Jak tisknout z WhatsApp do počítače

Jak vytisknout fotografii z watsap

Mnoho aktivních uživatelů gadgetů a aplikací chce zjistit, jak vytisknout fotografii s WhatsApp. Tento program je docela populární a běžný. Umožňuje lidem vyměňovat si bezplatné zprávy, stejně jako obrázky, video a zvukové soubory. Tyto příležitosti umožňují diverzifikaci komunikace. Je však důležité si uvědomit, že přístup k internetu je nutný k používání všech funkcí.

Někdy uživatelé chtějí uložit přijaté obrázky na svém smartphonu nebo PC. Existuje několik způsobů. Jsou dostatečně jednoduché a dokonce i začátečník se s úkolem dokáže vyrovnat. V tomto článku budeme hovořit o tom, jak házet fotografie na počítač a nechat je po telefonu. Budeme také analyzovat metody tisku dokumentů z WhatsApp z jakéhokoli zařízení.

Jak házet soubory s PC na WhatsApp?

Uživatelé mohou odesílat potřebné soubory z osobního počítače do aplikace WhatsApp. Zároveň mohou zákazníci programu používat možnosti, které jsou vhodné pro podmínky a preference. Mezi dostupné možnosti lze poznamenat:

Whatsapp web

Whatsapp Web. program, který je nainstalován na počítači, nebo umožňuje použití funkce aplikace prostřednictvím stacionárního zařízení. Chcete.li využívat služby programu, měli byste:

tisknout, whatsapp, počítače
 • Stáhněte si program pro osobní počítač;
 • Při přechodu do programu se kód otevře na obrazovce, který by měl být naskenován pomocí mobilního zařízení;
 • Otevřete program pomocí smartphonu a otevřete nastavení v nabídce Nastavení, kde byste měli vybrat webovou sekci WhatsApp;
 • Pokud vštěpujete telefonní kameru do kódu, pak jsou data synchronizována a uživatel může aplikovat funkčnost osobního účtu prostřednictvím počítače.
 • Program by si měl vybrat partnera, kterému bude zaslán soubor. Určete požadovaný soubor a klikněte na ikonu s odletem.

S pomocí Blustaxu

Bluestacks. doplněk, který lze použít pomocí osobního počítače s nainstalovanými Windows. Současně lze program synchronizovat s účtem používaným pomocí mobilního zařízení.

 • Stáhněte si program do osobního počítače.
 • Přijmout souhlas se službami.
 • Zadejte osobní údaje s přihlášením a heslem z účtu ve službě Google. Pokud neexistuje žádný účet, můžete se zaregistrovat za pár minut.
 • V programu Google Play byste si měli vybrat možnost Whatsapp a počkat na možnost Whatsapp Messenger a stáhnout.
 • Při načítání programu byste měli zadat telefonní číslo, ke kterému by měl COGD přijít ke zprávě.
 • Po zadání kódu do programu můžete začít používat a odesílat soubory z počítače do aplikace WhatsApp.

Jen v

  Před 4 hodinami 3. Týden 2021. Přehled spuštění: Galaxy S21 Ultra, Vivo Y12s, Iqoo 7, Vivo Y12s, Motorola One 5G a mnoho dalšího

 • Finanční nemovitost spojuje naději na rozpočet roku 2021
 • Films Krack Day 7 Box Office: Ravi Teya Starrer stále bouří po pokladně
 • Sports Fulham. Chelsea 0: 1: Mount se zbaví červenání nevýrazných blues.
 • Maharastra News zastaví očkování proti Covid-19 pokračuje až do pondělí kvůli selhání v příloze Co-Wind.
 • Auta Aprilia RSV4 v roce 2021 a továrna RSV4: to je vše, co potřebujete vědět
 • Gratulační zprávy, přání a citace o narození dítěte
 • Tr Avel 10 nejlepších míst pro návštěvu v Uttar Pradesh v lednu
 • Rada pro vzdělávání, 12. Mapa recepce pro 2021, stáhněte si kartu BSEB Intermediate Conditor Card 2021 na BiharboardOnline.com

Připojte jej k mobilnímu telefonu

Otevřete WhatsApp na vašem mobilním telefonu. Telefon. Pokud používáte telefon Android, klikněte na ikonu nabídky se 3 body v pravém horním rohu na obrazovce chatu a vyberte web WhatsApp.

Na iPhone přejděte do nastavení

, a poté klikněte na Whatsapp Web.

Na Windows Phone: V chatkách na obrazovce přejděte do nabídky ⚪⚪⚪ a klikněte na web WhatsApp. Pošlete telefonní kameru do QR kódu zobrazeného na obrazovce počítače.

Jak tisknout korespondenci z VK. Jak tisknout konverzace v WhatsApp. tiskněte zprávy z WhatsApp

Dnes vám chceme vyprávět o další pohodlné funkci, kterou se někteří další okamžité posly nemohou chlubit. Jmenovitě, jak zkopírovat korespondenci s Viberem a poslat jinou osobu nebo sebe, do poštovní schránky, do posel nebo sociálních sítí. Tato metoda je také vhodná pro ty, kteří chtějí vytisknout některé chaty, aby je používali, například jako důkaz u soudu.

Vše, co potřebujete zkopírovat korespondenci ve Viber, je smartphone, trochu volného času a znalosti místa, kde odešlete protokol zprávy. Posledně jmenovaný nebude mimo jiné obtížné, protože aplikace je synchronizována s telefonem. To znamená, že při výběru sociální sítě (například) budete okamžitě vyzváni, abyste do svého profilu umístili soubor nebo vyberte adresáře ze seznamu kontaktů v něm.

tisknout, whatsapp, počítače

Chcete.li zkopírovat korespondenci Viber z telefonu do telefonu, potřebujete:

 • Klikněte na „Odeslat historii zpráv“.
 • Poté, co aplikace vytvoří záložní kopii, budete vyzváni, abyste si vybrali místo pro jeho odesílání: sociální sítě, okamžité posly, e.e.e.maily, cloudové úložiště, úložné služby pro poznámky. Přejděte na obrazovku a vyberte tu, kterou potřebujete.
 • Nyní na seznamu kontaktů označte osobu, se kterou se chystáte sdílet informace. Pokud se jedná o poštovní schránku, zadejte adresu.
 • Klikněte na „Odeslat“.

Tiskneme korespondenci od Viber

Existují dvě řešení. Chat můžete pouze otevřít, zvýraznit potřebné zprávy, klikněte na ně pravým tlačítkem a klikněte na „Kopírovat“. Poté vložte text do dokumentu Word a vytiskněte na tiskárnu. Další metoda je složitější, ale umožňuje vám získat podrobnější seznam zpráv s daty a časem.

Nejprve otevřete Messenger a přejděte do nastavení:

tisknout, whatsapp, počítače

Vyberte záložku „hovory a zprávy“ a poté „Odeslat historii“:

„Vytvořit záložní soubor“ by se měl objevit na obrazovce, po kterém bude viditelný seznam míst, kde můžete odeslat korespondenci: sociální sítě, chaty, pošta. Musíte si vybrat ikonu s e.naříznutím a zadat svou adresu:

Výsledkem je, že vaše pošta přijde k vaší poště, která bude muset být rozbalena a vytištěna na domácí tiskárně.

Pokud chcete použít výtisk korespondence ve Viber u soudu, měli by svědci a notáři potvrdit jeho autentičnost. V některých případech je vyžadován znalecký názor.

Jak exportovat chat v WhatsApp bez aplikací třetích stran

V některých zemích již není možné exportovat chaty WhatsApp přímo z aplikace. Stalo se to poté, co americká společnost Blackberry žalovala. Protože viděla porušení jejích patentových práv v žádostech o zájem. Blackberry vyhrál případ, což vedlo k odstranění této funkce. Pokud jste v Rusku, budete pro vás pracovat. přesto nabízíme zvážit alternativní metody exportu chatů a dalších údajů z WhatsApp.

Jak tisknout s WhatsApp na tiskárně z počítače

Chcete.li tisknout fotografie z WATSAP, musíte zpočátku stáhnout mobilní messenger na osobním počítači. Vezměte prosím na vědomí, že k tomu je instalace specializovaného emulátoru předběžně provedena.

Informace: Při instalaci softwaru musí uživatelé poskytnout povolení k přístupu k osobní galerii. V budoucnu jsou změny prováděny v části aplikace stejného názvu.

Sekvence akcí zahrnuje:

 • Přechod na WhatsApp do sekce vypořádání následovaným výběrem zájmového chatu.
 • V nově objevené podobě je třeba aktivovat funkci zachování mediálních souborů.
 • Dokončení nastavení stisknutím klávesy ukládání.

Ihned po otevření obrázku v aplikaci je automaticky uložen na osobním počítači. Poté, co jej otevřel standardní grafický editor, uživatel aktivuje tiskový klíč pro tisk.

Používání nástroje WhatsApp Decrypter

Přenesený záloh zpět na počítač může být otevřen, dešifrován a číst pomocí aplikace WhatsApp Decrypter.Software se snadno používá, má zjednodušené celé číslo, kde je jen několik tlačítek.

 • Otevřete nástroj a stiskněte „klávesu“. Pak musíte vybrat místo, kde je uložen klíč k dešifrování.
 • Poté musíte kliknout na položku „Soubor DB“ a poté zadat místo u uloženého záložního souboru.
 • Posledním krokem bude kliknutí na nápis „Decrypt“.

Po provedení výše uvedených kroků musíte počkat na konec dekódování a otevřít soubor.

Proces však tam nekončí, nyní si musíte prohlédnout obsah souboru. Za tímto účelem je použita aplikace, která čte databáze. Pro takový nástroj existuje jediná podmínka. měla by si přečíst formát SQL.

Díky daným informacím můžete přesunout archivy do počítače. A pokyny pro dešifrování vám pomohou seznámit se s obsahem archivů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS