počtu skladby se objeví okno přenosu. Počkejte na dokončení postupu a teprve poté pokračujte v dalším třídění stop.

Soubory v textu médií lze třídit umělci, žánry, alba nebo jednotlivé písně. Poslední možnost je nejvhodnější pro vytvoření seznamů skladeb a úpravy názvů skladeb. Nemůžete třídit nic jiného, ​​ale okamžitě zahodit celý text médií na iPhone:

 • Připojte zařízení pomocí kabelu USB.
 • Počkejte, až se zařízení rozhodne v iTunes. Klikněte na ikonu poblíž bodu „hudba“.
 • Nabídka zařízení se objeví vlevo. Otevřete kartu „Recenze“.
 • Přejděte dolů do části „Parametry“. Jděte a dejte ručně značku „Procide Music and Video ručně“. Aplikuj změny.
 • Vyberte část „hudba“ a poznámku „Synchronizace hudby“.

Můžete synchronizovat celý text médií nebo vybrat jednotlivé seznamy skladeb, žánry, umělce, alba. Po výběru skladby a stisknutí tlačítka „Ready“ se objeví další okno potvrzení operace. Klikněte na „Použít“, počkejte na dokončení synchronizace a ujistěte se, že vybrané kompozice jsou k dispozici v aplikaci „Music“.

synchronizovat, hudbu, iphone, itunes

Prvním řešením je sdílet hudbu s iPhone s iTunes Home Sdílení

Pokud používáte sdílení iTunes Hoem (iTunes Home Sharing nefunguje?) Chcete.li vyměnit hudbu mezi iPhone, musíte se ujistit, že iPhone je na iOS 8.4 se nachází v jedné síti Wi-Fi. A sledujte vedení kroku.krok a přístup k iPhone na iPhone z iTunes.

Krok 1 na vašem iPhone přejděte na „Nastavení“ „hudba“ přejděte dolů a najděte „domácí přístup“.

Krok 2 Zadejte své Apple ID a heslo a stiskněte „Ready“ a opakujte proces pro všechny hudební soubory, které chcete sdílet s jiným iPhone.

Krok 3 Otevřete hudbu na jiném iPhone, chcete také poslouchat hudební soubory.

Krok 4 Pokud používáte Apple Music, přejděte na kartu „Navíc“ „Obecný přístup“ a vyberte požadovanou knihovnu. Pokud nemáte Apple Music na jiném iPhone, přejděte na kartu „Moje hudba“ nebo „Alba“ a vyberte „General Access“.

Kopírování hudby z iPhone do jiného iPhone tedy bude trvat několik minut, ale ne reprodukci streamu, na kterou by se mělo zapamatovat. Sdílení domů iTunes vám také umožňuje sdílet bezplatné video iTunes.

Problémy s vytvořením záložní kopie

Pokud iTunes nedokázal vytvořit záložní iPhone a synchronizace funguje nesprávně, zkuste použít následující metody eliminace chyb:

 • Ujistěte se, že byla nainstalována nejnovější verze iTunes. I když připojíte iPhone 4s, software by měl být čerstvý.
 • Znovu načtěte počítač a mobilní zařízení, zkuste znovu připojit a synchronizovat nebo zálohovat.
 • Změňte typ připojení: Pokud se iPhone 4 nebo jiný model připojí k iTunes pomocí USB, použijte Wi-Fi a naopak.

Počítače Windows mohou pomoci dočasnému vypnutí antivirového a firewallu. Po úspěšné synchronizaci nebo vytvoření zálohy lze obranný software zapnout.

Problémy s vytvořením záložní kopie

Pokud iTunes nedokázal vytvořit záložní iPhone a synchronizace funguje nesprávně, zkuste použít následující metody eliminace chyb:

 • Ujistěte se, že byla nainstalována nejnovější verze iTunes. I když připojíte iPhone 4s, software by měl být čerstvý.
 • Znovu načtěte počítač a mobilní zařízení, zkuste znovu připojit a synchronizovat nebo zálohovat.
 • Změňte typ připojení: Pokud se iPhone 4 nebo jiný model připojí k iTunes pomocí USB, použijte Wi-Fi a naopak.

Počítače Windows mohou pomoci dočasnému vypnutí antivirového a firewallu. Po úspěšné synchronizaci nebo vytvoření zálohy lze obranný software zapnout.

Jak opravit iPhone, který nelze synchronizovat s iTunes

Po aktualizaci na iOS 12 nemůžu synchronizovat iPhone 6 s iTunes, i když jsem stáhl a nainstaloval nejnovější verzi iTunes.

Jeden uživatel iPhone 6 si stěžoval na fórum Apple na problém synchronizace iTunes. V tomto případě si můžete myslet, jak připojit iPhone k iTunes pomocí iTunes. Zatímco iPhone se synchronizuje s iTunes bez iTunes? A zde bychom vám rádi doporučili autoritativní a flexibilní nástroj pro přenos iPhone s názvem FoneTrans na vás. Toto je ideální alternativa iTunes, která vám pomůže synchronizovat iPhone. Nyní stáhněte a nainstalujte přenos dat pro iPhone do počítače a postupujte podle níže uvedených pokynů a zjistěte, jak synchronizovat iPhone s iTunes pomocí FoneTrans.

1 Připojte svůj iPhone k počítači pomocí USB a spusťte iPhone na přenosu iTunes.

Po instalaci aplikace do počítače spusťte ji a poté připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Když program rozpozná váš iPhone, klikněte na „On iTunes“ ve spodní části hlavní integrace. Rychle prohledá váš iPhone. Poté kliknutím na tlačítko „Start“ přenést hudbu, melodie, filmy, televizní pořady atd. D. Z iPhone na iTunes. Nakonec klikněte na „OK“.

V tomto článku diskutujeme hlavně několik účinných způsobů synchronizace iPhone s iTunes. Doufám, že vám tento článek pomůže. Pokud máte stále dotazy, neváhejte opustit své komentáře níže.

synchronizovat, hudbu, iphone, itunes

Sledujte tento článek a zjistěte, jak snadné je synchronizovat iPad s iTunes.

Všechno je nové o iPhone X a iPhone 8, potřebujete aktualizovat svůj iPhone, co je třeba udělat před přechodem na nový iPhone a T. D., Nachází se zde.

V tomto článku budeme hovořit o dvou způsobech, jak zvýšit objem souborů MP3 na počítači a na internetu.

Přečtěte si tento článek a zjistěte, jak synchronizovat kontakty z iPhone na iPadu.

Jak odstranit útěk z vězení iPhone 7/6/4 pod kontrolou iOS 12, iOS 11, iOS 10, iOS 9 a t. D. Tento příspěvek nabízí 3 metody odemknutí iPhone s nebo bez zotavení.

Jak vyčistit aplikace na iPhone? Tento příspěvek ukazuje, jak vyčistit mezipaměť aplikace na iPhone.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS