Jak udělat selfie dlaň na Samsungu

Tento životní hack pro kameru Samsung navždy změní váš postoj k selfie

Bez ohledu na to, zda používáte Samsung Galaxy S21, Z Fold 3 nebo jeden z ostatních telefonů Samsung, obsahuje aplikace Galaxy Camera některé skryté funkce, které zjednodušují vytváření selfie.

Není tak obtížné vyrobit selfie na telefonech Samsung Galaxy. stačí kliknout na tlačítko Shutter, jako na jakémkoli jiném telefonu. ale Samsung má několik zajímavých dalších metod, které to ještě usnadňují, zejména při střelbě skupinových záběrů. Například můžete jen zvednout ruku, abyste zapnuli kameru, nebo říct „sýr“.

Super, pravdivé? A je to opravdu velmi snadné. ve skutečnosti jsem strávil polovinu svých Vánoc a tímto způsobem udělal selfie s rodinou. Takto je to, jak aktivovat skryté funkce selfie na smartphonech Samsung Galaxy.

udělat, selfie, dlaň, samsungu

tipů, jak správně fotografovat jako smartphone

Pokud chcete fotografovat svou milovanou Samsung Galaxy S5, S6 nebo jiný smartphone, pravděpodobně víte, že nejste vždy schopni vyfotit normální kvalitu. Bohužel jsou kamery také v nejvyšších gadgetech, ale nedosahují plně naplněné mýdla.

Níže uvedené tipy jsou vhodnější pro začátečníky a milovníky na fotografii, ale vím, že z vlastní zkušenosti lze připsat 90% majitelů smartphonů.

Jeden. Nepoužívejte Zoom. V moderních chytrých telefonech vede použití i těch nejmenších zoamingů k ostrému zhoršení kvality obrázku. Na něm se objeví hluk a ostrost je ztracena. Pokud chcete vyfotografovat objekt blíž. přijďte k němu. Pokud to není možné, pořizujte fotografie bez zoomu, fragment, který potřebujete, lze jednoduše vystřihnout z velké fotografie. A pamatujte, že čím blíže bude objekt, tím lepší a podrobnosti budou vydány na obrázku.

Sledujte čistotu objektivu smartphonu. Snažte se nepoškrábat čočku svého gadgetu, a také ji otřete látkou před fotografováním.

Pořiďte několik fotek. Dokonce i profesionální fotografové vždy pořizují několik fotografií, pořizujte z nich příklad.

Často můžete získat rozmazané fotografie, kvůli špatnému zaostření nebo nejmenším trhnutím rukou během natáčení. Vytvářením řady fotografií si můžete vždy vybrat nejoptimálnější obrázek a zbytek smazat. Zvláště pokud bereme v úvahu, že v Galaxy S3, Note 2 a Galaxy S4 je funkce sériového střelby dokonale implementována.

Osvětlení. Normální obrázky lze získat pouze s dobrým osvětlením. Pokud se rozhodnete uspořádat malé focení se svými přáteli, je lepší to udělat během dne a na ulici. Nezapomeňte také, pokud je zdroj světla před objektivem, zapněte režim HDR.

Neměli byste však fotografovat na otevřeném slunci a v hlubokém stínu, snažte se také vyhnout kontrastním světelným přechodům.

udělat, selfie, dlaň, samsungu

Nastavte parametry „rozlišení“ a „kvalitní obrázek“ na nejvyšší. Pokud chcete získat maximální kvalitu.

Použijte schopnosti kamery pro maximum. V nastavení nastavení Smartphonů Samsung Galaxy existuje mnoho různých nastavení, pro všechny příležitosti. Neváhejte je použít.

Například při fotografování z blízkého dosahu přepněte na „Makro natáčení“ na kartě „Focus Mode“. Někdy je užitečné ručně nastavit rovnováhu bílé.

Také věnujte pozornost kartě „spiknutí“. V závislosti na situaci se pokuste vybrat položku vhodnou pro vás. Například „noční režim“ automaticky zvyšuje ISO na maximu.

Upravit fotografie. Ve Photoshopu a dalších grafických editorech můžete hluk mírně vyhladit, upravit jas / kontrast, přidat krásné efekty.

Osm. Zkuste, aby se vaše ruce chvěly, když vzlétnete. To je velmi důležité, zejména v nejnovějších modelech Samsung, jako je Galaxy S6, kde výchozí je poměrně velká expozice pro nejlepší následné zpracování.

Devět. Používejte aplikace ve třetí straně kamery. Naštěstí to lze provést na Android. Například fotoaparáty třetích stran, jako je například kamera 360, mají velké množství možností, které jsou skryty ve standardní aplikaci. To platí zejména pro Nexus-Scartphones, kde je nastavení kamery vždy velmi omezené.

Deset. Praxe. Přečtěte si literaturu o fotografii, cvičte sami. Pochopte, jak optika funguje, co je expozice, ISO, membrána, vytrvalost. Koneckonců, ani ten nejdražší SLR z vás neudělá profesionály a naopak, skutečný fotograf obdrží dobré obrázky z smartphonu. Příklad může být uveden zajímavým článkem „40 ohromujících fotografií pořízených pomocí smartphonu“.

Nalaďte téměř všechno pomocí aplikace Good Lock

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří se rádi pohrávají, pak je pro vás vytvořena aplikace Good Lock. Tato aplikace prvního.Persona z Samsungu vám umožní změnit téměř všechno na vašem zařízení, počínaje ikony na hlavním panelu a končící vzhledu hodin na displeji. Přemýšlejte o tom jako o svém vlastním tvůrci uživatele ROM. kromě toho, že vás nezbavuje záruku.

Můžete si stáhnout dobrý zámek z obchodu Galaxy, i když bohužel není k dispozici ve všech regionech. Tato aplikace se nám líbila natolik, že jsme ji doporučili jako první aplikaci, kterou byste měli nainstalovat do telefonu Samsung Galaxy.

Jak vyrobit selfie pomocí gest na Android

Existuje důvod, proč se výrobci Android OEM snaží co nejlépe spolupracovat s největšími jmény v oblasti fotografie pro hardware a software fotoaparátu na jejich zařízeních Android. Kamery se v posledních několika letech staly velkou událostí a každý výrobce se snaží převážit následující a nabízí více megapixelů, nejlepší čočky a sadu softwarových funkcí pro uspokojení poptávky.

Selfies se staly skutečnou tendencí, a to není možné zastavit, protože značky začaly zavádět speciální režimy vlevo a vpravo. Jednou z těchto funkcí prezentovaných v Galaxy S6 byla funkce řízení gest, která uživatelům umožnila vzít selfie bez fyzického stisknutí jakéhokoli tlačítka nebo na zařízení.

Související: Rozdíl mezi AR Emoji, Animoji a Zenimoji

Vytváření selfie může být obtížné, zejména pokud je v něm příliš mnoho lidí nebo pokud chcete vyfotit z větší vzdálenosti než vy sami. Zde přichází aplikace Snap od Eyesight na záchranu, což vám umožní fotografovat jednoduchým gestem.

 • Stáhněte a nainstalujte aplikaci SnapI z obchodu Google Play.
 • Poskytněte aplikaci pro použití kamery a umístění úložiště vašeho zařízení.
 • Když je zapnutá přední kamera, zvedněte ruku a počkejte na vzhled symbolu „Palm“ na obrazovce.
 • Nyní zavřete dlaň a stiskněte ji do pěst, abyste viděli „pěst“, objeví se v levém horním rohu obrazovky.
 • Nyní otevřete pěst a znovu ukážu „dlaň“ gestem a počkejte, až bude časovač závěrky fungovat. Aplikace rozpozná gesto, dokončí časovač a vyfoťte.
 • Chcete.li změnit dobu trvání časovače, klikněte na nastavení.
 • Zde můžete změnit dobu trvání časovače z 2 sekund (výchozí) po dobu 5 sekund nebo dokonce 10 sekund.

Navzdory skutečnosti, že aplikace SNAPI nebyla nějakou dobu aktualizována, dobře se vyrovnává s jeho úkolem a rozpoznává gesto ruky 9/10krát, když jsme ji použili. Pokud existuje lepší aplikace pro gesty selfie, o tom vás určitě informujeme.

Jak povolit režim portrétu na Samsung?

Jak nakonfigurovat zadní a přední kameru na Samsung A51 a nyní spustit kameru a kliknout na ikonu „Sephenka“. Poté najděte a vyberte „Velikost videa (hlavní kamera)“. Poté lze usnesení obrany změnit na vyšší. Vyberte UHD 3840 × 2160.

Aktivujte 48 MP

Nedávno byly na telefonech Samsung implementovány některé vážné příležitosti pro práci s obrázky. Tento telefon je vybaven působivou 48 megapixelovou kamerou. Ve výchozím nastavení však není aktivní.

Abychom povolili režim 48MP. Otevřete aplikaci fotoaparátu, klikněte na parametr stran nahoře a vyberte 3: 4h. To znamená vysoké rozlišení, a to je přesně to, co potřebujeme k aktivaci 48 MP.

Jak vyfotit bez kliknutí na jakékoli tlačítka na mobilním telefonu Xiaomi

Víme, že telefony Xiaomi skrývají desítky velmi užitečných funkcí, které lze detekovat prohrazením v nastavení a aplikacích zařízení. Jednou z nejpopulárnějších aplikací je aplikace „kamera“, která vám umožňuje fotografovat pomocí přední a zadní komory a nabízí několik užitečných nástrojů.

Dnes budeme hovořit o funkci „Sestup dlaní“, což, jak napovídá název, vám umožní aktivovat střelbu selfie s gesto. Musíte mít na paměti, že tento nástroj je k dispozici pouze pro přední komoru, to znamená. Nemusíte tedy stisknout žádná tlačítka na mobilním telefonu, stačí ukázat dlaň před kamerou.

Dále vysvětlíme krok za krokem o tom, jak aktivovat „sestup s vaší dlaní“, abyste tuto funkci mohli použít, kdykoli vytvoříte selfie.

 • Otevřete aplikaci fotoaparátu na mobilním telefonu Xiaomi.
 • Vložte aplikaci do režimu selfie stisknutím tlačítka v pravém dolním rohu.
 • Stiskněte tlačítko se třemi svislými čáry v pravém horním rohu.
 • V nabídce, která se objeví, kliknutím na možnost „Střešní dlaň“ ji aktivujte.
 • Po aktivaci se stačí vrátit na hlavní obrazovku fotoaparátu. Pak najděte ideální místo pro obrázek a ukážte dlaň před kamerou, která spustí 3sekundový časovač, který vás varuje, že fotografie bude brzy pořízena.

Zde je, jak jednoduché a rychle můžete aktivovat funkci, která může při natáčení selfie výrazně zjednodušit váš úkol. Abyste vytvořili fotografii, již nemusíte někoho nechat mimo skupinu. S tímto nástrojem stačí ukázat svou dlaň, aby byla fotografie automaticky pořizována se všemi přáteli nebo příbuznými.

Co smartphony Samsung podporují příležitost pořídit snímek obrazovky s dlaní

Ne všechny smartphony Samsung podporují snímek obrazovky rukou, podpora pro snímky obrazovky s okrajem dlaně, jsou pouze v prémiových modelech chytrých telefonů, řady Galaxy S a Galaxy Note, stejně jako výhradně v některých modelech střední třídy střední třídy.

Nejprve proto, než položíte otázku: Proč obrazovka nefunguje s vaší dlaní. zjistěte, zda váš smartphone zahrnuje do vlajkové linie telefonů Samsung.

Jak zakázat ochabnutí selfie na zařízeních Samsung

Nyní můžete nakonfigurovat zachování obrázku z přední kamery, jak se vám líbí jen. Aby byl váš selfie vždy „obrácen“, musí být požadovaný parametr vypnut. Pokud to nepotřebujete a chcete vidět své fotografie stejně jako na obrazovce smartphonu, stačí si ji zapnout a užijte si obrázky vysoké kvality.

udělat, selfie, dlaň, samsungu

Pokud chcete vědět ještě více života a novinek ze světa mobilní elektroniky, doporučujeme se přihlásit k odběru našeho kanálu v Telegramu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS