Jak umožnit přístup k paměti telefonu

Přístup k internímu úložišti Android na PC prostřednictvím počítačového disku

Tato metoda je tradičním způsobem přístupu k paměti telefonu pomocí PC, používá se také k přenosu souborů z telefonu do počítače. To funguje pomocí kabelu USB, když je připojen k telefonu a počítači.

  • Vyhledávač z telefonu do počítače pomocí kabelu USB.
  • Jakmile je váš telefon připojen, vyberte přenos souborů nebo přenos fotografií na obrazovku telefonu a poskytne přístup.
  • Přejděte do počítače do počítače a musíte vidět své interní úložiště na obrazovce s pamětí na kartě SD.
umožnit, přístup, paměti, telefonu

Aplikace nainstalované na zařízení

Při aktualizaci zavedené aplikace se může její rozlišení změnit.

Android 6.0 a pozdější verze.

Nemusíte potvrdit ani poskytovat povolení. Aplikace se jich zeptá, kdy poprvé potřebuje přístup k nové funkci nebo dat.

umožnit, přístup, paměti, telefonu

Pokud jste to udělali dříve, nemusíte poskytovat povolení. Pokud aplikace vyžaduje dodatečná práva, systém navrhne přijmout nebo odmítnout aktualizaci.

Chcete.li zkontrolovat všechny nové verze sami, vypněte funkci auto.renewal. Jak to provést, je popsáno níže.

Návrat přístup prostřednictvím vodiče

Problémy se ne vždy objevují ve standardní integraci. Někdy se disk flash stává nepřístupnou i pro externí aplikace:

Existuje pro ně samostatná instrukce. Měl by být nalezen v sekci s odstavcem Nastavení „Správa aplikací“. Poté je vybrána požadovaná řádek (s názvem Utility) a je stisknut, aby „umožnil použití paměti“. Podobně stojí za to jednat s těmi hrami, které byly obvykle zavedeny, ale nejsou spuštěny kvůli nedostatku povolení k práci s flash kartou.

Nezapomeňte, že ne všechny odnímatelné nosiče pro chytré telefony Xiaomi jsou obecně vhodné. Nepoužívejte karty neznámých výrobců, riziko ztráty všech informací je velmi velké.

Co dělat, pokud Xiaomi nefunguje:

Vytvoření účtu MI

Mnoho uživatelů se moc nelíbí účtu MI. A to vše proto, že utrácí baterii v pohotovostním režimu. Ačkoli v nejnovějších verzích MIUI se spotřeba snížila. Zdá se však, že to není velký poplatek za příležitost najít váš smartphone. Proto doporučujeme vytvořit jej. Můžete to udělat dvěma způsoby:

Ve skutečnosti je tam vše velmi jednoduché a intuitivní, takže se nebudeme přebývat na registraci účtu. Nyní můžete provádět manipulace se svým smartphonem přímo s domácím počítačem prostřednictvím webu i.Mi.com (za předpokladu, že je zahrnut mobilní internet. Ale více o tom, v odstavci 4).

Jak odemknout SD kartu pro nahrávání?

Postup pro vytváření fotografií na kartě SD je velmi jednoduchý. Po otevření aplikace „fotoaparát“ se dotkněte tři paralelní vodorovné čáry v pravém horním rohu a přejděte na „Nastavení“. Nastavení fotoaparátu se otevře. Stačí tam zapnout možnost „Uložit na SD kartu“.

Jak zapnout SD kartu na Samsung?

Jdeme do „Nastavení“ dále „Aplikace“ a hledáme naše v seznamu, který se otevřel, klikněte na něj, seznam se otevře, vyberte „Usnesení“, pak otevře to, co potřebujeme k práci na užitečnosti, a klikněte na Povolit povolit povolit povolit Použití paměti. Všechno teď jdeme ven a otevíráme vaši hru, začne to bez problémů.

umožnit, přístup, paměti, telefonu

Důvody, proč přenášíme soubory

Nyní, když žijeme v éře digitální technologie, je přenos souborů velmi běžný a obvykle to děláme na našich zařízeních, jako jsou telefony Android. Přenos souborů se provádí v souborech jakéhokoli typu, včetně fotografií, dokumentů, kontaktů, videí a jakýchkoli dat. Když pořídíme fotografie a posíláme je našim přátelům pomocí e.najevo nebo v osobních chatch, jedná se o proces procesu procesu souboru.

Navíc existují obecné důvody, proč přenášíme soubory z našeho androidu do jiného zařízení.

Provádíme přenos souborů pro záložní soubory, kdykoli naše zařízení selže. Stále můžeme získat kopii souboru z rezervních souborů.

Přeneseme soubor do počítače pro tisk. Soubory E.Copy jsou dočasné a legitimní soubor. Toto je papírová kopie. V právních případech nejsou soubory s elektronickými kopiemi považovány za právní soubory, takže vytváříme soubory s papírovými kopiemi.

V některých případech čelí většina uživatelů zařízení, kteří často používají proces přenosu souborů na svém Androidu; Přenos souborů Android nemůže získat přístup k úložišti zařízení. Pokud máte také takový problém, vypijte šálek kávy a pokračujte ve čtení tohoto článku, protože jste na správném místě.

Možné problémy s načítáním

Nedávné verze superstruktury Miui pro značku Xiaomi jsou nakonfigurovány tak, aby omezovaly stahování souborů přes mobilní internet. Stahování plně funguje pouze tehdy, když připojíte telefon přes síť Wi-Fi. Při absenci bezdrátového spojení mají majitelé zařízení čelit problému stahování důležitých informací.

Na některých modelech je problém vyřešen v následujících manipulacích:

Další možné řešení problému:

Zde můžete vypnout reklamní show. Stačí odstranit, aby se běžec odpojil v bodě „Zobrazit doporučený obsah“.

Článek pojednává o jednoduchých manipulacích:

umožnit, přístup, paměti, telefonu

Pomocí prezentovaného materiálu si vlastník smartphonu značky Xiaomi bude moci bez problémů stáhnout potřebné informace na památku zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS