Jak to Apple ID zruší na iPhone

Jak resetovat Apple ID na iPhone

Každý výrobce smartphonu se stará o bezpečnost svých uživatelů. Nejprve se to týká ochrany osobních údajů. V takových případech je poskytnut speciální ověřovací systém, který je schopen odlišit skutečného vlastníka zařízení od osoby, která zabavila zařízení někoho jiného.

Apple ID je autentizační systém stejného názvu. Princip jeho práce se neliší od jiných podobných systémů. To znamená, že pro potvrzení ID Apple musí osoba znát heslo. Bez něj nebude možné plně využívat služby americké společnosti.

Jeden účet kombinuje přístup k Appstore, iCloud, iTunes, Apple Music, Face Time a dalším „Apple“ produktům. Účet tedy umožňuje nakupovat obsah, hry a software, komunikovat s přáteli prostřednictvím sociálních sítí a poslů a také hledat iPhone, pokud je ztracen. Hlavní věc však je, že obyčejný uživatel by měl vědět, Apple ID je spolehlivá ochrana iPhone pro iPhone.

Jedno ID Apple lze použít současně na chytrých telefonech, televizních souborech, počítačích, tabletech a jiných zařízeních Apple.

Apple ID je e.mailová adresa, která je vytvořena při prvním spuštění zařízení z ekosystému Apple. Nejčastěji iPhone působí jako takové zařízení. Koneckonců, toto je nejoblíbenější smartphone na světě, které mají stovky milionů lidí na planetě.

Jak obnovit nastavení továrny iPhone bez ID Apple a hesla

Pokud chcete obnovit tovární nastavení iPhone jiné osoby, ať už je to vaše manželka nebo bývalý iPhone, Fonelab odemkl pro iOS. Nejúčinnější způsob resetování nastavení iPhone bez Apple ID nebo hesla. To vám umožní vymazat heslo pro iPhone, odstranit Apple ID a heslo nebo dokonce obejít omezení hesla v době obrazovky bez ztráty dat.

 • Odstraňte přístupový kód pro iPhone pro resetování nastavení iPhone bez Apple ID.
 • Třete Apple ID a heslo, abyste vymazali nastavení a obsah.
 • OBESKÁNO OMEZENÍ PASTERS V době obrazovky bez ztráty zdrojových dat.
 • Kompatibilita s nejnovější verzí iOS 14, stejně jako s předchozími verzemi iOS.

Fonelab vám pomůže odemknout obrazovku iPhone, smazat Apple ID nebo jeho heslo, odstraňte čas obrazovky nebo restrikční heslo během několika sekund.

 • Pomůže vám odemknout obrazovku iPhone.
 • Odstraňuje Apple ID nebo jeho heslo.
 • Odstraňte čas obrazovky nebo heslo během několika sekund.

Kompletní průvodce odemknutím odpojeného iPhone pomocí unlocker iOS

Krok 1 Nahrajte a nainstalujte fonelab ios unlocker, můžete spustit program v počítači a vybrat možnost „Odstranit Apple ID“, abyste vymazali ID Apple na vašem iPhone. Připojte blokovaný iPhone k počítači pomocí původního kabelu USB.

Krok 2 Dotkněte se parametru „Trust“ na obrazovce iPhone a zadejte heslo. Kliknutím na tlačítko Start obnovit nastavení továrny iPhone bez ID Apple. Kromě toho budete vyzváni, abyste zadali heslo pro zámek obrazovky pro připojení iPhone nebo jiných zařízení k počítači.

Krok 3 Přejděte na aplikaci „Nastavení“ na vašem iPhonu, můžete si vybrat parametr „Reset“ v nabídce „Obecné“. Poté můžete kliknout na možnost „Resetovat všechna nastavení“ a potvrdit proces pomocí hesla. Poté se iPhone vrátí do nastavení továrny.

Poznámka. Přístupový kód pro iPhone můžete samozřejmě také smazat. Poté můžete zadat iPhone a obnovit nastavení továrny iPhone bez ID Apple nebo hesla v dodatku Nastavení.

Podvodníci pisch iPhone zaplavené pod Apple ID

Při nákupu zařízení buďte opatrní a udělejte si čas. Jinak riskujete, že se dostanete k trikům podvodníků, včetně pobytu s chytrým telefonem rozbitým pod Apple ID někoho jiného. V Rusku je opravdu mnoho pokusů o rozvod, takže si pamatujte, jestli to nevěděli.

Pokud prodejce neustále řídí a znatelně nervózní, doporučujeme, abyste od této osoby odmítli koupit (i když je návrh velmi ziskový). Svědomitý prodejce vám poskytne dostatek času na úplné kontroly zařízení před nákupem, protože nemá co skrývat. Podvodníci se vejdou do všech možných způsobů a mluví o nepochopitelných problémech v průběhu času, takže své peníze dáte rychleji.

Předpokládejme, že jste zkontrolovali všechny funkce telefonu na výkon a vše vám vyhovuje. Poté je čas zkontrolovat vazbu iPhone na Apple ID a pokud je dokončeno, požádat prodejce, aby opustil svůj účet. Pro tohle:

Přejděte do nabídky „Nastavení“ a klikněte na název vlastníka iPhone, který je umístěn na samém horní části stránky s parametry. Pokud se místo názvu zobrazí nápis „Enter“, pak není iPhone vázán na účet Apple ID.

Na samém dolní části otevřené stránky klikněte na „Ukončení“.

Požádejte prodejce, aby zadal heslo z vašeho účtu, aby od něj uvolnil zařízení.

Dalším krokem je odstranění všech informací z telefonu předchozího vlastníka. To musí být provedeno přímo u prodávajícího, protože k resetování je nutné heslo.

Přejděte do nabídky „Nastavení“ → „Základní“ → „Resetovat“.

Klikněte na „Vymažte obsah a nastavení“.

Potvrďte operaci a požádejte prodejce, aby zadal heslo iPhone.

Počkejte do 10 minut, dokud nebude proces dokončen.

Po tomto postupu si můžete být jisti, že přesně kupujete iPhone, který není připojen k Apple ID někoho jiného.

Jak obnovit Apple ID, pokud není přístup k telefonu

Již aktualizováno na iOS 15? Poté, pokud máte tendenci na něco zapomenout, použijte funkci „Kontakty důvěry“.

1) Přejděte do nastavení iPhone, klikněte na své jméno shora.

2) Vyberte „Heslo a zabezpečení“.

3) a po „Obnovení účtu“.

4) Klikněte na pododstavec „Nápověda při obnově“ „Přidat právníka“ a přihlaste se.

6) Přijde na heslo, aby odemkl váš iPhone v případě, že vás heslo ztratí.

Nyní můžete získat přístup k iCloud kontaktováním přítele nebo příbuzného. Stačí požádat o odblokovací kód.

apple, iphone

Jak obnovit heslo Apple ID prostřednictvím E.MAIL?

Chcete.li použít tuto metodu, musíte mít přístup k e.mailu, kterým je vaše Apple ID registrováno. Heslo v tomto případě lze obnovit během několika minut.

Najděte odkaz „oddělit heslo“ a klikněte na něj

Vyberte položku „ověřování“ e-mailem a uveďte poštovní adresu, na kterou byl účet Apple ID zaregistrován

Otevřete dopis, který přišel k vaší poště, a v jeho těle klikněte na odkaz, který vám umožní upustit aktuální heslo a nainstalovat nový

Často se stává, že uživatelé nemohou přistupovat k e.najevo, na kterém čeká dopis na pokyny pro obnovení hesla. Důvodem je nejčastěji banální. heslo do poštovní schránky bylo také zapomenuto. V takových případech je nutné odpovědět na kontrolní otázky uvedené během registrace Apple ID.

Zachování dat iPhone před resetováním

Pokud prostě změníte Apple ID, ale zařízení zůstává vaše, pak je třeba je uložit, stačí je přenést z cloudu ifand do telefonu a uložit tam.

Pokud potřebujete uložit data a resetovat iCloud na iPhone 6, postupujte podle pokynů:

 • Jdeme do „Nastavení“ a jdeme do Apple ID.
 • Dále přejděte do iCloud, list dolů a najděte položku „Kopie rezervy v iCloud“.
 • Nyní klikneme na „Vytvořit zálohu“ a počkat na konec operace.

Poté je úplné propuštění telefonu zcela resetováno, aby se přeneslo novému vlastníkovi. Přejít z účtu v souladu s dřívějšími pokyny.

Rovněž stojí za to úplně resetovat všechna data a nastavení do továrny, která se provádí následovně:

 • V nastavení jdeme k bodu „základní“.
 • Další „resetování“.
 • Vyberte položku „Odstranění obsahu a nastavení“.
 • Potvrďte akci a očekávejte.

Po dokončení budete mít zcela čistý telefon s nastavením továrny.

Nejlepší způsob, jak obejít resetování hesla Apple ID na iPhone

S pomocí odemknutí fonelab pro iOS můžete úspěšně smazat jakýkoli účet Apple ID z vašeho iPhone. Předchozí účet ICLUD a související soubory budou zcela smazány. Předchozí majitel iPhone již nemůže tento iPhone umýt, smazat, sledovat ani blokovat. Poté můžete vytvořit a zadat nový účet iCloud na svém iPhone.

 • Resetujte jakýkoli aktivovaný iPhone bez hesla nebo identifikátoru ICLOD v krátké době.
 • Zadejte svůj iPhone s novým účtem iCloud a použijte všechny služby IClud.
 • Chraňte svůj použitý iPhone před předchozím účetním záznamem ICLOD.
 • Odstraňte heslo a heslo obrazovky iPhone v době obrazovky pomocí jednoduchých kroků.
 • Resetování hesla Apple ID na iPhone 13/12/11 / XS / XR / X / 8/7 / SE / 6S / 6 / 5C / 5C / 5 / 4S / 4, iPad 2019, iPad Pro a další zařízení s iOS 15 a dřívější verze.
 • Nabízejte nejvyšší úroveň úspěšného vypouštění hesla ICloud Accounting.

Fonelab vám pomůže odemknout obrazovku iPhone, smazat Apple ID nebo jeho heslo, odstraňte čas obrazovky nebo restrikční heslo během několika sekund.

 • Pomůže vám odemknout obrazovku iPhone.
 • Odstraňuje Apple ID nebo jeho heslo.
 • Odstraňte čas obrazovky nebo heslo během několika sekund.
apple, iphone

Krok 1 Stáhněte si zdarma, nainstalujte a spusťte fonelab ios unlocker. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB s bleskem. Poté se rozhodněte odstranit Apple ID na hlavní inteiice.

Krok 2 Klikněte na „důvěru“ na váš iPhone. Zadejte kód zámku obrazovky a přesuňte. Později stiskněte start na obrazovce Apple ID a pokračujte.

Krok 3 Pokud jste již zapnuli „Najděte iPhone“ dříve, postupujte podle pokynů na obrazovce a odstraňte všechna nastavení. Poté chvíli počkejte, než dokončíte proces odstraňování hesla iCloud.

Jak resetovat účet iPhone bez přístupu k telefonu?

Je možné, že již nemáte přístup k gadgetu. Mohlo by to ztratit nebo prodat, ale vaše data a účet tam zůstaly. Iphone můžete vyčistit bez přístupu k němu. Chcete.li to provést, musíte provést následující:

 • Jdeme na web iCloud.com.
 • Přihlaste se prostřednictvím našeho Apple ID, který je vázán na požadovaný telefon.
 • Najděte sekci „Najít iPhone“ a přejděte na kartu „Všechna zařízení“.
 • Vyberte požadovaný gadget a klikněte na „Otřete iPhone“.
 • Dále budete muset akci potvrdit a zadat heslo.

Poté, až bude telefon příště připojen k internetu, bude systém resetován na nastavení továrny, odstranění všech dat a flexe účtu, po kterém může být nakonfigurován s jiným ID.

Často kladené otázky o odstranění Apple ID pomocí iPhone bez hesla

Apple ID. Toto je metoda ověřování používaná společností Apple pro iPhone, iPad, Mac a další zařízení Apple. Obsahuje osobní údaje a nastavení pro uživatele. Když se Apple ID používá k vstupu do zařízení Apple, zařízení automaticky používá nastavení spojená s Apple ID.

Při resetování do iPhone odstraní Apple ID?

Ne. Parametr „Vymažte veškerý obsah a nastavení“ Deleys pouze obsah telefonu. Ale nahrávky pro iMessage, FaceTime a IClod nejsou na serveru Apple smazány s iPhone. Stále se musíte dostat z účtu a zrušit registraci Apple ID s iPhone bez hesla.

Jak změnit ID Apple na iPhone bez hesla?

Když jdete na web https: // appleid.Jablko.com/. Zadejte své jméno a aktuální e.mailovou adresu, kterou jste použili k zadání účtu Apple. Pak můžete obnovit Apple ID pomocí e.nařízeného nebo odpovědět na zabezpečovací otázky, můžete získat e.mail s novým Apple ID pro váš iPhone.

Je možné obnovit tovární nastavení blokovaného iPhone a odstranit Apple ID?

Ano. Pokud zadáte nesprávné heslo pro Apple ID mnohokrát, bude váš iPhone blokován. Pomocí iTunes můžete resetovat iPhone odpojený od nastavení továrny a poté můžete sledovat výše uvedená řešení a odstranit Apple ID z iPhone.

Jak nejlépe odstranit Apple ID pomocí iPhone bez hesla? Článek představuje 4 často používané metody, které byste měli vědět. Samozřejmě můžete pouze požádat předchozího majitele, aby odstranil zařízení iCloud na internetu, deaktivoval staré ID Apple z účtu nebo dokonce pomocí režimu obnovy iTunes získal iPhone jako nové zařízení.

Ale fonelab ios unlocker. Nejúčinnější metoda, která vám umožní odstranit zapomenuté Apple ID s iPhone bez hesla v různých scénářích. Stačí zjistit podrobnosti a podle toho si vybrat požadované.

apple, iphone

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak smazat Apple ID bez hesla, ponechte komentáře níže.

Fonelab vám pomůže odemknout obrazovku iPhone, smazat Apple ID nebo jeho heslo, odstraňte čas obrazovky nebo restrikční heslo během několika sekund.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS