Jak uložit telefonní čísla na iPhone

uložit, telefonní, čísla, iphone

Nejjednodušší způsoby přenosu kontaktů na iPhone

Jedním z nejčastějších kamenů, které vyvstávají před začátečníky, kupující iPhone je přenos kontaktů ze starého zařízení na něj. Na tento postup jsou uloženy dva hlavní faktory:

Rozdíl mezi SIM kartami; 2. Apple Manic Touse donutit uživatele, aby se díval na svět jinak (včetně implementace této zdánlivě primitivní operace).

Na internetu jsou stovky webů s popisem desítek způsobů, jak vyřešit problém dovozů dovozů. Od primitivního. nepracování, po zvrácené. komplex. Budeme analyzovat nejjednodušší a nejúčinnější způsoby, jak přenášet kontakty do iPhone z různých zařízení. A také jak synchronizovat kontaktní knihu z Cloud Storages.

Kontaktujte synchronizaci prostřednictvím iCloud

První metoda, kterou doporučuji každému použít, je synchronizovat kontakty mezi několika zařízeními prostřednictvím iCloud (bezplatné cloudové úložiště, které vám bylo vydáno při vytváření Apple ID).

To je provedeno velmi jednoduché, ale vyžaduje to, abyste měli přihlášení a heslo z Apple ID. Nevím, co a jak jste naladěni na iCloud (pokud vůbec nakonfigurováni), ale v ideálním případě by to mělo vypadat, jak je popsáno níže.

Krok 1. na starém zařízení, kde jsou umístěny všechny kontakty, jdeme do nastavení. [vaše jméno]. iCloud. Zkontrolujte, zda je synchronizace kontaktů, které mají být aktivovány (označuji šipku).

Krok 2. Pokud jsou aktivovány kontaktní děvky a úložiště iCloud není ucpané než, pak všechny vaše kontakty byly již dlouho v cloudu. Když přidáte nové kontakty, jsou také okamžitě odeslány do cloudu.

Krok 3. Nyní, aby byly kontakty zobrazeny na druhém iPhone, je nutné jej spojit se stejným iCloudem. Pokud přenášíte kontakty na svůj vlastní iPhone, neměly by být žádné otázky. Přejděte do nastavení a zadejte data Apple ID kliknutím na „Vstup do iPhone“.

Krok 4. Jakmile se nový iPhone připojí k vaší iCloud, ujistěte se, že je aktivována kontaktní kniha.

Krok 5. Po několika minutách se všechny vaše kontakty automaticky zobrazí na novém zařízení.

Pokud chcete uložit kontakty na počítači (řekněte, že máte zálohu jen pro případ), můžete to udělat na webu iCloud.com, přechod do sekce kontaktů.

Ve spodní části obrazovky je vybavení, kliknutím na které získáte v nabídce správy kontaktů. Máte zájem o export kontaktů. V důsledku toho obdržíte soubor s příponou.VCF uvnitř, o kterém budou umístěny všechny vaše kontakty.

uložit, telefonní, čísla, iphone

Takže by to mělo všechno fungovat. Další věc je, pokud máte „problémy“ s Apple ID a IClod. Vím, že tito uživatelé jsou desetník tucet. Co dělat v případě, kdy Apple ID z nějakého důvodu není k dispozici?.

Nejprve se na papeže zasaďte, protože chudý iPhone byl do takového stavu přinesen. Trochu více a promění se v cihlu Mezitím se to nestane, jednají podle níže uvedených pokynů, protože můžete přenášet kontakty z iPhone do iPhone nejen oficiálními metodami.

Jak převést kontakty z iPhone na SIM kartu bez útěku z vězení

Bohužel neexistuje způsob. Úspěšná implementace této operace vyžaduje původně přenos kontaktů do jiného smartphonu, například pod kontrolou Androidu a následnému importu knihy na SIM kartě SIM. Mnozí však již nebudou potřeba, protože účelem převodu kontaktů na SIM kartu pro mnohé byl jejich dovoz do jiného smartphonu. Tak co dělat.

Poznámka: Dříve byla aplikace Yandex pro tento proces perfektní.Moving „, nedávno je však nepřístupnější pro App Store a Google Play.

Stáhněte si bezplatnou aplikaci mých kontaktů na váš iPhone

Po zpracování kontaktů spusťte aplikaci a klikněte na tlačítko zálohování, klikněte na e.mail

Ve sloupci „WHO“, zadejte svou e.mailovou adresu do dopisu, který jste si poslali sami, je soubor ve formátu VCF a otevírá, který na jiném smartphonu snadno importujete kontakty. Poté lze tyto kontakty uložit na SIM kartě se standardními funkcemi chytrých telefonů na jiných mobilních operačních systémech. Zde je takový sofistikovaný systém, i když to všechno odvede doslova pár minut.

Proč převádět kontakty

Nové zařízení není jen přizpůsobením nového operačního systému, ale také import nejdůležitějších souborů zbývajících v minulém gadgetu.

Pokud aktualizujete model iPhone pro více nových, nemusíte provádět žádné manipulace. všechna data automaticky půjdou do zařízení. Chcete.li to provést, musíte do nového přivést staré zařízení nebo obnovit jednu z nejnovějších záloh (o tom budeme mluvit více těsně níže). Pokud se přesunete z Android/Windows Phone nebo dokonce z tlačítka, pak je zde vše komplikovanější. Ale proč to dělá a proč stojí za použití jedné z níže uvedených metod?

 • Za prvé, každý telefon je především zařízením pro volání. Toto je jeho nejdůležitější funkce. Bez slotu pro SIM kartu ve skutečnosti absolutně žádný gadget jakékoli společnosti není nic sám o sobě. Dokonce i stejný iPhone se stává iPod (hráč) za velmi vysokou cenu;
 • Banálním důvodem je změna mobilního operátora;
 • Přepište kontakty zcela nespolehlivé. V prvním případě existuje šance udělat chybu v místnosti. představte si, že jste zmátli jednu číslici a odstranili starý zdroj. Navždy ztratíte cenný přístup k předplatiteli a často existují případy, bez možnosti obnovy. A také. můžete zmást jméno kontaktu s jeho číslem a napsat jej nesprávně;
 • A také. to je nekonečně dlouhé. Obzvláště když je v telefonní knize (nebo společnosti) několik stovek lidí. Na tom strávíte spoustu hodin! Proč trávit drahocenný čas, když celá věc může být svěřena technologií;
 • Je také pravděpodobné, že máte SIM kartu, ve které existují kontakty, ale neexistuje žádný jiný vhodný gadget, odkud byste je mohli přepsat na iPhone. Stále se však budete muset uchýlit k pomoci internetu a zjistit, jak nyní zkopírovat zavedené kontakty z smartphonu na SIM?

Chcete.li rychle a bez chyb importovat nejdůležitější informace, použijte jeden z níže popsaných způsobů. Před nastavením a sledováním jednoho z pokynů se ujistěte, že všechna telefonní čísla jsou uložena na SIM kartě!

Import prostřednictvím nastavení iOS

Tato metoda je nejjednodušší, takže začněte. Metoda bude fungovat, pokud vaše SIM karta podporuje import. Pokud jste obdrželi kartu nebo ji změnili relativně nedávno a velikost odpovídá slotu (v nejnovějších modelech, počínaje 5. Generací, velikostí nano-SIM), nebojte se: tyto SIM karty docela pracují s tato funkce.

Za účelem přenosu dat přímo do iPhone je tedy třeba provést následující akce:

Pokud se to z nějakého důvodu nestalo, zkuste opakovat všechny akce nebo si přečíst článek dále.

Přes iCloud

Tato metoda bude fungovat u těch, kteří jsou aktualizováni na nejnovější model iPhone.

Všechno je zde jednoduché: Při autorizaci pod vaším účtem vyberte Nastavení „Obnovit ze zálohy“ a nevytvářejte nový. Ujistěte se, že záloha iCloud byla nedávno aktualizována! A ještě snazší: stačí přivést staré zařízení k novému.

V tomto případě bude přenášen nejen telefonní adresář, ale také všechny informace, včetně fotografií, souborů, hudby, aplikací. Bude to nějakou dobu trvat a budete potřebovat stabilní spojení s Wi-Fi.

Podstata problému

Bylo to tak Moji blízcí příbuzní získali zbrusu nový iPhone 6. A otázka vyvstala odložení kontaktů ze starého iPhone 4s na nový. Protože žijí v jiném městě, se na mě zpočátku neobrátili, ale na nějaký známý člověk prodávající telefony.

Výsledkem je, že tento chlap pomohl ušetřit kontakty (více než 1 500 kusů) na počítači ve formě samostatných souborů s příponou VCF. Stále nechápu, proč nebylo možné použít synchronizaci prostřednictvím iCloud. Tak jako tak…

VCF (virtuální kontaktní soubor), často nazývaný Vcards, je nejběžnějším formátem souborů souborů v digitálním formuláři. Soubor VCF obvykle ukládá název kontaktní osoby, poštovní adresy, e-mailové adresy, telefonu a dalších kontaktních informací.

Tento typ souboru je v podstatě kontejner pro přenos kontaktních údajů mezi adresami různých zařízení. Soubory VCF jsou podporovány a rozpoznávány všemi populárními operačními systémy (Windows, OS X, IOS a Android).

Po obdržení více než 1 500 samostatných souborů ve formátu VCF vyvstala otázka, jak je převést na nový iPhone. Nejprve jsme se rozhodli použít funkci synchronizace kontaktů zabudovaných do iTunes.

Pokud kliknete na informace v levém sloupci, když jsou připojeny k počítači iPhone, můžete synchronizovat kontakty iPhone s kontakty Outlook nebo kontakty Windows kontakty. Přidáním kontaktů k kontaktům Windows a synchronizací iPhone s ním jsme obdrželi adresář plný hieroglyfů a hádky.

Z neznámého důvodu, v procesu přenosu kontaktů, selhání kódování na iPhone. V důsledku toho se všechny kontakty naplněné cyrillikami staly nečitelnými Odstranit všechno! A začněte znovu!

 • Jak přenášet kontakty z iPhone do iPhone. 3 pracovní metody
 • Zde je popsán způsob, jak vytvořit záložní kopii kontaktů pomocí jednotky iPhone Flash Drive
 • Jak přenášet kontakty ze SIM karty do iPhone. instrukce

Převod kontaktů prostřednictvím iTunes selhal. Zkuste totéž, ale prostřednictvím aplikace Outlook jsem nechtěl Počkat! Koneckonců, existují i ​​jiné způsoby přenosu kontaktů do iPhone. Například prostřednictvím online služby iCloud.com může přidat kontakty ve formátu VCF přímo do cloudu, který je pak synchronizován s iPhone.

Problém je v tom, že můžete přidat pouze jeden soubor A my jsme měli 1500 kusů. Hodnoval jsem se na zahraničních stránkách a fórech, našel jsem nejlepší způsob, jak tento problém vyřešit.

Pokud máte také spoustu souborů VCF s kontakty, které musí být přeneseny do iPhone, postupujte podle těchto jednoduchých pokynů.

Importovat kontakty iPhone na Gmail přes iCloud

Použití iCloud pro synchronizaci kontaktů pro iPhone s Gmail je také docela jednoduché, pokud máte zálohu iPhone v iCloud, nejprve otevřete své internetové prohlížeče a zadejte IPloud.com. Poté postupujte podle následujících kroků:

Krok 1, který tam bude, budete vyzváni, abyste zadali svůj iCloud s identifikátorem a heslem Apple.

Krok 2 Klikněte na kontakty, když jste uvnitř. Uvidíte všechny své kontakty, které máte na levé straně. Můžete stisknout jeden kontakt nebo několik kontaktů a držet klávesu Shift.

Krok 3 Pro synchronizaci potřebných kontaktů s Google přejděte do levého dolního úhlu a klikněte na odznak volání. Odtud vyberte Export VCard, vybrané kontakty budou uloženy jako soubor.VCF na počítači.

Krok 4 Nyní přejděte na Gmail.com. Na levé straně stránky uvidíte Gmail s malou šipkou označující dolů. Klikněte na šipku a vyberte kontakty v nabídce úvodní.

Krok 5 Jděte dolů doleva a klikněte na import. Pokud se okno objeví s otázkou, zda se chcete importovat ze starých kontaktů Google, vyberte si přejít na staré kontakty.

Krok 6 Najdete odtud najdete tlačítko na vrcholu. Klikněte na něj a vyberte import z nabídky Drop.down. Vyberte soubor, který chcete importovat, a poté klikněte na Import.

Jak navázat záložní kontakty iPhone s fonelab

V některých případech proces zálohování nahradí data na vašem zařízení a může vést ke ztrátě dat.

Proto budete potřebovat profesionální program třetí strany, který bude zálohovat data iPhone bez ztráty dat.

Zálohování fonelab iOS a obnovení dat se důrazně doporučuje spravovat data ve vašem zařízení iOS. Je k dispozici pro iPhone, iPad a iPod Touch.

Kromě toho podporuje k obnovení poznámek iPhone, videa, zpráv, existuje mnoho různých dat. Má vhodnou funkci, která vám umožní selektivně vytvářet zálohy dat iPhone.

To tedy šetří váš čas a vyhýbá se ztrátě dat.

Nejprve si musíte stáhnout a nainstalovat požadovanou verzi programu do počítače.

Fonelab vám umožní zálohovat a obnovit iPhone / iPad / iPod bez ztráty dat.

 • Zálohování a obnovení dat iOS do vašeho PC / Mac je snadná.
 • Před obnovením dat ze záložních kopií předem prohlédněte data.
 • Zálohování a obnova dat iPhone, iPad a iPod touch selektivně.

Krok 1 Vyberte zálohu a obnovení dat iOS na Inteime.

Krok 2 Existují možnosti 2, vyberte zálohu dat iOS, pokud chcete obnovit data iPhone, vyberte prosím obnovení dat iOS.

Krok 3 Připojte zařízení pomocí kabelu USB.

Krok 4 Stiskněte start pro záložní soubory. Standardní zálohovací režim Standardní zálohování Pokud chcete vytvořit záložní kopii hesla pro ochranu vašich osobních údajů, vyberte šifrovaný režim zálohování.

Krok 5 Odstraňte příznak vedle a vyberte vše a poté vyberte kontakty.

Krok 6 Stiskněte dále, okno se okamžitě objeví na integraci. Můžete si vybrat cestu pro uložení záložního souboru.

Krok 7 Stiskněte zotavení.

Proces byl proveden. Jen počkejte několik minut a poté bude v počítači uložen soubor zálohování kontaktu s iPhone. Stisknutím tlačítka Nastavení tří řádků můžete zkontrolovat, kde jsou umístěny výstupní složky a záloha.

Zálohování fonelab iOS a obnovení dat vám také umožňuje bez problémů obnovit data iPhone. Selektivní obnova dat pro iPhone v zařízení je pro uživatele iPhone výhodné a vaše data na zařízení nepřepsat.

Jak vytvořit záložní kopii kontaktů na iPhone pomocí iTunes

Obecně je řešení problémů s rezervou k dispozici prostřednictvím iTunes. Kromě kontaktů však bude v procesu také vytvořena záloha jiného obsahu takovým způsobem, že vám nenabízí selektivní a individuální výsledky. Pokud jste tedy rádi, že tento bonus získáte, podívejte se. Kroky níže.

Pro selektivní a individuální zálohu se doporučuje vybrat „Zálohování a obnovení dat iOS“ jako lepší volbu a také získat přístup k kontaktu ve správném formátu souboru.

Souhrn

Přenos kontaktů na iPhone může být vyžadován v různých situacích. Například importujte telefonní knihu z karty SIM, kterou musíte na svém smartphonu spustit kontakty. Je to také užitečné, když změníte mobilní operátor nebo se obáváte o bezpečnost telefonů.

Kopírování dat ze samotného smartphonu nebo tabletu zase hodí, pokud změníte gadget Apple na zařízení s jiným operačním systémem.

Přenos informací ze SIM je velmi jednoduchý: stačí spustit nastavení a stisknout několik tlačítek tak, aby kontaktní údaje byly v paměti iPhone.

Přenos dat z dat iPhone na SIM kartu je mnohem obtížnější. Zde budete potřebovat různé služby třetích stran, jako je Gmail nebo speciální aplikace, stejně jako další mobilní zařízení, ve kterém můžete nainstalovat SIM kartu během doby přenosu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS