Jak udělat alarm na iPhone hlasitější

Jak snížit budík na iPhone

Standardní aplikace na jakémkoli iPhone „Watch“ je opravdu užitečná funkce, která vám umožní dát alarm na pravý čas, aby nedošlo k nespálení, nechybělo práci nebo jiné důležité záležitosti.

Pro ty, kteří nedávno získali telefon Apple od Apple, se může zdát všechna první nastavení velmi divné, zejména pokud se uživatel přesunul z Androidu do iPhone. Stojí však za zmínku, že instalace alarmu na iPhone a na Android se prakticky neliší a to je obrovská výhoda.

Abychom správně nainstalovali budík, je nutné vytvořit následující algoritmus:

 • Jdeme do aplikace „hodin“, která se nachází na hlavní obrazovce, když je telefon zapnutý. Ikona programu je podobná standardní hodiny na černém pozadí. Nalezení tohoto užitečnosti na hlavní obrazovce nebude obtížné. Tato aplikace je standardní, to znamená, že jde na všechny telefony z Apple. Na telefonu to nebere moc paměti.
 • Klikneme na ikonu a přecházíme na hlavní obrazovku samotného programu. Na tom vidíme některé sekce, které jsou zodpovědné za čas. Najdeme tam stopky a svět. Je nutné najít sekci „budík“ a kliknout na ni;
 • Dále klikněte na tlačítko Plus, které se nachází v pravém horním rohu. To je nutné k vytvoření vlastního nového budíku.
 • Můžete si vybrat budík navržený systémem. Chcete.li to aktivovat, stačí dát posuvník do aktivního stavu. Při správných akcích se stane zelenou.
 • Po nastavení budíku, který chceme vytvořit. Pro nastavení musíte určit čas i frekvenci. Můžete také použít různé další parametry, například: Název, zvuk a dokonce i opakování signálu;
 • Po naladění budíku přecházíme a klikneme na „Uložit“.

Asistent tedy zavolá v době, kdy uživatel nastavil. Takže si můžete vytvořit připomenutí, že musíte vstát.

Jak okamžitě nainstalovat několik budíků na iPhone

V App Store najdete oficiální aplikaci od Apple, která se nazývá „týmy“. Umožňuje vám automatizovat některé procesy na zařízení, včetně zajímavých příležitostí pro poplach.

Stáhněte si aplikaci „Team“ a nainstalujte ji.

Dále přejděte do „Nastavení“ a v nastavení aplikace „Fast Commands“ povolím použití „nespolehlivých příkazů“.

Pokud jsou povoleny nespolehlivé příkazy, klikněte na tlačítko „Příkaz ke stažení“ níže:

Objeví se okno instalace příkazu, klikněte na „Přidat nespolehlivý rychlý tým“ níže “.

Nyní v části „Moje příkazy“ máte „intervalový budík“. Kliknutím na něj spustíte práci týmu.

Vyberte čas, který chcete dát první budík a klikněte na OK “.

Dále vyberte počet budíků, které chcete přinést.

Poté bude vše uvedené množství poplachů otevřeno s intervalem 5 minut. Takže rozhodně nespíte.

Vypněte funkci „režim spánku“

Ios 11 má novou funkci uvnitř aplikace „Hodiny“ s názvem „Režim spánku“. Tato funkce vám pomůže probudit se a jít spát ve stejnou dobu denně. Někteří uživatelé však uvedli, že tato funkce nefunguje velmi dobře. Chcete.li tento problém odstranit, stačí zakázat funkci „režim spánku“ a použijte běžný signál. Za tímto účelem:

Jak nastavit budík na iPhone

Chcete.li používat budík, musíte nakonfigurovat. K tomu musí být aktivován a nastavit požadované parametry:

 • Otočení kol si můžete vybrat datum a čas.
 • Musíte naznačit, zda se signál bude opakovat.
 • Musíme si vybrat melodii. V tomto případě můžete opustit stávající nebo nainstalovat nový.
 • Můžete nainstalovat textovou zprávu, která bude na obrazovce v době probuzení.
 • Uveďte, kterou ikonu je nutná k použití.

Je nutné označit správný objem. Pokud existuje několik alarmů současně, pak je nainstalováno na všechno najednou. Chcete.li to provést, můžete použít následující způsoby:

 • Požadovanou hodnotu můžete nastavit kliknutím na klíče „/-“ na pravém konci iPhone.
 • Chcete.li nainstalovat požadovanou úroveň zvuku, můžete zadat nastavení smartphonu. Dále musíte jít do sekce „Zvuk“. Měřítko nastavení zvuku bude zobrazeno na otevřené obrazovce. Běžec musí být v souladu s tím, jaký objem je potřebný.

Budík lze použít, pokud je zvuk zcela odpojen. Instalací přepínače ve správné poloze se majitel telefonu dostane tak, aby místo zvukového hovoru byly zapnuty vibrace. Může být také zapnuto, pokud je použit zvukový hovor. Tyto přepínače jsou na stránce zvukového parametru v nastavení gadgetu.

Smartphone má sadu vybudovaných melodií vhodných pro použití jako volání. Je možné vytvořit zvuk podle vašeho výběru. Například za tímto účelem můžete použít svou oblíbenou melodii, píseň nebo jakýkoli jiný zvuk, který se vám líbí.

Zde můžete vidět, jak správně nakonfigurovat objem budíku:

Chcete.li to provést, přejděte do části Nastavení zvuku. Na otevřené stránce musíte vyklouznout řádek „Volba písně“. Poté můžete vybrat vhodný zvukový soubor. Uživatel spadne do hudební aplikace. Zde bude poskytnut seznam dostupných melodií. Chcete.li vybrat požadovanou řádek, musíte vyklouznout plusovou značku. V budoucnu bude budík používat nainstalovanou píseň nebo melodii.

Po zachování zadaných parametrů bude tento budík přidán do celkového seznamu. V horní části obrazovky vedle indikátoru baterie můžete vidět ikonu označující, že systém má aktivní budík. Pokud je hovor nakonfigurován tak, aby byl pravidelný, pak tato ikona zůstane aktivní bez ohledu na odpojení zvuku.

Může být udržován v aktivním nebo odpojeném stavu. Ten je vhodné pro uložení nakonfigurované položky a v případě potřeby jej upravte a použijte. Existuje příležitost nastavit re.call. Bude to znít asi po 10 minutách. Použití této možnosti je v těchto případech výhodné. Když člověk není spěchal a může si nechat trochu spát.

Proč se budík neslyší?

Pokud je na zařízení aktivován „režim spánku“, nemusíte slyšet zvuk. Majitel sám stanoví období, během které bude tato funkce fungovat. V uvedeném čase je zapnutý režim „Neobtěžovat“ a všechny zvuky na zařízení jsou odpojeny. Poté by se v uvedeném čase měl režim spánku vypnout a poplach.

Ve skutečnosti se funkce nevypne bez zásahu uživatele, takže melodie není slyšet. Možná tvůrci programu udělali chybu ve vývoji.

Jak změnit melodii budíku na iPhone

Standardní zvuk probuzení nevyhovuje všem uživatelům. Někdo otravuje melodii, ale někdo se prostě nemůže probudit. Chcete.li situaci opravit, musíte pouze změnit zvuk podle svého uvážení pomocí funkčnosti aplikace „hodin“:

udělat, alarm, iphone
 • Otevřete program.
 • Přejděte na kartu s budíkem.
 • Vyberte zavedenou možnost probuzení.
 • Na kartě „Sound“ vyberte signál, který se vám líbí.

Před vytvořením budíku můžete nakonfigurovat další probuzení. Toto je stejná možnost jako nastavení opakování nebo názvu, které se mění během počátečního zadávání dat.

Jako nový signál si uživatel může vybrat jeden z navrhovaných zvuků nebo skladbu, která je v paměti iPhone.

Chcete.li nainstalovat plnohodnotnou hudební skladbu, na kartě „Zvuk“ musíte přejít do sekce „Choice Choice“. Pak zbývá kliknout na jednu z možností, které se vám líbí.

Na iPhone X/8/7/6/5/plus budík nefunguje

V tomto článku budu hovořit o důvodech, proč budík nefunguje na iPhone nebo nepracoval ve správný čas. Zjistíme, co je třeba udělat.

Tento článek je vhodný pro všechny modely iPhone X/8/7/6/5 a plus. Ve starších verzích (4/3) se body nabídky a hardware uvedené v článku mohou v článku lišit nebo nepřítomné.

Důvody, proč budík nefunguje na iPhone

Funkce „budíků“ pro uživatele iPhone je v hodinách „Watch“. Ve verzi iOS 11 vývojáři dovolili používat budík v pohotovostním režimu. Někteří uživatelé říkají, že po aktualizaci iOS nefunguje alarm, což je velmi nepříjemné ty, kteří to opravdu potřebují.

Je důležité, aby se uživatel ujistil, že alarm je docela hlasitý. Chcete.li to provést, zkontrolujte úroveň hlasitosti. Systém iOS má dva různé typy přizpůsobení: multimediální objem a objem hovoru. Úroveň hlasitosti multimédií může být upravena ve videu, hudbě, hrách, aplikacích, ale zároveň se druhý svazek používá pro systémová varování, oznámení, hovory a pro alarm.

Zvýšit

Aby byl budík dostatečně hlasitý, musíte jít na hlavní obrazovku, použít tlačítko hlasitosti a zvýšit hlasitost na maximum. Pokud jste zvýšili objem, který není v „volání“, ale v „multimédii“, pak je nastaven nesprávný svazek. Proto musíte přepnout na hlavní obrazovku, kde můžete upravit objem hovoru.

Stále musíte zkontrolovat zvuk. Pokud čelíte skutečnosti, že budík nefunguje, překročíme cestu: „Hodiny“, vyberte „Úzkost“, pak „Upravit“ a „Zvuk“.

Zkontrolujte, zda již byl nainstalován zvukový signál budíku. Když je nastavena hodnota „ne“, zvukový signál nebude vůbec reprodukován.

Zvýšit

Nyní znovu vytváříme nové alarmy. Stačí smazat vše a vytvořit nové. Tento akt může být trochu divný, ale je to opravdu schopen pomoci.

Jak odstranit budík na iPhone

Trochu rozdělit a podívejte se, jak používat nový iOS 12 na 100%funkčnost “

Existuje jednoduchý, ale spíše efektivní způsob, který funguje v mnoha situacích. Je nutné odstranit všechny existující alarmy a nainstalovat nové. Podívejme se na tento efektivní způsob:

 • Otevřeno na aplikaci iPhone „Clock“.
 • Nyní se musíte dotknout karty „Alarm Clock“ ve spodní části karty.
 • Klikněte v levém horním rohu „Změna“.
 • Poté klikněte na červené tlačítko vlevo od alarmu. Poté vyberte „Odstranit“. Po této metodě odstraníme všechny alarmy.
 • Obnovit zařízení. Na iPhone 6S Plus / iPhone SE nebo dřívější verzi klikněte a podržte tlačítko „Domů“, jakož i tlačítko „VCL / OFF“, dokud se na obrazovce nezobrazí logo Apple.

Pokud je použito zařízení iPhone 7/7 plus, musíte stisknout tlačítko hlasitosti a přidržet jej současně pomocí tlačítka ON / OFF. Tato akce restartuje zařízení.

Chcete.li restartovat iPhone X, iPhone 8/8 Plus, musíte stisknout a uvolnit tlačítko Zvýšení hlasitosti, poté stisknout a uvolnit tlačítko Snížení hlasitosti a poté stisknout a podržet boční tlačítko.

Zkontrolujte, zda je iPhone připojen k sluchátkům

Nyní zkontrolujeme příslušenství zařízení, jako jsou sluchátka: Bluetooth nebo kabelové. Při používání gadgetu se uživatel musí ujistit, že další příslušenství není připojeno k iPhone. Pokud je smartphone připojen k některému z těchto sluchátek, bude se zvuk přehrávat prostřednictvím připojených zařízení. Chcete.li slyšet budík, stojí za to použít postavené reproduktory.

Pokud je gadget připojen k sluchátkům, bude funkce alarmu deaktivována. Je důležité se ujistit. Když uživatel připojí Bluetooth nebo kabelové sluchátka s iPhone, bude zvukový signál přehrávat prostřednictvím připojeného zařízení. Pokud při připojení k těmto zařízením neslyšíte zvukový signál, musíte je vypnout a používat na iPhone reproduktory.v reproduktorech.

Obnovit iPhone

Pokud není zvuk, můžete telefon jednoduše restartovat, odstranit signály alarmu a znovu je nakonfigurovat. Je důležité nejprve zkontrolovat každý signál. nainstalujte jej na další minutu.

Pokud například tento proces provedete ve 2 hodiny odpoledne, musí být budík nainstalován ve 2:01, takže je možné rychle zkontrolovat jeho výkon. To se provádí před konečným nastavením budíku.

Alarm

Pokud standardní budík nefunguje, ale nemáte čas na vyřešení problému, můžete si aplikaci stáhnout s takovými funkcemi z App Store. Důvody, které způsobují problémy v předem nainstalovaném softwaru.

Chcete.li vyhledat takovou aplikaci v obchodě App Store, musíte zadat do vyhledávacího řádku „Budík“. Před uživatelem se zobrazí seznam s placenými a bezplatnými aplikacemi s jednoduchou nebo rozšířenou funkčností. Před použitím je důležité vyzkoušet nový budík na obslužnost.

Resetovat a restartovat iPhone

Pokud po aktualizaci na iOS 11, budík přestal fungovat, je nutné resetovat nastavení iPhone. Chcete.li to provést, přejděte na „Nastavení“, klikněte na „Basic“, vyberte „Reset“ a „Resetovat všechna nastavení“.

Tyto akce nebudou vést ke ztrátě dat. Po jejich implementaci restartujte iPhone a začněte znovu.

Pokud budík nefunguje na iPhone 6

Pokud na iPhone 6 nepracujete a je tu spousta volného času, můžete prostřednictvím iTunes obnovit zařízení. Provádíme následující algoritmus akcí:

 • Stáhněte si a nainstalujte iTunes na náš počítač, pokud jste jej dříve nepoužili.
 • Důležitá nuance: Vypněte funkci „New iPhone“. Pokud to není dokončeno, program nebude schopen obnovit váš gadget, ale jednoduše nainstalovat nejnovější verzi firmwaru na něj.
 • Připojujeme smartphone přes kabel USB k počítači.
 • Spusťte iTunes.
 • Nyní je vše jednoduché. klikneme na hlavní obrazovku programu na tlačítku „Obnovit“. Tento proces není špatný, zejména při nízké rychlosti internetu. Zároveň se operace koná bez účasti uživatele zcela nezávisle.
 • Po dokončení postupu obnovy by měl být gadget odpojen od počítače a zkusit signál znovu nainstalovat.

Jak vydat zvuk budíku na iPhone v nastavení

Chcete.li vypracovat zvuk budíku na iPhone, musíte snížit objem zvuku jako celku pro všechny hlavní oznámení o zařízení. Chcete.li to provést, přejděte do nastavení a vyberte část „Zvuky“.

V sekci „Call and Notification“ jsou zde plíží. V této části patří objem budíku na iPhone. V tomto bodě vytvořte níže uvedený objem.

Samostatně si všimneme přepínače „Změnit tlačítka“. Jak jsme řekli výše, při úpravě zvukových tlačítek na iPhone ve výchozím nastavení nemůžete změnit objem budíku. Pokud však tento přepínač aktivujete, pak bude objem v nastavení „volání a oznámení“ upraven tlačítky boční hlasitosti.

udělat, alarm, iphone

Vezměte prosím na vědomí, že pokud objem příliš nízko. Objem budíku přímo souvisí s objemem volání na zařízení.

Funguje budík na iPhone nebo ve zvukovém režimu

Na některých modelech telefonu bude funkce alarmu fungovat, i když je telefon samotný. Bohužel nebo naštěstí žádný z modelů iPhone tak nemůže udělat. Aby se probudil včas, je nutné kontrolovat, že zařízení zůstává zapnuté, a nemá náhodně baterii. Pokud vypnete gadget, budík nebude volat.

Důležité! Existuje také dobrá zpráva: Pokud je telefon nakonfigurován pro zvukový režim nebo stojí za to značky „nerušit“, „bez zvuku“ signál bude znít v obvyklém režimu pro probuzení.

Pokud baterie nestačí a musíte telefon vydržet až do rána, abyste mohli vykonávat funkci budíku, můžete povolit funkci úspory energie. Díky tomu nikdo nebude spát.

Zbývá několik dalších alarmů iPhone:

 • Tlačítko napájení vypne zvuk během signálu, ale určitě se vrátí za 9 minut.
 • Stisknutím tlačítka domů, zatímco signál pracoval, zruší opakování signálu (mělo by být opatrné, aby nespalo).
 • Budík, jako je iPhone, si může stáhnout. Nebo použijte jiné příslušenství pro iPhone bez úpravy hlasitosti spolu se zbytkem telefonních signálů.

Alarm v iPhone je stejně jednoduchá jako rozumná. Má mnoho pohodlných nezbytných funkcí a příležitostí, které by měly být studovány a používány, zejména proto, že to není vůbec obtížné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS