Jak umístit tlačítko na obrazovku iPhone

Jak přenést tlačítko „Domů“ na obrazovku iPhone, iPad, iPod

Apple má skvělou funkci na zařízeních od Apple, která může pomoci mnoha uživatelům. výstup fyzického tlačítka „Domů“ na obrazovce telefonu nebo tabletu. Tato funkce může plně nahradit hlavní tlačítko domova, když selže.

Potřeba výstupních „domácích“ tlačítek na obrazovce zařízení Apple může nastat z několika důvodů:

  • Hlavní tlačítko se rozbilo, opotřebované. To se děje s použitými telefony a tablety. Pokud tedy není možné přiřadit zařízení služby službě, pak zbývá pouze jedna věc. přeneste tlačítko.
  • Tuto funkci lze také použít, pokud chcete přestat používat fyzické tlačítko, abyste se nezlomili a nepoškodili ji.
  • Rozpis je volitelné: možná z nějakého důvodu je pro uživatele pohodlnější stisknout tlačítko na obrazovce než na pouzdře.

Při použití technologie asistenčního dotyku?

Tento seznam uvádí hlavní důvody, proč uživatelé zahrnují tuto technologii do svého smartphonu:

  • Lidé s postižením. Zpočátku je pro ně určena technologie;
  • Uživatelé, kteří zlomili tlačítko domů. I když se chystáte vzít své zařízení do servisního centra, chci udělat zálohu, ušetřit důležitá data, informovat své příbuzné a přátele, že s nimi nebudete moci komunikovat. Proto můžete tuto technologii zapnout a provádět všechny akce i s rozbitým tlačítkem „domov“;
  • Mimo zájem. Lidé se často snaží přivést tlačítko „domov“ na obrazovku, aby to vyzkoušeli v práci, a mnoho z nich si na to jednoduše zvykne, protože je to opravdu pohodlné.
tlačítko, obrazovku, iphone

Obecně, bez ohledu na to, jaké důvody, je princip aktivace a práce s touto možností stejný.

Nejužitečnější příkazy pro tlačítko Home

Tak jednoduchým způsobem tato technologie funguje na zařízeních pro iPhone a iPad. Všichni odborníci však doporučují používání těchto funkcí pouze v případě nouze. V případě, že máte nějaké incidenty, které ovlivnily provoz zařízení, víte, jak vyřešit některé problémy bez odesílání smartphonu pro opravu a údržbu.

Použijte tyto tipy, pouze správně podle výše uvedených pokynů. Nezapomeňte, že domov na obrazovce iPhone (iPad) vám pomůže použít pouze potřebné (standardní) funkce a v případě rozpadu je lepší kontaktovat specializované středisko servisního střediska.

Roman Vladimirov. Apple Expert, pedant manažer.Ru. Appleiwatch Consultant.Jméno, co.autor článků. Pracuje s Apple Products více než 10 let.

Příležitosti asistentuch

Virtuální tlačítko umístěné na obrazovce je téměř všemocné. otevírá přístup k hlasovému asistentovi Sirimu, blokuje a otočí obrazovku, změní hlasitost zvuku, překládá smartphone nebo tablet do tichého režimu, vyfoťte obrazovku a zobrazí se zobrazení obrazovky a zobrazí Rozsáhlý mnohostranný panel sledujte nedávná oznámení. Každá jednotlivá akce je umístěna v předběžných tematických sekcích, které lze samozřejmě změnit a nakonfigurovat první touhou.

Pokud jsou uvedené funkce příliš málo, měli byste se okamžitě obrátit na nastavení a rozšířit síly asistenta obrazovky. ani napodobení některých interakcí se zařízením nebude problém. například jedno kliknutí lze posunout nebo prsty snížit nebo zvýšit obraz.

Na obrazovce iPhone zobrazujeme tlačítko „Domů“

Uživatelé iPhone musí zpravidla zobrazit tlačítko „Domů“ na obrazovku kvůli jeho nefunkční, ke které může dojít v důsledku softwarových chyb nebo hardwarových poruch.

    Otevřete nastavení na telefonu a přejděte do sekce „hlavní“.

Podle pokynů z tohoto článku můžete snadno zobrazit alternativu k fyzickému tlačítku „domov“ a přiřadit potřebné akce pro něj.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Jak zobrazit tlačítko Domů na obrazovce iPhone

Pro výstupy systému na obrazovku je nutné provést několik jednoduchých akcí:

Poté na hlavní obrazovce uvidíte tlačítko AssisitiveTouch. Zobrazí se v každé položce nabídky, aby se majitel zařízení mohl kdykoli vrátit na plochu. Ve výchozím nastavení však může být AssisitiveTouch přidělena další akce. Proto je v nastavení funkcí důležité zkontrolovat, zda je za ním přiřazeno tlačítko „domov“. Pokud při provádění operace dojde k problémům, viz pokyny pro video. V něm je podobný proces stanoven podrobněji a jasně.

Jakmile jsou nastavena všechna nastavení, můžete začít používat funkčnost AssisitiveTouch. Zpočátku se vážený kruh zobrazí ve spodní části obrazovky, ale snadno se přenese do jiné oblasti stisknutím a pohybem švihnutím. Uživatel tedy nastaví ovládací prvek na nejpohodlnějším místě bez jakýchkoli omezení.

Nastavení iPhone vám umožní nakonfigurovat průhlednost AssisitiveTouch. Tlačítko lze učinit téměř neviditelné nebo naopak nasycené jako nasycené.

Jak nainstalovat tlačítko Domů na obrazovce iPhone

Instalace virtuálního tlačítka domů netrvá moc času. Je nutné dodržovat následující pokyny, které zahrnují:

  • Nyní na obrazovce je zkratka, kterou potřebujeme, která vám umožní používat všechny potřebné funkce. Pomocný dotek také umožňuje přesunout tlačítko na pohodlné místo na obrazovce iPhone.
tlačítko, obrazovku, iphone

Je však možné, že podél standardní cesty nenajdete pomocný dotek. Důvod je jednoduchý: vyšel nový firmware OS, takže položky nabídky se poněkud změnily. Chcete.li neztrácet čas cestováním v nabídce, použijte vyhledávání. Chcete.li otevřít vyhledávací lištu, musíte na domovské obrazovce zleva doprava kartáčovat. Řádek vyhledávání je otevřený, zaveďte do něj pomocný dotek a poté pomocí výše uvedených pokynů přesuňte tlačítko „Domů“ do iPhone.

Vyhledávání najdete prostřednictvím nastavení. pro jeho otevření, stačí přepněte shora dolů. Stačí začněte přejetím těsně pod obvyklými, abyste neotevřeli oznámení v iPhone. Další akce jsou standardní.

Odstraňte tlačítko „Domů“ z obrazovky iPhone

Stejně jako většina funkcí iOS, které nelze nazvat Basic, zapnutí a odpojení plovoucího tlačítka „Domů“ se provádí v nabídce „Universal Access“ v jeho dotykové divizi ovládání kontroly. Chcete.li se do toho dostat, postupujte podle následujících akcí:

Nyní víte, jak odstranit tlačítko „Domů“ z obrazovky iPhone. Jediné obtíže spočívá v nejzřetelnějším umístění této části nastavení.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS